کیس راه نروژ

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
amirzarghan

کیس راه نروژ

پست توسط amirzarghan » سه شنبه 19 آبان 1394, 4:34 pm

من و.دوستم دو روز هست وارد نروژ شدیم. ما از مسیری که این روزها همه مهاجرین سوری وارد میشن آمدیم از یونان بعد بصورت گروهی با بقیه تا المان. متاسفانه آلمان شلوغ بود و ناامن و.ما آمدیم نروژ
ما از کیس اصلی مشکلی نداریم چون واقعی هستش اما نمی دانیم کیس راه چی بگیم. هیچ جا انگشت نگاری نشدیم اما تو همه کشورها مسیر برا گرفتن برگه ترک خاک اسم اصلی دادیم لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: کیس راه نروژ

پست توسط Admin » دو شنبه 2 آذر 1394, 7:33 am

درود دوست گرامی،
در شرایط فعلی و با توجه به سیل عظیم پناهجویان رعایت قانون دوبلین و برگرداندن پناهجویان به اولین کشور امن اروپایی نه ممکن است و نه کشورهایی که پناهجو برای اولین بار وارد ان شده است حاضر به پذیرش پناهجو میشود. بنابرین نگران قانون دوبلین نباشید.
اما جهت گرفتن پناهندگی نیاز است نحوه مسافرت خود به اروپا را شرح دهید که بهترین توضیح و بهترین کیس راه همانی است که بصورت عملی انجام داده اید. اما بهتر است تا حد امکان اسمی از کشور خاصی نیاورید. با آوردن اسم کشور خاص (مثلا آلمان) این سوال پیش می اید که چرا در آلمان نماندید؟ در صورتی که آلمان یک کشور امن محسوب میشود و مهمترین هدف یک پناهجو طبیعتا بایستی این باشد که تنها جان خود را نجات دهد و خود را به اولین کشور امن برساند.
نبایستی این تصور بوجود بیاید که شما یک مهاجر اقتصادی هستید و پناهنده واقعی نیستید.
میتوانید کیس راه را اینگونه بیان کنید که بصورت یک گروه حرکت میکردید و یک نفر مسولیت هماهنگیها و ادامه مسیر را بر عهده داشت. ان فرد مسول میتواند همان فرد قاچاقبر باشد. در واقع ایشان مسیرها را مشخص میکردند و اطلاعات زیادی در مورد کشورهایی که از آنها عبور میکردید نمیدادند. البته کیس راه را میتوان بصورتهای بسیار متفاوت و متغیر ارائه داد ولی با توجه به شرایط مسافرت شما این مورد میتواند یکی از پیشنهادها باشد. همچنین نیاز است جزئیات زیادی را در کیس راه مد نظر داشته باشید و آمادگی هرگونه سوال در این زمینه را داشته باشید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Arsin

پست توسط Arsin » چهار شنبه 13 دی 1396, 8:21 pm

سلام جناب چاوشی. با احترام . میشه لطفا راهنمایی کنید در صورت سفر قانونی به روسیه و ورود به نروژ . کیس راه چی ارائه بدم . با تشکر از سایت مفیدتون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 16 دی 1396, 3:52 am

سلام،
همین مسیر که اعلام کردید بهترین کیس راه هست. چون روسیه عضو اتحادیه اروپا نیست و قرارداد استرداد پناهجویان بین روسیه و نروژ وجود ندارد طبیعتا نمیتوانند شما را به روسیه برگردانند.
تنها مساله این است که خروج خود از ایران را نیز به خوبی مشخص کنید و ترجیحا نشان دهید که از ایران بصورت غیرقانونی خارج شده اید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Arsin

پست توسط Arsin » یک شنبه 17 دی 1396, 5:03 pm

جناب چاووشی با سلام .
میخواستم بدونم موقع خروج از روسیه به نروژ مگه مدارک چک نمیکنن . با پاس ایرانی که قانونی به روسیه سفر کرده روسها اجازه خروج میدن ؟
ممنون میشم ج بدید.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 18 دی 1396, 3:56 am

سلام،
قوانین حاکم بر این بخش از مرز روسیه و نروژ جدای از همه قوانین دنیاست و یک استثنا محسوب میشود.
ظاهرا تنها قانون مهم این است که عبور بصورت پیاده ممنوع است و حتما بایستی با وسیله نقلیه باشد. به همین خاطر افراد زیادی این مسیر را با دوچرخه طی کرده و وارد نروژ میشوند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

mohammaddn

Re: کیس راه انگليس

پست توسط mohammaddn » سه شنبه 19 دی 1396, 7:40 am

سلام من ميخواستم برم انگليس واسه پناهنگي ولي كيس راه رو بلد نيستم فقط تا تركيه زميني برم برم رو تا حالا در اوردم ميشه لطفا يك شماي كلي از كيس راه تا انگليس رو به من بگيد تا من فاصله بين كشور ها رو واسه مدت زمان سفر پيدا كنم !!؟

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » چهار شنبه 27 دی 1396, 8:55 am

با احترام به جناب چاووشی باید بگویم که نروؤ بدون توجه به اینکه روسیه جزو اتحادیه اروپا هست یا نه, 99 درصد کسانی که از مرز زمینی روسیه وارد نروژ میشن, به کشور روسیه دیپورت میشن. من در نروژ زندگی میکنم و از نزدیک این رو میبینم. در مورد قانون دوبلین هم به هیچ وجه اینطور نیست که به خاطر کثرت پناهنده ها در کشورهای مختلف, از پذیرفتن پناهنده ها به کشور اول امنتاع بشه.... شاید در بعضی کشورها اینطور باشه ولی الان نروژ با دولت سخت گیر و دست راستی که سر کار اومده, مو رو از ماست میکشه بیرون و دوبلین رو با جدیت انجام میده چون وقتی اسم شخص رو در بیارن, کشور اول نمیتونه پناهنده رو قبول نکنه. ولی به هر حال ممکن هم هست که خود نروژ, اون شخص رو برنگردونه. بسته به کیس و چیزهایی هست که در مصاحبه گفته میشه .

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » چهار شنبه 27 دی 1396, 9:00 am

دوستان, هر کسی که از راه زمینی و از مرز روسیه وارد نروژ بشه, احتمال گرفتن پناهندگیش تقریبا صفر هست. اینکار رو نکنید. با اینکه روسیه عضو اتحادیه اروپا نیست ولی نروژ مثل اب خوردن پناهنده رو به روسیه میفرسته. خودم در تلویزیون نروژ نشون داد که با اتوبوس به روسیه دیپورت میکردند. در بین گروههای اولی که از این طریق وارد نروژ شدند فقط عده خیلی کمی با بدبختی تونستند بمونند. بقیه رو یا فرستادند روسیه و یا در یک بلاتکلیفی طولانی نگه داشتند. پس بهتره که از راه دیگه ای وارد نروژ بشید.

farzin21h

پست توسط farzin21h » سه شنبه 22 خرداد 1397, 5:55 am

سلام
من میخوام مرداد برای پناهندگی از روسیه برم نروژ ، اگه کسی راه رو بلد هست یا رابط میشناسه بگه ممنون میشم.
در ضمن اگه کسی همسفرمون بشه خوشحال میشیم، ما دو نفریم.

با هر کدوم از موارد زیر جواب بدید ممنون هستم 

تلفن : 09213913845 (تا7غروب)
ایمیل : farzin21h@yahoo.com 
یا در همین پست

Ahmad kaya

پست توسط Ahmad kaya » سه شنبه 23 مرداد 1397, 10:47 am

سلام دوستان من هم تصمیم دارم برای نروژ اقدام کنم .آیا امکانش هست همسفر شما باشم.
۰۹۱۸۴۶۹۸۰۰۲
حمید رضا رحیمی
کرمانشاه

Baran68

پست توسط Baran68 » چهار شنبه 7 شهریور 1397, 8:29 pm

هرکی خواست از صربستان بره یونان
از یونان به آلمان وسوئد و.... به صورت هوایی

آی دی کارت و پاسپورت برای رفتن به انگلیس و کانادا
با کمترین قیمت وبالاترین کیفیت

و حتی پست به ترکیه و کشورهای دیگر

انواع کیس برای پناهندگی