هزینه قاچاقی رفتن به سوئد

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
abi_sarab

هزینه قاچاقی رفتن به سوئد

پست توسط abi_sarab » چهار شنبه 16 اسفند 1391, 1:35 pm

سلام
من می خوام قاچاق تا سوئد رو برم. کسی می تونه بگه هزینه اش چقدر می شه؟ از چه راهی می رن؟
مرسی

arashtn1

Re: هزینه قاچاقی رفتن به سوئد

پست توسط arashtn1 » پنج شنبه 17 اسفند 1391, 7:57 am

30 تومن حساب کن واسه کار خوب

God.Father

پست توسط God.Father » جمعه 18 اسفند 1391, 9:23 am

abi_sarab نوشته شده:سلام
من می خوام قاچاق تا سوئد رو برم. کسی می تونه بگه هزینه اش چقدر می شه؟ از چه راهی می رن؟
مرسی
در کل از ایران بخواید حساب کنید، تا خود سوئد حدودا 7000 - 8000 دلار در میاد. البته بستگی به قاچاقبرش داره شاید کمتر از این ها هم ببرن. میبرن ارومیه از مرز رد میکنن میبرن ترکیه از اون جا هم با لنج از استانبول میبرن تا ایتالیا که حدودا 3 - 4 روزی روی آب هستن.
البته از ترکیه از مرز بلغار و یا یونان و بعضی ها هم از روسیه و بلاروس میرن. با این وضعیت دلار خیلی زیاد در میاد

qmarsio

پست توسط qmarsio » یک شنبه 20 اسفند 1391, 1:17 pm

خوب اینجوری که از ترکیه بره ایتالیا و از ایتالیا به هرجا بره باز دیپورت میشه ایتالیا که !

منظورم اولین کشوره امن هست

راه رسیدن به سوئد چیه که به کشور امنی وارد نشید ؟

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 22 اسفند 1391, 5:02 pm

qmarsio نوشته شده:خوب اینجوری که از ترکیه بره ایتالیا و از ایتالیا به هرجا بره باز دیپورت میشه ایتالیا که !

اگه در مسیر انگشت نگاری بشه دیپورت میکنن. اگه تا سوئد توسط پلیس دستگیر نشید و انگشت نگاری نشید نمیتونن دیپورت کنن.

qmarsio

پست توسط qmarsio » سه شنبه 22 اسفند 1391, 5:35 pm

God.Father نوشته شده:
qmarsio نوشته شده:خوب اینجوری که از ترکیه بره ایتالیا و از ایتالیا به هرجا بره باز دیپورت میشه ایتالیا که !

اگه در مسیر انگشت نگاری بشه دیپورت میکنن. اگه تا سوئد توسط پلیس دستگیر نشید و انگشت نگاری نشید نمیتونن دیپورت کنن.
یعنی اگه بگه از ایتالیا قاچاقی اومده دیپورت نمیشه بازم ؟!
پس قضیه اولین کشور امن چی میشه این وسط

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 22 اسفند 1391, 5:47 pm

qmarsio نوشته شده:
God.Father نوشته شده:

یعنی اگه بگه از ایتالیا قاچاقی اومده دیپورت نمیشه بازم ؟!
پس قضیه اولین کشور امن چی میشه این وسط
اگه همینجوری بدون مدرک قرار باشه دیپورت کنن هر کی که قاچاق برسه سوئد رو باید دیپورت کنن.

qmarsio

پست توسط qmarsio » سه شنبه 22 اسفند 1391, 9:47 pm

خوب اصولش چجوریه
اگه این وسط به کشور امنی رسیده باشید باید همونجا درخواست بدید

مسلما بین ایتالیا تا سوئد کشورهای زیادی هست که ازش باید رد شد...

God.Father

پست توسط God.Father » پنج شنبه 24 اسفند 1391, 6:38 pm

qmarsio نوشته شده:خوب اصولش چجوریه

اگه شما از ایتالیا برید سوئیس و آلمان و دانمارک تا برسید سوئد، اگه در بین راه تو کشور های مختلف دستگیر نشید و انگشت نگاری نشید کسی نمیتونه تو سوئد بهتون بگه چرا از این همه کشور امن رد شدید ولی اومدید سوئد. 90% اونهایی که قاچاق رفتن و رسیدن سوئد از یونان و ایتالیا رفتن اگه بخوان دیپورت کنن هر کسی که قاچاق میره رو باید دیپورت کنن. شما اگه تو راه انگشت نگاری نشید تو هیچ کشوری، مشکلی نداره و هر کشوری که عشقتون کشید میتونید برید اعلام پناهندگی کنید.

parsa78

پست توسط parsa78 » پنج شنبه 29 فروردین 1392, 8:27 pm

dostane aziz man mikham bearm fanland darkhast panahandegi bedam.kasi midone che ghad tol mikeshe ta javabesh biad.age caset khob bashe va ghabol shi bade che modat mitoni khonevadato bebari?

bardia

پست توسط bardia » پنج شنبه 29 فروردین 1392, 11:59 pm

دوستان با تجربه ببخشید آیا هوایی هم میبرن به سوئد یا نروی .هزینش چقدر میشه . ویک سوال دیگه اینکه بین قاچاق زمینی تا هوای به سوئد یا نروی کدوم ریسکش کمتره؟
Nobody dies a virgin , Life fuck us all

azad650

پست توسط azad650 » جمعه 30 فروردین 1392, 10:05 am

bardia نوشته شده:دوستان با تجربه ببخشید آیا هوایی هم میبرن به سوئد یا نروی .هزینش چقدر میشه . ویک سوال دیگه اینکه بین قاچاق زمینی تا هوای به سوئد یا نروی کدوم ریسکش کمتره؟
راه هوایی دیگه مشکل دوبلین نداری و خیلی راحت تره ولی در صورتی که لو بره در فرودگاه مبدا هم زندان داره هم بعدش دیپورت میشید ایران من خودم یکیو پیدا کردم هوایی ولی قیمتش بالاس خودم شاید مستقیم از ترکیه برم ایتالیا از اونجا به بعد اگرم دستگیر شید و مجبور به اعلام پناهندگی باز کشورای توی مسیر قابل قبول ترند تا پناهندگی تو ترکیه یا یونان و اروپای شرقی

qmarsio

پست توسط qmarsio » جمعه 30 فروردین 1392, 10:10 am

God.Father نوشته شده:

اگه شما از ایتالیا برید سوئیس و آلمان و دانمارک تا برسید سوئد، اگه در بین راه تو کشور های مختلف دستگیر نشید و انگشت نگاری نشید کسی نمیتونه تو سوئد بهتون بگه چرا از این همه کشور امن رد شدید ولی اومدید سوئد. 90% اونهایی که قاچاق رفتن و رسیدن سوئد از یونان و ایتالیا رفتن اگه بخوان دیپورت کنن هر کسی که قاچاق میره رو باید دیپورت کنن. شما اگه تو راه انگشت نگاری نشید تو هیچ کشوری، مشکلی نداره و هر کشوری که عشقتون کشید میتونید برید اعلام پناهندگی کنید.
توی کیس راه من یه سری تحقیقات کردم
گفته شد که توی مسیر نباید بگی مثلا وارد ایتالیا شدم
اگر بفهمن دیپورت میشی چون میگن باید همونجا درخواست میدادی

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 10:40 am

qmarsio نوشته شده:
God.Father نوشته شده:

اشتباه میکنی. من دیگه در این مورد با شما بحث نمیکنم موفق باشید

qmarsio

پست توسط qmarsio » سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 3:22 pm

God.Father نوشته شده:
qmarsio نوشته شده:
God.Father نوشته شده:

اشتباه میکنی. من دیگه در این مورد با شما بحث نمیکنم موفق باشید
منم بحثی با شما نداشتم
موفق باشی

Hossein sharifi

پست توسط Hossein sharifi » یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 10:27 am

من از ایران تا سوئد 6200 یورو خرج کردم که هزینه جداگانه سفر از یونان تا سوئد برای من 4000 یورو تمام شد که با پاس شباهتی و با هواپیما اومدم.

Sanaz8
محل اقامت: لیورپول ( در آینده )

پست توسط Sanaz8 » یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 12:12 pm

Hossein sharifi نوشته شده:من از ایران تا سوئد 6200 یورو خرج کردم که هزینه جداگانه سفر از یونان تا سوئد برای من 4000 یورو تمام شد که با پاس شباهتی و با هواپیما اومدم.
سلام آقا شما الان پناهنده شدی؟؟ وضع سوئد چجوریه جواب ها رو چند ماه میدن؟؟ کیس شما چی بود؟؟ میگن سوئد داره سختگیری میکنه درسته ؟؟؟؟
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست

billy

پست توسط billy » دو شنبه 30 اردیبهشت 1392, 10:34 am

Sanaz8 نوشته شده:
Hossein sharifi نوشته شده:من از ایران تا سوئد 6200 یورو خرج کردم که هزینه جداگانه سفر از یونان تا سوئد برای من 4000 یورو تمام شد که با پاس شباهتی و با هواپیما اومدم.
سلام آقا شما الان پناهنده شدی؟؟ وضع سوئد چجوریه جواب ها رو چند ماه میدن؟؟ کیس شما چی بود؟؟ میگن سوئد داره سختگیری میکنه درسته ؟؟؟؟
اصلا دنبال سوید نرو که دو زار نمیارزه . 7000 نفر توی لیست دیپورتش هست داره به نوبت اخراج میکنه . هیچ رحمی هم نداره

foaad

پست توسط foaad » سه شنبه 4 تیر 1392, 3:07 pm

w

foaad

پست توسط foaad » سه شنبه 4 تیر 1392, 3:09 pm

با سلام کسی میتونه منو راهنمایی کنه که کدوم کشور اسکاندیناوی زود قبول میشیم و در عین حال شرایط خوبی داره واسه کارو درامدو تحصیل؟و رفاه اجتمایی؟

vvorlds

پست توسط vvorlds » سه شنبه 12 شهریور 1392, 8:47 pm

برادران. خواهران کسی اگه شماره داره به من بده. میخوام برم سوئد

shayaan

پست توسط shayaan » دو شنبه 18 شهریور 1392, 12:10 am

salam ,,age baa tur beram swed bad khodamo moarefi konam vase panahandegi aya momken hast diport sham?

qmarsio

پست توسط qmarsio » دو شنبه 18 شهریور 1392, 9:13 am

shayaan نوشته شده:salam ,,age baa tur beram swed bad khodamo moarefi konam vase panahandegi aya momken hast diport sham?
اگر شما قانونی برید هم میتونید درخواست بدید و قبولی بگیرید

اگر منفی بگیرید و استیناف هم جواب نده بله شما در لیست دیپورت خواهید بود

خداداد عزیزی

پست توسط خداداد عزیزی » دو شنبه 18 شهریور 1392, 2:44 pm

مرسی
هرچی بیشتر بگردی و تحقیق کنی هم ریسک کارش میاد پایین هم ارزونتر پیدا میشه

SeyedMohammad

پست توسط SeyedMohammad » دو شنبه 18 شهریور 1392, 2:58 pm

خداداد عزیزی نوشته شده:
مرسی

چه راهنمايى بزرگى :mrgreen:

من يه دوست داشتم افغانى بود، قاچاقى رفت تا سوئد، از ايران......
بيست تومن هزينه كرد و چهار ماه تو راه بود!!
تبريز>تركيه>يونان>ايتاليا>از اونجا هم گفت با اتوبوس تا سوئد رفت.... گفت از ايتاليا به بعدش راحت بود

ميگفت خيلى سخت گذشت، شب تو جنگل، دو سه روز بدون غذا فقط با يه بطرى آب و ......

qmarsio

پست توسط qmarsio » دو شنبه 18 شهریور 1392, 3:18 pm

تو این مسیر جنگلش کجا بود ؟

از ترکیه به یونان یا با کشتی میرن یا با ماشین

از یونان هم به ایتالیا با کشتیه

از ایتالیا به سوئد هم باید با قطار برن المان بعدشم سوئد

خداداد عزیزی

پست توسط خداداد عزیزی » دو شنبه 18 شهریور 1392, 5:45 pm

SeyedMohammad نوشته شده:
خداداد عزیزی نوشته شده:
مرسی

چه راهنمايى بزرگى :mrgreen:

من يه دوست داشتم افغانى بود، قاچاقى رفت تا سوئد، از ايران......
بيست تومن هزينه كرد و چهار ماه تو راه بود!!
تبريز>تركيه>يونان>ايتاليا>از اونجا هم گفت با اتوبوس تا سوئد رفت.... گفت از ايتاليا به بعدش راحت بود

ميگفت خيلى سخت گذشت، شب تو جنگل، دو سه روز بدون غذا فقط با يه بطرى آب و ......
مخ5
خب طبیعی هرچی ادم بیشتر درباره راه و نحوه رفتن تحقیق کنه بهتر میتونه بفهمه چه راهی بهتره و هر الافی نمیتونه سرش کلاه بزاره مثلا خودم دنبال ویزا کار واسه کشوری بودم و از پیچ و خم کار تا حدودی باخبر بودم بعد یه دوستی که چند ماهی باهاش بودم و ادم داغونی مث رفیقای افغانیت نبود بهم گفت با 11هزار دلار برات ویزا کار بگیرم بری 15روز هم زمان میبره !!!!!!!!!!!
و من کامل در جریان بودم حدود 6ماه تا2سال زمان نیاز داره
که ویزا صادر بشه و ادعای عجیبش که بدون نیاز به مدرک زبان ویزا میگیرن 15 روزه
بازم طبیعیه هر چی ادم بیشتر تحقیق کنه با مسیر های ارزونتر یا بدون رابط روبرو میشه
خب اگه نفهمیدی خوب خر فهمت کنم
راستی این رفیقت مگه قرار بود جنگلای امازون رد کنه 3روز بی اب و علف بوده طفلی؟؟ اطلاع نداری

SeyedMohammad

پست توسط SeyedMohammad » دو شنبه 18 شهریور 1392, 7:30 pm

نابغه
تو تنهايى اينارو ميگى يا كسى كمكت ميكنه!؟ آن چيز كه عيان است چه حاجت به بيان است.... خوبه خودت ميگى "معلومه" كه هر چى آدم بيشتر تحقيق كنه و....... ... تو از اينايى كه انجمنو با همين چيزاى الكى يا چيزايى مثل ممنون و تشكر از مطلب مفيدتونو و... پر ميكنى!

ضمنا، داغون خودتى... رفيق من كه هيچ اهميتى نداره ايرانى بود يا افغانى يا آمريكايى، حداقل حرف زدن بلد بود، مثل تو حرف نميزد

اون چيزى هم كه در مورد مهاجرتش نوشتم نقل قول از خودش بود

خداداد عزیزی

پست توسط خداداد عزیزی » دو شنبه 18 شهریور 1392, 8:04 pm

SeyedMohammad نوشته شده:نابغه
تو تنهايى اينارو ميگى يا كسى كمكت ميكنه!؟ آن چيز كه عيان است چه حاجت به بيان است.... خوبه خودت ميگى "معلومه" كه هر چى آدم بيشتر تحقيق كنه و....... ... تو از اينايى كه انجمنو با همين چيزاى الكى يا چيزايى مثل ممنون و تشكر از مطلب مفيدتونو و... پر ميكنى!

ضمنا، داغون خودتى... رفيق من كه هيچ اهميتى نداره ايرانى بود يا افغانى يا آمريكايى، حداقل حرف زدن بلد بود، مثل تو حرف نميزد

:D بازم نفهمیدی
خیلیا که پا تو این راه مهاجرت میزارن یا واقعا مشکل دارن یا بخاطر اهداف دیگه ای میرن و وقتی با همچین محیط های برخورد میکنن و افرادی که ادعای کیس و همسفر و یا ... دارن و اینجا ملاقات میکنن و شواهد و چیزای که به خودم ثابت شده رو میگم
این ادما دوس دارن اعتماد کنن چون به اطلاعات نیاز دارن مخصوصا تو بحث همسفر و کیس من خانواده ای دیدم دونفر از عزیزانشون 15سال پیش با دونفر دیگه حرکت کردن سمت انگلیس و تا الان ازشون خبری نیست جالب اینه اون دونفر دیگه وضع مالی خوبی نداشتن و این دونفر که گم شدن با کلی پول رفتن واسه احتیاط
هنوزم این علامت سوال بزرگ وسط زندگی این خانواده بود که بچه هاشون چیشدن
خیلیا اینجا دنبال طعمه میگردن که بکشن و پولاشون بردارن
خودم اوایل اینجا راحت اعتماد میکردم به همه .
همین دوسه ماه پیش عسلویه بودم بچه های ابادان بحث یکی از پسر همسایه هاشون داشتن که چند ماه پیش رفته ترکیه و بحث قاچاقبرشو داشتن که قاچاقچی نبوده دنبال طعمه بوده . همینطور که ناراحتت کردم مث اب خوردن میتونستم نظرتو جلب کنم عزیزم
کارای اینترنتی همش کلاهبرداریه بخصوص تو بحث مهاجرت غیر قانونی
حتی اطلاعات درستی نمیدن یا قاجاقچیا بقیه راه هارو غیر مستقیم بد میگن و بازم غیر مستقیم در قالب کاربر عادی راه خودشون تبلیغ میکنن که من شخصا شاهدش بودم

SeyedMohammad

پست توسط SeyedMohammad » دو شنبه 18 شهریور 1392, 9:52 pm

خداداد عزیزی نوشته شده:
SeyedMohammad نوشته شده:نابغه

:D بازم نفهمیدی
خیلیا که پا تو این راه مهاجرت میزارن یا واقعا مشکل دارن یا بخاطر اهداف دیگه ای میرن و وقتی با همچین محیط های برخورد میکنن و افرادی که ادعای کیس و همسفر و یا ... دارن و اینجا ملاقات میکنن و شواهد و چیزای که به خودم ثابت شده رو میگم
این ادما دوس دارن اعتماد کنن چون به اطلاعات نیاز دارن مخصوصا تو بحث همسفر و کیس من خانواده ای دیدم دونفر از عزیزانشون 15سال پیش با دونفر دیگه حرکت کردن سمت انگلیس و تا الان ازشون خبری نیست جالب اینه اون دونفر دیگه وضع مالی خوبی نداشتن و این دونفر که گم شدن با کلی پول رفتن واسه احتیاط
هنوزم این علامت سوال بزرگ وسط زندگی این خانواده بود که بچه هاشون چیشدن
خیلیا اینجا دنبال طعمه میگردن که بکشن و پولاشون بردارن
خودم اوایل اینجا راحت اعتماد میکردم به همه .
همین دوسه ماه پیش عسلویه بودم بچه های ابادان بحث یکی از پسر همسایه هاشون داشتن که چند ماه پیش رفته ترکیه و بحث قاچاقبرشو داشتن که قاچاقچی نبوده دنبال طعمه بوده . همینطور که ناراحتت کردم مث اب خوردن میتونستم نظرتو جلب کنم عزیزم
کارای اینترنتی همش کلاهبرداریه بخصوص تو بحث مهاجرت غیر قانونی
حتی اطلاعات درستی نمیدن یا قاجاقچیا بقیه راه هارو غیر مستقیم بد میگن و بازم غیر مستقیم در قالب کاربر عادی راه خودشون تبلیغ میکنن که من شخصا شاهدش بودم

ما كه با هم جنگ نداريم...
اينجا جمع شديم در مورد مسائل مهاجرت و ... صحبت كنيم، چرا الكى وارد بحث هاى نامربوط به موضوع ميشيم يا با ادبيات بد با هم صحبت ميكنيم....

shayaan

پست توسط shayaan » دو شنبه 25 شهریور 1392, 2:49 am

salam,ba tashakor az javabetoon,,mamnun misham age be in soal ha ham kamel javab bedin:khaharam hodude 1sal pish ba vizaye daneshjooi be swed mohajerat kard va darkhaste panahandegi dad,,khosh bakhtane alan hodude 1mahe eghamate daem swed dadan behesh,,soale man injast:age man ghachaghi beram swed va darkhaste p bedam vase eghamat gereftanam behtare,ya sabr konam khaharam davat name befreste vasam??age davat name behtare ,,mikhaim bedunim che davat namei behtare va be eghamat gereftane man komak mikone??aslan ghanuni ya ghachagi,,,,aya eghamate khaharam mitoone 1 poane mosbat bashe ya komaki kone be man ,ya na??

shayaan

پست توسط shayaan » دو شنبه 25 شهریور 1392, 2:51 am

salam,ba tashakor az javabetoon,,mamnun misham age be in soal ha ham kamel javab bedin:khaharam hodude 1sal pish ba vizaye daneshjooi be swed mohajerat kard va darkhaste panahandegi dad,,khosh bakhtane alan hodude 1mahe eghamate daem swed dadan behesh,,soale man injast:age man ghachaghi beram swed va darkhaste p bedam vase eghamat gereftanam behtare,ya sabr konam khaharam davat name befreste vasam??age davat name behtare ,,mikhaim bedunim che davat namei behtare va be eghamat gereftane man komak mikone??aslan ghanuni ya ghachagi,,,,aya eghamate khaharam mitoone 1 poane mosbat bashe ya komaki kone be man ,ya na??

morteza_b

پست توسط morteza_b » شنبه 6 مهر 1392, 8:41 pm

dooste Aziz in Chie Ke Migi ? Vaghti Khaharet Ye Shahrvande Swedi Shenakhte Beshe Mitoone Toro Ghanooni Darkhast Bede Bebaratet Onja Az Tarighe Sefarat Eyne Ye Agha.Mage Divaneii ke Khodeto Panahande Koni Va Azab Bekeshi Onam Toye On Sharayete Sakht.Behtarin Rah ine Ke Khaharet Az Tarighe Visaye(Ensan Dostane) Ke Mishe Aghvaame Daraje 1 Ro Bedone Choono Chera Avord Pishe Khod.Hamin..Behesh Bego Bere Sefarat Soal Kone Ke Mikhad Dadashesho Biare Bayad Che Maraheli Ro Tey Kone.Man Refighe Khodam Australia Zendegi Mikone 3 mahe Tabestoon inja Bood. Alanam Dare Karaye Abjio Mamanesho MIkone Ke Ghanooni Bebarateshoon.Enshalla Khosh Bashi Dada:X

shayaan

پست توسط shayaan » جمعه 12 مهر 1392, 9:13 pm

mer30 ke vaght gozashti va javab dadin
,,movafagh bashid :)

aliasghar

پست توسط aliasghar » یک شنبه 22 دی 1392, 10:26 pm

salam agha toro khoda ye komak koniin ,,,man alan Istanbul hastam yeki polamo khord mano nabord be soed,,,mikhastam azatoon komak begiram ,,,khahesh mikonam ye rahi begid be man. inam addrese mail man : G.damash@yahoo.com lotfan add konid

dariush 83

پست توسط dariush 83 » شنبه 12 بهمن 1392, 11:41 am

houmanno نوشته شده:يك عدد دفتر سويدي اورجينال بهمراه دفتر ايراني همان شخص براي دوستاني كه شباهت عكسي دارند در دسترس ميباشد دوستان عزيز مورد نياز در صورت تمايل ميتوانيد ايميل زده و مبلغ مورد تظر خود را و مكان مورد تحويل را اطلاع دهيد تا نمونه عكس دفتر براي شما ارسال شود .
تاریخ صدور و انقضای پاس کیه؟
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

bahar66

پست توسط bahar66 » شنبه 12 بهمن 1392, 12:00 pm

houmanno نوشته شده:يك عدد دفتر سويدي اورجينال بهمراه دفتر ايراني همان شخص براي دوستاني كه شباهت عكسي دارند در دسترس ميباشد دوستان عزيز مورد نياز در صورت تمايل ميتوانيد ايميل زده و مبلغ مورد تظر خود را و مكان مورد تحويل را اطلاع دهيد تا نمونه عكس دفتر براي شما ارسال شود .
دوستان لطفا گول اين افراد را نخوريد اين آقا 100% اين پاسپورت رو از اون بدبخت دزديده و الان اومده اينجا كه بفروشتش.
مطمئن باشيد كه كسي هم كه ازش دزديده شده تا حالا اقدام كرده و اعلام سرقت كرده و وقتي شما اين پاسپورتو ازش ميخري بلافاصله كه پاتو بزاري توو فرودگاه ميگيرنت. و نه تنها بخاطر استفاده از پاس فرد ديگه ميگيرنت تازه متهم ميشي به دزدي كردن از اون كسي كه صاحب پاسپورته.

dariush 83

پست توسط dariush 83 » شنبه 12 بهمن 1392, 12:19 pm

وطندار چرا جواب نمی دی؟تاریخ پاس مال کیه؟
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

Husain

پست توسط Husain » یک شنبه 4 اسفند 1392, 7:34 pm

سلام
من با خانوم در يو ان خودمون وا ثبت كرديم اما يو ان كيس مون را ريجكت كرد ، اگر من خودمو قاچاقي به اروپا برسونم اون ها ميدانند كه من تو يو ان هند Refugee بوده ام ؟

dariush 83

پست توسط dariush 83 » دو شنبه 5 اسفند 1392, 3:05 pm

Husain نوشته شده:سلام
من با خانوم در يو ان خودمون وا ثبت كرديم اما يو ان كيس مون را ريجكت كرد ، اگر من خودمو قاچاقي به اروپا برسونم اون ها ميدانند كه من تو يو ان هند Refugee بوده ام ؟
کشورهای اروپایی پناهنده پذیر هستند و پرونده پناهجویان توسط اداره مهاجرت ان کشورها بررسی می شود و انها متوجه پرونده شما در یو ان نمی شوند.
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 10 اسفند 1392, 9:27 pm

یکی هزینه قاچاق رفتن تا انگلیس رو بگه
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 12 اسفند 1392, 3:02 pm

والا قاچاقی نمیدونم.ولی قانونیش حدود 50 میلیون در میاد.آژانسای هواپیمایی اینطوری میگن.

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 14 فروردین 1393, 9:03 pm

arshiasweden نوشته شده:یک شرکت معتبر بین المللی برای تکمیل پرسنل فروشگاه خود در شهر آلمهولت سوئد استخدام می نماید.
شغل های مورد نیاز:
- مدیر پروژه
- طراح وب سایت و برنامه نویس وب
- متخصص شبکه (لینوکس و ویندوز)

رشته های مرتبط: صنایع - مدیریت - مدیریت اجرایی - مدیریت (مدیریت پروژه) - مهندسی نرم افزار - مهندس کامپیوتر - مهندسی فناوری اطلاعات IT

"لازم به ذکر است محل کار کشور سوئد می باشد و متقاضیان پس از پذیرفته شدن برای همکاری به کشور سوئد خواهند رفت "
برای دریافت اطلاعات بیشتر با ایمیل زیر در ارتباط باشید
arshiaemamixper@gmail.com
زمان ثبت نام محدود است
اون شرکت بین المملی سایتی شماره تلفنی نداره !! :D
خلاصه بگو چقدر پول پیش میگیری ؟ ;)
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » جمعه 15 فروردین 1393, 1:34 pm

iranian نوشته شده:
arshiasweden نوشته شده:یک شرکت معتبر بین المللی برای تکمیل پرسنل فروشگاه خود در شهر آلمهولت سوئد استخدام می نماید.
شغل های مورد نیاز:
- مدیر پروژه

رشته های مرتبط: صنایع - مدیریت - مدیریت اجرایی - مدیریت (مدیریت پروژه) - مهندسی نرم افزار - مهندس کامپیوتر - مهندسی فناوری اطلاعات IT

"لازم به ذکر است محل کار کشور سوئد می باشد و متقاضیان پس از پذیرفته شدن برای همکاری به کشور سوئد خواهند رفت "
زمان ثبت نام محدود است
نه دیگه، شما اول پولو میریزی به حساب، بعدش منتظر تماس ایشون میشی. :lol: :lol: :lol: :lol:
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » جمعه 15 فروردین 1393, 5:06 pm

Elvis_56 نوشته شده:
iranian نوشته شده:
شغل های مورد نیاز:
- مدیر پروژه

زمان ثبت نام محدود است
نه دیگه، شما اول پولو میریزی به حساب، بعدش منتظر تماس ایشون میشی. :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:

ReeZaaA

پست توسط ReeZaaA » دو شنبه 20 بهمن 1393, 11:07 am

میشه بگین بهتریم و موجه ترین کیس واسه پناهندگی چیه؟؟ چی باید بگم که حتی یک درصد هم رد نکنن؟؟

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 20 بهمن 1393, 8:10 pm

Life is great نوشته شده:ايرانيان جون، كله چوبي
خيلي انرژي مصرف مي كني تا آدمهايِ داخلِ اين سايت رُ خراب كني.
همون عكسِ ميموني كه براي خودت انتخاب كردي تو پروفايلِت، گويايِ همون شخصيتِ ميمون صفتتِ. البته فهم و دركِ اين نوع رفتار ِناهنجاري كه ازَت سر ميزنه، حاصلِ فرايندِ هزاران عاملِ بيروني و درونيِ. ولي نگران نباش. حاضرم در اين خصوص كمكت كنم.
منتظره تماست هستم.
004571668583 لاين يا واتس آپ
میخوای عکس تو را جای این میمون زیبا بزارم؟
باور کن این میمون قیافش از تو بهتره :D

zy.aliasghar

پست توسط zy.aliasghar » چهار شنبه 13 اسفند 1393, 9:15 am

kasi mitone komak kone ke chejori adam mitone berese soed??
har ki ye chiz mige
lotfan komak koniin ke chejori zamini mishe resid be soed
ya ye rahe motmaen
faghat maghsad soed bashe

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 13 اسفند 1393, 7:01 pm

zy.aliasghar نوشته شده:kasi mitone komak kone ke chejori adam mitone berese soed??
har ki ye chiz mige
lotfan komak koniin ke chejori zamini mishe resid be soed
ya ye rahe motmaen
faghat maghsad soed bashe
باید خودت بگردی دنبال ادم پرون ،
تو کار قاچاق هیچ تضمینی نیست، اگر هزینش رو داشته باشی کمی وقت بزاری پیدا میشه البته خارج از این فروم ;)

milad.kazemi1990

پست توسط milad.kazemi1990 » شنبه 6 تیر 1394, 7:01 pm

سلام خدمت همه عزیزان
من میخوام از ایران خارج شم به مقصد یکی از این کشورها انگلستان , سوئد , نروژ , دانمارک یا آلمان
دنبال یه کیس خوب و قوی تضمینی هستم 25 سال سن دارم و کاردانی برق
میخواستم ببینم چقدر هزینه رفتن میشه و چقدر هزینه کیس ؟
یه راهنمایی کلی بهم بدید ممنون میشم عزیزان

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 37 مهمان