راهنمایی پناهندگی سوئد ، کیس ، مسیر و ... !

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Sorrow

راهنمایی پناهندگی سوئد ، کیس ، مسیر و ... !

پست توسط Sorrow » شنبه 13 دی 1393, 5:36 pm

با سلام

راستش خیلی وقته فکر پناهندگی به سوئد هستم .
همین الان بگم نمیخوام مثل بقیه بگم چطوریه و فلان و ... .

ولی از دوستانی که واقعا رفتن و دیدن ، چه موندن و چه برگشتن خواهش می کنم که اطلاعات خودشون رو در اختیار دیگر دوستان بگزارند . والا کل پستا رو خوندم هر کی یه چیزی میگه . :shock:

من فکر می کنم از این سایت اگه 50 درصدشون هم می خواستن برن ، اطلاعاتشون ناقص بوده و به بن بست اطلاعاتی خوردن !

اگه ممکنه ، واقعا کمک کنید و از هم دیگه انتقاد نکنید . هر کس یه نظری داره ، من دارم تحقیق می کنم در این مورد خیلی وقته و هنوز برای مثال برای رسیدن به سوئد به جایی نرسیدم .
و در آخر یک سوال دارم . این شرکت های هواپیمایی که ویزا جور می کنن میبرن تورسیتی چطوریه ؟! بیعانه میگیرن که برگردی ؟ یکی بهم گفت چیزی نمی گیرن :roll:
اگه نمیگیرن ، اگه طرف تو سوئد فرار کرد و درخواست داد ، چه اتفاقی میافته ؟ یکی بهم می گفت گیر به اعضا خونواده میدن (اینو فقط شنیدم!)

شاید یکی با راهنمایی های شما دوستان واقعا به هدفش برسه ! :D

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: راهنمایی پناهندگی سوئد ، کیس ، مسیر و ... !

پست توسط iranian » سه شنبه 16 دی 1393, 1:23 am

اگر دنبال رفتن هستی اینو بهت بگم که کلا پناهندگی در اروپا خیلی سخت شده مخصوصا سوئد
اگر میخوای با ویزا بری که دیگه کارت خیلی سختر میشه و شاید میشه گفتن همون اول کار جوابت منفی هست
مگر اینکه کیس خیلی قوی داشته باشی که فکر نکنم داشته باشی
نمیخوام نامیدوارت کنم ولی انگلیس بهتر از سوئد هست برای قانونی رفتن
فقط باید کیس مناسب داشته باشی شاید رفتن راحت باشه ولی مهم قبول شدنه میدونی همین الان خیلی ها بی جواب و بلاتکلیف موندن چون فکر میکردن برن اونجا دیگه به ارزوشون رسیدن ولی اینجور نیست رسیدن تازه اول راه گرفتن قبولی سخت شده
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

humanity123

Re: راهنمایی پناهندگی سوئد ، کیس ، مسیر و ... !

پست توسط humanity123 » شنبه 20 دی 1393, 12:16 am

آخه انگلیس هم دیگه راحت نیست (اگه منظورت با اون شگرده خاصه ویزا هست) ،همین ۴ ماه پیش بود که یکی‌از رفقای خودم ،که کمکش کردم برای ویزا رفت ،کاله ،دانکیرک و... بعد از ۳ ماه گیر کردن و داستان ،آخرم برگشت از اونجا ... چون اسکنر گذاشتن و... دیگه نمی‌شه ،مگه اینکه پول خوبی‌ داشته باشی‌ با دفتر ۲ بری که اونم شانسیه که اگه گیر کنی‌ به فرض تو آلمان به یو ک ،همونجا عزت اثر پناهدگی میگیرن و میری مال خودت ! پس بهتر نیست از اول راه بهتری پیدا کرد ..مثلا گرفتن ویزا ارتیش یا هلند که هم معتبره و هم قوی ،و از اونجا ترای کردن برای آمریکا !

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان