پناهندگی در سوئد.هرکی اطلاعاتش زیاده لطفاً کمکم کنه.

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
mehdi clup

پناهندگی در سوئد.هرکی اطلاعاتش زیاده لطفاً کمکم کنه.

پست توسط mehdi clup » سه شنبه 20 تیر 1391, 9:45 pm

سلام دوست عزیز.
من تازه عضو شدم و خوشحال هستم که در جمع شما قرار گرفتم.
من یک سوال کلی دارم.
ممکن هست که دولت سوئد بعداز اینکه ادعام رو در مورد پناهندگیم بشنوه از قبول کردن اونها سربازبزنه؟؟؟
منظورم اگه ادعاها همراه با مدرک باشه شده قبول نکنه و دیپورت کنه؟؟؟؟
من تا یک ماه دیگه عازم هستم و یه جورایی دلهره دارم.... کمک بزرگی می کنی که یک جواب جامع و کامل بهم بدی.
سپاس فراوان

mohamad.ali

Re: پناهندگی در سوئد.هرکی اطلاعاتش زیاده لطفاً کمکم کنه.

پست توسط mohamad.ali » پنج شنبه 22 تیر 1391, 1:06 pm

سلام
با دادن کیس فقط باید بهشون ثابت کنید اگر در صحبت ومدرک فرقی باشه به شما شک میکنند
من با ویزا میخوام برم شما چطوری میخواهید سفرکنید؟

rezagh

پست توسط rezagh » شنبه 18 شهریور 1391, 2:26 pm

دوستان اگه با ویزا بریم مشکلی نیست ؟

اصلا وضعیت سوئد چطوره ؟ میشه راحت پناهندگی گرفت با کیس دینی ؟ ها؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » شنبه 18 شهریور 1391, 3:07 pm

rezagh نوشته شده:دوستان اگه با ویزا بریم مشکلی نیست ؟

اصلا وضعیت سوئد چطوره ؟ میشه راحت پناهندگی گرفت با کیس دینی ؟ ها؟
خیر مشکلی ندارد

سوئد سخت گیره کیس های مذهبی و سیاسی بهتر جواب میدهند
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

alireza.sh

پست توسط alireza.sh » یک شنبه 19 شهریور 1391, 10:32 am

سلام
من چند وقتیه که این فروم رو میخونم ولی عضو نبودم
این اولین پست من هست
من و دوستم که هر دو متاهلیم میخوایم به سوئد پناهنده بشیم
از دوستانی که اونجا داریم پرسیدیم کفتن که اینجا کمپ پنهاهنده ها چون نزدیک ژنو هست برخورد خوبی با پناهجو دارن و وضعیت اینجا از بقیه اروپا خیلی بهتره
میخوام بدونم چطور میشه رفت سوئد ؟ قانونی بریم بهتره یا قاچاق و با این حال که زن همراهمون هست چه شرایطی برای ما بهتره ؟
اگه راهنمایی کنید دعاتون میکنم !
شرایط و هزینش به چه صورته ؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » یک شنبه 19 شهریور 1391, 10:35 am

alireza.sh نوشته شده:سلام
من چند وقتیه که این فروم رو میخونم ولی عضو نبودم
این اولین پست من هست
من و دوستم که هر دو متاهلیم میخوایم به سوئد پناهنده بشیم
از دوستانی که اونجا داریم پرسیدیم کفتن که اینجا کمپ پنهاهنده ها چون نزدیک ژنو هست برخورد خوبی با پناهجو دارن و وضعیت اینجا از بقیه اروپا خیلی بهتره
میخوام بدونم چطور میشه رفت سوئد ؟ قانونی بریم بهتره یا قاچاق و با این حال که زن همراهمون هست چه شرایطی برای ما بهتره ؟
اگه راهنمایی کنید دعاتون میکنم !
شرایط و هزینش به چه صورته ؟
قانونی رفتن برای شما بسیار راحت تر و کم خطر تره

این پستم مطالعه نمائید شرایط کامل را متوجه میشید
viewtopic.php?f=13&t=137

alireza.sh

پست توسط alireza.sh » یک شنبه 19 شهریور 1391, 10:41 am

مرسی که جواب دادید
1 - اگه قانونی بریم مشکلی پیش نمیاد ؟
2 - آیا این اطلاعاتی که گفتم درباره ژنو و نحوه برخورد اونا درسته ؟
3 - چقدر باید منتظر ویزا بمونیم ؟
4 - درصد قبولیمون چند درصده با کیس تغییر دین ؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » یک شنبه 19 شهریور 1391, 12:05 pm

alireza.sh نوشته شده:مرسی که جواب دادید
1 - اگه قانونی بریم مشکلی پیش نمیاد ؟
2 - آیا این اطلاعاتی که گفتم درباره ژنو و نحوه برخورد اونا درسته ؟
3 - چقدر باید منتظر ویزا بمونیم ؟
4 - درصد قبولیمون چند درصده با کیس تغییر دین ؟
د
وست عزیز هر سوال را یک بار مطرح نمائید پاسخ داده مبشود

30goli

پست توسط 30goli » پنج شنبه 25 آبان 1391, 4:53 pm

hatman bayad az soed visa begirin chun alan asare angosht migiran ino hatman deghat konin badesham case mazhabio kheily daghigh baressi mikonan va shoma bayad kamelan az mazhabi k eddea mikonin aagahie kamel dashte bashin va betoonin neshun bedin k mazhabe shoma baes shode tavasote dolat tahte peigard gharar begirin va aazaro shekanje va dastgiri ye chize dg ham man shenidam hatman tahghigh konin migan bayad 3 sal az tarikhe taghiere dinetun gozashte bashe ama shoma ham kamel tahghigh konin

30goli

پست توسط 30goli » پنج شنبه 25 آبان 1391, 4:55 pm

nemigam ghachaghi biain ama ghanuni amadan case kheily mohkam va mahkame pasand mikhad k betunid ghanuni amadanetoono tojih konin

مهاجر کوچولو
محل اقامت: زندان بزرگ:ایران
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » یک شنبه 5 آذر 1391, 4:58 pm

برای کیس مذهبی اگر کسی شیعه باشه و بی دینبشه.چطور ثابت کنه؟خب واقعا بی دین شده.قبول میکن؟

شاید هجرت سرابی باشد و بس ولی برای ما امید دوباره برای فردایی بهتر است...
الا توان همه عاشقان در ایران...الا توان همه عاشقان درتبعید
کشتی در ساحل امن تره...ولی برای این کار ساخته نشده

محمد 59

پست توسط محمد 59 » یک شنبه 5 آذر 1391, 10:52 pm

مهاجر کوچولو نوشته شده:برای کیس مذهبی اگر کسی شیعه باشه و بی دینبشه.چطور ثابت کنه؟خب واقعا بی دین شده.قبول میکن؟
عزیزم قبول میکنن خیلیم دوست دارن ولی مگه تو روزنامه ها نوشتن که تو بی دین شدی یا فهمیدن که بخوان بکشنت؟ خوب میگن شدی که شدی به کسی نگو و بشین زندگیتو بکن مگه تو ایران شیطون پرست نداریم؟
این کیس کار داره عزیزم بی گدار به آب نزن خواستی برات درستش میکنم که 100% بگیری ;)

محمد 59

پست توسط محمد 59 » یک شنبه 5 آذر 1391, 11:03 pm

30goli نوشته شده:hatman bayad az soed visa begirin chun alan asare angosht migiran ino hatman deghat konin badesham case mazhabio kheily daghigh baressi mikonan va shoma bayad kamelan az mazhabi k eddea mikonin aagahie kamel dashte bashin va betoonin neshun bedin k mazhabe shoma baes shode tavasote dolat tahte peigard gharar begirin va aazaro shekanje va dastgiri ye chize dg ham man shenidam hatman tahghigh konin migan bayad 3 sal az tarikhe taghiere dinetun gozashte bashe ama shoma ham kamel tahghigh konin
نه عزیزم اینجوری که میگی نیست کسی که مثلا خدا رو قبول نداره از چیش بپرسن؟ 3 سال از چی بگذره؟ از نامه ولتی تغییر مذهب؟ اونم تو کشوری که هیچ تغییر مذهبی قانونی نیست؟ در مورد اثر انگشت که جدیدا میگیرن من نمیونم ولی قانون دوبلین صراحتا میگه پناهجو موظف است به اولین کشور امن پناهنده پذیر که رسید درخواست پناهندگی بکنه حالا شما اگه با ویزای مثلا سوئد وارد آلمان بشی طبق این قانون باید آلمان درخواست بدی این اثر انگشت بعید میدونم ربطی به دوبلین داشته باشه بیشتر برای رد گیری خلافکاراست البته اینو مطمئن نیستم

مهاجر کوچولو
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » دو شنبه 6 آذر 1391, 10:18 am

محمد 59 نوشته شده:
مهاجر کوچولو نوشته شده:برای کیس مذهبی اگر کسی شیعه باشه و بی دینبشه.چطور ثابت کنه؟خب واقعا بی دین شده.قبول میکن؟
عزیزم قبول میکنن خیلیم دوست دارن ولی مگه تو روزنامه ها نوشتن که تو بی دین شدی یا فهمیدن که بخوان بکشنت؟ خوب میگن شدی که شدی به کسی نگو و بشین زندگیتو بکن مگه تو ایران شیطون پرست نداریم؟
این کیس کار داره عزیزم بی گدار به آب نزن خواستی برات درستش میکنم که 100% بگیری ;)

بزرگوار چطور میتونی کمکم کنی؟من واست پیام خصوصی فرستادم.من دلایلی هم دارم برای نداشتن امنیت.

محمد 59

پست توسط محمد 59 » سه شنبه 7 آذر 1391, 5:51 pm

مهاجر کوچولو نوشته شده:
محمد 59 نوشته شده:

بزرگوار چطور میتونی کمکم کنی؟من واست پیام خصوصی فرستادم.من دلایلی هم دارم برای نداشتن امنیت.
عزیزم بی دین هستی خوب قبول ولی اینا کاری به دین ندارن پدر من شما باید بهشون ثابت کنی که بخاطر خروجت از اسلام دولت ایران فهمیده و دیگه امنیت نداری اینجا کسی نمیپرسه خوب حالا چه دینی داری! ولی میپرسن که چطور فهمیدن خارج شدی؟ جواب این سوال مهمه به من گفتن شما که میدونستی با انجام این کار جونت به خطر میافته چرا این کارو کردی؟ بعدش میگن خوب بی ین شدی قبول و مورد احترام ولی چه دلیلی داشت به کسی بگی؟ چطور فهمیدن؟ جواب اینارو منطقی دادی بعد میگن خوب قبول حالا مدرک بیار که اونا من رو مورد تهدید و شکنجه و تعقیب و ... قرار دادن
اینو در نظر بگیر طبق قانون اگه بفهمن اقدامی انجام دادی بدون هدف خاص و برای گرفتن پناهندگیت این جرم داره و زندانی نمونه بارزشم زندانی کردن 3 ماه شاهین نجفی بود توآلمان که گفتن تو برای گرفتن پناهندگی اینو خوندی!!!! بله زرنگ تر از من و شما هستن بدرود

مهاجر کوچولو
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » سه شنبه 7 آذر 1391, 8:49 pm

محمد 59 نوشته شده:
مهاجر کوچولو نوشته شده:
محمد 59 نوشته شده:

عزیزم بی دین هستی خوب قبول ولی اینا کاری به دین ندارن پدر من شما باید بهشون ثابت کنی که بخاطر خروجت از اسلام دولت ایران فهمیده و دیگه امنیت نداری اینجا کسی نمیپرسه خوب حالا چه دینی داری! ولی میپرسن که چطور فهمیدن خارج شدی؟ جواب این سوال مهمه به من گفتن شما که میدونستی با انجام این کار جونت به خطر میافته چرا این کارو کردی؟ بعدش میگن خوب بی ین شدی قبول و مورد احترام ولی چه دلیلی داشت به کسی بگی؟ چطور فهمیدن؟ جواب اینارو منطقی دادی بعد میگن خوب قبول حالا مدرک بیار که اونا من رو مورد تهدید و شکنجه و تعقیب و ... قرار دادن
اینو در نظر بگیر طبق قانون اگه بفهمن اقدامی انجام دادی بدون هدف خاص و برای گرفتن پناهندگیت این جرم داره و زندانی نمونه بارزشم زندانی کردن 3 ماه شاهین نجفی بود توآلمان که گفتن تو برای گرفتن پناهندگی اینو خوندی!!!! بله زرنگ تر از من و شما هستن بدرود
خب رفیق شما که ایران بودی.از در و دیوار تبلیغات اسلامی میریزه.با بحث هایی که تو جمع و دانشگاه و... داشتم منو لو دادن.من اونجا فقط ابراز عقیده میکردم.الانم امارمو دارن.واسم پرونده درست کردن.دیگه چی بگم.
یه چیز دیگه هم بگم.10سال پیش یکی از اشناهامون که ارایشگر بود رفت سوئد اصلا نمیدونست کیس چیه؟سیاست چیه؟اینا قضیشون چیه که خوش و خرم زندگی میکنن؟

farhady

پست توسط farhady » سه شنبه 7 آذر 1391, 9:27 pm

آقاي محمد 59 ، عزيز اينجا در اين سايت متاسفانه خيلي از مسائلي كه عنوان ميشه نظرات شخصي افراد هستش. چون به نظرشون مياد كه بايد اينطوري باشه ولي خيلي از مواقع مسائل ديگري هم دخيل هستند كه تا شخص در آون موقعيت خاص قرار نگيره معلوم نميشه و متوجه اون هم نبوده . بيشتر كساني كه در اين سايت هستند هنوز كاري انجام ندادند ، جائي هم نرفتند ، كيسي هم ارائه ندادند . اطلاعات دقيق رو بايد از كساني كه اونطرف هستند بگيري!‌

farhady

پست توسط farhady » سه شنبه 7 آذر 1391, 9:28 pm

با عرض معذرت ، روي صحبتم مهاجر كوچولو بود!

محمد 59

پست توسط محمد 59 » چهار شنبه 8 آذر 1391, 2:58 pm

مهاجر کوچولو نوشته شده:
محمد 59 نوشته شده:
مهاجر کوچولو نوشته شده:
محمد 59 نوشته شده:

خب رفیق شما که ایران بودی.از در و دیوار تبلیغات اسلامی میریزه.با بحث هایی که تو جمع و دانشگاه و... داشتم منو لو دادن.من اونجا فقط ابراز عقیده میکردم.الانم امارمو دارن.واسم پرونده درست کردن.دیگه چی بگم.
یه چیز دیگه هم بگم.10سال پیش یکی از اشناهامون که ارایشگر بود رفت سوئد اصلا نمیدونست کیس چیه؟سیاست چیه؟اینا قضیشون چیه که خوش و خرم زندگی میکنن؟
شما درست میگی اگه همه پستهای منم بخونی نوشتم که دولت سوئد ایرانیا رو که پسپورت ندارند دیپورت نمیکنه چون ایران ازشون فرد بدون پاسپورت تحویل نمیگیره من نمیگم شما نیا قدمت روی چشم سوئدیا جای کسی هم تنگ نمیکنی از مثال شما اینجا فراوونن منتها یکیه مثل من حوصله الافی نداره تا بتونه سعی میکنه زود کلک کارو بکنه یکیم هست مجرده زرنگه آشنا داره تا اوم میره سر کار اصلا به قصد پناهندگی میاد ولی از طریق ازدواج اقامتشو میگیره یا حین پروسه پناهندگی اقامت کاریشو درست میکنه یا اینکه هی منفی میخوره عین خیالشم نیست تا خود سوئدیا از رو برن و بعد 5-6 سال اقامت وابستگی محیطی بهش میدن اینجا همه خوش و خرم هستند پاشون برسه بر نمیگردند آمار میدن 50% قبولی گرفتن ولی از طرفی آمار دیپورتشون زیر 5% هست این نشون میده فقط پناهندگی گرفتن راه موندن تو سوئد نیست یه راه دیگش که تیر آخره پوست کلفتیه اینا جرات ندارن به راحتی دیپورت کنن چون خود دیپورت نقض حقوق بشره ون 5% هم نصفشون کلی پول میگیرن که اگه بخوام برگردم اینقدر قرض کردم پول قاچاقبر دادم الانم ندارم پس بدم باید برم زندان تا 30000 کرون هم شنیدم تیغیدن و برگشتن خیالت راحت بیا (البته من فقط از سوئد خبر دارم ها شنیدم سوئیس و هلند با تیپا بیرون میکنن فردا ننداری گردن من!!!)

محمد 59

پست توسط محمد 59 » چهار شنبه 8 آذر 1391, 3:19 pm

farhady نوشته شده:آقاي محمد 59 ، عزيز اينجا در اين سايت متاسفانه خيلي از مسائلي كه عنوان ميشه نظرات شخصي افراد هستش. چون به نظرشون مياد كه بايد اينطوري باشه ولي خيلي از مواقع مسائل ديگري هم دخيل هستند كه تا شخص در آون موقعيت خاص قرار نگيره معلوم نميشه و متوجه اون هم نبوده . بيشتر كساني كه در اين سايت هستند هنوز كاري انجام ندادند ، جائي هم نرفتند ، كيسي هم ارائه ندادند . اطلاعات دقيق رو بايد از كساني كه اونطرف هستند بگيري!‌
شما درست میگید ببین من خودم کیسم واقعی بود و موقعی که تصمیم گرفتم بیام فقط گشتم ببینم کجا برم والسلام اینجا اونقدر فرصت هست ودم ست که طرف کیسشو تقویت میکنه متاسفانه این فروم شده چت بازی 80% اونایی که از زمان من تو ایران بودن هنوزم هستند اون 20% هم بیش از نصفشون یا فروم رو ترک کردن یا پشیمون شدن پناهندگی یه تبه که زودم میخوابه من کسی رو ندیدم که رفته باشه و قبلش بیشتر از 1 ماه تحقیق کرده باشه تحقیق مال مهاجرت قانونیه پناهندگی و بدتر از اون قاچاق ریسکه طرف از الان تو فکر قاچاقبره که از مکزیک بره آمریکا بابا تو به ترکیه برس بعد فکر یونان باش تو فقط میتونی مقصدی تو ذهنت باشه مثلا سوئد حالا اولین حرفی که قاچاقبر بهت میزنه اینه که هرجا تو مسیر گیر افتادی درخواست پناهندگی کن من قانونی اومدم سوئد که از بلژیک قاچاقی برم انگلیس تا رسیدم اینجا دیدم همه شرایطش مهیا هست و برای من بهتر بود موندم و الان میفهمم چرا ادمین به سایت سر نمیزنه چون یه مشت آدم مثل من اینجا دارن سالهاست برای پناهندگی تحقیق میکنن انگار میخوان هواپیما بسازن باهاش برن سفر هیچکس نمیره در مورد کشور تو ذهنش تحقیق کنه از یه پست یه چیزو میخونه تو پست بعدی میگه شنیدم اینجوریه راسته؟؟؟ بدرود

مهاجر کوچولو
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » چهار شنبه 8 آذر 1391, 3:52 pm

یعنی تو دوران انتظار برای مثبت گرفتن اگه ازوداج کنی یا کار پیدا کنی اقامت میگیری؟حتی اگر کیس ضعیف و مردودی داشته باشی؟وضعیت کمپ هاشون چطوره؟

M4F14

پست توسط M4F14 » چهار شنبه 8 آذر 1391, 6:31 pm

محمد 59 نوشته شده:
farhady نوشته شده:آقاي محمد 59 ، عزيز اينجا در اين سايت متاسفانه خيلي از مسائلي كه عنوان ميشه نظرات شخصي افراد هستش. چون به نظرشون مياد كه بايد اينطوري باشه ولي خيلي از مواقع مسائل ديگري هم دخيل هستند كه تا شخص در آون موقعيت خاص قرار نگيره معلوم نميشه و متوجه اون هم نبوده . بيشتر كساني كه در اين سايت هستند هنوز كاري انجام ندادند ، جائي هم نرفتند ، كيسي هم ارائه ندادند . اطلاعات دقيق رو بايد از كساني كه اونطرف هستند بگيري!‌
شما درست میگید ببین من خودم کیسم واقعی بود و موقعی که تصمیم گرفتم بیام فقط گشتم ببینم کجا برم والسلام اینجا اونقدر فرصت هست ودم ست که طرف کیسشو تقویت میکنه متاسفانه این فروم شده چت بازی 80% اونایی که از زمان من تو ایران بودن هنوزم هستند اون 20% هم بیش از نصفشون یا فروم رو ترک کردن یا پشیمون شدن پناهندگی یه تبه که زودم میخوابه من کسی رو ندیدم که رفته باشه و قبلش بیشتر از 1 ماه تحقیق کرده باشه تحقیق مال مهاجرت قانونیه پناهندگی و بدتر از اون قاچاق ریسکه طرف از الان تو فکر قاچاقبره که از مکزیک بره آمریکا بابا تو به ترکیه برس بعد فکر یونان باش تو فقط میتونی مقصدی تو ذهنت باشه مثلا سوئد حالا اولین حرفی که قاچاقبر بهت میزنه اینه که هرجا تو مسیر گیر افتادی درخواست پناهندگی کن من قانونی اومدم سوئد که از بلژیک قاچاقی برم انگلیس تا رسیدم اینجا دیدم همه شرایطش مهیا هست و برای من بهتر بود موندم و الان میفهمم چرا ادمین به سایت سر نمیزنه چون یه مشت آدم مثل من اینجا دارن سالهاست برای پناهندگی تحقیق میکنن انگار میخوان هواپیما بسازن باهاش برن سفر هیچکس نمیره در مورد کشور تو ذهنش تحقیق کنه از یه پست یه چیزو میخونه تو پست بعدی میگه شنیدم اینجوریه راسته؟؟؟ بدرود
درسته حق با شماست. منم که دارم میام تو این سایت چون مجبورم تا بهار صبر کنم تا هوا خوب بشه بعد حرکت کنم. اکثر اونایی که میان اینجا از سر بیکاری اند که میان سایت.

M4F14

پست توسط M4F14 » چهار شنبه 8 آذر 1391, 6:35 pm

ممنون میشم در مورد اقامت وابستگی به محیط کمی توضیح بدید آقا محمد عزیز. تا حالا کسی رو دیدی اینجوری اقامت بدند؟ یعنی اون بنده خدا باید 4-5 سال سیاه زندگی کنه؟ بعد چند سال نمیگن چون شما خلاف کردید(اقامت غیر قانونی) باید دیپورت بشید؟

محمد 59

پست توسط محمد 59 » چهار شنبه 8 آذر 1391, 6:55 pm

M4F14 نوشته شده:ممنون میشم در مورد اقامت وابستگی به محیط کمی توضیح بدید آقا محمد عزیز. تا حالا کسی رو دیدی اینجوری اقامت بدند؟ یعنی اون بنده خدا باید 4-5 سال سیاه زندگی کنه؟ بعد چند سال نمیگن چون شما خلاف کردید(اقامت غیر قانونی) باید دیپورت بشید؟
زندگی سیاه یعنی ینکه شما حکم اخراجت بیاد بری جای دیگه زندگی کنی که دیپورت نشی این که من میگم فرق داره اینارو نه شرایط اعطای پناندگی دارند نه میتونن دیپورتشون کنن

محمد 59

پست توسط محمد 59 » چهار شنبه 8 آذر 1391, 6:59 pm

مهاجر کوچولو نوشته شده:یعنی تو دوران انتظار برای مثبت گرفتن اگه ازوداج کنی یا کار پیدا کنی اقامت میگیری؟حتی اگر کیس ضعیف و مردودی داشته باشی؟وضعیت کمپ هاشون چطوره؟
بله میتونی حتی از پرونده پناندگیتون انصراف بدین شما زندانی نیستین هر زمان تحت هر شرایطی میتونین کل پروسه پناهندگیتون رو انصراف بدین و به کشور برگردین با روی خوش همینطور اجازه دارین همزمان با پرونده پناهندگیتون امور اقامت از راهای دیگر رو به پیش ببرید هر کدومش زودتر درست شد از بقیه اش انصراف میدین کاملا قانونی

M4F14

پست توسط M4F14 » چهار شنبه 8 آذر 1391, 7:14 pm

محمد 59 نوشته شده:
M4F14 نوشته شده:ممنون میشم در مورد اقامت وابستگی به محیط کمی توضیح بدید آقا محمد عزیز. تا حالا کسی رو دیدی اینجوری اقامت بدند؟ یعنی اون بنده خدا باید 4-5 سال سیاه زندگی کنه؟ بعد چند سال نمیگن چون شما خلاف کردید(اقامت غیر قانونی) باید دیپورت بشید؟
زندگی سیاه یعنی ینکه شما حکم اخراجت بیاد بری جای دیگه زندگی کنی که دیپورت نشی این که من میگم فرق داره اینارو نه شرایط اعطای پناندگی دارند نه میتونن دیپورتشون کنن
من میخوام بدونم چطور ممکنه کسی که منفی میگیره 5-6 سال بلاتکلیف بمونه؟ چرا حکم ترک خاک بهشون نمیدن؟ اگه اینجوری بود کسی دیگه دیپورت نمیشد؟ همه اقامت وابستگی به محیط میگرفتند؟؟ بی زحمت بگید این کسایی که نه شرایط پناهندگی رو دارند نه شرایط دیپورت چه کسایی اند؟

محمد 59

پست توسط محمد 59 » چهار شنبه 8 آذر 1391, 7:37 pm

M4F14 نوشته شده:
محمد 59 نوشته شده:
من میخوام بدونم چطور ممکنه کسی که منفی میگیره 5-6 سال بلاتکلیف بمونه؟ چرا حکم ترک خاک بهشون نمیدن؟ اگه اینجوری بود کسی دیگه دیپورت نمیشد؟ همه اقامت وابستگی به محیط میگرفتند؟؟ بی زحمت بگید این کسایی که نه شرایط پناهندگی رو دارند نه شرایط دیپورت چه کسایی اند؟
100 بار تو پستام گفتم زحمت بکش بخون

aram21

پست توسط aram21 » چهار شنبه 8 آذر 1391, 9:10 pm

بابا این بنده خدارو با این سئوالای تکراری فراری میکنین
من از وقتی محمد59 عضو سایت شده هر روز ظهر و شب میام سایت و لاقل این مدت کلی اطلاعات گیرم اومده...
اگه واقعا پیگیر هستین و براتون مهمه قضیه رفتنتون اگه همین پستارو دنبال کنین دیگه اینجوری گیج نمیزنین با این سئوالا

M4F14

پست توسط M4F14 » پنج شنبه 9 آذر 1391, 4:47 am

aram21 نوشته شده:بابا این بنده خدارو با این سئوالای تکراری فراری میکنین
من از وقتی محمد59 عضو سایت شده هر روز ظهر و شب میام سایت و لاقل این مدت کلی اطلاعات گیرم اومده...
اگه واقعا پیگیر هستین و براتون مهمه قضیه رفتنتون اگه همین پستارو دنبال کنین دیگه اینجوری گیج نمیزنین با این سئوالا
کسی از شما چیزی نپرسید

M4F14

پست توسط M4F14 » پنج شنبه 9 آذر 1391, 4:54 am

دوست عزیز آقای محمد یه انتقاد میخوام ازتون بکنم امیدوارم مثل پست های قبلی ناراحت نشی. بهتره کمتر بگید اینجا (سوئد) همه خوش و خرم هستن و اگه پاتون برسه بر نمیگردین و از این تعریف های الکی....

محمد 59

پست توسط محمد 59 » پنج شنبه 9 آذر 1391, 9:49 am

M4F14 نوشته شده:دوست عزیز آقای محمد یه انتقاد میخوام ازتون بکنم امیدوارم مثل پست های قبلی ناراحت نشی. بهتره کمتر بگید اینجا (سوئد) همه خوش و خرم هستن و اگه پاتون برسه بر نمیگردین و از این تعریف های الکی....
چشم من دیگه چیزی نمیگم شما بفرمایید که بعد 2 سال تحقیق از تو خونه الان کجایی عزیزم من به همه مقدسات قسم میخورم با ان شناخت جزئی که از شما پیدا کردم با خوندن پستهاتون اگه 50 سال دیگه هم بگذره تنها اتفاقی که ممکنه برای شما بیفته اینه که آی دی تون رو عوض کنید. به هر حال پیروز باشی و همچنان امیدوار

aram21

پست توسط aram21 » پنج شنبه 9 آذر 1391, 10:20 pm

M4F14 نوشته شده:
کسی از شما چیزی نپرسید
مگه کسی از شما چیزی میپرسه، هی میای میگی "به نظر من " ...جناب آقای منتقد به همه ، این انتقاد به خود شما وارده که هرکی هرچی مینویسه شما یه جوابی میدی!

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » جمعه 10 آذر 1391, 8:22 am

لطفا جر و بحث نکنید و به عقاید و صحبت های یکدیگر احترام بگذارید

M4F14

پست توسط M4F14 » جمعه 10 آذر 1391, 9:30 am

محمد 59 نوشته شده:
M4F14 نوشته شده:دوست عزیز آقای محمد یه انتقاد میخوام ازتون بکنم امیدوارم مثل پست های قبلی ناراحت نشی. بهتره کمتر بگید اینجا (سوئد) همه خوش و خرم هستن و اگه پاتون برسه بر نمیگردین و از این تعریف های الکی....
چشم من دیگه چیزی نمیگم شما بفرمایید که بعد 2 سال تحقیق از تو خونه الان کجایی عزیزم من به همه مقدسات قسم میخورم با ان شناخت جزئی که از شما پیدا کردم با خوندن پستهاتون اگه 50 سال دیگه هم بگذره تنها اتفاقی که ممکنه برای شما بیفته اینه که آی دی تون رو عوض کنید. به هر حال پیروز باشی و همچنان امیدوار
من 2/5 ماهه دارم در مورد پناهندگی تحقیق میکنم و اینم بگم که اگرم تو این خراب شده موندم فقط و فقط به خاطر وضعیت آب و هوای بده. شما اصلا آدم شناس خوبی نیستی من مث شما نیستم الکی حرف بزنم حرفم همیشه یکیه.

M4F14

پست توسط M4F14 » جمعه 10 آذر 1391, 9:34 am

aram21 نوشته شده:
M4F14 نوشته شده:
کسی از شما چیزی نپرسید
مگه کسی از شما چیزی میپرسه، هی میای میگی "به نظر من " ...جناب آقای منتقد به همه ، این انتقاد به خود شما وارده که هرکی هرچی مینویسه شما یه جوابی میدی!
این یه بحثی بین من و ایشونه شما چه کاره ای میای دخالت میکنی؟ اصلا به شما ربطی داره؟ شما برو همه ی پست های منو بخون من به کی انتقاد کردم؟ شما کی دیدی هر کی هر چی نوشته من ازش انتقاد کردم؟ خواهشا به مسائلی که به شما هیچ ربطی نداره دخالت نکنید.

faghihi9

پست توسط faghihi9 » جمعه 10 آذر 1391, 11:55 am

لطفا کمکم کنید راه خروج از کشور به سوی سوئد سریع من منتظرم عزیزان ووسایلی که نیاز دارم ببرم

faghihi9

پست توسط faghihi9 » جمعه 10 آذر 1391, 12:04 pm

راه خروج از ایران برای رفتن به سوئد لطفا راهنمایی کارم فوری هر کی میدونه راهنمایی کنه یا علی

M4F14

پست توسط M4F14 » جمعه 10 آذر 1391, 7:05 pm

faghihi9 نوشته شده:لطفا کمکم کنید راه خروج از کشور به سوی سوئد سریع من منتظرم عزیزان ووسایلی که نیاز دارم ببرم
منظورتون خروج غیر قانونیه؟؟

faghihi9

پست توسط faghihi9 » جمعه 10 آذر 1391, 7:35 pm

اره دیگه من که نمیتونم قانونی برم برای این که من هنوز18سالم نشده من 17ساله هستم
ومن در پاسپورت مادرم هستم برای خروج قانونی حتما اونم باید بیاد تا بتونم برم اوکی عزسز حالا راهش چجوری وهزینه ای که خرج میشه من پول زیادی ندارم لطفا راهنمایی مقصد سوئد منتظر جواب

مهاجر کوچولو
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » شنبه 11 آذر 1391, 9:00 am

faghihi9 نوشته شده:اره دیگه من که نمیتونم قانونی برم برای این که من هنوز18سالم نشده من 17ساله هستم
ومن در پاسپورت مادرم هستم برای خروج قانونی حتما اونم باید بیاد تا بتونم برم اوکی عزسز حالا راهش چجوری وهزینه ای که خرج میشه من پول زیادی ندارم لطفا راهنمایی مقصد سوئد منتظر جواب
اتفاقا شما چون 18 ساله نیستید میتونید قانونی از کشور خارج بشید.18 سالتون که شد مشمول خدمت میشید و اونوقت نمیتونید خارج بشید

M4F14

پست توسط M4F14 » شنبه 11 آذر 1391, 7:21 pm

faghihi9 نوشته شده:اره دیگه من که نمیتونم قانونی برم برای این که من هنوز18سالم نشده من 17ساله هستم
دوست عزیز همین اول بگم من آدم پرونی رو معرفی نمیکنم ولی چون با چند تا قاچاقبر صحبت کردم میتونم اطلاعاتی بدم که شاید به دردت بخوره.
از ایران تا ترکیه حدود 500 دلار تا 700 دلار میبرن بستگی به آدمش داره. وقتی رفتید ترکیه 3 تا راه دارید یا برید از بلغارستان برید رومانی و مجار، یا از ایتالیا، یا از یونان که من اصلا پیشنهاد نمیکنم. قدیما اکثرا میرفتن یونان ولی چون وضعیت یونان چند ساله خیلی خرابه دیگه کسی جدیدا نمیره یا اگه بره خیلی کم میره. جدیدا همه میرن ایتالیا و از اونجا وارد اروپا میشن و بقیه اش هم که آب خوردنه. به نظر من حتما از ترکیه مستقیم برو ایتالیا فقط تنها مشکلش اینه که حدود 2 یا 3 روز روی آب هستید. از ایران تا ایتالیا حدود 6000 دلار تا 7000 دلار میبرن بستگی به آدم پرون داره شاید یکی پیدا بشه کمتر از اینهام ببره من خودم تا حالا کمتر از 6000 دلار ندیدم که ببرن ایتالیا. بازم اگه سوالی بود در خدمتتون هستم. موفق باشید بای

محمد 59

پست توسط محمد 59 » شنبه 11 آذر 1391, 9:52 pm

M4F14 نوشته شده:
دوست عزیز همین اول بگم من آدم پرونی رو معرفی نمیکنم ولی چون با چند تا قاچاقبر صحبت کردم میتونم اطلاعاتی بدم که شاید به دردت بخوره.
از ایران تا ترکیه حدود 500 دلار تا 700 دلار میبرن بستگی به آدمش داره. وقتی رفتید ترکیه 3 تا راه دارید یا برید از بلغارستان برید رومانی و مجار، یا از ایتالیا، یا از یونان که من اصلا پیشنهاد نمیکنم. قدیما اکثرا میرفتن یونان ولی چون وضعیت یونان چند ساله خیلی خرابه دیگه کسی جدیدا نمیره یا اگه بره خیلی کم میره. جدیدا همه میرن ایتالیا و از اونجا وارد اروپا میشن و بقیه اش هم که آب خوردنه. به نظر من حتما از ترکیه مستقیم برو ایتالیا فقط تنها مشکلش اینه که حدود 2 یا 3 روز روی آب هستید. از ایران تا ایتالیا حدود 6000 دلار تا 7000 دلار میبرن بستگی به آدم پرون داره شاید یکی پیدا بشه کمتر از اینهام ببره من خودم تا حالا کمتر از 6000 دلار ندیدم که ببرن ایتالیا. بازم اگه سوالی بود در خدمتتون هستم. موفق باشید بای
من از قاچاق خبر ندارم ولی مگر برای ایتالیا از یونان نمیرن؟ من شنیدم یه راه بلغاره یه راه یونان که بعد ایتالیا؟؟؟

M4F14

پست توسط M4F14 » یک شنبه 12 آذر 1391, 6:34 pm

محمد 59 نوشته شده:
M4F14 نوشته شده:
من از قاچاق خبر ندارم ولی مگر برای ایتالیا از یونان نمیرن؟ من شنیدم یه راه بلغاره یه راه یونان که بعد ایتالیا؟؟؟
نه از یونان نمیبرن. مستقیم دریایی میرن ایتالیا حتی پاتون هم به یونان نمیرسه. البته بستگی به خودتون داره میتونید برید یونان و از اونجا برید ایتالیا و یا میتونید برید مستقیم ایتالیا. ولی اکثرا مستقیم با لنج میرن ایتالیا اینم بگم که هر کسی نمیتونه مستقیم ببره ایتالیا چون مسیره دریایی اش خیلی طولانی و سخته. این قاچاقبر هایی که خیلی وارد نیستن و آشنا ندارن نمیتونن ببرن مستقیم ایتالیا و الکی از یونان تعریف میکنن و میگن یونان خیلی خوبه.از ترکیه تا یونان که کاری نداره هر کسی که یکی دو بار بره خودش میشه قاچاقبر.

jake

پست توسط jake » شنبه 30 دی 1391, 6:12 pm

سلام من پاسپورت دارم و همه چیز اکی هستش فقط دارم روی مبلغش فکر میکنم :D

سوالی داشتم از دوستان اینکه :

من تا کجا میتونم قانونی برم و بهتره که قانونی برم یا غیر قانونی !!

پیشنهاد شما چیه آقا محمد؟
=======================================================
jake1 خودم هستم !
=================================================
freedom

محمد 59

پست توسط محمد 59 » شنبه 30 دی 1391, 7:26 pm

jake نوشته شده:سلام من پاسپورت دارم و همه چیز اکی هستش فقط دارم روی مبلغش فکر میکنم :D

سوالی داشتم از دوستان اینکه :

من تا کجا میتونم قانونی برم و بهتره که قانونی برم یا غیر قانونی !!

پیشنهاد شما چیه آقا محمد؟
من نظرم قانونی رفتن هست البته خوب کیس قویتری باید داشته باشید

jake

پست توسط jake » یک شنبه 1 بهمن 1391, 10:30 am

میتونید در ضمینه کیس بنده رو یک مقدار راهنمایی کنید؟؟

خب قانونی بهتره اما دریافت ویزایک مقدار مشکل هستش اگر در این ضمینه هم اطلاعاتی داشتید خیلی ممنون میشم کمکم کنید.
=======================================================
jake1 خودم هستم !
=================================================
freedom

God.Father

پست توسط God.Father » دو شنبه 2 بهمن 1391, 3:16 pm

jake نوشته شده:میتونید در ضمینه کیس بنده رو یک مقدار راهنمایی کنید؟؟

خب قانونی بهتره اما دریافت ویزایک مقدار مشکل هستش اگر در این ضمینه هم اطلاعاتی داشتید خیلی ممنون میشم کمکم کنید.
دوست قدیمی خدا کنه ویزاتم جور بشه و بری.

amir54

پست توسط amir54 » چهار شنبه 11 بهمن 1391, 11:20 pm

عزیزان کسانی‌ که با ویزا به سوئد برای پناهندگی سفر میکنند باید کیس قوی ارائه بدن از آقای چاووشی کمک بگیرین در ضمن ایرانی‌ دیپورت نداره ولی‌ کیس قوی لازمه ...

محمد 59

پست توسط محمد 59 » پنج شنبه 12 بهمن 1391, 3:04 am

amir54 نوشته شده:عزیزان کسانی‌ که با ویزا به سوئد برای پناهندگی سفر میکنند باید کیس قوی ارائه بدن از آقای چاووشی کمک بگیرین در ضمن ایرانی‌ دیپورت نداره ولی‌ کیس قوی لازمه ...
ببخشیدا ولی کی گفته ایرانی یپورت نداره؟

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » پنج شنبه 12 بهمن 1391, 6:12 am

محمد 59 نوشته شده:
amir54 نوشته شده:عزیزان کسانی‌ که با ویزا به سوئد برای پناهندگی سفر میکنند باید کیس قوی ارائه بدن از آقای چاووشی کمک بگیرین در ضمن ایرانی‌ دیپورت نداره ولی‌ کیس قوی لازمه ...
ببخشیدا ولی کی گفته ایرانی یپورت نداره؟
واقعا کی گفته ایرانی دیپورت نداره؟

بهتره که از توهمات بیرون بیاین و با واقعیت خودتونو سازگار کنید....
اون کشور هم داره براتون دست و بشکن نمیزنه که اونجا میخواید برید......
فقط کیس......کیس......کیس......کیس...... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 56 مهمان