راهنمایی درباره قانون دوبلین

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
نمایه کاربر
Elvis_56

Re: راهنمایی درباره قانون دوبلین

پست توسط Elvis_56 » شنبه 26 مرداد 1392, 10:32 pm

در رابطه با سوئیس کاملا درسته، رفتارشون با پناهجوها واقعا وحشیانه و ارتجاعیه
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

navidab

پست توسط navidab » یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:22 am

korush.pakzad نوشته شده:ااز اینکه من راست میگم و تو چیزی نمیدونی, شکی نیست. خودت هم تایید کردی. در ضمن یاد بگیر که نوشته ها رو درست بخونی. من ننوشتم که دوست افغانیم بهم اطلاعات میده. من گفتم دوستانی دارم که میبینم چه بلاهایی داره سرشون میاد. در ضمن تو که اونوری لازم نکرده به من چیز یاد بدی. کسانی که پاسپورت دارند و پناهنده شدند ( که اکثر ایرانیها با پاس و ویزا میان) بدون تماس با مقاماهای ایرانی و بدون هیچ نامه نگاری, دیپورت میشن. دیپورت, دیپورته... فرق نمیکنه 20 روزه باشه یا 1 ساله. همونطور که قبلا هم گفتم کشورهای اروپایی هیچ اهمیتی نمیدند که سرنوشت یک پناهنده در کشورش چی میشه. کشور سوئیس که مقر تمام سازمانهای حقوق بشر دنیا و مقر اصلی صلیب سرخ جهانیه, با پناهنده ها مثل حیوون رفتار میکنه. پناهنده ها در این کشور حق ندارند به استخرها و بعضی پارکها و مراکز تفریحی برند و اجازه ندارند به مدارس نزدیک بشند. وقتی میخوان پناهنده ای رو از سوئیس دیپورت کنند اول دستها و پاهاشو با وسایل مخصوص که برای قاتلها استفاده میشه میبندند تا راحت سوار هواپیماشون کنند..... شما کجای کاری؟ اینها توی قلب اروپا در سوئیس, جایی که پر از سازمانهای دفاع از حقوق انسانهاست اتفاق میفته و این سازمانها هم هیچ غلطی نتونستند بکنن که دولت سوئیس دست از این رفتار حیوانیش برداره
4 بار ازت خواستم راه پیشنهادیتو بگی که همش طفره رفتی حالا خودت بگو کی حالیش و کی حالیش نیست.
من در مورد دیپورت به یونان صحبت میکنم تو میگی از ایران سوال نمیکنند.معلوم کسی که ایرانیه کشورش باید قبولش کنه اونم راحشو بهت میگم که بازم خودت بگی کی حالیشه کی حالیش نیست ایرانیی که با پاس و ویزا میره باید پاس و مدارکش رو نابود کنه .وقتی دیپورتش کنن اگه مدرک ایرانی تو فرودگاه ایران نداشته باشه با همون هواپیما برش میگردونن اروپا .
اما در مورد رفتار کشور سوئیس : هیچ پناهنده ای با میل خودش حاضر به برگشتن به کشورش نیست طبق قانون دولت های اروپایی حق دارند برای جلوگیری از آسیب رسانی پناهنده به خودش یا دیگران در صورت تشیخیص پلیس از موارد بازدارنده مثل دستبند و پابند استفاده کنند . قبلا به پناهنده حکم ترک خاک میدادند که 90% به کشور همسایه فرار میکردند ولی الآن حکم ترک خاک مثل حکم بازداشت میمونه یعنی پناهنده تحت نظر پلیس قرار میگیره تا ترک خاک انجام شود
حالا این راه رو هم برای بقیه دوستان مینویسم اگه کسی سوالی داشت در حد توانم در خدمتم البته بگم بنده نه تو کار وبزا هستم نه اقامت نه بلیت این مطلب فقط جنبه راهنمایی داره
دوستانی که پولی در حدود 50 میلیون تومان دارند بهترین راه برای شما گرفتم اقامت مجارستان است که حدود 9000 یورو خرج داره با 6 ماه زندگی در اون کشور بعد از 1 سال(یعنی شما میتوانید 6 ماه هم در ایران باشید برای خرج کمتر) با تغییر ملیت اقدام به گرفتن اقامت کنید دقت کنید گفتم اقامت نه پناهندگی چون به اتباع کشورهای عضو شینگن خیلی راحت اقامت داده میشود(داشتن 1 مدرک فنی .عدم سوپیشینه و دانستن زبان)
آخرین ويرايش توسط 1 on navidab, ويرايش شده در 0.

