از ترکیه به ایتالیا و ایتالیا به سوئیس

راههای کسب اقامت در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
gameforlife

از ترکیه به ایتالیا و ایتالیا به سوئیس

پست توسط gameforlife » چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396, 9:07 am

درود دوستان
الان من آژانس هوایی رو میشناسم هوایی ویزای شینگن درمیارن از سفارت فرانسه فقطم میتونن از سفارت فرانسه اقدام کنن بردارم و پسر خالم اقدام کردن , که خیلیا میگن دوبلین شاملش میشه هر جا بری بر میگردونن فرانسه من منصرف شدم تصمیم به زمینی گرفتم
من قصد دارم همراه یکی از دوستانم بریم ترکیه با پرواز
اونجا هم چند نفرو پیدا کردیم یکیش پارسال پسر عموم رو فرستاد به آلمان زمینی از یونان و صربستان ... خلاصه مطلب
اونجا 2000 یورو میگره تا یونان و یونان با کشتی میبره ایتالیا 4000 یورو اونجا هم 500 یورو میگرن تا آلمان البته من میخوام برم سوئیس یه راست همسایه ایتالیا هم هست راحتره
حالا سوال اینه تو یونان یا ایتالیا انگشت از ما بگیرن دوبلین شامل ما میشه یا نه
هرکس از دوستان هم تمایل به همسفری داره پیغام خصوصی بفرسته

majid21

Re: از ترکیه به ایتالیا و ایتالیا به سوئیس

پست توسط majid21 » چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396, 12:02 pm

ایتالیا اگه اثر بگیرند دوبلین شامل میشه. یونان تا سال گذشته دوبلین براش اجرا نمیشد اما پیش از عید یکجا خوندم از اول بهار به بعد دوبلین شامل یونان هم میشود حالا اینکه الان اجرا میشه رو من دقیق نمی دونم.
من هم میخوام برم اما این قیمتها خیلی زیاده اون هم زمینی و دریایی که هم ریسک جانی دارد هم دستگیری و اثر. چند روز دیگه عازم هستم ترکیه تا ببینم آدمبر ارزون پیدا میشه یا نه. آدرس این بنده خدا رو هم پی ام بده ببینیم می تونه یک پاس جور کنه.
در ضمن در صورت دستگیری تکلیف پول چی میشه؟!!

Arad.3

پست توسط Arad.3 » چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396, 12:10 pm

gameforlife نوشته شده:
چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396, 9:07 am
درود دوستان
الان من آژانس هوایی رو میشناسم هوایی ویزای شینگن درمیارن از سفارت فرانسه فقطم میتونن از سفارت فرانسه اقدام کنن بردارم و پسر خالم اقدام کردن , که خیلیا میگن دوبلین شاملش میشه هر جا بری بر میگردونن فرانسه من منصرف شدم تصمیم به زمینی گرفتم
من قصد دارم همراه یکی از دوستانم بریم ترکیه با پرواز
اونجا هم چند نفرو پیدا کردیم یکیش پارسال پسر عموم رو فرستاد به آلمان زمینی از یونان و صربستان ... خلاصه مطلب
اونجا 2000 یورو میگره تا یونان و یونان با کشتی میبره ایتالیا 4000 یورو اونجا هم 500 یورو میگرن تا آلمان البته من میخوام برم سوئیس یه راست همسایه ایتالیا هم هست راحتره
حالا سوال اینه تو یونان یا ایتالیا انگشت از ما بگیرن دوبلین شامل ما میشه یا نه
هرکس از دوستان هم تمایل به همسفری داره پیغام خصوصی بفرسته

سلام
دوست عزیز شما قانونی اقدام کنید و در حال حاضر همه آژانس ها برای فرانسه میتونند اقدام کنند
و حتی خود شما به صورت شخصی هم با داشتن مدارک میتونید اقدام کنید
اما ریسک نکنید و فرانسه رو انتخاب نکنید
و به هیچ عنوان از راهای زمینی و .... استفاده نکنید
شما از یونان اقدام کنید و یونان بخاطر شرایط بدی که دارد دوبلین ندارد .
موفق و پیروز باشید .
هدف و همت با هم دنيارو هم ميتونند تكون بدن

gameforlife

پست توسط gameforlife » چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396, 3:29 pm

خب بعضی جاها نوشتن
با وجود “قانون دوبلین” در حال حاظر کشور ایتالیا به بدلیل مشکلات اقتصادی و… از پذیرفتن و برگشت (پناهندگانی که از این کشور وارد اروپا شده ولی در کشور دیگری درخواست پناهندگی کرده اند) خودداری می کند و کشور دوم به ناچار مجبو به برسی پرونده فرد در کشور خود می شود.
به نظرتون اگر زمینی به ایتالیا برم بعد کشور دیگه دوبلین شامل من میشه یا نه

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان