گرفتن ویزای ایتایا از ایران

راههای کسب اقامت در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
alireza.1982

گرفتن ویزای ایتایا از ایران

پست توسط alireza.1982 » چهار شنبه 22 خرداد 1392, 4:24 pm

با سلام به دوستان عزیز ، من از ایران دارم برای سفر به خارج اقدام میکنم ،با چند تا اژانس هوایی حرف زدم ،قرار به این شد که من 5 میلیون تومن و پاس با 2 تا عکس بفرسم واسه اژانس که طی مدت 45 روز کاری برای من ویزای شینگن بگیره و بپرونه شهر روم ایتالیا ، به من گفته بعد از 7 روز اثر انگشتت کامل پاک میشه، ایا صحت داره? البته یکی از دوستامو پرونده اما از دوستم خبری ندارم، خواهش میکنم اگه امکان داره راهنمایی کننید ، با تشکر

kabotar be ball

Re: گرفتن ویزای ایتایا از ایران

پست توسط kabotar be ball » چهار شنبه 22 خرداد 1392, 5:51 pm

اقا گوش نکنید به این حرفا .همچنین چیزی صحت نداره.وقتی شما اثر انگشت در یکی از سفارتخانه های کشور های عضو پیمان شینگن میدید این اثر حداقل تا 5سال در سیستم visاروپاثبت میشه .شما به فرض با ویزای ایتالیا رفتی سوید .سوید شمارو طبق قانون دابلین برمی گردونه ایتالیا.مگر اینکه از کشوری که قصد موندن رو دارید ویزا تهیه کنید.پارسال رفیق من هم از طریق اژانس اقدام کرد وویزای هلند رو گرفت اولش اژانس بهش گفت بدون اثر میگیرم ولی بعد گفت شما اثر انگشت میدی بعد ما ازتو سیستم درمی یاریم.خلاصه رفیق ما رفت دانمارک بعد از نیم ساعت اثر انگشتشو دراوردن وفرستادنش هلند وچون با ویزا رفته بود وکیس قوی نداشت بعد از حدود 6ماه دیپورت شد.این اژانس ها جدیدا برای جذب مشتری این اراجیف رو تحویل مردم میدن.موفق باشید
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

Sahar
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Sahar » یک شنبه 3 شهریور 1392, 5:51 pm

سلام
کسی میدونه میشه با ویزای شنگن که از سفارت ایتالیا گرفته شده اول وارد آلمان شد یا نه ؟
Hey you , Don't help them to bury the light , Don't give in without a fight

qmarsio

پست توسط qmarsio » دو شنبه 4 شهریور 1392, 12:44 pm

Sahar نوشته شده:سلام
کسی میدونه میشه با ویزای شنگن که از سفارت ایتالیا گرفته شده اول وارد آلمان شد یا نه ؟
مطالب سایت رو بخونید متوجه میشید

mohammad2

پست توسط mohammad2 » پنج شنبه 10 بهمن 1392, 3:27 pm

alireza.1982 نوشته شده:با سلام به دوستان عزیز ، من از ایران دارم برای سفر به خارج اقدام میکنم ،با چند تا اژانس هوایی حرف زدم ،قرار به این شد که من 5 میلیون تومن و پاس با 2 تا عکس بفرسم واسه اژانس که طی مدت 45 روز کاری برای من ویزای شینگن بگیره و بپرونه شهر روم ایتالیا ، به من گفته بعد از 7 روز اثر انگشتت کامل پاک میشه، ایا صحت داره? البته یکی از دوستامو پرونده اما از دوستم خبری ندارم، خواهش میکنم اگه امکان داره راهنمایی کننید ، با تشکر
نه اثر انگشت شما ثبت میشه اصلا صحت نداره شما تنها کاری که میتونی کنی اینه که بدون عصر ویزا بگیری که اونم اصولا غیر قانونی هستش که کسه دیگه ای جای شما انگشت میزنه شما به هیچ وجه وارد سفارت نمیشی و وقتی وارد کشوری شدی که میخواستی اونجا پناهنده بشی باید پاستو پاره کنی و ...

dariush 83x

پست توسط dariush 83x » یک شنبه 13 بهمن 1392, 10:36 am

mohammad2 نوشته شده:
alireza.1982 نوشته شده:با سلام به دوستان عزیز ، من از ایران دارم برای سفر به خارج اقدام میکنم ،با چند تا اژانس هوایی حرف زدم ،قرار به این شد که من 5 میلیون تومن و پاس با 2 تا عکس بفرسم واسه اژانس که طی مدت 45 روز کاری برای من ویزای شینگن بگیره و بپرونه شهر روم ایتالیا ، به من گفته بعد از 7 روز اثر انگشتت کامل پاک میشه، ایا صحت داره? البته یکی از دوستامو پرونده اما از دوستم خبری ندارم، خواهش میکنم اگه امکان داره راهنمایی کننید ، با تشکر
نه اثر انگشت شما ثبت میشه اصلا صحت نداره شما تنها کاری که میتونی کنی اینه که بدون عصر ویزا بگیری که اونم اصولا غیر قانونی هستش که کسه دیگه ای جای شما انگشت میزنه شما به هیچ وجه وارد سفارت نمیشی و وقتی وارد کشوری شدی که میخواستی اونجا پناهنده بشی باید پاستو پاره کنی و ...
لیبل فروش ایتایا نه ایتالیا....عصر نه اثر.
...م دهنه معلم دیکتت.
تصویر
DARIUSH 83

raminkh

پست توسط raminkh » یک شنبه 31 خرداد 1394, 9:48 pm

سلام میخواستم ببینم از ایتالیا به المان چطوری میشه رفت اگه پاس و ویزای موقت ایتالیا رو داشته باشی

amirkhan22

پست توسط amirkhan22 » یک شنبه 31 خرداد 1394, 10:28 pm

درود

ویزای ایتالیا بگیری و اثر بدی اثرت پاک نمیشه، با ویزاهای هر کشور وارد همون کشور میشی نه جای دیگه.

به حرفهای اژانسها اعتماد نکنید به هیچ وجه.

با ویزا مهاجرت نکنید پشیمون میشوید.

موفق باشین
00306997460801

whatsapp

alirezass

پست توسط alirezass » جمعه 17 فروردین 1397, 2:05 pm

من‌ این سوال رو دارم اگر من با ویزا ایتالیا برم‌سوئد و کیس خوبی ارائه بدم سوئد آیا بازهم حتما منو برمیگردونن ایتالیا؟؟؟

مشاور مهاجرت ۱

پست توسط مشاور مهاجرت ۱ » چهار شنبه 22 فروردین 1397, 9:38 am

اثر انگشت ايتاليا رو دارى و به ايتاليا برميگردونن

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان