سوال در مورد ویزا بدونه اثر ؟؟؟

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
chown
تماس:

سوال در مورد ویزا بدونه اثر ؟؟؟

پست توسط chown » چهار شنبه 9 مهر 1393, 11:00 pm

سلام
مگه نه اینکه من بعد از اینکه ویزای ایتالیا رو گرفتم ( چه با اثر چه بدونه اثر ) ، وقتی رسیدم فرودگاه باید اونجا هم اثر انگشت بزنم، پس با اثر انگشت و بدون اثر انگشت چه فرقی داره؟ عملا اینطوری بدونه اثر معنی نداره، درسته؟

homayoon112

Re: سوال در مورد ویزا بدونه اثر ؟؟؟

پست توسط homayoon112 » پنج شنبه 10 مهر 1393, 10:57 pm

احسنت خیلی خوب اشاره کردی

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » یک شنبه 13 مهر 1393, 11:13 am

منم به این نتیجه رسیدم مگه فقط رسیدی فرودگاه قبل انگشت نگاری پاسپورت پاره کنی تا نفهمن از کجا امدی شاید بفهمن که با کدوم پرواز امدی ولی گردن نگیری بگی پاس نداری . دیپورت نمیشی احتمالا

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » دو شنبه 14 مهر 1393, 7:02 pm

کسی که ویزای شنگن میگیره , چه با و یا بدون اثر نگشت, اسمش رو در میارن و دیپورت میشه به کشور اول.

meymah

پست توسط meymah » سه شنبه 22 مهر 1393, 8:09 pm

سلام من با ویزا ورزشی دارم میرم یونان بدون اثر انگشت ویزا 7 روزست میتونم به محض رسیدن به یونان از تیم فرار کنم و به فرودگاه دیگری برم ؟؟؟ با پرواز به المان یا اسکاندیناوی برم ؟؟؟ آیا همراهای من میتونن کاری کنن تا پلیس منو دستگیر کنه یا به پلیس گزارش بدن و جلوی من تو فرودگاه بگیرن ؟؟؟؟ در ضمن من 1 بارم از یونان دیپرت شدم 2 سال پیش اصلا ویزا بهم میدن ممنوع الورود نیستم ؟؟؟

meymah

پست توسط meymah » جمعه 25 مهر 1393, 9:35 pm

meymah نوشته شده:سلام من با ویزا ورزشی دارم میرم یونان بدون اثر انگشت ویزا 7 روزست میتونم به محض رسیدن به یونان از تیم فرار کنم و به فرودگاه دیگری برم ؟؟؟ با پرواز به المان یا اسکاندیناوی برم ؟؟؟ آیا همراهای من میتونن کاری کنن تا پلیس منو دستگیر کنه یا به پلیس گزارش بدن و جلوی من تو فرودگاه بگیرن ؟؟؟؟ در ضمن من 1 بارم از یونان دیپرت شدم 2 سال پیش اصلا ویزا بهم میدن ممنوع الورود نیستم ؟؟؟

homayoon112

پست توسط homayoon112 » جمعه 25 مهر 1393, 9:47 pm

میتونن تو فرودگاه جلونو بگیرن چون با تیم رفتی ولی اگه با پاسپورت فرار کنی زود بری با کشتی ایتالیا از اونجا یه قطار واسه المان یا دانمارک بگیر و بسلامت :-) چه ورزشی هستی حالا :-)

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان