بورسیه کامل تحصیلی در ایتالیا با قیمت باور نکردنی ، به همراه پیدا کردن کار برای شما در ایتالیا

راههای کسب اقامت در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
pesare_khob1375

بورسیه کامل تحصیلی در ایتالیا با قیمت باور نکردنی ، به همراه پیدا کردن کار برای شما در ایتالیا

پست توسط pesare_khob1375 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 2:18 am

سلام دوستان برای پذیرش ماه ها ی مهر و آبان داریم برای گرفتم فاند تحصیلی و پذیرش از دانشگاه های ایتالیا اقدام میکنیم ، البته پذیرش با قول گرفتن بورسیه تحصیلی و فاند خوب در مقطع ارشد و دکترا ، دقت کنید فقط ارشد و دکترا ، هزینه برای مقطع کارشناسی بیشتر میشه
100 درصد تضمینی براتون فاند گرفته میشه و دگ نیازی به کار کردن برای زندگی کردن در ایتالیا ندارید ، میتونید براتون کار هم در حین تحصیل پیدا کنیم که بتونید پس انداز هم بکنید مقداری پول رو و زندگی بهتر و پر خرج تر داشته باشید
تقریبا از اکثر دانشگاه ها میتونیم براتون پذیرش و فاند تحصیلی بگیریم ، بستگی به معدل و دانشگاه مقطع کارشناسیتون داره
همه رشته های علوم انسانی مثل مدیریت و اقتصاد و حقوق و ....
همه رشته های ریاضی فیزیک مثل مهندسی کامپیوتر ، مهندسی برق ، مهندسی عمران و ...
دقت کنید رشته های علوم تجربی مثل پزشکی و دندادن پزشکی رو نمیتونیم کاری کنیم لطفا پیام ندید
فقط لازمه یکی از این دوشرط رو داشته باشید : یا نمره آیلتس بالای 6 و یا نمره تافل بالای 78 ، اگر این شرط رو نداشته باشید باید هزینه بیشتری بکنید تا اونجا اقدام به یادگیری زبان بکنید
هزینه ای که برای انجام این کار گرفته میشه ، با انجام صد در صدی کار ها و تضمین گرفتن فاند تحصیلی ، فقط 600 یورو هست که درصورت ثبت نام چند نفر همزان تخفیف داده میشه ، در ضمن فراموش نشه که براتون اونجا شغل نیمه وقت پیدا میکنیم که تو یک ماه همین مبلغ رو راحت میتونید به صورت نمیه وقت در کنار درس خوندن دربیارید (((:
برای مقطع کارشناسی و کسانی که آیلتس و یا تافل ندارن ، همین 600 یورو گرفته میشه ولی هزینه های شخصیشون بیشتر میشه برای انجام کارها
دانشگاه هایی هم که فاند میگیریم همگی مورد تایید وزارت علوم هستن و تو فهرست رده بندی جهانی از دانشگاه های ایران خیلی خیلی معتبر تر هستن
زودتر اقدام کنید اگر میخواید برای مهر و آبادن اقدام کنید ....
لطفا با این آی دی تلگرام در تماس باشید :
therofan

adel1984

Re: بورسیه کامل تحصیلی در ایتالیا با قیمت باور نکردنی ، به همراه پیدا کردن کار برای شما در ایتالیا

پست توسط adel1984 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 10:23 am

این سایت و ادمیناش کلاه بردارن مواظب باشید.
چاووشی( ممکنه اصلا کسی با این عنوان وجود خارجی نداشته باشه) سر من یکی کلاه گذاشت.
پولامو خورد.
اگه مدرک میخاین که ثابت کنم دروغ نیست. به این شماره واتساپ پیام بدین تا مدارک و پیامهایی که این دو ساله باهم ردوبدل کردیم که همشونم سرکاریه رو نشون بدم. اینو میگم که نمیخوام کسی دیگه ای مث من همه امید و آرزوشو روی سراب کسی مث چاووشی بنا کنه. من گول حماقت و ساده دلی خودم رو خوردم.لطفا بخاطر خودتونم که شده کمی فکر کنید قبل پول دادن ب امثال چاوشی و راههایی که اینا واسه شکار کردن ارائه میدن. همه حرفاش دروغ از آب دراومده و از من دو سال پیش 17 میلیون تومن گرفت و تا ب امروز که دیگه حتی جواب پیام ها و تماسهای واتساپیم نمیده.
با آرزوی ب دام افتادن این کلاهبردار عوضی.
شماره وات ساپم: 09169035910

pesare_khob1375

Re: بورسیه کامل تحصیلی در ایتالیا با قیمت باور نکردنی ، به همراه پیدا کردن کار برای شما در ایتالیا

پست توسط pesare_khob1375 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 10:37 pm

adel1984 نوشته شده:
یک شنبه 22 اردیبهشت 1398, 10:23 am
این سایت و ادمیناش کلاه بردارن مواظب باشید.
چاووشی( ممکنه اصلا کسی با این عنوان وجود خارجی نداشته باشه) سر من یکی کلاه گذاشت.
پولامو خورد.
اگه مدرک میخاین که ثابت کنم دروغ نیست. به این شماره واتساپ پیام بدین تا مدارک و پیامهایی که این دو ساله باهم ردوبدل کردیم که همشونم سرکاریه رو نشون بدم. اینو میگم که نمیخوام کسی دیگه ای مث من همه امید و آرزوشو روی سراب کسی مث چاووشی بنا کنه. من گول حماقت و ساده دلی خودم رو خوردم.لطفا بخاطر خودتونم که شده کمی فکر کنید قبل پول دادن ب امثال چاوشی و راههایی که اینا واسه شکار کردن ارائه میدن. همه حرفاش دروغ از آب دراومده و از من دو سال پیش 17 میلیون تومن گرفت و تا ب امروز که دیگه حتی جواب پیام ها و تماسهای واتساپیم نمیده.
با آرزوی ب دام افتادن این کلاهبردار عوضی.
شماره وات ساپم: 09169035910
برادر چاوشی رو چیکار داری ، من فقط برای آگاه سازی از این سایت استفاده میکنم کاری به چاوشی ندارم والا

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان