لطفا کمکم‌ کنید....

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
sky2498

لطفا کمکم‌ کنید....

پست توسط sky2498 » شنبه 29 اردیبهشت 1397, 7:24 pm

سلام
از دوستانی که اطلاعات دارند خواهش میکنم کمکم کنید
من حدود ۲ سال در تایلند از طریق ویزای تحصیلی اقامت داشتم و‌در اثر تصادفی که داشتم به اچ آی وی مبتلا شدم ( دکتر نامه داده که اون شخصی که باهاش تصادف کردم ایدز داشته و بعد از تصادف خون طرف به چشم من پاچیده شد و منم گرفتار این مریضی شدم که رفتم دادگاه از طرف شکایت کردم که فهمیدم‌طرف بعد از این که فهمیده ایدز داره و در مراحل آخر بیماری بوده خودکشی کرده) به علت هزینه بالای دارو‌الان ۶ ماه هست که ایرانم و ویزام باطل شده که دارو بهم رایگان میدن و دکترا میگن بیماری کاملا در کنترل و مراحل اولیه هست
ولی اینجا واقعا نمیتونم زندگی کنم
از دوستان کسی هست در جریان باشه من از چه کشوری شانس پناهندگی دارم‌با توجه به بیماریم
من با یکی از دوستان در سوئد صحبت کردم گفتند احتمال داره بگن خودت باید‌هزینه درمانیتو پرداخت کنی که من واقعا توان مالی برای داروی باکیفیت خارجی ندارم (اینجا قرص هندی ارزان قیمت بهم رایگان میدن)
خواهش میکنم اگه اطلاعات دارین در اختیارم بزارین همین الانش به خاطر بیماری و فکر و خیال داغون هستم کمکم کنید یه گره ای از زندگی باز بشه و حداقل همین زمانیو که برای زندگی دارم بتونم با احساس بهتری زندگی کنم چون الان زندگیم با یه مرده واقعا فرقی نداره....
چند بار تا الان تا خودکشی رفتم ولی به خاطر خانواده پیرم جرعتشو نداشتم ...

farzin21h

Re: لطفا کمکم‌ کنید....

پست توسط farzin21h » سه شنبه 22 خرداد 1397, 5:32 am

سلام
من میخوام مرداد برای پناهندگی از روسیه برم نروژ ، اگه کسی راه رو بلد هست یا رابط میشناسه بگه ممنون میشم.
در ضمن اگه کسی همسفرمون بشه خوشحال میشیم، ما دو نفریم.

با هر کدوم از موارد زیر جواب بدید ممنون هستم 

تلفن : 09213913845 (تا7غروب)
ایمیل : farzin21h@yahoo.com 
یا در همین پست

مشاور مهاجرت ۱

Re: لطفا کمکم‌ کنید....

پست توسط مشاور مهاجرت ۱ » سه شنبه 22 خرداد 1397, 11:51 pm

تمام كشورهاى اروپا رايگان است و هزينه هاى بيمارستان و قرص رو بيمه پرداخت ميكنه و هر شخصى كه وارد اروپا ميشه از اون لحظه ورود بيمه است ،

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 30 مهمان