راهنمایی درباره قانون دوبلین

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
arashtn1

Re: راهنمایی درباره قانون دوبلین

پست توسط arashtn1 » سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 9:17 pm

korush.pakzad نوشته شده:
arashtn1 نوشته شده:
korush.pakzad نوشته شده:ببین دوست عزیز, برای اینکه اینقدر خودشو ناراحت نکنی, به حرف همون دوستات که با 500 تا ویزا رفتن و اقامت گرفتند, گوش کن و تو هم همین کار رو بکن. چرا دیگه توی این سایتها سرک میکشی و شک داری ؟ برو به سلامت :lol: :lol: :lol:
اره به خدا من مونده بودم شما که کارشناس هستی اینو بگی راه بیوفتم!!وای عجبا خوبه گفتی!!دمت گرم!!خخخخخ :lol:
بابا لامثب ویزا کجابدون انگشت نگاری میدن که من موندم به نظرت!خدا وکیلی خدا به کی شانس میده!!شکر چی بگیم
بیخیال حاجی :geek:
اگه خودت چیزی از این دو خط بالا که نوشتی میقهمی, به ما هم بگو بفهمیم :lol: اینایی که نوشتی فارسیه؟ :lol:
اورین اورین
خودت میگیو خودنم میخندی
شما اونور ابی ما فارسی بلد نیستیم بنویسیم!!!
چشم ترجمه میکنم با گوگل میدم خدمت که بیشتر بخندی :shock: اونجا هستی خوشت باشه! :D
ما از خدامونه دله یکی مثل شمارو شاد کنیم انگار 10 تا مکه رو یجا ثواب کردیم 8-) /

billy

پست توسط billy » پنج شنبه 2 خرداد 1392, 9:56 am

اینجا که هر کی داره یه چیزی میگه و همه کامنتها ضد و نقیض همدیگه اند . ظاهرا هیچکس اطلاعات دقیقی نداره و همه روی حدسیات خودشون دارن نظر میدن .یکی میگه بدون انگشت نگاری جواب میگیری اون یکی میگه اسمتو در میارن اگر اینجوریا باشه که میگید پس حتی یک نفرم نمیتونه اونجا بره .در حالیکه چیزی که هست سالانه صدها نفر از ایران میرن اون کشورا و پناهندگی میگیرن . مشکل اینجاست که کسانیکه اینجا اظهار نظر میکنند و خودشون رفتن اونجا فقط میگن این درست نیست ولی راهیکه خودشون استفاده کردن و نمیگن ظاهرا اینم جزو خصلت کیری خود پرستی ایرانیاست که حاظر نیستند به بقیه کمک کنند ........... .....

ben10

پست توسط ben10 » پنج شنبه 2 خرداد 1392, 1:07 pm

billy نوشته شده:اینجا که هر کی داره یه چیزی میگه و همه کامنتها ضد و نقیض همدیگه اند . ظاهرا هیچکس اطلاعات دقیقی نداره و همه روی حدسیات خودشون دارن نظر میدن .یکی میگه بدون انگشت نگاری جواب میگیری اون یکی میگه اسمتو در میارن اگر اینجوریا باشه که میگید پس حتی یک نفرم نمیتونه اونجا بره .در حالیکه چیزی که هست سالانه صدها نفر از ایران میرن اون کشورا و پناهندگی میگیرن . مشکل اینجاست که کسانیکه اینجا اظهار نظر میکنند و خودشون رفتن اونجا فقط میگن این درست نیست ولی راهیکه خودشون استفاده کردن و نمیگن ظاهرا اینم جزو خصلت کیری خود پرستی ایرانیاست که حاظر نیستند به بقیه کمک کنند ........... .....
اینا به خاطر اینه که اینجا فقط افرادی پرسه می زنند که در آرزوی رفتن هستند نه اونایی که رفتند و رسیدند اونا اینجا کاری ندارند که بخوان بیان به منو شما اطلاعات بدن هیچ کسم نمیاد بگه چی خوبه چی بده ولی در عوض تا دلت بخواد اینجا پر از آدم خیالباف و ماجراجو با جیب خالی و پز عالی داره :lol:

احسان1111

پست توسط احسان1111 » پنج شنبه 2 خرداد 1392, 2:46 pm

سلام من یک ماهی میشه رسیدم سوئد و با ویزای شنکن ایتالیا واز خود ایتالیا اومدم سوئد ولی هنوز خودمو تحویل اداره مهاجرت ندادم میترسم که خودمومعرفی کنم و دیپرت بشم ایتالیا میتونین یه پیشنهادی یا چارهای یا یه راهکاری به ما بدین یا نه بگیریم بزنیم دلو به دریا و بریم خودمونو معرفی بکنیم وهرچه بادا باد

ben10

پست توسط ben10 » پنج شنبه 2 خرداد 1392, 3:48 pm

احسان1111 نوشته شده:سلام من یک ماهی میشه رسیدم سوئد و با ویزای شنکن ایتالیا واز خود ایتالیا اومدم سوئد ولی هنوز خودمو تحویل اداره مهاجرت ندادم میترسم که خودمومعرفی کنم و دیپرت بشم ایتالیا میتونین یه پیشنهادی یا چارهای یا یه راهکاری به ما بدین یا نه بگیریم بزنیم دلو به دریا و بریم خودمونو معرفی بکنیم وهرچه بادا باد
خوشگل پسر برای بار هزارم برمیگردونن ایتالیا فکر میکنی فلسفه انگشت نگاری پس چی بود؟ دلو بزن به دریای سوئد تا حوالی جزایر سیسیل ایتالیا شنا کن

habib6281

پست توسط habib6281 » جمعه 17 خرداد 1392, 10:41 pm

این حرفی که آرش میزنه رو من از یکی از آشناهامون که پاییز رفت آلمان شنیدم ..گفت از یکی ویزای بدون اثرانگشت ایتالیا گرفته ...البته شانسی تونسته گیت رو رد کنه و وارد فرودگاه آمستردام بشه و از آمستردام با ماشین داییش رفته آلمان و درخواست پناهندگی کرده و الان تازه قبولی گرفته .ولی اونم گفت که رد شدنت شانسیه و بودن کسایی که بهشون شک کردن و رد نشدن ..

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » شنبه 18 خرداد 1392, 7:21 pm

من نمیدونم چرا دوستان اینقدر درگیر قضیه اثر انگشت هستند؟ اصلا اثر انگشت رو بیشتر به خاطر مسائل تروریستی گذاشتند وگرنه هر کسی که حتی تقاضای ویزا بکنه, اسمش در تمام سیستم کشورهای اروپایی ثبت میشه و راحت میفهمند که طرف از کجا اومده. ویزای با اثر انگشت و بی اثر انگشت فرقی نداره. حتی 10 سال پیش هم این قضیه بود و تقاضای ویزای سوئد که من از سفارت کرده بودم و حتی منفی گرفته بودم, در نروژ گذاشتند جلوم ! تازه اگر حتی کسی ویزای بدون اثر انگشت داشته باشه و فکر کنه که میتونه با عوض کردن اسمش, پناهنده بشه, بزرگترین اشتباه رو کرده چون این قضیه هم به این سادگی نیست.

Gilbert

پست توسط Gilbert » چهار شنبه 22 خرداد 1392, 1:48 am

والا راستش من الان حدود یک ساله که سوئد هستم وضعیت پنهندگی توی اروپا خرابه . من برادران به همه دوستان توصیه می‌کنم سعی‌ کنید قاچاقی‌ و بدون ویزا بیاین اروپا درضمن هیچجا بهتر از انگلیس نیست برای کار و زندگی‌ .دورهٔ همهٔ اروپا تمام شده اینجا هم به راحتی‌ تا فی‌ خلداون آدمو در میارن و هویتت آشکار می‌کنن که از کجا آمدین و انگشت کجا رو درین اصلا قانون دوبلین واسه اینه که هر کشوری نسبت به افرادی که ویزا میده خودش مسول پس به هیچ عنوان اگه قانونی میاین دروغ نگید چون همهٔ اطلاعات در میاد حتا من کسیو میشناسم که فیلم دوربین توی فرودگاه رو بهش نشون دادن و دیپرتش کردن .اگه میخواید بیاین اینجا حتما غیر قانونی بیاید و اگه هم قانونی با ویزا میاین باید حتما مدارک کافی‌ از کیست رو داشته باشی‌ که ثابت کنی‌ جونت در خطر بود .اونی که میبینین قانونی میان یا استثنا هستن یا کیس قوی دارن یا این که تحقیقات در موردشون از طریقه ایمیگریشن لازم دیده نشده بود .حتا سات دقیق ورودتن به اروپا رو به راحتی‌ در میارن بدون شک .پس به هیچ عنوان خهشن خودتونو بدبخت نکنید من الان توی سوئد اجازهٔ کار سفید هم گرفتم امما اصلا کار نیست .خیلی‌ ساخت کار پیدا می‌شه اونم با هزار منت .اگه کار سیه بکنید و پلیس بگیرتتن درجا دیپرت می‌کنن اما بهترینجا انگلیس چون کارش بیشتره و آلمان هم از لحاظه سطح زندگی‌ بالاست خلس اشتباه منو نکنید که پشیمون نشد الان بعد از یک سال تازه اینترویو دادم و منتظر جوابم چون مهاجر زیاد شده و زندگی‌ بسیار سختی داره .نمی‌خوام ناامید کنم امما با پاس و انگشتنگری نیاید اروپا

qmarsio

پست توسط qmarsio » جمعه 24 خرداد 1392, 5:13 pm

انگلیس هم وضعیت کارش همینه
بعد از قبولی چند هزار کرون میدن ماهی ؟

Gilbert

پست توسط Gilbert » جمعه 24 خرداد 1392, 9:11 pm

qmarsio نوشته شده:انگلیس هم وضعیت کارش همینه
بعد از قبولی چند هزار کرون میدن ماهی ؟
Valla age be fekre gereftane pole sosial bashi roosh hesab nakon chon age ghabol beshi 7000 koron migiri ke kharjet ziade va akhare mah hichi pasandaz nadari darzemn inja 30 ta 40 % maliat dari age daramade balaye 13000 dari badesham ta zamani sosial migiri ke ya zaban mikhoni ya daneshga dars mikhoni badesh bayad beri sare kar yani otomatic inja kar barat hatman peyda mikonan va dige sosialet ghat mishe .vaziate karam vaghean kharab shode inja .vali man midonam ke englis vaghean karesh bishtar az injas .in vagheyate ke dige kar toye oropa kam shode ama englis baz sharayetesh kheili behtar az injas

Gilbert

پست توسط Gilbert » جمعه 24 خرداد 1392, 9:18 pm

Ye chize dige ham mikham begam ine ke hamishe tajrobe neshon dade ke keshvaraye englisi zaban hamishe behtar az jahaye dige hastan chon donya daste englisi zabanas yani manzoram che az lahaze sathe zendegi va che az lahaze tafrihat va che zaban va eghamat

qmarsio

پست توسط qmarsio » جمعه 24 خرداد 1392, 9:22 pm

بله حق با شماس
اروپا کلا خراب شده حالا کشورهای یونان و ایتالیا و ... بیشتر از همه

و اینکه منظورتون از پیدا کردن کار چه کاری هست ؟منظورتون اداری هست یا کلا اصلا کار نیست ؟

چون یه مهاجر حداقل 3 4 سال طول میکشه تا جا بیفته تو یه مملکت جدید

من شنیده بودم بالای 10.000 کرون میدن بعد از قبولی...

با 7هزار تا فکر میکنم 3 4 هزارتاش میره واسه خونه...

Gilbert

پست توسط Gilbert » شنبه 25 خرداد 1392, 5:18 am

qmarsio نوشته شده:بله حق با شماس

و اینکه منظورتون از پیدا کردن کار چه کاری هست ؟منظورتون اداری هست یا کلا اصلا کار نیست ؟

Na 3 4 sal etefaghan kheilie shoma kheili bekhai tolesh bedi baad az ghaboli ke ja biofty nahayaran 2 sale ke onam zaban yad migiri badesh miri too nobate khone ke onam bastegi be shahr dare .alan vaziate khone toye stockholm kharabe shayad majbor bashi ke 5 ya8sal montazere nobate khone bashi ke nobatet beshe badesham mimone kar .inja baste be alaghe va tajrobeye kari kar midan ke be har hal har kari bashe bayad hatman zaban balad bashi
Darvaghe age vase yadgiri zaban talash nakoni hoghoghetm ghat mishe va li kollan kar ham sakht peyda mishe .inja bishtare panahandeha ya siah kar mikonan ke tax pardakht nakonan ya in ke age lhone daran otaghasho be sorate siah yani bedone maliat midan ejare ke maliat nadan. Hala in karam khatarate khase khodesho dare ke age gir biofty jom dare va khonatam az dast midi .inja hokomat sociale yani bar asase maliat micharkhe .hichkas pooldar nist faghiram nist chon ziad pool dashtetaze maliate pooleto toye banki ke khabondi bayad beesi kholase sharayet ba iran fargh dare.khone masalan age bekhari va khali bashe hatta age sanadesham be namete dolat azat migire va mige chera khonato por nakardi kholase sharayete khase khodesho dare yani ham badi dare ham khobi.dar kol in rooza oza kar kheili kharabe.yonan va italia ke dige aslan be darde zendegy nemikhoran doro onaro khat beleah.man khodam hanoz 4maje donbale karam va kar peyda nakardm dadashbashi dolat azat dar morede in ke in polaro az koka ovordi miporse va a

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » شنبه 25 خرداد 1392, 7:43 pm

qmarsio نوشته شده:بله حق با شماس

در کشورهای اروپایی بخصوص کشورهایی که زبان غیر انگلیسی دارند, حداقل 8 تا 10 سال طول میکشه آدم جا بیفته. یعنی اگر قراره کار پیدا کنه یا زبانش خوب بشه وغیره.

Gilbert

پست توسط Gilbert » یک شنبه 26 خرداد 1392, 2:20 pm

Be nazare man in ke cheghad tol bekeahe ja biofty toye ye keshvar baste be khode adame va talashie ke mikone na keshvar amma khob keshvaraye englisi zaban kheili masire pishrafteshon baz tar az jahaye digas .8 ya 10 salam ke shoma migi doroste ama mitoni in karo yek sale ham anjam bedi age ke vaghean bekhay pishraft koni

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » یک شنبه 26 خرداد 1392, 6:17 pm

Gilbert نوشته شده:Be nazare man in ke cheghad tol bekeahe ja biofty toye ye keshvar baste be khode adame va talashie ke mikone na keshvar amma khob keshvaraye englisi zaban kheili masire pishrafteshon baz tar az jahaye digas .8 ya 10 salam ke shoma migi doroste ama mitoni in karo yek sale ham anjam bedi age ke vaghean bekhay pishraft koni
دوست من یک ساله امکان نداره کسی در یک کشور بیگانه جا بیفته. اونهایی که پناهنده میشند که دیگه وضعشون بدتره. اگر شانس بیارند و بعد از یکی دو سال جواب بگیرند, تازه باید دنبال حل شدن در جامعه نژاد پرست اروپا باشند. درسته که این بستگی به خود شخص هم داره ولی من دارم از افرادی صحبت میکنم که فعال هستند و دوست دارند جا بیفتند. وگرنه کسی که تلاش نکند تا جا بیفتد, بعد از 40 سال هم جا نمیفتند. اینجا یک نفر را میشناسم که اهل سومالی است و 35 ساله در نروژ زندگی میکنه. هنوز برای کارهای اولیه اش مترجم میگیره و اصلا حوصله کار و درس هم نداره. فقط از دولت پول میگیره و میخوره میخوابه. همونطور که گفتم در کشور انگلیسی زبان, یعنی انگلیس , آمریکا , کانادا و استرالیا, خیلی زودتر میشه جا افتاد و پیشرفت کرد. این 8 تا 10 سالی که گفتم تقریبیه و چیزیه که از نزدیک در مورد مهاجرین دارم میبینم.

Gilbert

پست توسط Gilbert » دو شنبه 27 خرداد 1392, 10:43 pm

korush.pakzad نوشته شده:
Gilbert نوشته شده:Be nazare man in ke cheghad tol bekeahe ja biofty toye ye keshvar baste be khode adame va talashie ke mikone na keshvar amma khob keshvaraye englisi zaban kheili masire pishrafteshon baz tar az jahaye digas .8 ya 10 salam ke shoma migi doroste ama mitoni in karo yek sale ham anjam bedi age ke vaghean bekhay pishraft koni
دوست من یک ساله امکان نداره کسی در یک کشور بیگانه جا بیفته. اونهایی که پناهنده میشند که دیگه وضعشون بدتره. اگر شانس بیارند و بعد از یکی دو سال جواب بگیرند, تازه باید دنبال حل شدن در جامعه نژاد پرست اروپا باشند. درسته که این بستگی به خود شخص هم داره ولی من دارم از افرادی صحبت میکنم که فعال هستند و دوست دارند جا بیفتند. وگرنه کسی که تلاش نکند تا جا بیفتد, بعد از 40 سال هم جا نمیفتند. اینجا یک نفر را میشناسم که اهل سومالی است و 35 ساله در نروژ زندگی میکنه. هنوز برای کارهای اولیه اش مترجم میگیره و اصلا حوصله کار و درس هم نداره. فقط از دولت پول میگیره و میخوره میخوابه. همونطور که گفتم در کشور انگلیسی زبان, یعنی انگلیس , آمریکا , کانادا و استرالیا, خیلی زودتر میشه جا افتاد و پیشرفت کرد. این 8 تا 10 سالی که گفتم تقریبیه و چیزیه که از نزدیک در مورد مهاجرین دارم میبینم.

Gilbert

پست توسط Gilbert » دو شنبه 27 خرداد 1392, 10:49 pm

Gilbert نوشته شده:
korush.pakzad نوشته شده:
Kamelan harfaye shoma doroste ama man ham nemonehaye ziadi az in somaliayeha mishnasam ke toye soed haminjori ke ahoma migid zendegi mikonan va iraniaye ham mishnasam ke vaghean baad az 1 ya 2 sal baro bandileahono jam kardan va toye in keshvar ja oftadan . Kasi ke varede oropa ya har jaye dige be onvane mohajer mishe hamishe mese ye bacheye taze motevalede ke bayad az sefr shoro kone va inja zendegi kone . Amma kamelan shoma doroat migid vali estesna ham hamishe vojod dare .inja faghat a chizi nabayad betarai che zaban che farhang va che tarze zendegi . Kolan har chizi sakhtoe khase khodesho dare ama rahatisham bayad dar nazar gereft

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » سه شنبه 28 خرداد 1392, 3:03 pm

Gilbert نوشته شده:
Gilbert نوشته شده:
korush.pakzad نوشته شده:
Kamelan harfaye shoma doroste ama man ham nemonehaye ziadi az in somaliayeha mishnasam ke toye soed haminjori ke ahoma migid zendegi mikonan va iraniaye ham mishnasam ke vaghean baad az 1 ya 2 sal baro bandileahono jam kardan va toye in keshvar ja oftadan . Kasi ke varede oropa ya har jaye dige be onvane mohajer mishe hamishe mese ye bacheye taze motevalede ke bayad az sefr shoro kone va inja zendegi kone . Amma kamelan shoma doroat migid vali estesna ham hamishe vojod dare .inja faghat a chizi nabayad betarai che zaban che farhang va che tarze zendegi . Kolan har chizi sakhtoe khase khodesho dare ama rahatisham bayad dar nazar gereft
منم با شما موافق هستم اما همونطور که خودتون گفتید, اینها استثناست که کسی یکی دو ساله جا بیفته و عمومیت نداره. البه همه اینا بسته به اینه که شما جا افتادن در یک کشور اروپایی رو چطور فرض کنی. اگر منظورت اینه که طرف مثلا یک خونه زندگی داشته باشه و ماشین و مشکل مالی نداشته باشه, این از نظر من جا افتادن نیست چون خیلی ها 6 ماهه هم میتوننن چنین زندگی رو داشته باشند. منظور من از جا افتادن اینه که آدم یک شغل ثابت داشته اشه, اگر هدفش تحصیل بوده, تحصیلش هم تموم شده باشه, زبانش رو یاد گرفته باشه, و به قوانین اداری و حقوقی اون کشور, آگاه باشه و سیستم رو شناخته باشه. در مورد زبان هم باید اینو بدوندید که اگر افراد در سن بزرگسالی به کشوری اروپایی بیان, یعنی کشوری که زبانش غیر انگلیسی باشه, امکان نداره 2 یا 3 ساله به اون زبان مسلط بشن فقط میشه باهاش کارهای ساده روزمره رو راه انداخت. مخصوصا زبان کشورهای اسکاندیناوی. زبان رو هم اگر ناقص یاد بگیریم, خیلی مشکل پیدا میشه و همینه که پیشرفت در کار و درس به کندی انجام میگیره ولی در یک کشور انگلیسی زبان, سریعتر میشه جا افتاد.

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » جمعه 31 خرداد 1392, 3:37 pm

صد رد صد با حرفحاتون موافقم كوروش جان
واقعا يادگيري زبان اسكانديناوي مشكل هست

qmarsio

پست توسط qmarsio » جمعه 31 خرداد 1392, 5:11 pm

کشوری که بچه 3 ساله هم انگلیسی صحبت میکنه دیگه زبان بومی میخواد چکار ؟

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » جمعه 31 خرداد 1392, 8:10 pm

بنده خودم اينجا با همه انگليسي صحبت ميكنم ولي متاسفانه تا زبان بلد نباشيد بهتون به هيچ عنوان كار نميدن

qmarsio

پست توسط qmarsio » جمعه 31 خرداد 1392, 8:46 pm

واسه کار بله اصولا باید یاد گرفت

این قانون هنوز هست که تو یه سال زبان سوئدی یاد بگیره طرف جایزه بهش میدن ؟شنیدم 13 هزار کرون میدادن...

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » جمعه 31 خرداد 1392, 11:59 pm

در صورتي كه شما اقامت دايم بگيريد ، شغل شما ، رفتن به كلاس و يادگيري زبان محاسبه ميشه و براي هر روز حظور در كلاس ٣٠٠ كرون پول ميدن كه البته هزينه زندگيتون هست

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » دو شنبه 3 تیر 1392, 5:03 pm

تغییر در قانون دوبلین
http://iraania.com/?p=9846

farazFLH

پست توسط farazFLH » چهار شنبه 9 مرداد 1392, 10:53 am

اقای kourosh.pakzad یعنی الان که تابستان 92 هستش این قانون در المان داره اجرا می شه؟ چون یکی از اشناهای ما تقریبا یک ماه و نیم پیش با ویزای شنگن از طریق ایتالیا رفت المان ... و الان خیلی نا امیده و میگه احتمال 90 درصد دیپورتش می کنن به ایتالیا چون تو تهران سفارت ایتالیا انگشت نگاری شده بود... و می گه ایتالیا شرایطش خیلی بده و اصلا کمپ یا پول ماهانه نمی دن!
ایا میشه از این طریق اقدامی کنه؟؟؟

farazFLH

پست توسط farazFLH » چهار شنبه 9 مرداد 1392, 11:42 am

دوستان دیگر هم اگر درباره ی این لینک و قانون جدید اطلاعاتی دارید بگید ممنون می شم : http://iraania.com/?p=9846

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » چهار شنبه 9 مرداد 1392, 11:57 pm

farazFLH نوشته شده:اقای kourosh.pakzad یعنی الان که تابستان 92 هستش این قانون در المان داره اجرا می شه؟ چون یکی از اشناهای ما تقریبا یک ماه و نیم پیش با ویزای شنگن از طریق ایتالیا رفت المان ... و الان خیلی نا امیده و میگه احتمال 90 درصد دیپورتش می کنن به ایتالیا چون تو تهران سفارت ایتالیا انگشت نگاری شده بود... و می گه ایتالیا شرایطش خیلی بده و اصلا کمپ یا پول ماهانه نمی دن!
ایا میشه از این طریق اقدامی کنه؟؟؟
به این راحتی نمیشه از این مسئله استفاده کرد. باید ثابت بشه که شما در ایتالیا مدتها زندگی کردی و تحت فشار بودی و در روند پناهندگی شما بی عدالتی شده و در شرایط غیر انسانی هم زندگی کردید و با شما بد رفتاری شده. البته جزئیات را نمیدونم و این وکیل سته که باید دنبال قضیه باشه

farazFLH

پست توسط farazFLH » پنج شنبه 10 مرداد 1392, 6:40 am

ممنون koroush.pakzad .... یه سوال دیگه... الان اگه از المان دیپورت شه راه دیگه ای وجود نداره که بتونه تو کشور های دیگه ی اروپا مثل هلند یا سوئد و... بره پناهنده بشه؟
فقط حق داره بره ایتالیا که اونجا دیپورتش کردن؟؟؟ اخه می گه ایتالیا اصلا کمپ یا خونه بهشون نمیدن و پول دولتی هم بهشون تعلق نمیگیره و اونقدر هم پول نداره که بتونه چند ماه با پول خودش بگزرونه تا جواب دادگاهش تو ایتالیا بیاد.
راستی با عرض معذرت یه سوال دیگه هم پیش اومد :) اگر به طور مسقیم از ایران به مقصد المان بود یا از کشورهای غیر اتحادیه اروپا مثلا ترکیه وارد المان شده بود ، دیگه این مشکل شامل حالش نمی شد؟؟
ممنون از راهنماییت :)

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 11 مرداد 1392, 1:10 am

farazFLH نوشته شده:ممنون koroush.pakzad .... یه سوال دیگه... الان اگه از المان دیپورت شه راه دیگه ای وجود نداره که بتونه تو کشور های دیگه ی اروپا مثل هلند یا سوئد و... بره پناهنده بشه؟
فقط حق داره بره ایتالیا که اونجا دیپورتش کردن؟؟؟ اخه می گه ایتالیا اصلا کمپ یا خونه بهشون نمیدن و پول دولتی هم بهشون تعلق نمیگیره و اونقدر هم پول نداره که بتونه چند ماه با پول خودش بگزرونه تا جواب دادگاهش تو ایتالیا بیاد.
راستی با عرض معذرت یه سوال دیگه هم پیش اومد :) اگر به طور مسقیم از ایران به مقصد المان بود یا از کشورهای غیر اتحادیه اروپا مثلا ترکیه وارد المان شده بود ، دیگه این مشکل شامل حالش نمی شد؟؟
ممنون از راهنماییت :)
متاسفانه راه دیگه ای وجود نداره. اگر به سوئد یا هلند هم برید, قبولتون نمیکنند. دوباره به ایتالیا برتون میگردونند.
اگر مستقیم از ایران به المان بود, شانس گرفتن پناهندگی خیلی کم میشه. مگر اینکه کیس بسیار خوب و استثنایی ارائه بشه که زیاد این موارد پیش نمیاد. اگر هم از ترکیه با ویزای آلمان وارد آلمان بشید, در اصل قضیه تفاوتی نمیکنه چون ویزای آلمان توی پاسپورتتون هست.

farazFLH

پست توسط farazFLH » دو شنبه 14 مرداد 1392, 8:05 am

پس اینطوری که شما میگی هیچ راهی برای گرفتن پناهندگی وجود نداره که؟؟!!!

farazFLH

پست توسط farazFLH » دو شنبه 14 مرداد 1392, 8:10 am

بعدشم منظورتو از اینکه اگر از ترکیه وارد المان بشی در اصل قضیه تفاوتی نمی کنه رو نفهمیدم.... یعنی بازم ممکنه برگردوننت ترکیه؟؟؟ یا شانس قبولی پناهندگیت کم میشه؟

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » دو شنبه 14 مرداد 1392, 3:19 pm

farazFLH نوشته شده:بعدشم منظورتو از اینکه اگر از ترکیه وارد المان بشی در اصل قضیه تفاوتی نمی کنه رو نفهمیدم.... یعنی بازم ممکنه برگردوننت ترکیه؟؟؟ یا شانس قبولی پناهندگیت کم میشه؟
منظورم اینه که به هر حال ویزای آلمان رو دارید و چون با ویزا میخوای پناهنده بشی, شانس زیادی نداری مگه اینکه یک کیس خیلی خوب ارائه بدی و اینکه کسی که باهات مصاحبه میکنه, حرفاتو باور کنه.... یعنی زندگی یک پناهنده دست همون شخصیه که مصاحبه میکنه.

milad115

پست توسط milad115 » دو شنبه 14 مرداد 1392, 3:38 pm

aghay pakzad age ba vizay yonan beerim denmark ye4 5 hezar euro kharje vakil konim be nazaret mishe natije gereft?

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » دو شنبه 14 مرداد 1392, 7:18 pm

milad115 نوشته شده:aghay pakzad age ba vizay yonan beerim denmark ye4 5 hezar euro kharje vakil konim be nazaret mishe natije gereft?
خیر... فرقی نمیکنه. بازم به یونان برتون میگردونند. متاسفانه وکیل در این مورد قدرتی نداره.

navidab

پست توسط navidab » پنج شنبه 24 مرداد 1392, 3:42 am

می خواستم در مورد 1 اشتباه در سایت از موارد قانون دوبلین برای دوستان توضیحی بدم
چندجا خوندم که نوشته بود اگه شما ویزای مثلا ایتالیا رو بگیری بعد بری ترکیه و مستقیم بری سوئد دیگه نمیتونن دیپورتت کنن که این مطلب اشتباه چون کشور صادر کننده ویزا مسول رسیدگی به پناهندگی شما میباشد و در هر صورت دیپورت میشی به ایتالیا.
اما 1 راه حل کشور یونان بخاطر مشکلات اقتصادی فعلا در قانون دوبلین نیست و هیچ کشوری نمیتونه پناهندرو به اونجا دیپورت کنه که بزودی این قرارداد به اتمام میرسد ولی به احتمال زیاد قرارداد تمدید میشود . میشه با گرفتن ویزای شینگن یونان با اتوبوس به ترکیه رفت و از اونجا به کشور مورد نظر مستقیم پرواز کرد.
بعد از رسیدن به فرودگاه مقصد به شما اجازه ورود نمیدن چون ویزا مال کشور یونانه و باید اول یونان میرفتید
در این مرحله شما باید به دفتر پلیس در فرود گاه اعلام پناهندگی بکنید. وقتی اعلام پناهندگی کردید دیگه نمتونن به کشور که ازش اومدید یعنی ترکیه برتون گردونن توجه کنید اگر در خواست پناهندگی ندید 100% به ترکیه دیپورت میشید.

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » پنج شنبه 24 مرداد 1392, 5:10 pm

navidab نوشته شده:می خواستم در مورد 1 اشتباه در سایت از موارد قانون دوبلین برای دوستان توضیحی بدم
چندجا خوندم که نوشته بود اگه شما ویزای مثلا ایتالیا رو بگیری بعد بری ترکیه و مستقیم بری سوئد دیگه نمیتونن دیپورتت کنن که این مطلب اشتباه چون کشور صادر کننده ویزا مسول رسیدگی به پناهندگی شما میباشد و در هر صورت دیپورت میشی به ایتالیا.
اما 1 راه حل کشور یونان بخاطر مشکلات اقتصادی فعلا در قانون دوبلین نیست و هیچ کشوری نمیتونه پناهندرو به اونجا دیپورت کنه که بزودی این قرارداد به اتمام میرسد ولی به احتمال زیاد قرارداد تمدید میشود . میشه با گرفتن ویزای شینگن یونان با اتوبوس به ترکیه رفت و از اونجا به کشور مورد نظر مستقیم پرواز کرد.
بعد از رسیدن به فرودگاه مقصد به شما اجازه ورود نمیدن چون ویزا مال کشور یونانه و باید اول یونان میرفتید
در این مرحله شما باید به دفتر پلیس در فرود گاه اعلام پناهندگی بکنید. وقتی اعلام پناهندگی کردید دیگه نمتونن به کشور که ازش اومدید یعنی ترکیه برتون گردونن توجه کنید اگر در خواست پناهندگی ندید 100% به ترکیه دیپورت میشید.
دوست عزیز هیچ جایی اعلام نشده که یونان در قانون دوبلین نیست. هر کسی که فقط ویزای یک کشورمثل یونان توی پاسپورتش باشه, حتی اگر اونجا هم نباشه به یونان دیپورت میشه. خیلی از کشورهای اروپایی به توصیه یو.ان, از برگرداندن پناهندها به یونان منع شدند ولی همه کشورها به این حرف توجه نمیکنند. مثلا نروژ یعنی جایی که من زندگی میکنم, خیلی راحت خیلی از پناهنده هایی رو که از یونان اومده بودند, یا وجودمخالفت سازمانهای حقوق بشر و یو.ان, به یونان برگردوندند و اصلا اهمیتی ندادند. پس ریسک دیپورت به یونان همیشه هست و یونان هم تا جایی که ما خبر داریم از دوبلین خارج نشده و اصلا چنین چیزی عملی نیست. اما وکلای پناهنده ها میتونند مسائل ضد انسانی رو در یونان به پرونده موکلان پناهنده, اضافه کنند تا شاید از دیپورت بشه جلوگیری کرد که البته خیلی سخت خواهد بود بخصوص برای افراد مجرد.

navidab

پست توسط navidab » پنج شنبه 24 مرداد 1392, 10:55 pm

دوست عزیز آدم وقتی چیزی نمیدونه بهتر اظهار نظر نکنه شما کل قوانین اروپارو خوندی که میگی هیچ جا ننوشته ؟
پس برو اونجاشو که نوشته تا جون 2014 از قانون دوبلین معاف است رو دوباره بخون در ضمن مگه اروپا مثل ایرانه که به قانون اهمیت نده
برای دیپورت اول باید یونان بپزیره بعد کشوری دیپورت کنه . که یونانم تا 2014 نمیپزیره.

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » پنج شنبه 24 مرداد 1392, 11:36 pm

navidab نوشته شده:دوست عزیز آدم وقتی چیزی نمیدونه بهتر اظهار نظر نکنه شما کل قوانین اروپارو خوندی که میگی هیچ جا ننوشته ؟
پس برو اونجاشو که نوشته تا جون 2014 از قانون دوبلین معاف است رو دوباره بخون در ضمن مگه اروپا مثل ایرانه که به قانون اهمیت نده
برای دیپورت اول باید یونان بپزیره بعد کشوری دیپورت کنه . که یونانم تا 2014 نمیپزیره.
جناب شما بهتره اینقدر چرند ننویسی و مردم رو بیچار نکنی. دیپورتها به یونان ادامه داره و فقط یک آدم ابله این حرف رو میزنه که مگه اروپا مثل ایرانه.... بله بدتر از ایران هم قانون دارند شما که اصلا توی باغ نیستی و اصلا معلوم نیست کدوم روستا زندگی میکنی, معلومه که از چیزی خبر نداری. یونان توی دوبلین باشه و چه نباشه, کماکان پناهنده ها یا کسانی که ویزای اونجا رو دارند به این کشور دیپورت میشن و دولتهای اروپایی به تخمشونم نیست. حالا برو برای خودت از قانون 2014 حرف بزن

swed

پست توسط swed » جمعه 25 مرداد 1392, 2:18 pm

این بابا فک کردهه همه مثه خودش ابلهن معلوم نیست تو کدوم کوره داهاتی نشسته فاز نروژ گرفته اونوخ :D :D اخه اداره مهاجرت نروژ اینقد بی درو پیکره که تو 24 ساعته توشی و از همه چیم خبر داری و هر روزم داری میبینی یه عده رو دارن دیپورت میکنن یونان؟

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 25 مرداد 1392, 4:32 pm

swed نوشته شده:این بابا فک کردهه همه مثه خودش ابلهن معلوم نیست تو کدوم کوره داهاتی نشسته فاز نروژ گرفته اونوخ :D :D اخه اداره مهاجرت نروژ اینقد بی درو پیکره که تو 24 ساعته توشی و از همه چیم خبر داری و هر روزم داری میبینی یه عده رو دارن دیپورت میکنن یونان؟
خاک بر سرت بی سواد بدبخت. اینقدر حتی سواد ندای که بدونی در اروپا و مخصوصا در نروژ همه چیز در سایت اداه مهاجرت ثبت شده و جوادهایی مثل تو که پاشونو از علی آباد هم بیرون نذاشتند فکر میکنند همه جا علی آباده. ابله من 10 ساله توی نروژ دارم زندگی میکنم کلی دوست پناهنده و غیر پناهنده دارم الدنگ. تو دهنت رو ببند و بر توی ایران الاغ سواریتو بکن. خیلی هم خوبه. :lol: :D :lol: :D :lol:

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » جمعه 25 مرداد 1392, 5:30 pm

korush.pakzad نوشته شده:
swed نوشته شده:این بابا فک کردهه همه مثه خودش ابلهن معلوم نیست تو کدوم کوره داهاتی نشسته فاز نروژ گرفته اونوخ :D :D اخه اداره مهاجرت نروژ اینقد بی درو پیکره که تو 24 ساعته توشی و از همه چیم خبر داری و هر روزم داری میبینی یه عده رو دارن دیپورت میکنن یونان؟
خاک بر سرت بی سواد بدبخت. اینقدر حتی سواد ندای که بدونی در اروپا و مخصوصا در نروژ همه چیز در سایت اداه مهاجرت ثبت شده و جوادهایی مثل تو که پاشونو از علی آباد هم بیرون نذاشتند فکر میکنند همه جا علی آباده. ابله من 10 ساله توی نروژ دارم زندگی میکنم کلی دوست پناهنده و غیر پناهنده دارم الدنگ. تو دهنت رو ببند و بر توی ایران الاغ سواریتو بکن. خیلی هم خوبه. :lol: :D :lol: :D :lol:
سخت نگیر کورش جان. اینا نوچه های موحسنی اند. یه چند وقتی بود دی اکتیو شده بودن، ولی مثل اینکه دوباره کفگیر موحسنی خورده ته دیگ :D :D سر و کلشون پیدا شده :lol: :lol: :lol:
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

navidab

پست توسط navidab » جمعه 25 مرداد 1392, 6:24 pm

مرتیکه ابله اگه تو اونوری دلیل نمیشه هرچی که میگی درست باشه
شما که اونور آبی نمیدونی اروپا همچیزش رو قانونه وقتی مینویسی یونان چه تو دوبلین باشه چه نباشه دیپورت ادامه داره نشون میده همون روستایی ایران از تو خیلی بهتر میفهمه
در ضمن این امار دیپورتی ها رو تو کدوم سایت اداره مهاجرت دیدی ادرسشو بده ما هم بریم ببینیم
شمایی که 10 ساله تو اروپایی هنوز یاد نگرفتی ادب داشته باشی
جناب Elvis_56 من کی در مرد ادم پرونی یا گرفتن ویزا یا چیز دیگه حرف زدم که مییای میگی کفگیرش ته دیگ خورده من اگه چیزی نوشتم جهت کمک به دیگران بود
شما راهنمایی کنید ببینیم چه راهی را پیشنهاد می فرمایید

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 25 مرداد 1392, 6:49 pm

navidab نوشته شده:مرتیکه ابله اگه تو اونوری دلیل نمیشه هرچی که میگی درست باشه
شما که اونور آبی نمیدونی اروپا همچیزش رو قانونه وقتی مینویسی یونان چه تو دوبلین باشه چه نباشه دیپورت ادامه داره نشون میده همون روستایی ایران از تو خیلی بهتر میفهمه
در ضمن این امار دیپورتی ها رو تو کدوم سایت اداره مهاجرت دیدی ادرسشو بده ما هم بریم ببینیم
شمایی که 10 ساله تو اروپایی هنوز یاد نگرفتی ادب داشته باشی
جناب Elvis_56 من کی در مرد ادم پرونی یا گرفتن ویزا یا چیز دیگه حرف زدم که مییای میگی کفگیرش ته دیگ خورده من اگه چیزی نوشتم جهت کمک به دیگران بود
شما راهنمایی کنید ببینیم چه راهی را پیشنهاد می فرمایید
مرتیکه جد و آبادته. شماها شروع به فحاشی کردید. برو توی کامنتها نگاه کن ببین چه کسی اول شروع کرده. من اون چیزایی رو نوشتم که هر روز دارم اینجا میبینم. فقط یک آدم ابله اینو میگه که اروپا همه چیزش روی قانونه. این نشون میده که هیچوقت از ایران پاتو بیرون نذاشتی و نمیدونی دنیا چه خبره. همونطور که گفتم دیپورت ها یه یونان همچنان ادامه داره. اصلا برام هیچ اهمیتی نداره که باور کنی یا نه. هیچ سایتی نمیاد آمار دیپورتیها رو بزنه. وقتی من دوست پناهنده افغانی دارم که یک سال پیش اومده نروژ و هفته پیش به یونان دیپورت شده, از هر آمار و سایتی معتبرتره. فقط بعضی از افراد زیر 18 سال رو که تنها از یونان اومدند, اینجا نگه داشتند اونم با هزار بدبختی تونستند بمونن. ادب رو هم , کسی مثل تو نمیتونه یاد من بده. اگر کسی درست باهام صحبت نکنه, هیکلش رو قهوه ای میکنم.

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 25 مرداد 1392, 6:50 pm

Elvis_56 نوشته شده:
korush.pakzad نوشته شده:
سخت نگیر کورش جان. اینا نوچه های موحسنی اند. یه چند وقتی بود دی اکتیو شده بودن، ولی مثل اینکه دوباره کفگیر موحسنی خورده ته دیگ :D :D سر و کلشون پیدا شده :lol: :lol: :lol:
آره دوست من. از این آدما کم نیستند. مثل پشه تعدادشون زیاده.

navidab

پست توسط navidab » جمعه 25 مرداد 1392, 7:07 pm

شما که فرمودید در نروز همه چیز در سایت اداره مهاجرت ثبت میشه حالا میگی جایی ثبت نمیشه و من رفیق دارم
امار اون افراد زیر 18 سال رو هم همون رفیق افغانیت داده بهت یا یه رفیق زیر 18 سال هم داری
شما قرار شد راه پیشنهادیتو بگی ما هم بفهمیم البته اگه چیزی بلدی که بعید میدونم چیزی حالیت باشه
تو تمام پستات به غیر از نمیشه و هیچکی هیچی نمیدونه و همرو دیپورت میکنن چیزی ندیدم
لطفا اون پست اولی رو هم که من بهت فحش دادم بزار شاید هست و من خبر ندارم

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 25 مرداد 1392, 10:36 pm

navidab نوشته شده:شما که فرمودید در نروز همه چیز در سایت اداره مهاجرت ثبت میشه حالا میگی جایی ثبت نمیشه و من رفیق دارم
امار اون افراد زیر 18 سال رو هم همون رفیق افغانیت داده بهت یا یه رفیق زیر 18 سال هم داری
شما قرار شد راه پیشنهادیتو بگی ما هم بفهمیم البته اگه چیزی بلدی که بعید میدونم چیزی حالیت باشه
تو تمام پستات به غیر از نمیشه و هیچکی هیچی نمیدونه و همرو دیپورت میکنن چیزی ندیدم
لطفا اون پست اولی رو هم که من بهت فحش دادم بزار شاید هست و من خبر ندارم
اگه نمیدونی بدون که این جمله بی ادبانه رو که نوشتی , فحش به حساب میاد و در اولیت جوابت نوشته بودی :دوست عزیز آدم وقتی چیزی نمیدونه بهتر اظهار نظر نکنه»
منم جوابتو اون جوری دادم که باید میدادم. در ضمن هیچ اداره مهاجرتیدر اروپا, آمار دیپورتیهاشو و یا چطور دیپورت شدنشون رو ثبت نمیکنه. چون همشون خوب میدونند که اگر ثبت کنند به ضررشونه. اما چیزاهای دیگری رو هم که مینویسند هیچ ملاکی برای رعایت کردنش نیست. شما چون اینجا زندگی نمیکنی و اطلاعاتت در این مود صفرهع پس به من نگو چی اینجا رعایت میشه یا نمیشه. من رفیق پناهنده زیز 18 و بالای 18 و بین 18 دارم. چون در جایی کارمیکنم که برای پناهنده ها کلاس زبان میذارند. تازه ترین خبرهای پناهندگی در نروژ و گاهی در مورد سوئد رو میگیرم. قوانین جدید دوبلین و قوانین دیگه پناهندگی, هر چی که باشه, زیاد مهم نیست. اون افسر پلیسی که با شخص پناهنده مصاحبه میکنه, اون حرف آخر رو میزنه. اگر حرفهای پناهنده رو باور نکنه, و حتی اگر پناهنده جونش هم واقعا در خطر باشه, دیپورتش میکنه و قدرت این کار رو داره. اگر من توی پستهام نوشتم نمیشه یا سخته, در جواب کسانی مثل شماست که با حرفاشون مردم رو گمراه میکنند.

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 25 مرداد 1392, 11:04 pm

navidab

پست توسط navidab » شنبه 26 مرداد 1392, 4:22 pm

من که نمیدونستم اون جمله معنیش فحش است شایدم شما راست میگی
ما که اطلاعاتمون 0 است خوب شما که اطلاعاتت 1000 قرار شد 1 راه بنویسی که ما بی سوادا یاد بگیریم اگه راهی بلد نیستی برو بگو همون رفیق افغانیت بیاد بنویسه
بالاخره اون اطلاعاتو به شما میده دیگه .چیزیه که خودت گفتی
در مورد دیپورتی که نوشته بودی کشور های اروپایی قانون به تخمشونم نیست بهت بگم که هم خودت یاد بگیری هم رفیق افغانیت
وقتی کشوری میخواد پناهندرو دیپورت کنه اول باید به کشور مقصد نامه بزنه و پذیرش پناهندرو بگیره بعد میتونه دیپورت کنه به خاطر همینه که دیپورت 2تا 3 ماه طول میکشه
الان میخوای بگی اینجا 20 روزه دیپورت میکنن بعله کشورهایی که پناهندرو قبول میکنند مثل ایتالیا و اسپانیا کار سریع تر انجام میشه

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » شنبه 26 مرداد 1392, 10:12 pm

navidab نوشته شده:من که نمیدونستم اون جمله معنیش فحش است شایدم شما راست میگی
ما که اطلاعاتمون 0 است خوب شما که اطلاعاتت 1000 قرار شد 1 راه بنویسی که ما بی سوادا یاد بگیریم اگه راهی بلد نیستی برو بگو همون رفیق افغانیت بیاد بنویسه
بالاخره اون اطلاعاتو به شما میده دیگه .چیزیه که خودت گفتی
در مورد دیپورتی که نوشته بودی کشور های اروپایی قانون به تخمشونم نیست بهت بگم که هم خودت یاد بگیری هم رفیق افغانیت
وقتی کشوری میخواد پناهندرو دیپورت کنه اول باید به کشور مقصد نامه بزنه و پذیرش پناهندرو بگیره بعد میتونه دیپورت کنه به خاطر همینه که دیپورت 2تا 3 ماه طول میکشه
الان میخوای بگی اینجا 20 روزه دیپورت میکنن بعله کشورهایی که پناهندرو قبول میکنند مثل ایتالیا و اسپانیا کار سریع تر انجام میشه
از اینکه من راست میگم و تو چیزی نمیدونی, شکی نیست. خودت هم تایید کردی. در ضمن یاد بگیر که نوشته ها رو درست بخونی. من ننوشتم که دوست افغانیم بهم اطلاعات میده. من گفتم دوستانی دارم که میبینم چه بلاهایی داره سرشون میاد. در ضمن تو که اونوری لازم نکرده به من چیز یاد بدی. کسانی که پاسپورت دارند و پناهنده شدند ( که اکثر ایرانیها با پاس و ویزا میان) بدون تماس با مقاماهای ایرانی و بدون هیچ نامه نگاری, دیپورت میشن. دیپورت, دیپورته... فرق نمیکنه 20 روزه باشه یا 1 ساله. همونطور که قبلا هم گفتم کشورهای اروپایی هیچ اهمیتی نمیدند که سرنوشت یک پناهنده در کشورش چی میشه. کشور سوئیس که مقر تمام سازمانهای حقوق بشر دنیا و مقر اصلی صلیب سرخ جهانیه, با پناهنده ها مثل حیوون رفتار میکنه. پناهنده ها در این کشور حق ندارند به استخرها و بعضی پارکها و مراکز تفریحی برند و اجازه ندارند به مدارس نزدیک بشند. وقتی میخوان پناهنده ای رو از سوئیس دیپورت کنند اول دستها و پاهاشو با وسایل مخصوص که برای قاتلها استفاده میشه میبندند تا راحت سوار هواپیماشون کنند..... شما کجای کاری؟ اینها توی قلب اروپا در سوئیس, جایی که پر از سازمانهای دفاع از حقوق انسانهاست اتفاق میفته و این سازمانها هم هیچ غلطی نتونستند بکنن که دولت سوئیس دست از این رفتار حیوانیش برداره

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 55 مهمان