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:25 am

Elvis_56 نوشته شده:در رابطه با سوئیس کاملا درسته، رفتارشون با پناهجوها واقعا وحشیانه و ارتجاعیه
خخخ داداش بیا زیر دیپلم ارتجاعی چیه؟ناجا خودمونه یا سازمان هنرمند بوزورگ موحسنی؟
سویس میگه این کارو میکنیم بخاطر سلامتی خود پناهجوها کرده .
!!!!
منظورش این بوده مردم سوییس و دیدی ببر بنگال و دیدی و مردم سوییس مثل ببر بنگال خر زورن خخخخ
خب تا اینجا سازمانهای حقوق بشری حکم مامور راهنمای رانندگی دارن :-( عجب بساطیه :(
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 27 مرداد 1392, 10:27 am

اقا نوید راهتو بیشتر باز کن جریان به چه شکله؟ دقیق بگو .
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

gholami2008
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط gholami2008 » یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:07 am

mohamad zab
dadash chi shod az ma farary shodi dige pm nadadi......
خدا یعنی میشه منم یه روز سیتیزن شیپ یکی از سرزمین های کفار بشم؟؟؟

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:17 am

navidab نوشته شده:
korush.pakzad نوشته شده:ااز اینکه من راست میگم و تو چیزی نمیدونی, شکی نیست. خودت هم تایید کردی. در ضمن یاد بگیر که نوشته ها رو درست بخونی. من ننوشتم که دوست افغانیم بهم اطلاعات میده. من گفتم دوستانی دارم که میبینم چه بلاهایی داره سرشون میاد. در ضمن تو که اونوری لازم نکرده به من چیز یاد بدی. کسانی که پاسپورت دارند و پناهنده شدند ( که اکثر ایرانیها با پاس و ویزا میان) بدون تماس با مقاماهای ایرانی و بدون هیچ نامه نگاری, دیپورت میشن. دیپورت, دیپورته... فرق نمیکنه 20 روزه باشه یا 1 ساله. همونطور که قبلا هم گفتم کشورهای اروپایی هیچ اهمیتی نمیدند که سرنوشت یک پناهنده در کشورش چی میشه. کشور سوئیس که مقر تمام سازمانهای حقوق بشر دنیا و مقر اصلی صلیب سرخ جهانیه, با پناهنده ها مثل حیوون رفتار میکنه. پناهنده ها در این کشور حق ندارند به استخرها و بعضی پارکها و مراکز تفریحی برند و اجازه ندارند به مدارس نزدیک بشند. وقتی میخوان پناهنده ای رو از سوئیس دیپورت کنند اول دستها و پاهاشو با وسایل مخصوص که برای قاتلها استفاده میشه میبندند تا راحت سوار هواپیماشون کنند..... شما کجای کاری؟ اینها توی قلب اروپا در سوئیس, جایی که پر از سازمانهای دفاع از حقوق انسانهاست اتفاق میفته و این سازمانها هم هیچ غلطی نتونستند بکنن که دولت سوئیس دست از این رفتار حیوانیش برداره
4 بار ازت خواستم راه پیشنهادیتو بگی که همش طفره رفتی حالا خودت بگو کی حالیش و کی حالیش نیست.
من در مورد دیپورت به یونان صحبت میکنم تو میگی از ایران سوال نمیکنند.معلوم کسی که ایرانیه کشورش باید قبولش کنه اونم راحشو بهت میگم که بازم خودت بگی کی حالیشه کی حالیش نیست ایرانیی که با پاس و ویزا میره باید پاس و مدارکش رو نابود کنه .وقتی دیپورتش کنن اگه مدرک ایرانی تو فرودگاه ایران نداشته باشه با همون هواپیما برش میگردونن اروپا .
اما در مورد رفتار کشور سوئیس : هیچ پناهنده ای با میل خودش حاضر به برگشتن به کشورش نیست طبق قانون دولت های اروپایی حق دارند برای جلوگیری از آسیب رسانی پناهنده به خودش یا دیگران در صورت تشیخیص پلیس از موارد بازدارنده مثل دستبند و پابند استفاده کنند . قبلا به پناهنده حکم ترک خاک میدادند که 90% به کشور همسایه فرار میکردند ولی الآن حکم ترک خاک مثل حکم بازداشت میمونه یعنی پناهنده تحت نظر پلیس قرار میگیره تا ترک خاک انجام شود
حالا این راه رو هم برای بقیه دوستان مینویسم اگه کسی سوالی داشت در حد توانم در خدمتم البته بگم بنده نه تو کار وبزا هستم نه اقامت نه بلیت این مطلب فقط جنبه راهنمایی داره
دوستانی که پولی در حدود 50 میلیون تومان دارند بهترین راه برای شما گرفتم اقامت مجارستان است که حدود 9000 یورو خرج داره با 6 ماه زندگی در اون کشور بعد از 1 سال(یعنی شما میتوانید 6 ماه هم در ایران باشید برای خرج کمتر) با تغییر ملیت اقدام به گرفتن اقامت کنید دقت کنید گفتم اقامت نه پناهندگی چون به اتباع کشورهای عضو شینگن خیلی راحت اقامت داده میشود(داشتن 1 مدرک فنی .عدم سوپیشینه و دانستن زبان)
من راهنمایی برای تو ندارم. کسی که به یونان بره و بخواد از اونجا به هر کشوری بره, دیپورتش میکنند یونان. هیچ راهی هم نداره. فقط اگر کسی در یونان حتی با ویزای یونان تقاضای پناهندگی کنه ولی بعد از مدتی به کشور دیگری مثل سوئد بره و ادعا کنه که در یونان رفتار ضد انسانی باهاش شده و وکیلش کمکش کنه, شاید دیپورت نشه. این قانونیه که به تازگی پیش پای افراد گذاشتند و وکلا دراین مورد میتونند کمک کنند. در مورد دیپورت به ایران هم معلومه چیزی نمیدونی. اگر کسی رو سوار هواپیما کنند و به فرودگاه ایران برسه, هرگز دیگه برش نمیگردونند و ایران با آغوش باز قبولش میکنه . تنها وقتی نمیشه دیپورت کرد که شخص پاسپورت نداشته باشه. تازه اونم اگر شخصی با ویزا اومده باشه ولی حتی پاسپورتش رو پاره کنه, خیلی راحت میتونند کپی پاسپورتش رو که در سفارت مثلا یونان در ایرانه, درخواست کنند و دریونان فقط با یک نامه نگاری ساده با سفارت ایران در یونان برای این شخص لیس پاس که یک برگه عبور موقت به جای پاسپورته, صادر کنند و شخص رو سوار هواپیما کنند. چون تو ایران هستی از این چیزا خبر نداری.
تازه اگر کسی کارش به ترک خاک بکشه ولی نتونند دیپورتش کنند, اقامت هم بهش نمیدند و گرفتن اقامتش به تاریخ میپیونده که از مرگ و دیپورت بدتره.
در مورد سویس تو که اطلاعاتت زیر صفره. اصلا هیچ کشوری در اروپا حق نداره از دستبند برای دستگیری یک پناهنده که خلافی نکرده استفاده کنه. هیچ کشور اروپایی طبق قوانین ژنو حق نداره جلوی پناهنده ها رو بگیره که به استخر نرند یا به اماکن عمومی وارد نشند. اینجا بحث افراد خلافکار پناهنده نیست. سوئیس حتی اجازه نمیده زنها و بچه های پناهنده به این اماکن وارد بشند. درتما اروپا هیچ کشوری این کارها رو که سوئیس کره , انجام نداده. خود احزاب مردمی سوئیس گفتند این یک فاجعه در تارخ سوئیسه حالا تو داری کاسه داغتر از آش میشی؟ البته همونطور که گفتم تو چون هیچی از این مسائل نمیدونی همینطوری داری اطلاعات غلط پخش میکنی. در ایران با اون اینترنت لاکپشتی که همه سایتها رو هم فیلتر کردند نمیتونی اطلاعات درستی از دنیا بگیری.

