تحصیل در سوئد در دوره های آموزش زبان انگلیسی

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Alone.boy
محل اقامت: Esfhan
تماس:

تحصیل در سوئد در دوره های آموزش زبان انگلیسی

پست توسط Alone.boy » شنبه 8 آذر 1393, 4:20 am

سلام دوستان

چندی قبل توسط یکی از دوستان انجمن شنیده بودم که میشه با ویزای دانشجویی و شرکت در دوره زبان انگلیسی به سوئد رفت و ویزای دانشجویی گرفت بخاطره همین تحقیق کردم و یه سری اطلاعات به دست اوردم که فکر میکنم مفید باشه و نظرتون رو خواهش میکنم در این مورد مطرح کنید .

دورهای زبان انگلیسی در کشور سوئد ۶ماهه است لیکن اغلب دانشجویان میتوانند برای ۱۲ماه ویزای خود را تمدید نمایند. این دوره در دانشگاه های سوئد برگزار میگردد و هزینه تحصیل در این دانشگاه ۵۰هزار کرون معادل ۲۵میلیون تومان میباشد. افرادی که مدرک لیسانس دارند برای ورود احتیاجی به مدرک زبان ندارند اما علاقمندانی که مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارند باید مدرک زبان آیلتس ۵.۵را اخذ کنند.

البته برای افرادی که مدرک پیش دانشگاهی دارند و مشکل اخذ مدرک زبان دارند نیز راه حل ویژه ای داریم.

مزیت دوره های زبان در کشور سوئد این است که ویزای همراه نیز به آن تعلق می گیرد و تمامی همراهان میتوانند با متقاضی ویزا اخذ کنند. در این دوره شما باید ۳۰واحد درسی بگذرانیدکه این واحدها همان واحدهای دانشگاهی میباشد. البته علاقه مندان به تحصیل در کشور نروژ میتوانند پس اتمام دوره زبان جهت ادامه تحصیل به کشور نروژ بروند زیرا تحصیلات در کشور نروژ نیز رایگان است. اما فارغ التحصیلان این دوره چون مجوز کار از دولت سوئد دریافت میکنند اکثرا در همآن کشور میمانند و بعد از یافتن کار ویزای کار اخذ نموده و مشغول به کار میشوند. چنانچه شما بعد از دوره زبان در سوئد کار پیدا کنید احتیاجی نیست به کشور خودتان رجوع نمایید کافی است که از همان جا درخواست ویزای کار کنید و چنانچه ۴سال در سوئد کار کنید و مالیات دهید امکان اخذ اقامت دائم خواهد داشت.

نظرتون چیه ؟؟ ایا این روش هم نیاز به سند ملکی و حساب بانکی داره ؟؟؟؟؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان