گرفتن پناهندگي دانمارك-خواهشاً كمك كنيد.لطفا

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
mohammmad

گرفتن پناهندگي دانمارك-خواهشاً كمك كنيد.لطفا

پست توسط mohammmad » دو شنبه 20 شهریور 1391, 10:38 am

من يك پسر 22 ساله هستم.
پدرم در وزارت اطلاعات ايران مشغول به كار ميباشد.
ولي من به دليل اعتقادات ديني و مخصوصاً سياسي خودم هميشه با اين دولت دچار مشكل بوده ام.
من و به طور كلي خانواده ام به خاطر موقعيت شغلي پدرم ممنوع الخروج هستيم.من يك بار قصد به خروج غير قانوني زدم توسط شناسنامه جعلي كه متاسفانه دستگير شدم و دو سال زندان كشيدم.
به دليل برخي از فعاليتهاي سياسي و رفت و امد با برخي از دوستان كه در اين دولت به نام افراد ضد دولت و سياسي انها را ميشناسند چندين بار اخطاريه به پدرم داده شده است كه در آن نام من هم ذكر شده است كه بايد جلوي من را بگيرد.و چندين اخطاريه هم خودم در دست دارم.
من به دليل قبول نداشتن اين دين و اين سياست دولت دائماً در معرض فشار از سوي دولت هستم.
من فقط يك بار موقعيت فرار را دارم چون اگر ديپورت شوم معلوم نيست پس از بازگشت به ايران چه بلائي به سرم مي آيد.
من قصد پناهندگي به دانمارك را دارم.چندين دوست هم در دانمارك دارم كه پناهندگي سياسي گرفته اند.
به نظر شما با اين موقعيت من دانمارك من را قبول ميكند.
راه حل

مشاور
Site Admin

Re: گرفتن پناهندگي دانمارك-خواهشاً كمك كنيد.لطفا

پست توسط مشاور » دو شنبه 20 شهریور 1391, 11:29 am

mohammmad نوشته شده:من يك پسر 22 ساله هستم.
ولي من به دليل اعتقادات ديني و مخصوصاً سياسي خودم هميشه با اين دولت دچار مشكل بوده ام.
من و به طور كلي خانواده ام به خاطر موقعيت شغلي پدرم ممنوع الخروج هستيم.من يك بار قصد به خروج غير قانوني زدم توسط شناسنامه جعلي كه متاسفانه دستگير شدم و دو سال زندان كشيدم.
به دليل برخي از فعاليتهاي سياسي و رفت و امد با برخي از دوستان كه در اين دولت به نام افراد ضد دولت و سياسي انها را ميشناسند چندين بار اخطاريه به پدرم داده شده است كه در آن نام من هم ذكر شده است كه بايد جلوي من را بگيرد.و چندين اخطاريه هم خودم در دست دارم.
من به دليل قبول نداشتن اين دين و اين سياست دولت دائماً در معرض فشار از سوي دولت هستم.
من فقط يك بار موقعيت فرار را دارم چون اگر ديپورت شوم معلوم نيست پس از بازگشت به ايران چه بلائي به سرم مي آيد.
من قصد پناهندگي به دانمارك را دارم.چندين دوست هم در دانمارك دارم كه پناهندگي سياسي گرفته اند.
راه حل
سلام اگر کیستان قوی باشد و دارای مدارک مستند بله با پناهندگیتون موافقت میشود در مورد تهیه کیس قوی و مستند گروه ما می توانید به شما کمک نماید
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

ruhollah

پست توسط ruhollah » جمعه 6 بهمن 1391, 5:54 pm

salam dadash man ruhollah amini hastam az danmarkam age betoni sabet koni va hamin keyso betoni khyli ghavi erae koni sad dar sad javab migiri man hamin keso dadam motaestefane manfi gereftam chera be khatere inke man keysam khyli ghadimi bod be khatere hamin ghabol nakardan vali age baraye shoma taze etefagh oftade migiri.bedrod .movafagh bashi

محمد 59

پست توسط محمد 59 » یک شنبه 8 بهمن 1391, 9:00 am

mohammmad نوشته شده:من يك پسر 22 ساله هستم.
راه حل
من امیدوارم بگیری ولی این کیس رو خیلی باید روش کار کنی صرف فشار اجتماعی و اینکه شما از زندگی تو ایران خسته شدین دلیل قانع کننده ای برای پناهندگی نیست این رو بدون و ایناهم میدونن که اکثر ایرانیا با این دولت دچار مشکل هستند این کیس رو که بگی مطمئن باش یکی از سوالهای مهمی که میپرسند و جوابتون خیلی رو تصمیمشون تاثیر داره اینه که شما که اخطار گرفتین و میدونستین موقعیتتون در خطره چرا به ارتباطت با اون افراد ادامه دادی اینو در نظر بگیر که اگه بتونن از حرفهات چیزی در بیارن که نشون بده فعالیتت یا ادامه اون یا کلا حتی اگه فردی عمدا خودشو به خطر بندازه که بخواد بره و پناهندگی بگیره شک نکن منفی میخوره این کیس خیلی خیلی خام هست همینجوریش اصلا خطر جانی تهدیدت نمیکنه حتما تقویت کن و همه جوانب کیست رو بسنج البته نمیگم بیخیال این کیس بشی ولی این کیس کار داره
موفق باشی