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » یک شنبه 27 مرداد 1392, 12:43 pm

mohamad zab نوشته شده:
Elvis_56 نوشته شده:در رابطه با سوئیس کاملا درسته، رفتارشون با پناهجوها واقعا وحشیانه و ارتجاعیه
خخخ داداش بیا زیر دیپلم ارتجاعی چیه؟ناجا خودمونه یا سازمان هنرمند بوزورگ موحسنی؟
!!!!
منظورش این بوده مردم سوییس و دیدی ببر بنگال و دیدی و مردم سوییس مثل ببر بنگال خر زورن خخخخ
خب تا اینجا سازمانهای حقوق بشری حکم مامور راهنمای رانندگی دارن :-( عجب بساطیه :(
از وقتی فهمیدم اینترپل دنبالمه، زبونم عوض شده، حرفای قلمبه سلمبه میزنم. بابا ناسلامتی مجرم بین المللی شدیم :mrgreen: افت داره واسمون بی کلاس باشیم :D
ولی جدا از شوخی رفتار پلیس سوئیس واقعا وحشیانست. میتونی بری یوتیوب فیلماش رو ببینی
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » یک شنبه 27 مرداد 1392, 12:51 pm

korush.pakzad نوشته شده:
navidab نوشته شده:
تنها وقتی نمیشه دیپورت کرد که شخص پاسپورت نداشته باشه. تازه اونم اگر شخصی با ویزا اومده باشه ولی حتی پاسپورتش رو پاره کنه, خیلی راحت میتونند کپی پاسپورتش رو که در سفارت مثلا یونان در ایرانه, درخواست کنند و دریونان فقط با یک نامه نگاری ساده با سفارت ایران در یونان برای این شخص لیس پاس که یک برگه عبور موقت به جای پاسپورته, صادر کنند و شخص رو سوار هواپیما کنند. چون تو ایران هستی از این چیزا خبر نداری.
در رابطه با این قسمت لازم میدونم تجربه خودم و چند تا ایرانیه دیگه رو در ترکیه و اکراین بگم.
سفارت و کنسول گری های ایران توی کشورای دیگه کمترین همکاری رو با دولت اون کشورا انجام میدن. به خاطر همین به آسونی نمیشه ازشون درخواست لیزا پاس کرد. چند وقت پیش دولت سوئد هم به این قضیه اعتراض داشت. ضمنا تا زمانی که خونواده فرد مورد نطر در ایران کپی کارت ملی و شناسنامه طرف رو از طریق وزارت خارجه برای کنسولگری ایران فکس نکنند به هیچ عنوان کنسولگری حاضر به صدور لیزا پاس نمیشه. این مورد رو خودم از نزدیک شاهد بودم. به همین خاطر اگر شخصی پاسپورت نداشته باشه به این سادگیا امکان دیپورتش وجود نداره.
---
هفته پنجم:

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 27 مرداد 1392, 2:05 pm

Elvis_56 نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:
!!!!
از وقتی فهمیدم اینترپل دنبالمه، زبونم عوض شده، حرفای قلمبه سلمبه میزنم. بابا ناسلامتی مجرم بین المللی شدیم :mrgreen: افت داره واسمون بی کلاس باشیم :D
ولی جدا از شوخی رفتار پلیس سوئیس واقعا وحشیانست. میتونی بری یوتیوب فیلماش رو ببینی
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » یک شنبه 27 مرداد 1392, 2:30 pm

لا اله الا الله :mrgreen:
بعد میگن درست صحبت کن ! :D
---
هفته پنجم:

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 27 مرداد 1392, 3:26 pm

Elvis_56 نوشته شده:لا اله الا الله :mrgreen:
بعد میگن درست صحبت کن ! :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ایول
:lol: :lol: :lol:

navidab

پست توسط navidab » یک شنبه 27 مرداد 1392, 5:34 pm

korush.pakzad نوشته شده:
navidab نوشته شده:
korush.pakzad نوشته شده: من راهنمایی برای تو ندارم. کسی که به یونان بره و بخواد از اونجا به هر کشوری بره, دیپورتش میکنند یونان. هیچ راهی هم نداره. فقط اگر کسی در یونان حتی با ویزای یونان تقاضای پناهندگی کنه ولی بعد از مدتی به کشور دیگری مثل سوئد بره و ادعا کنه که در یونان رفتار ضد انسانی باهاش شده و وکیلش کمکش کنه, شاید دیپورت نشه. این قانونیه که به تازگی پیش پای افراد گذاشتند و وکلا دراین مورد میتونند کمک کنند. در مورد دیپورت به ایران هم معلومه چیزی نمیدونی. اگر کسی رو سوار هواپیما کنند و به فرودگاه ایران برسه, هرگز دیگه برش نمیگردونند و ایران با آغوش باز قبولش میکنه . تنها وقتی نمیشه دیپورت کرد که شخص پاسپورت نداشته باشه. تازه اونم اگر شخصی با ویزا اومده باشه ولی حتی پاسپورتش رو پاره کنه, خیلی راحت میتونند کپی پاسپورتش رو که در سفارت مثلا یونان در ایرانه, درخواست کنند و دریونان فقط با یک نامه نگاری ساده با سفارت ایران در یونان برای این شخص لیس پاس که یک برگه عبور موقت به جای پاسپورته, صادر کنند و شخص رو سوار هواپیما کنند. چون تو ایران هستی از این چیزا خبر نداری.
تازه اگر کسی کارش به ترک خاک بکشه ولی نتونند دیپورتش کنند, اقامت هم بهش نمیدند و گرفتن اقامتش به تاریخ میپیونده که از مرگ و دیپورت بدتره.
در مورد سویس تو که اطلاعاتت زیر صفره. اصلا هیچ کشوری در اروپا حق نداره از دستبند برای دستگیری یک پناهنده که خلافی نکرده استفاده کنه. هیچ کشور اروپایی طبق قوانین ژنو حق نداره جلوی پناهنده ها رو بگیره که به استخر نرند یا به اماکن عمومی وارد نشند. اینجا بحث افراد خلافکار پناهنده نیست. سوئیس حتی اجازه نمیده زنها و بچه های پناهنده به این اماکن وارد بشند. درتما اروپا هیچ کشوری این کارها رو که سوئیس کره , انجام نداده. خود احزاب مردمی سوئیس گفتند این یک فاجعه در تارخ سوئیسه حالا تو داری کاسه داغتر از آش میشی؟ البته همونطور که گفتم تو چون هیچی از این مسائل نمیدونی همینطوری داری اطلاعات غلط پخش میکنی. در ایران با اون اینترنت لاکپشتی که همه سایتها رو هم فیلتر کردند نمیتونی اطلاعات درستی از دنیا بگیری.
با این چیزایی که میگی بعید میدونم 1 روز هم تو اروپا بوده باشی فقط 1 چیزی شنیدی داداش
تو چیزی بلند نیستی که بخوای کسیرو راهنمایی کنی اگه بلد بودی رفیق افغانیتو نگه میداشتی
من هرچی اینجا نوشتم براتو حکم کلاس درسو داشته میگی دیپورت میکنن بدون مدارک ایرانم با آغوش باز میپزیره این حرفت نشون میده فقط چنتا چیز شنیدی دیگه من برا تو راهنمایی ندارم خوش باشی با رفیقات.

navidab

پست توسط navidab » یک شنبه 27 مرداد 1392, 5:36 pm

mohamad zab نوشته شده:اقا نوید راهتو بیشتر باز کن جریان به چه شکله؟ دقیق بگو .
فردا کامل توضیح میدم خدمتت

Hania Queen

پست توسط Hania Queen » سه شنبه 29 مرداد 1392, 5:29 am

only_england نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:
نادر جهانبانی نوشته شده:
اقا نادر گل شیفته شدم از ابتدا تا الان در مورد پناهندگیتون بدونم جای تو فروم هست مراجعه کنم؟
من هم خیلی شیفته داستان شما هستم "نادر" خان.
:arrow:

اصلاً حالا که محمد و only- england شیفته شدن منم شیفته شدم بدونم :) :) :) :) :)

sara1987

پست توسط sara1987 » دو شنبه 15 مهر 1392, 10:58 pm

احسان1111 نوشته شده:سلام من یک ماهی میشه رسیدم سوئد و با ویزای شنکن ایتالیا واز خود ایتالیا اومدم سوئد ولی هنوز خودمو تحویل اداره مهاجرت ندادم میترسم که خودمومعرفی کنم و دیپرت بشم ایتالیا میتونین یه پیشنهادی یا چارهای یا یه راهکاری به ما بدین یا نه بگیریم بزنیم دلو به دریا و بریم خودمونو معرفی بکنیم وهرچه بادا باد
har kas ke ba visaye italya be swed oomade hatmane hatman baad az gozashte 6 mah az etmame visash khodesho moarefi kone,faghat dar insoorat dublin nemishid,yaani oon moghe italya dige shomaro nemipazire na inke asare anhoshte shoma peyda nemishe,dar gheyre in soorat tahte har sharayeto dublin mishid va be italya baz gardande khahih shod

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » سه شنبه 25 شهریور 1393, 3:32 pm

دوستان کسی خبر داره کی قانون جدید دوبلین اعلام میشه؟؟؟

chown
تماس:

پست توسط chown » پنج شنبه 27 شهریور 1393, 9:18 am

Nakhoda_UK نوشته شده:
God.Father نوشته شده:
Nakhoda_UK نوشته شده:درود
دوستان بنده ساکن یکی از کشورهای اروپایی (غیر عضو در اتحادیه و شنگن) هستم و می تونم بدون اثر انگشت ویزای شنگن از لهستان یا ... بگیرم.
بعد من قصد دارم در سوئد یا انگلیس اعلام پناهندگی کنم. با توجه به اینکه ویزای من بدون اثر انگشت هست، چقدر امکانش هست متوجه بشند که از لهستان اومدم و من رو به لهستان بفرستند.

لطفا نیاید بگید امکان نداره بدون اثر انگشت و ... بالا نوشتم که می تونم بدون اثر انگشت ویزا بگیرم
ممنون
تا حالا انگشت نگاری شدید شما اونجا؟
باید اسپل اسمت رو تغییر بدی و بدون ویزا و پاس اعلام پناهندگی کنی و بگی قاچاق اومدی.
نه من تا حالا هیچ جا انگشت نگاری نشدم.
دوستی گفت که بعد از رفتنم چند ماه صبر کنم تا اسمم از ایرلاین ها حذف بشه و ویزام هم که تموم بشه اسمم هم حذف می شه چون اثر انگشت هم ندادم نمی فهمند
نمی دونی تا چه حد صحت داره این موضوع؟؟؟
منم این رو شنیدم، طرف که اثر انگشت زده، بعد از اینکه وارد سوئد شد باید مدت 6 ماه سیاه زندگی کنه، بعد از 6 ماه میره اعلام پناهندگی میکنه. منظورم از سیاه زندکی کردن، مخفی بودنه.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان