پناهندگی اجتماعی بخاطر معلولیت

راههای کسب اقامت در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
fariborz_etra
محل اقامت: آلمان
تماس:

پناهندگی اجتماعی بخاطر معلولیت

پست توسط fariborz_etra » سه شنبه 21 خرداد 1392, 7:09 am

سلام عزیزان
خواهر من دارای معلولیت شدید از ناحیه دو پا (بالای زانو) هست. سن 46 سال. یک پا بر اثر تصادف رانندگی 20 سال پیش قطع شده و پای دیگه پارسال بخاطر عفونت قطع شد. که بیمارستان و پزشکها چند تا خطای فجیع مرتکب شدن و یکسال طول کشید تا عوارض قطع عضو تموم شد. تهدید هم شدیم که اگه به دادسرای پزشکی شکایت کنیم ، دیگه بعد ازین هیچ چیز رو گردن نمیگیرن. حالا میخوام ببینم با این وضع و عنوان کردن اینکه اینجا دولت هیچ امکانات پزشکی و توانبخشی و اجتماعی در اختیار معلولین نمیذاره، میشه از یک کشور اروپایی درخواست پناهندگی (اجتماعی) کرد یا نه؟ کدوم کشور شانس بیشتری میده؟ امکان پذیرفته شدن درخواست چقدره؟
خودش مدتیه مصمم شده برای مهاجرت. اگر اطلاعاتی راجع به این موضوع دارید خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

نمایه کاربر
Michel_jackson

Re: پناهندگی اجتماعی بخاطر معلولیت

پست توسط Michel_jackson » پنج شنبه 23 خرداد 1392, 5:37 pm

فکر کنم بتونین OK بگیرین.
به خودمم اعتماد نمیکنم تا پشیمون نشم ، این مرام زندگی منه

parsacn

Re: پناهندگی اجتماعی بخاطر معلولیت

پست توسط parsacn » دو شنبه 7 مهر 1393, 11:36 am

سلام من یک جوان 30 ساله که الان بیشتر از یک ساله ازدواج کردم و معلولیت شدید هم دستام و هم پاهام مشکل دارن و همسرم سلامت کامل جسمانی داره ولی 8 سال سابقه کار در امور شبکه و اینترنت و کامپیوتر دارم تو ایران نه بهزیستی نه دولت هیچ کدوم برامون کاری انجام نمیدن حتی با وجود مهارت کاری وام هم بهم نمیدن میخواستم ببینم میتون پناهندگی بگیرم با همسرم بیایم . متشکر میشم اگه تونستید کمکم کنید به ایمیلم خبر بزارید . با تشکر

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان