تاثیر انگشت نگاری در روند پناهندگی

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
niushalotfi

تاثیر انگشت نگاری در روند پناهندگی

پست توسط niushalotfi » یک شنبه 8 بهمن 1391, 5:32 pm

سلام کسی اطلاع از قوانین جدید انگشت نگاری و نحوه ی پناهندگی با شرایط جدید دارد؟

bulghar

Re: تاثیر انگشت نگاری در روند پناهندگی

پست توسط bulghar » جمعه 13 بهمن 1391, 11:42 am

ghanone dubline..ve bargasht be keshvari ke angosht dadid

barad

پست توسط barad » شنبه 14 بهمن 1391, 10:53 pm

niushalotfi نوشته شده:سلام کسی اطلاع از قوانین جدید انگشت نگاری و نحوه ی پناهندگی با شرایط جدید دارد؟
از شما اثر انگشت میگیرن که اگر در کشوره دیگر درخواست پناهندگی دادی شمارو به کشور صادر کننده ویزا برگردونن

shahi

پست توسط shahi » سه شنبه 24 بهمن 1391, 9:50 am

سلام من با ویزای شنگن که از سفارت ایتالیا گرفتم و داخل سفارت انگشت نگاری شدم ورود کردم به ایتالیا و بعد زمینی اومدم سوئد .الان اگه اینجا درخواست بدم میگن برمیگردونن ایتالیا .ایا میشه چند ماه صبر کرد و بعد خودمونو معرفی کنیم وبگیم ویزا داشتیم اومدیم و برگشتیم ایران بعد مشکل دار شدیم و قاچاق اومدیم بیرون؟و اینکه خروج از شنگن چک میشه یا نه؟ضمنا اگر راهنمایی بنظرتون میرسه ممنون میشم کمکم کنید.با تشکر

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 24 بهمن 1391, 4:07 pm

shahi نوشته شده:سلام من با ویزای شنگن که از سفارت ایتالیا گرفتم و داخل سفارت انگشت نگاری شدم ورود کردم به ایتالیا و بعد زمینی اومدم سوئد .الان اگه اینجا درخواست بدم میگن برمیگردونن ایتالیا .ایا میشه چند ماه صبر کرد و بعد خودمونو معرفی کنیم وبگیم ویزا داشتیم اومدیم و برگشتیم ایران بعد مشکل دار شدیم و قاچاق اومدیم بیرون؟و اینکه خروج از شنگن چک میشه یا نه؟ضمنا اگر راهنمایی بنظرتون میرسه ممنون میشم کمکم کنید.با تشکر
نمیشه چون وقتی شما تو سفارت انگشت نگاری شدید تمام اطلاعات شما از جمله "تاریخ انگشت نگاری" مکان انگشت نگاری و... تو سیستم ثبت میشه.
آخرین ويرايش توسط 1 on God.Father, ويرايش شده در 0.

akbar

پست توسط akbar » شنبه 12 اسفند 1391, 2:09 pm

با سلام من چند تا سوا ل دارم ممنون میشم هرکس اطلاعات کاملی داره برام بزاره . اگر ویزای ایتالیا رو کسی بگیره و بخواد بره سوئد یا کشور دیگه اسکاندیناوی درخواست پناهندگی بده ممکنه چون ویزاشو از ایتالیا گرفته انگشت نگاریش مال ایتالیا بوده پروندشو بفرستنش ایتالیا ؟ 2 الان با این شرایط کدام کشور اسکاندیناوی بهتر میشه قبولی گرفت؟ 3 و در صورتی که با همین ویزای شینگن از فرانسه برسیم انگلیس دیپوت به ایتالیا نمیشیم؟4 اسکاندیناوی بهتره یا انگلیس.با تشکر از افراد من این سوال رو جای دیگه هم گذاشتم مرسی

hiwaali

پست توسط hiwaali » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 1:26 pm

shahi نوشته شده:سلام من با ویزای شنگن که از سفارت ایتالیا گرفتم و داخل سفارت انگشت نگاری شدم ورود کردم به ایتالیا و بعد زمینی اومدم سوئد .الان اگه اینجا درخواست بدم میگن برمیگردونن ایتالیا .ایا میشه چند ماه صبر کرد و بعد خودمونو معرفی کنیم وبگیم ویزا داشتیم اومدیم و برگشتیم ایران بعد مشکل دار شدیم و قاچاق اومدیم بیرون؟و اینکه خروج از شنگن چک میشه یا نه؟ضمنا اگر راهنمایی بنظرتون میرسه ممنون میشم کمکم کنید.با تشکر

akbar

پست توسط akbar » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 5:28 pm

آقا سلام منم یه همچین مشکلی دارم که نمیدونم با ویزای ایتالیا (انگشت نگاریش) هرجا بریم برمیگردونن ایتالیا یا نه؟ لطفا شما نتیجه ای گرفتین با هم شر کنیم ممنون وچند درصد احتمالش هست که ندن ایتالیا؟

Armin71

پست توسط Armin71 » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 7:09 pm

راهی وجود نداره هر کاری کنید دیپورت میشید ایتالیا

k_mehdi

پست توسط k_mehdi » چهار شنبه 30 اسفند 1391, 3:22 am

من الان تو همین سایت داشتم میخوندم که اگه شما ویزای شینگن از جای دیگه بغیر از سوئد داشته باشید ولی با پرواز مثلا تهران - ترکیه - سوئد پرواز کنین /.. میتونین در سوئد اقدام کنین برای پناهندگی /.. این درسته ؟!؟!

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 2 فروردین 1392, 12:07 am

دوستان , من در نروژ زندگی میکنم و خودم با شرایط سختی اقامت گرفتم. به همه تون بگم که اگر کسی ویزا ی شنگن بگیره, یعنی .یزای هر کش.ر اروپایی رو بگیره, تقریبا امیدی به گرفتن پناهندگی نیست. وقت و پولتون رو تلف نکنید

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 2 فروردین 1392, 12:10 am

k_mehdi نوشته شده:من الان تو همین سایت داشتم میخوندم که اگه شما ویزای شینگن از جای دیگه بغیر از سوئد داشته باشید ولی با پرواز مثلا تهران - ترکیه - سوئد پرواز کنین /.. میتونین در سوئد اقدام کنین برای پناهندگی /.. این درسته ؟!؟!
به هیچ وجه صحت نداره. وقتی شما از یونان یا ایتالیا یا هر جای اروپا .یزا بگیرید, همه اطلاعات شما به همه کشورهای اروپایی میره.

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 2 فروردین 1392, 12:20 am

akbar نوشته شده:با سلام من چند تا سوا ل دارم ممنون میشم هرکس اطلاعات کاملی داره برام بزاره . اگر ویزای ایتالیا رو کسی بگیره و بخواد بره سوئد یا کشور دیگه اسکاندیناوی درخواست پناهندگی بده ممکنه چون ویزاشو از ایتالیا گرفته انگشت نگاریش مال ایتالیا بوده پروندشو بفرستنش ایتالیا ؟ 2 الان با این شرایط کدام کشور اسکاندیناوی بهتر میشه قبولی گرفت؟ 3 و در صورتی که با همین ویزای شینگن از فرانسه برسیم انگلیس دیپوت به ایتالیا نمیشیم؟4 اسکاندیناوی بهتره یا انگلیس.با تشکر از افراد من این سوال رو جای دیگه هم گذاشتم مرسی
شما وقتی ویزای ایتالیا رو بگیری, هم سوئد و هم تمام کشورهای اروپایی خبر دارمیشن که این ویزا رو گرفتید. یعنی شما رو بر میگردونند ایتالیا. از این گذشته, کسی که ویزا گرفته باشه, به این معنی هست که شما قانونی از ایان خارج شدید. کسی هم که قانونی از ایران خارج بشه, از نظر دولتهای اروپایی, شامل پناهندگی نمیشه. 2. الان هیچکدوم از کشورهای اسکاندیناوی, شرایط خوبی بای اقامت دادن ندارند. خیلی سخت اقامت میدن. 3. از فرانسه چطور میخوایید به انگلیس برید؟ با ویزای شنگن نمیشه به انگلیس رفت. امکان دیپورت به ایتالیا از انگلیس هم حتما هست. 4. انگلیس بهتره ولی رفتنش سختتره

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 55 مهمان