راه حل برای اقامت سوید

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
RosaIrani

راه حل برای اقامت سوید

پست توسط RosaIrani » جمعه 18 مهر 1393, 5:33 pm

سلام
من ساکن سوید هستم. شش سال پیش همراه همسرم دانشجویی اومدیم و بعد کار گرفتیم.
حالا دنبال راه حلی برای آوردن برادرم هستم. من تنها راهی که بلدم دانشجوییه اما برادرم در گرفتن نمره زبان مشکل داره و زبانش خوب نیست از طرف دیگه شهریه ها بالاست و معدل خوبی برای بورسیه نداره.
خودش پیشنهاد میده که با دعوتنامه من بیاد و بعد تقاضای پناهندگی بده، اما من نگرانم چون کیس قوی نداره و فقط به قول خودش با بهانه تغییر مذهب شانسش بالا نیست. به نظر شما اصلا فکر خوبیه که دیداری بیاد اما برنگرده. اگه چیزی به ذهنتون میرسه که کمک میکنه ممنون میشم در اختیارم بگذارید

ramin 3190

Re: راه حل برای اقامت سوید

پست توسط ramin 3190 » جمعه 18 مهر 1393, 9:58 pm

با سلام.زنگ بزنید اقای چاووشی راهنمایتون بکنه.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 19 مهر 1393, 7:35 am

RosaIrani نوشته شده:سلام
من ساکن سوید هستم. شش سال پیش همراه همسرم دانشجویی اومدیم و بعد کار گرفتیم.
حالا دنبال راه حلی برای آوردن برادرم هستم. من تنها راهی که بلدم دانشجوییه اما برادرم در گرفتن نمره زبان مشکل داره و زبانش خوب نیست از طرف دیگه شهریه ها بالاست و معدل خوبی برای بورسیه نداره.
خودش پیشنهاد میده که با دعوتنامه من بیاد و بعد تقاضای پناهندگی بده، اما من نگرانم چون کیس قوی نداره و فقط به قول خودش با بهانه تغییر مذهب شانسش بالا نیست. به نظر شما اصلا فکر خوبیه که دیداری بیاد اما برنگرده. اگه چیزی به ذهنتون میرسه که کمک میکنه ممنون میشم در اختیارم بگذارید
درود،
با دعوتنامه از طرف شما برادرتان میتوانند ویزا دریافت کنند البته در صورتی که سفارت کاملا مطمئن شود که ایشان پس از دیدار به ایران باز خواهند گشت. تنها عیب این کار میتواند این باشد که اعتبار شما برای دعوت افراد جدید زیر سوال میرود. به عبارتی در صورتی که در آینده فرد جدیدی را دعوت کنید ممکن است سفارت به فرد مورد نظر ویزا ندهد.
با ورود قانونی نیاز به کیس قوی خواهند داشت. بهترین حالت این است که نشان داده شود امنیت ایشان پس از خروج از ایران به خطر افتاده است. در این حالت کیس بایستی همراه با مدارک و مستندات مناسب باشد و تنها به گفته های شفای پناهجو متکی نباشد.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس و یا جهت دریافت ویزا میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید،
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ramin 3190

پست توسط ramin 3190 » شنبه 19 مهر 1393, 9:34 pm

باتشکر ازجناب چاووشی.

RosaIrani

پست توسط RosaIrani » یک شنبه 20 مهر 1393, 4:57 am

ممنون از راهنمایی شما آقای چاووشی.
من به شما ایمیل میدم و شرایط رو بهتر توضیح میدم. امیدوارم با کمک شما بتونیم این مساله رو حل کنیم.

RosaIrani

پست توسط RosaIrani » یک شنبه 20 مهر 1393, 5:00 am

یه سوال دیگه اینکه من در همین سایت خوندم کسانیکه قانونی خارج میشن شانس پایینی دارن و دیپورت میشن، این در مورد برادر من هم صدق خواهد کرد؟

Amway

پست توسط Amway » چهار شنبه 28 آبان 1393, 7:50 pm

سلام دوستان عزیز.
در مورد این کورس آموزشی زبان انگلیسی که در سوئد برگزار میشود سوال دارم.
اگه از این طریق بریم سوئد برای آموزش زبان انگلیسی بعد اونجا کسی باشه که ببرتت سر کار (هر کاری) میتونه اونجا بمونه؟
و اینکه چقدر هزینه داره برای من و برای اون فردی که میبرتت سر کار؟
با تشکر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 2 آذر 1393, 1:30 pm

درود!
دوست گرامی RosaIrani، با ورود قانونی جهت دریافت پناهندگی نیاز به کیس قویتری خواهید داشت. کیس بایستی به نحوی باشد که خروج قانونی شما را توجیه کند و نشان دهد علی رغم خروج قانونی امنیت شما در ایران در خطر است. با تهیه کیس مناسب و ارائه مدارک کافی میتوان حتی با خروج قانونی نیز به راحتی جواب گرفت. ما موارد بسیار زیادی از پرونده های موفق داشته ایم که بصورت قانونی از کشور خارج شده و موفق به گرفتن پناهندگی شده اند. در واقع نکته مهم در دریافت پناهندگی کیس است. هم اکنون پناهجویان بسیاری در کمپهای پناهندگی علی رغم اینکه از ایران بصورت قاچاق خارج شده اند موفق به گرفتن پناهندگی نشده اند. با داشتن کیس قوی بدون توجه به نحوه خروج از ایران میتوان پناهندگی گرفت.
دوست عزیز Amway، در صورتی که در سوئد موفق به پیدا کردن کارفرمایی شوید که حداقل به مدت ۶ ماه شما را استخدام نماید و حقوق و مالیات شما را بر أساس استاندارد اداره کار پرداخت نماید میتوانید اقامت کاری دریافت نمائید.
در صورتی که کارفرما به شما احتیاج داشته باشد استخدام شما نه تنها هزینه ای برای ایشان نخواهد داشت بلکه از استخدام شما سود نیز خواهد برد. اما در صورتی که استخدام بصورت صوری و تنها جهت گرفتن اقامت باشد در اینصورت میزان هزینه و... بستگی به نحوه توافق بین شما و ایشان دارد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

from sweden

پست توسط from sweden » چهار شنبه 29 بهمن 1393, 10:47 pm

من حاضر به ازدواج صوری جهت گرفتن اقامت سوئد برای برادر شما هستم . در صورت تمایل لطفآ ایمیل بفرستید .

sahra19752000@yahoo.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 52 مهمان