دیپورت به ایران از دانمارک

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
panahande.danmark

دیپورت به ایران از دانمارک

پست توسط panahande.danmark » دو شنبه 20 آبان 1392, 10:09 pm

سلام دوستان
من از دادگاه منفی گرفتم میخام برگردم ولی نمیدونم ک تو ایران چجوری میشه؟
اگه کسی میتونه لطفا راهنمایی کنه منو، واقعا تو شرایط بدی هستم.

نمایه کاربر
Elvis_56

Re: دیپورت به ایران از دانمارک

پست توسط Elvis_56 » دو شنبه 20 آبان 1392, 11:22 pm

بر نگرد که بدجور پشیمون میشی. بهتره تقاضای استیناف بدی.
البته اگرم بخوای برگردی در صورتی که پاسپورت نداشته باشی با مراجعه به سفارت ایران برات لیزا پاس صادر میشه و بعد از تهیه بلیط دیپورت میشی به ایران. توی فرودگاه خمینی هم یکی دو ساعت بازجویی میشی و بعد هم سرافراز وارد میهن اسلامی میشی :mrgreen:
بین 6 ماه تا یکسال هم ممنوع الخروجت میکنن.
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

panahande.danmark

پست توسط panahande.danmark » دو شنبه 20 آبان 1392, 11:43 pm

ممنونم از کمکتون
تقاضای استیناف ینی چی؟
اگه پاسپورت خودمو بدم چی؟ چون غیرقانونی اومدم

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » دو شنبه 20 آبان 1392, 11:47 pm

panahande.danmark نوشته شده:ممنونم از کمکتون
تقاضای استیناف ینی چی؟
اگه پاسپورت خودمو بدم چی؟ چون غیرقانونی اومدم
یعنی اینکه به دادگاه تقاضای تجدید نظر بدی.
اگه پاسپورت ایرانی داشته باشی نیازی به مراجعه به سفارت نیست. ولی اگر از ایران غیرقانونی خارج شده باشی و مهر خروج توی پاست نخورده باشه توی فرودگاه خمینی یکمی به مشکل بر می خوری. چون خروج غیرقانونی از کشور مشمول جریمه میشه و دیگه یکی دو ساعته کارت حل نمیشه.
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

panahande.danmark

پست توسط panahande.danmark » سه شنبه 21 آبان 1392, 10:17 am

مهرخروج واسه ترکیه باشه چی؟ واسه 8 یا 9 ماه پیشه

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » سه شنبه 21 آبان 1392, 11:07 am

panahande.danmark نوشته شده:مهرخروج واسه ترکیه باشه چی؟ واسه 8 یا 9 ماه پیشه
گفتم که اگر از ایران قانونی خارج نشده باشی موقع ورود یه مقدار دچار درد سر میشی!
---
هفته پنجم:

dariush 83

پست توسط dariush 83 » سه شنبه 21 آبان 1392, 4:08 pm

داداش بیا ترکیه از اونجا زمینی(قاچاقی) برگرد ایران.
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

panahande.danmark

پست توسط panahande.danmark » سه شنبه 21 آبان 1392, 4:11 pm

خیلی ممنون از جوابتون . مهر خروج قانونی داره پاسم پس مشکلی نیست

Armin71

پست توسط Armin71 » سه شنبه 21 آبان 1392, 4:39 pm

شما حالا چرا میخوای برگردی امیدتو از دست نده
سعی کن تقاضای استیناف بدی کیست رو هم قوی کن با چند تا وکیل مشورت کن
خلاصه واسه موندن همه تلاشت رو بکن حیفه به خدا
من جای شما بودم به این اسونیا بر نمیگشتم
موفق باشید

dariush 83

پست توسط dariush 83 » سه شنبه 21 آبان 1392, 5:08 pm

داداش من هم با اقا ارمین موافقم می خوای بیایی اینجا چیکار کنی؟
یه حرکتی بزن اونجا موندگار بشی:درخواست استیناف بده،دنبال ازدواج با یه مقیم باش اگه هیچ کدوم نشد پیگیر باش بری کانادا یا امریکا.
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » سه شنبه 21 آبان 1392, 8:59 pm

panahande.danmark نوشته شده:خیلی ممنون از جوابتون . مهر خروج قانونی داره پاسم پس مشکلی نیست
نه دیگه چون قانونی خارج شدی مشکلی پیش نمیاد. ولی یه نصیحت دوستانه بهت میکنم. تا اونجا که میتونی سعی کن بمونی چون اگه برگردی دچار مشکلات روحی فراوونی میشی. من که تا ترکیه رفتم و دیپورت شدم الان مثل سگ پشیمونم و دارم تمام تلاشمو می کنم تا دوباره برم
---
هفته پنجم:

shahin 52

پست توسط shahin 52 » چهار شنبه 22 آبان 1392, 3:27 pm

سلام دوست عزیز اگه لیس پاس بکشی بیای ایران مشکلی نداری توی فرودگاه امام 2ساعت معطل هستی وبا حاج آقا صحبت میکنی بعدش یه فرم تکمیل میکنی و میای بیرون 6 ماه هم ممنوع الخروج هستی و نمیتونی پاس بگیری .در ضمن یکی از دوستام رفته بود نروژ جواب رد گرفته بودفرار کرد رفت دانمارک الان هم جواب گرفته من هم توصیه میکنم فکر برگشتن نکنی پشیمون میشی ودوباره باید بری این مطمعن باش.

armani33

پست توسط armani33 » پنج شنبه 14 آذر 1392, 2:30 pm

سلام دوستان
خوبین؟
من قصد رفتن به دانمارک رو دارم.
من با دختری که توی دانمارک حدود 2 سال است که زندگی میکنه قراره که ازدواج کنیم.این دختر با خانوادش دانمارک زندگی میکنند و اقامت موقت دارند و هنوز به صورت رسمی عقد نکردیم.
یک نفر هست که از طریق ویزای شینگن میبره بدون دادن اثر انگشت و 20 میلیون هم میگیره.ویزای 5 روزه هستش.
اونجا که برسم دیگه باید برم درخواست پناهندگی بدم.میخوام بدونم این روش مناسب هست یا نه.؟؟؟
بعد اگه زمانی بعد از تلاشی که میکنم قبول نشدم میتونم بگم که من خانومم اینجاست ؟؟؟و از این راه پیگیری میکنند؟
ممنووووووووون میشم دوستانی که تجربه دارند منو راهنمایی کنند.
با تشکر

Moskoo

پست توسط Moskoo » چهار شنبه 18 دی 1392, 5:52 pm

رفتن به اروپا با ویزای توریستی و تور

پستتوسط Moskoo » امروز, 4:41 pm
سلام من میخوام به دانمارک برم با تور و ویزا رو هم اونطور که شنیدم خودشون میگیرن برام.
آیا در صورت داشتن کیس قوی میتونم پناهندگی بگیرم ؟
در یکی از تایپیک ها خوندم که وقتی در آمریکا تقاضای پناهنده گی میکنی باید حداقل برای 6ماه با خودت پول داشته باشی یه عده صحبت نداشتن اجاره خونه و ... رو میکردن یکی هم میگفت روزی یه وعده غذا میخوره..
شرایط را در دانمارک از دوستم پرسیدم گفتند اولش یکم سخته ولی شرایطش رو خوب توصیف کردند.
من هیچ پولی ندارم شرایط کمپ ها مخصوصا دانمارک برای من توضیح بدید
بعد از پناهنده شدن تا چه مدتی میشه به چه کشور هایی مسافرت کرد ؟ آیا باید مدت زیادی در آن شهر بود یا میشه مسافرت داشت سالی دو بار یا یک بار مثلا به ارمنستان ؟
مرسی :oops: :o

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » شنبه 21 دی 1392, 1:03 pm

armani33 نوشته شده:سلام دوستان
خوبین؟
من قصد رفتن به دانمارک رو دارم.
من با دختری که توی دانمارک حدود 2 سال است که زندگی میکنه قراره که ازدواج کنیم.این دختر با خانوادش دانمارک زندگی میکنند و اقامت موقت دارند و هنوز به صورت رسمی عقد نکردیم.
یک نفر هست که از طریق ویزای شینگن میبره بدون دادن اثر انگشت و 20 میلیون هم میگیره.ویزای 5 روزه هستش.
اونجا که برسم دیگه باید برم درخواست پناهندگی بدم.میخوام بدونم این روش مناسب هست یا نه.؟؟؟
بعد اگه زمانی بعد از تلاشی که میکنم قبول نشدم میتونم بگم که من خانومم اینجاست ؟؟؟و از این راه پیگیری میکنند؟
ممنووووووووون میشم دوستانی که تجربه دارند منو راهنمایی کنند.
با تشکر
ویزای شینگن بدون اثر انگشت اصلا وجود نداره.هر کسیم که به شما این گفته.حتما میخواد تو پاست ویزای لیبل یا جعلی بزنه.مواظب باش سرت کلاه نزارن دوست عزیز.

ramincrab
محل اقامت: ramincrab@gmail.com
تماس:

سرانجام بازگشت به اروپا بعد از دیپورت از دانمارک به ایران چی

پست توسط ramincrab » جمعه 9 مرداد 1394, 9:45 pm

سوالی در مورد کسی که در سال 2015 از دانمارک به ایران دیپورت شده
آیا بعد از دیپورت به ایران اگرمجددا خود را به اروپا مثلا آلمان یا لهستان یا ایتالیا یا یونان برساند چه خواهد بود؟
وضعیت اثر انگشتش هنوز فعال است وشرایطش همانند یک شخص دابلینی خواهد بود و به دانمارک تحویل داده می شود یا بعد از دیپورت اثرانگشتش پاک خواهد شد؟
سوال دوم :اثر انگشت تا چه زمانی طول می کشد پاک شود ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 10 مرداد 1394, 7:36 pm

درود،
در صورتی که خروج شما از اروپا ثبت شده باشد (دیپورت شده باشید یا اینکه داوطلبانه از یکی از فرودگاههای اروپا خارج شده باشید به نحوی که خروج شما ثبت شده باشد) پس از ورود مجدد به اروپا هرچند اثرانگشت قبلی شما از بین نرفته است ولی شامل قانون دوبلین نخواهید شد و به کشوری که سری قبل اثرانگشت داده اید دیپورت نخواهید شد.
اثرانگشت معمولا به مدت ۵ سال در سیستم یوروداک میماند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ramincrab
تماس:

پست توسط ramincrab » یک شنبه 11 مرداد 1394, 12:13 pm

اگر شخص تحت شرایطی بخواهد قانون دابلین در موردش اجرا شود و به دانمارک دیپورت شود امکان پذیر است یا خیر؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 11 مرداد 1394, 1:26 pm

با داشتن وکیل قوی و دلایل قانع کننده که چرا تصمیم دارید پرونده شما در دانمارک که قبلا از ان دیپورت شده اید بررسی شود، ممکن است بتوان مسیر پرونده را عوض کرد.
میتوانید مسائلی همچون جزئیات پرونده سابق که در دانمارک داشته اید را پیش بکشید و اظهار کنید با توجه به مدارکی که در پرونده سابق خود دارید مایل هستید که پرونده شما باز هم در دانمارک بررسی شود.
اینگونه عنوان کنید که اصولا کیس شما بدون پرونده سابق که در دانمارک تشکیل داده اید نقص است.
معمولا جزئیات پرونده های پناهندگی در اختیار سایر کشورها قرار داده نمیشود و بدین خاطر میتوان شرایط به گونه ای پیش برد که چاره ای جز دیپورت شما به دانمارک و بررسی درخواست شما در آنجا وجود نداشته باشد.
البته روالی که در اینجا ذکر شد ممکن است به نتیجه دلخواه نرسد ولی یکی از راههای درخواست دیپورت شدن به دانمارک همین است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ramincrab
تماس:

پست توسط ramincrab » دو شنبه 19 مرداد 1394, 7:11 am

اساسا کسی که یکبار دیپورت شده و مجددا اقدام کند تاثیر مثبتی روی کیس اش دارد و یا برعکس می باشد؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 19 مرداد 1394, 12:48 pm

همه چیز بستگی به کیس دارد. اگر همان کیس سابق که منجر به دیپورت شدن شده است استفاده شود مسلما "آزموده را آزمودن خطاست"
بطور کلی در چنین شرایطی نبایستی چنین تصوری پیش اید که گویا پناهجو واقعا در کشور خود مشکلی ندارد و به هر آب و آتشی میزند تا اقامت اروپا را بدست بیاورد. در این شرایط پناهجو بایستی یک کیس بسیار قوی و مطمئن ارائه کند که جای هیچگونه شک و تردیدی باقی نگذارد که امنیت وی در کشورش در خطر است.
پناهجویی که قبلا دیپورت شده است و مجددا خود را به اروپا میرسند و درخواست پناهندگی میدهد باید تلاش بیشتری بکند تا حرف خود را به کرسی بنشاند زیرا: این فرد در کیس قبلی خود نیز چنین حرفهایی زده بود و بصورت جدی اعتقاد داشت که اگر به کشورش برگردانده شود با مجازات، شکنجه و... روبرو خواهد بود و اکنون ظاهرا اتفاقاتی کاز ان ترس داشت رخ نداده است.
بطور کلی گرفتن پناهندگی در هر شرایطی امکانپذیر است. تنها مساله داشتن کیس مناسب و توجیه مناسب و قابل قبول اشکالات و سوالاتی است که در پروسه کیس بوجود می اید.
بایستی تمام جنبه های کیس را در نظر گرفت و خود را برای سختترین سوالات آماده کرد. در درخواست پناهندگی سوالاتی از شما پرسیده خواهد شد که به هیچ عنوان دوستشان ندارید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

mashreghidokhtar

پست توسط mashreghidokhtar » دو شنبه 14 دی 1394, 2:24 pm

سلام
من الان آلمان هستم،
هنوز خودم را معرفی نکردم
ولی پلیس کمپ از من اثر گرفتن
حالا اگه بخوام به بلژیک برم،امکانش هست
یا چون در آلمان اثر انگشت دادم
من رو به آلمان دیپورت میکنن
و اگه به آلمان دیپورت بشم
ممکنه که آلمان من رو به ایران بفرسته؟
شما بین آلمان و بلژیک کدوم رو پیشنهاد میدین؟
برادرم بلژیکه

baddanger49

پست توسط baddanger49 » دو شنبه 14 دی 1394, 3:07 pm

سلام دوست عزیز اگ در المان درخواست پناهندگی ندادید به احتمال زیاد از شما انگشت جنایی گرفتن ک تاثیری در پروندتون نداره و میتونید به بلژیک برید اما اگ درخواست پناهندگی داد باشید مشکل ساز میشه.
بین المان و بلژیک اگ من باشم المانو انتخاب میکنم البته الان خیلی شلوغ شده و به پرونده تون دیر تر رسیدگی میکنن.
در مورد اون سوالی ک پرسید ک آیا المان دیپورت میکنه یا خیر این دیگ بستگی به کیستون داره اگ کیس محکمه پسند نداشته باشید احتمال دیپورت زیاد هست

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » دو شنبه 14 دی 1394, 6:31 pm

mashreghidokhtar نوشته شده:سلام
من الان آلمان هستم،
هنوز خودم را معرفی نکردم
برادرم بلژیکه
اگر شما با ویزا, به آلمان رفتید, اثر انگشت مهم نیست چون الان اسم شما در سیستم هست و اگر به هر کشور اروپایی برید, از روی اسمتون ,خیلی زود میفهمند ویزای آلمان گرفتید و برتون میگردونن آلمان. بهترین راه اینه که خودتونو آلمان معرفی کنید و یک کیس خوب ارائه بدید. چون اگر شما به کشور دیگه ای برید و بعد به آلمان برگشت داده بشید, اونوقت در آلمان هم وضع پرونده تون جالب نمیشه.

mashreghidokhtar

پست توسط mashreghidokhtar » دو شنبه 14 دی 1394, 7:09 pm

korush.pakzad نوشته شده:
من الان آلمان هستم،
هنوز خودم را معرفی نکردم
برادرم بلژیکه
اگر شما با ویزا, به آلمان رفتید, اثر انگشت مهم نیست چون الان اسم شما در سیستم هست و اگر به هر کشور اروپایی برید, از روی اسمتون ,خیلی زود میفهمند ویزای آلمان گرفتید و برتون میگردونن آلمان. بهترین راه اینه که خودتونو آلمان معرفی کنید و یک کیس خوب ارائه بدید. چون اگر شما به کشور دیگه ای برید و بعد به آلمان برگشت داده بشید, اونوقت در آلمان هم وضع پرونده تون جالب نمیشه.

نه بدون ویزا اومدم

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » دو شنبه 14 دی 1394, 7:24 pm

mashreghidokhtar نوشته شده:
korush.pakzad نوشته شده:
من الان آلمان هستم،
هنوز خودم را معرفی نکردم
برادرم بلژیکه

نه بدون ویزا اومدم
بدون ویزا اومده باشید, خوبه ولی بازم خطر این هست که از روی اسم, بفهمند که در آلمان هم بودید. بازم ممکنه برتون گردونن. اینکه بالاتر نوشته بودند که اون اثر انگشت ربطی به اثر انگشت پناهندگی نداره, صحت نداره. همه مراکز انگشت نگاری دولتی , با هم در ارتباط هستند

کورد001
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط کورد001 » سه شنبه 15 دی 1394, 10:27 am

اگر واقعا در دانمارک هستی چند روز برو جلو سفارت ایران و اعتراض و فحش و هرچی از دهنت در اومد نصاشون کن بعد فیلم بگیر بزار تو فیسبوک مطما باش دانمارک هیچوقت تورو دیپورت نمیکنه.چنتا از دوستای من که بچه ی سرپل ذهاب کرمانشاه هستند همین کارارو کردند و جواب گرفتن شماهم همین کارو بکن میخوایی برگردی ایران که چی بشه

baddanger49

پست توسط baddanger49 » سه شنبه 15 دی 1394, 5:32 pm

دوست عزیز جناب پاکزاد خیلیها که به صورت زمینی میرن و به آلمان میرسن این انگشت جنایی ازشون گرفته میشه و مثله اش با اثرانگشت پناهندگی جداس،نزدیک 3 4 نفر از دوستای من ک رفتن همشون تو المان انگشت جنایی دادن ولی هیچ کدوشون تو المان نموندند بعضی ها شون سوید رفتن بعضی ها شون سوییس حتی یکی شون بهم گفت اون ماموری ک وظیفه گرفتن انگشت جنایی رو داشته گفته بهش هر کشور بخای میتونی بری درخواست پناهندگی بدید و این ثاتیری در روال پرونده نداره و دوبلین نمیشد.

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » سه شنبه 15 دی 1394, 7:11 pm

baddanger49 نوشته شده:دوست عزیز جناب پاکزاد خیلیها که به صورت زمینی میرن و به آلمان میرسن این انگشت جنایی ازشون گرفته میشه و مثله اش با اثرانگشت پناهندگی جداس،نزدیک 3 4 نفر از دوستای من ک رفتن همشون تو المان انگشت جنایی دادن ولی هیچ کدوشون تو المان نموندند بعضی ها شون سوید رفتن بعضی ها شون سوییس حتی یکی شون بهم گفت اون ماموری ک وظیفه گرفتن انگشت جنایی رو داشته گفته بهش هر کشور بخای میتونی بری درخواست پناهندگی بدید و این ثاتیری در روال پرونده نداره و دوبلین نمیشد.
خیر اینطور نیست. اون ماموران در آلمان فقط میخوان از شر پناهنده ها خلاص بشن. اما کسی که اثر انگشت بده, بقیه کشورهای اروپایی هم اونو دارن. مخصوصا توی این شرایط که در شکار تروریست هستند, همه اثر انگشتها بررسی میشه و کاملا هم دوبلین شاملش میشه. مخصوصا برای اونایی که اهل سوریه نیستند. مثل ایرانیها. ممکنه این وسط هم یک سری افراد هم از این قضیه جون سالم به در میبرن که دیگه شانسیه

mehdi208

پست توسط mehdi208 » دو شنبه 15 آذر 1395, 1:56 am

baddanger49 نوشته شده:دوست عزیز جناب پاکزاد خیلیها که به صورت زمینی میرن و به آلمان میرسن این انگشت جنایی ازشون گرفته میشه و مثله اش با اثرانگشت پناهندگی جداس،نزدیک 3 4 نفر از دوستای من ک رفتن همشون تو المان انگشت جنایی دادن ولی هیچ کدوشون تو المان نموندند بعضی ها شون سوید رفتن بعضی ها شون سوییس حتی یکی شون بهم گفت اون ماموری ک وظیفه گرفتن انگشت جنایی رو داشته گفته بهش هر کشور بخای میتونی بری درخواست پناهندگی بدید و این ثاتیری در روال پرونده نداره و دوبلین نمیشد.

دوست عزیز شما کاملا حرفتون درسته.چون خود من هم ازم تو آلمان پلیس اثر انگشت گرفت ولی اون اثر انگشت تو سوئد درنیومد

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 62 مهمان