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 2 فروردین 1392, 12:54 am

دانمارک یک کشور نژاد پرسته. من 3 سال اونجا پناهنده بودم و در آخر جواب رد گرفتم و به نروژ رفتم. الان اقامت نروژ رو دارم. البته داستانش طولانیه. اما همین رو بگم که الان دیگه پناهندگی سخته. من 10 سال پیش اومدم. حتی کیسهای واقعی رو هم باور نمیکنند. ریسکه. ممکنه جواب بگیرید و ممکنه نگیرید

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » یک شنبه 4 فروردین 1392, 9:45 pm

دوستان فریب افرادی که ادعای ساختن کیس و گرفتن پناهندگی دارند, رانخورید. من 10 سال است که در نروژ زندگی میکنم و به صورت پناهندگی اومدم. تجربه درخواست پناهندگی در هلند, دانمارک و سوئد را هم دارم. اگر کسی سوالی داشت تا جایی که بتونم , راهنمایی میکنم.
korush.pakzad@hotmail.com

arashtn1

پست توسط arashtn1 » سه شنبه 6 فروردین 1392, 5:48 pm

korush.pakzad نوشته شده:دوستان فریب افرادی که ادعای ساختن کیس و گرفتن پناهندگی دارند, رانخورید. من 10 سال است که در نروژ زندگی میکنم و به صورت پناهندگی اومدم. تجربه درخواست پناهندگی در هلند, دانمارک و سوئد را هم دارم. اگر کسی سوالی داشت تا جایی که بتونم , راهنمایی میکنم.
شما اگه راست میگی همینجا توضیح و جواب بده نه تو ایمیل.....

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 6 فروردین 1392, 8:22 pm

حتما با ایمیل راحت ترن ایشون . برای کمک به مردم ، صرفا فقط وقت میذارن برای کمک به مردم (پاپ فرانسیس دوم )
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » چهار شنبه 7 فروردین 1392, 9:37 pm

arashtn1 نوشته شده:
korush.pakzad نوشته شده:دوستان فریب افرادی که ادعای ساختن کیس و گرفتن پناهندگی دارند, رانخورید. من 10 سال است که در نروژ زندگی میکنم و به صورت پناهندگی اومدم. تجربه درخواست پناهندگی در هلند, دانمارک و سوئد را هم دارم. اگر کسی سوالی داشت تا جایی که بتونم , راهنمایی میکنم.
شما اگه راست میگی همینجا توضیح و جواب بده نه تو ایمیل.....
یعنی چی این حرف : شما اگه راست میگی همینجا توضیح و جواب بده نه تو ایمیل...
. چیو راست میگم؟ سوال داری بپرس. چی رو بنویسم؟

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » چهار شنبه 7 فروردین 1392, 9:40 pm

johnny.depp نوشته شده:حتما با ایمیل راحت ترن ایشون . برای کمک به مردم ، صرفا فقط وقت میذارن برای کمک به مردم (پاپ فرانسیس دوم )
شما اگه خیلی بهت برمیخوره که من با ایمیل جواب میدم مجبور نیستی بیای اینجا. برو کارتون پلنگ صورتی نگاه کن. :lol:
من هم با ایمیل جواب میدم و هم در همین صفحه. اگر سوال دارید بپرسید. چرت و پرت نگید لطفا. ممنون.... سلام برسونید :D

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 8 فروردین 1392, 3:30 am

پلنگ صورتی نگاه کردن هم خودش عالمی داره :D :D :D

بعد هم ناراحت شدن نداره بیا همینجاه پست بذار همه می بینن .
هرجور راحتی برو با هرچی دلت میخواد جواب بده .

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 9 فروردین 1392, 2:39 pm

johnny.depp نوشته شده:پلنگ صورتی نگاه کردن هم خودش عالمی داره :D :D :D

بعد هم ناراحت شدن نداره بیا همینجاه پست بذار همه می بینن .
هرجور راحتی برو با هرچی دلت میخواد جواب بده .
جان تو خیلی ناراحت شدم. از اون شب که اینو گفتی خواب و خوراک ندارم . همش دارم گریه میکنم !!! :cry: :cry: :lol:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 56 مهمان