مورد داشتم در بارۀ دعوت همسرم

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
sabinamaliha

مورد داشتم در بارۀ دعوت همسرم

پست توسط sabinamaliha » دو شنبه 18 اسفند 1393, 3:25 am

سلام من حدود 7 ماه پیش از افغانستان آمدم دنمارک و زیر سن هستم ، من تو راه شوهرم را گم کردم و خبری هم ازش نیست ، تازه قبولیم را از دولت دنمارک گرفتم ، سوال من این است که اگر همسرم را پیدا کردم میتوانم دعوتش کنم نظر به قوانین دنمارک؟

ممنون میشم از تان اگر سوالم را کسی جواب بدهد.

sabinamaliha

Re: مورد داشتم در بارۀ دعوت همسرم

پست توسط sabinamaliha » دو شنبه 18 اسفند 1393, 11:34 am

سلام کسی هست جواب بدهد ، لطفا خیلی ضرورت دارم...

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » دو شنبه 18 اسفند 1393, 12:10 pm

سلام میشه شما بگین که کیستون چی بود؟؟ و کدوم منطقه دانمارک درخواست دادین؟؟
تا جایی که میدونم شما میتونی اگه شوهرت رو پیدا کردی بیاریش کنار خودت. بهتره برین از ویکیل بپرسید.
ولی به احتمال خیلی زیاد میتونید بیاریدش کنار خودتون

sabinamaliha

پست توسط sabinamaliha » سه شنبه 19 اسفند 1393, 3:10 am

کیس من ، فرار از منزل و ازدواج بدون رضایت فامیل.

roozberto

پست توسط roozberto » سه شنبه 19 اسفند 1393, 10:10 am

چطور شوهرتو گم کردی ؟ واا. میشه مگه؟

sabinamaliha

پست توسط sabinamaliha » سه شنبه 19 اسفند 1393, 11:25 am

کسی که ماره میبرد باید یک هفته رفتن من تفاوت میداشت ، من رسیدم ولی شوهرم هیچ وقت نرسید... خیلی کوشش کردم پیداش کنم ، اما نتوانستم در این مدت پیدا کنم... مطمینم افغانستان بر نگشته چون اگر بر گرده حتمی یا دولت میگیردیش و زندان میندازد

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » سه شنبه 19 اسفند 1393, 1:00 pm

واقعا با این کیس قبولی گرفتی؟

sabinamaliha

پست توسط sabinamaliha » چهار شنبه 20 اسفند 1393, 6:07 am

حزیات کیس را نمیتوانم بگویم به خاطر مسائیل شخصی ام...

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » چهار شنبه 20 اسفند 1393, 3:12 pm

اوکی. موفق باشین. امیدوارم همسرتون رو پیدا کنید

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 21 اسفند 1393, 4:39 pm

sabinamaliha نوشته شده:سلام من حدود 7 ماه پیش از افغانستان آمدم دنمارک و زیر سن هستم ، من تو راه شوهرم را گم کردم و خبری هم ازش نیست ، تازه قبولیم را از دولت دنمارک گرفتم ، سوال من این است که اگر همسرم را پیدا کردم میتوانم دعوتش کنم نظر به قوانین دنمارک؟

دوست عزیز اگر پناهندگی گرفتید مشکلی نیست
شوهر شما باید خودش را به دانمارک برساند
اگر ازدواج شما قانونی ثبت شده است هیچ مشکلی نیست و شوهرتون هم میتونه اقامت بگیره
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » جمعه 22 اسفند 1393, 11:11 pm

میشه فقط بگید چقدر هزینه شما شد تا دانمارک و چه مدت در راه بودید؟

sabinamaliha

پست توسط sabinamaliha » دو شنبه 25 اسفند 1393, 4:25 am

amirzarghan نوشته شده:میشه فقط بگید چقدر هزینه شما شد تا دانمارک و چه مدت در راه بودید؟
22 هزار یورو صرف 1-2 روز ماندم..

sabinamaliha

پست توسط sabinamaliha » دو شنبه 25 اسفند 1393, 4:27 am

iranian نوشته شده:
sabinamaliha نوشته شده:سلام من حدود 7 ماه پیش از افغانستان آمدم دنمارک و زیر سن هستم ، من تو راه شوهرم را گم کردم و خبری هم ازش نیست ، تازه قبولیم را از دولت دنمارک گرفتم ، سوال من این است که اگر همسرم را پیدا کردم میتوانم دعوتش کنم نظر به قوانین دنمارک؟

اگر ازدواج شما قانونی ثبت شده است هیچ مشکلی نیست و شوهرتون هم میتونه اقامت بگیره
تشکر... هنوزم درک ازش ندارم...

نمیدانم شاید هم هیچ وقت نرسیده به ترکیه...
ایشان از یک معلولیت از ناحیه پا داشتن همین دلیل بود که تو راه گم کردم

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 25 اسفند 1393, 6:59 pm

sabinamaliha نوشته شده:
iranian نوشته شده:

تشکر... هنوزم درک ازش ندارم...

نمیدانم شاید هم هیچ وقت نرسیده به ترکیه...
ایشان از یک معلولیت از ناحیه پا داشتن همین دلیل بود که تو راه گم کردم
احتمالا بین مسیر دستگیر شده ،
امیدوارم زودتر خبری ازش بهتون برسه
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

Danmark.dk

پست توسط Danmark.dk » جمعه 29 اسفند 1393, 1:03 am

أين يارو شاسكول ايرانيان فقط حرف مفت ميزنه و فقط لازمه جلو بازار تهران ازش بار كشي كنه

در جواب اون خانم أفغان : از روزي كه شما خودتون رو تو ساندهولم معرفي ميكنيد تا روز قبولي كه طبق قوانين موجود تو دانمارك شما حتماً بايد يك خونه با وسعت ٤٠ متر مربع به بالا داشته باشيد و شغل ثابتي هم كه منبع درامد داشته باشه و بهمين دليل قوانين جديد كه براي سوري ها وضع كردن كه از هجوم اونها به دانمارك جلوكيري كنه و دانمارك در حال حاضر به كشورهاي خاصي اقامت دايم ميده مثل ايران و در بقيه موارد إقامتهاي مدت دار يكسال به يكسال كه از هجوم سوريها و عراقي ها جلوكيري كنه براي ورود به دانمارك

شما بدليل نداشتن تابعيت دانمارك مبايستي سريعا براي خودتون درس و شغلي تهيه كنيد كه بتونيد همسر خودتون رو به دانمارك بياريد در غير اينصورت با قوانيني كه دو روز قبل اتخاذ شده حقوق سوسيال هم بزودي قطع و مهاجرين مجبورن بعد از قبولي سريعا به بازار كار مراجعه كنند و شغلي همراه با درس خوندن براي خودشون فرآهم كنند

مستر ايرانيان لال از دنيا نري صلوات بفرس كه كسي كمكت كنه از عقده هاي دروني راحت بشي :lol:

sabinamaliha

پست توسط sabinamaliha » دو شنبه 10 فروردین 1394, 6:27 am

دوستان متاسفانه اطلاع یافتم شوهر در یونان بند مانده ؟ آیا امکان اش است من تا یونان بروم و با خود بیارمش ؟

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 12 فروردین 1394, 10:55 pm

Danmark.dk نوشته شده:أين يارو شاسكول ايرانيان فقط حرف مفت ميزنه و فقط لازمه جلو بازار تهران ازش بار كشي كنه

در جواب اون خانم أفغان : از روزي كه شما خودتون رو تو ساندهولم معرفي ميكنيد تا روز قبولي كه طبق قوانين موجود تو دانمارك شما حتماً بايد يك خونه با وسعت ٤٠ متر مربع به بالا داشته باشيد و شغل ثابتي هم كه منبع درامد داشته باشه و بهمين دليل قوانين جديد كه براي سوري ها وضع كردن كه از هجوم اونها به دانمارك جلوكيري كنه و دانمارك در حال حاضر به كشورهاي خاصي اقامت دايم ميده مثل ايران و در بقيه موارد إقامتهاي مدت دار يكسال به يكسال كه از هجوم سوريها و عراقي ها جلوكيري كنه براي ورود به دانمارك

شما بدليل نداشتن تابعيت دانمارك مبايستي سريعا براي خودتون درس و شغلي تهيه كنيد كه بتونيد همسر خودتون رو به دانمارك بياريد در غير اينصورت با قوانيني كه دو روز قبل اتخاذ شده حقوق سوسيال هم بزودي قطع و مهاجرين مجبورن بعد از قبولي سريعا به بازار كار مراجعه كنند و شغلي همراه با درس خوندن براي خودشون فرآهم كنند

مستر ايرانيان لال از دنيا نري صلوات بفرس كه كسي كمكت كنه از عقده هاي دروني راحت بشي :lol:
دوستان عزیز به چرندیات این شخص و بقیه افرادی که زیر پست های من چرند مینویسن توجه نکنید اینها یک مشت کلاهبردار هستن و چون من جلوی تبلیغات این ها را گرفتم از این جهت خیلی ناراحت هستن و اینجا شروع به چرت پرت نوشتن میکنن به هیچ وجه به حرفهایی که میزنن اعتماد نکنید اطلاعات غلط این افراد خیلی ها رو به دردسر انداخته
به هیچ وجه به این افراد اعتماد نکنید
یک حرف هم دارم با این بیشعور Danmark.dk ، احمق یاد نگرفتی تو پستی که سوال پرسیده شده چرت پرت ننویسی
معلومه خیلی سوختی
:lol:

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 12 فروردین 1394, 11:02 pm

در ضمن کاربر بی شعور Danmark.dk
من نمیدونم تو کدام دهات به اینترنت وصل شدی اومدی اینجا عقده گشایی کنی ولی اگر خیلی بهت فشار اومده و با من مشکل داری تو انجمنی که خودم ایچاد کردم عقده هاتو تخلیه کن تو انجمن دیگران که سوال پرسیدن و نیاز به راهنمایی صادقانه دارند اسپم بی خود نفرست احمق

Danmark.dk

پست توسط Danmark.dk » چهار شنبه 19 فروردین 1394, 10:41 pm

siktir :lol: :lol: :lol:

Danmark.dk

پست توسط Danmark.dk » چهار شنبه 19 فروردین 1394, 10:45 pm

Danmark.dk

پست توسط Danmark.dk » چهار شنبه 19 فروردین 1394, 10:49 pm

in yaro faghat zer mizaneh danmarki ke halit nemishe shasho :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ho30i

پست توسط Ho30i » پنج شنبه 29 مرداد 1394, 5:48 pm

اکثر افغانیها،کیسشون همینه،یعنی از این طریق خانواده هاشونو میبرند،تا ترک یا یونان میان بعد زنو بچه رو از مرده جدا میکنندو میبرند.
اونجا که رسیدند میگن گم شدند!!!! یا بچه هاشونو تنها میفرستند که اونا درخواست بدند،قبلنا این کیس جواب میداد الانو نمیدونم.تو افغانها هرکی هرکاری کنه بقیشون همون کارو میکنند،خیلیاشونو میشناسم که تو واقعیت   بچشونو،زنشونو تو کوه و کمر گم کردند.

Ho30i

پست توسط Ho30i » پنج شنبه 29 مرداد 1394, 6:03 pm

در ضمن دختر خانم بازی به همین سادگی نیست که با دوتا جواب بتونی راه بیوفتیو بری دانمارک،اینجا خیلیا متوجه دروغات شدند،اگر پات به دانمارک یه روزی رسید!!!!!!! مطمئن باش مچتو سه سوت میگیرند،تو،توی دانمارکیو اومدی اینجا میپرسی،فقط مواظب باش تا دانمارک برسی خیلی سال میگذرههههههههها.
یه موقع دیدی مثلا سر از دبی در آوردی!!!!!!

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 55 مهمان