پارتنر خانم برای مهاجرت ( لطفا پست را مطالعه کنید )

راههای کسب اقامت در سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
آینده روشن

پارتنر خانم برای مهاجرت ( لطفا پست را مطالعه کنید )

پست توسط آینده روشن » جمعه 30 تیر 1396, 5:32 am

یک پیشنهاد ...
فقط چند دقیقه درباره پیشنهاد بنده تأمل کنید ...

قصد مهاجرت برای دریافت پناهندگی و اقامت یکی از کشور های حوزه اسکاندیناوی را دارم ...
تمامی اسناد و مدارک قابل استناد در دادگاه برای دریافت اقامت من و شما را که کیس گفته می شود را نیز فراهم نموده ام.
با جرأت می توان گفت با ارائه کیس من به پلیس مهاجرت کشور مقصد، در کوتاه ترین زمان می توان اقامت کشور مورد نظر را دریافت نمود.

نیازمند یک همسفر خانم برای مهاجرت می باشم تا با همراهی و ساپورت ( ساپورت مالی و ... ) ایشان اقدام به مهاجرت نماییم.

[ در طول سفر و پروسه دریافت اقامت، شما تنها همسفر بنده می باشید و حریم شخصی و خصوصی شما محترم بوده و تنها به عنوان یک دوست و همسفر در کنار یکدیگر مهاجرت خواهیم نمود. ]

نکته بسیار مهم:

- همسفر بنده باید از توانایی مالی برای پرداخت هزینه سفر برخودار باشد. ( شما با پرداخت هزینه سفر بنده، از کیس من به عنوان مدارک و اسناد برای دریافت پناهندگی و اقامت استفاده می کنید و بعد از دریافت اقامت طبق توافق در کوتاه ترین زمان مبلغی از هزینه ها یا تمامی آن به شما پس داده خواهد شد. )
- افراد متأهل هم می توانند همسفر بنده شوند ولی پروسه اقامت آن ها کمی متفاوت می باشد که شخصاً برایشان توضیح خواهم داد اما جای نگرانی نیست.
- لازم می باشد همسفر بنده برای کاهش هزینه ها پاسپورت داشته باشد. ( در صورت نداشتن پاسپورت فقط کمی پروسه زمان بر و هزینه ها اندکی زیاد می شود. )
- و در پایان افرادی که به هر دلیل فکر می کنند این پیشنهاد کلاه برداری، سوء استفاده و یا رویایی بیش نیست لازم است که مطلع شوند:
اولاً شما از کیس و اسناد و مدارک من استفاده می کنید که خود من نیز همراه شما هستم و در طول دریافت پناهندگی و اقامت تمامی مراحل را خود به تنهایی انجام می دهم.
دوماً شما هیچ هزینه و مبلغی را به من پرداخت نمی کنید. شخصاً به قاچاقبر برای خروج و انتقال من و شما از کشور پرداخت می نمایید. ( البته بعد از رسیدن به کشور مقصد هزینه انتقال را پرداخت می نمایید. )
سوماً از شما هزینه کیس گرفته نمی شود که خود به تنهایی دارای هزینه قابل توجهی می باشد.

درصورت تمایل به مهاجرت لطفاً به صورت خصوصی ایمیل ارسال کنید. ( مشخصات تماس خود را بگذارید )

تصمیم با شماست ...
منتظر پیام شما می باشم و سپاس از وقتی که برای مطالعه این پیام گذاشتید.

آدرس ایمیل:
AyandeRoshan@hotmail.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 62 مهمان