اقامت سوئد- لطفا راهنمایی کنین

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
masoudp

اقامت سوئد- لطفا راهنمایی کنین

پست توسط masoudp » شنبه 30 مرداد 1395, 7:11 am

رفقا من قصدم اینه از کشور خارج شم

نظر خودم رو دبی بود ولی چون فعلا رابطه خوبی با امارات نداریم نظرم عوض شد.

فقط به نظرتون اگه بلیط سوئد بگیرم و برم اونجا اداره کار و مهاجرت خودمو معرفی کنم بهم پناهندگی میدن؟

یا نه!

در کل نظرتون چیه؟

در ضمن 22 سالمه مدرک کارشناسی دارم و خدمت سربازی هم معاف شدم.

یکی کمکم کنه لطفا ... از کجا شروع کنم؟

Tinaa

Re: اقامت سوئد- لطفا راهنمایی کنین

پست توسط Tinaa » دو شنبه 29 شهریور 1395, 11:13 pm

من الان سوئد هستم ولي چون پروندم ويزا دوبل بوده فعلا درگيرمًبا كشور مبدا كه اومدم
تو قانوني وارد سوئد بشي با پاس به سرعت نور برت ميگردونن
الان ٥٠٠٠٠ پناهنده وارد سوئد شده و اولويت با اون كشوراييه كه جنگ زده هستن
تازه اقامت دادن بهت بيشتر از ١ سال ميكشه تازه اونم اجازه اقامت موقت
تازه اگه كيسي كه ارايه ميدي قابل قبول باشه واسه ميگريشن
متاسفانه خيلي شرايطشون سخت شده
مدرك و سربازيت مهم نيست اينجا مهم اينه دليل خروجت از ايران چيه، تازه پاسپورتتم اصلا رو نكن چون ميفهمن مشكل خاصي ايران نداري كه قانوني خارج شدي

SOLO SOLO

پست توسط SOLO SOLO » چهار شنبه 17 آذر 1395, 7:38 am

سلام
شما در حال حاضر پناهندگی سوئد را پیشنهاد میدین یا نمیدین؟
ممنون بابت راهنمایی

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » سه شنبه 7 دی 1395, 6:45 pm

masoudp نوشته شده:

فقط به نظرتون اگه بلیط سوئد بگیرم و برم اونجا اداره کار و مهاجرت خودمو معرفی کنم بهم پناهندگی میدن؟

یا نه!

در کل نظرتون چیه؟

دوست عزیز شما بدون ویزا و بدون اینکه کسی رو در سوئد داشته باشی که برات دعوت نامه بفرسته, اصلا نمیتونی تقاضای ویزا بدی. هر چند اگر هم میتونستید تقاضای ویزا بدید, 99 درصد به خاطر سن, جواب رد میگیری. در ضمن مدرک تحصیلی , قبل از گرفتن اقامت, هیچ کاربردی در اروپا نداره. برای پناهندگی هم راه درازی باید طی بشه تا شامل قانون پناهندگی بشید. کیس میخواد و بقیه ماجرا.....

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » جمعه 10 دی 1395, 7:56 pm

korush.pakzad نوشته شده:
masoudp نوشته شده:

یا نه!

در کل نظرتون چیه؟

دوست عزیز شما بدون ویزا و بدون اینکه کسی رو در سوئد داشته باشی که برات دعوت نامه بفرسته, اصلا نمیتونی تقاضای ویزا بدی. هر چند اگر هم میتونستید تقاضای ویزا بدید, 99 درصد به خاطر سن, جواب رد میگیری. در ضمن مدرک تحصیلی , قبل از گرفتن اقامت, هیچ کاربردی در اروپا نداره. برای پناهندگی هم راه درازی باید طی بشه تا شامل قانون پناهندگی بشید. کیس میخواد و بقیه ماجرا.....
آقا کوروش شما هم دیگه خیلی داری سخت می گیری. من یکی دوستام 4ماه پیش با ویزا وارد سوئد شد و بدون اینکه کسی براش دعوتنامه بفرسته خودش درخواست داد و موفق هم شد و الان اونجا پناهنده هست. در مورد ویزا هم ایشون قبلا ویزای شنگن هلند رو داشتن و سال بعد ویزای سوئذ رو تونستن بگیرن. ویزا گرفتن میشه ولی راه های خودشو داره

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » چهار شنبه 29 دی 1395, 1:17 am

alireza_2007 نوشته شده:
korush.pakzad نوشته شده:
masoudp نوشته شده:

یا نه!

در کل نظرتون چیه؟

آقا کوروش شما هم دیگه خیلی داری سخت می گیری. من یکی دوستام 4ماه پیش با ویزا وارد سوئد شد و بدون اینکه کسی براش دعوتنامه بفرسته خودش درخواست داد و موفق هم شد و الان اونجا پناهنده هست. در مورد ویزا هم ایشون قبلا ویزای شنگن هلند رو داشتن و سال بعد ویزای سوئذ رو تونستن بگیرن. ویزا گرفتن میشه ولی راه های خودشو داره
ما چیزی رو که باید میگفتیم و واقعیت داره رو گفتیم...حالا دیگه میل خودته گه چه تصمیمی بگیری.....به حرف این دوست و اون دوست هم توجه نکن که همین حرفها آدم رو بیچاره میکنه. کسی که با ویزا بیاد, یک ضرب شوتش میکنن ایران و در نهایت دیپورت میشه....احتمالش نیم درصده که جواب بگیره. البته بودند کسانی که جواب گرفتند ولی امسال دیگه از این خبرها نیست. در مورد ویزا هم همونطور که گفتم, حتما باید شخص دعوت نامه داشته باشه تا ویزا بگیره. اون دوست شما هم حتما دعوت نامه داشته. مثلا از یک شرکت یا از خانواده....این کارها به این نیست که من سخت بگیرم یا نگیرم...الان به نظر من کسی بخواد بیاد توی اروپا پناهنده بشه, فقط خودکشی کرده....اصلا زمان مناسبی برای پناهندگی نیست...

bookone

پست توسط bookone » چهار شنبه 29 دی 1395, 5:13 pm

Tinaa نوشته شده:من الان سوئد هستم ولي چون پروندم ويزا دوبل بوده فعلا درگيرمًبا كشور مبدا كه اومدم
تو قانوني وارد سوئد بشي با پاس به سرعت نور برت ميگردونن
الان ٥٠٠٠٠ پناهنده وارد سوئد شده و اولويت با اون كشوراييه كه جنگ زده هستن
تازه اقامت دادن بهت بيشتر از ١ سال ميكشه تازه اونم اجازه اقامت موقت
تازه اگه كيسي كه ارايه ميدي قابل قبول باشه واسه ميگريشن
متاسفانه خيلي شرايطشون سخت شده
مدرك و سربازيت مهم نيست اينجا مهم اينه دليل خروجت از ايران چيه، تازه پاسپورتتم اصلا رو نكن چون ميفهمن مشكل خاصي ايران نداري كه قانوني خارج شدي
تایید میشه حرفای ایشون کاملا

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان