دنبال یه کیس مطمعن وگرفتن اقامت بعد از اتمام کارم واسه همسرم

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
korosh63

دنبال یه کیس مطمعن وگرفتن اقامت بعد از اتمام کارم واسه همسرم

پست توسط korosh63 » جمعه 7 آذر 1393, 12:51 pm

درود اقای چاوشی عزیز من دنبال یک ادم مطمعن میگردم واسه خارج شدن از ایران و پناهندگی واسه کشور اتریش یا نروژ میخواستم ببینم کیسی رو سراغ دارید تو ایران یا خودتون انجام میدین و من اگه پناهنده بخوام بشم اینجا ازدواج کنم وبعدش واسه کشور مورد نظرم پناهندگی بگیرم چقدر زمان میبره که خانمم بهش اقامت بدن و چجوری میدن منظورم اینه که خانم من راحت میتونه بعد از پناهندگی من پیش من بیاد یا خیلی سخته ممنونم اگه پاسخ سوال منو بدید متشکرم

DrDemocrat

Re: دنبال یه کیس مطمعن وگرفتن اقامت بعد از اتمام کارم واسه ه

پست توسط DrDemocrat » دو شنبه 1 دی 1393, 9:39 pm

شما اگه اونجا ازدواج کنی تقریبا غیرممکنه که همسر ایرانیتو بتونی ببری بعدا.

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: دنبال یه کیس مطمعن وگرفتن اقامت بعد از اتمام کارم واسه ه

پست توسط iranian » شنبه 27 دی 1393, 10:09 pm

korosh63 نوشته شده:درود اقای چاوشی عزیز من دنبال یک ادم مطمعن میگردم واسه خارج شدن از ایران و پناهندگی واسه کشور اتریش یا نروژ میخواستم ببینم کیسی رو سراغ دارید تو ایران یا خودتون انجام میدین و من اگه پناهنده بخوام بشم اینجا ازدواج کنم وبعدش واسه کشور مورد نظرم پناهندگی بگیرم چقدر زمان میبره که خانمم بهش اقامت بدن و چجوری میدن منظورم اینه که خانم من راحت میتونه بعد از پناهندگی من پیش من بیاد یا خیلی سخته ممنونم اگه پاسخ سوال منو بدید متشکرم
اگر بتوانی به یک کشور بروی و پناهندگی بگیری میتوانی برای همسرت هم اقامت بگیری
بعد از گرفتن پناهندگی به شما تابعیت کشور مورد نظر داده میشه و شما در صورتی که بخواهید میتونید برای اقامت همسرتون اقدام کنید
هر کشوری مراحل قانونی خودش را دارد جزئیات رو باید از اداره مهاجرت کشور مورد نظر بپرسید دوست عزیز
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان