کیس راه

راههای کسب اقامت در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
hasan9933

کیس راه

پست توسط hasan9933 » پنج شنبه 5 تیر 1393, 10:15 am

سلام
من میخوام برم پرتغال به این صورت که هوایی میرم به فرانسه و بعد با قطار میرم به لیسبون. با پاس یه نفر دیگه هم میرم.

اما نمیدونم وقتی برسم پرتغال از کیس راه چی باید بگم! اگر بگم قاچاقچی من رو زمینی آورد به اروپا و توی یکی از کشورها که نمیدونم کدوم کشور بود من رو سوار قطار کرد و اومدم به پرتغال.
آیا نمیگن چون تنها مرز زمینی ما با اسپانیا هست پس باید بری اسپانیا؟
تنها مرز زمینی پرتغال با اسپانیا هست، چی باید گفت که دیپورت نکنن و متوجه نشن؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: کیس راه

پست توسط Admin » جمعه 6 تیر 1393, 8:31 am

سلام،
نکته اول اینکه کشور پرتغال شرایط جالبی برای پناهندگی ندارد. این کشور هم اکنون درگیر مسائل اقتصادی است و شهروندان خود پرتغال نیز مشکلات زیادی دارند. در صورتی که کمکهای دولتی برایتان مهم است کشور پرتغال توصیه نمیشود.
در کیس راه به هیچ وجه اسم کشور و یا شهرهای اروپایی را نیاورید. قطعا سوالات زیادی خواهند پرسید تا شما اسم اولین کشوری که به ان وارد شده اید را بگویید ولی شما نبایستی هیچ اشاره ای به اسم کشورها بکنید. در صورتی که خودتان اسم کشوری را نیاورد نمیتوانند شما را به کشورهای دیگر دیپورت کنند.
کیس راه را به نحوی تنظیم کنید که نشان دهد خودتان نیز متوجه نشده اید از چه کشورها یا چه شهرهایی عبور کرده اید.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس (کیس راه یا کیس پناهندگی) میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

hasan9933

پست توسط hasan9933 » جمعه 6 تیر 1393, 5:43 pm

ممنون از پاسخ شما.
شما در کدوم کشورها فعالیت میکنید؟
من دو نفر از دوستانم در پرتغال هستند اما نمیخوام به پلیس بگم که دوستانم اونجا هستند و مشکل مالی هم ندارم و میتونم ساپورت کنم خودم را.
اگر موقع مصاحبه بگم که نمیخوام از راهی که اومدم حرفی بزنم چه اتفاقی میوفته؟ آیا این همکاری نکردن با مامور تلقی میشه و توی پروسه دچار مشکل میشم؟
برای کشوری مثل پرتغال که تنها مرز زمینیش با اسپانیا هست اگر بگم نمیدونم کدوم کشور بودم اما با ماشین وارد شدم آیا من رو به اسپانیا دیپورت میکنن؟
ممنون میشم اگر این دو سوال رو هم پاسخ بدهید.
ممنون

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 7 تیر 1393, 12:59 am

hasan9933 نوشته شده:ممنون از پاسخ شما.
شما در کدوم کشورها فعالیت میکنید؟
من دو نفر از دوستانم در پرتغال هستند اما نمیخوام به پلیس بگم که دوستانم اونجا هستند و مشکل مالی هم ندارم و میتونم ساپورت کنم خودم را.
اگر موقع مصاحبه بگم که نمیخوام از راهی که اومدم حرفی بزنم چه اتفاقی میوفته؟ آیا این همکاری نکردن با مامور تلقی میشه و توی پروسه دچار مشکل میشم؟
برای کشوری مثل پرتغال که تنها مرز زمینیش با اسپانیا هست اگر بگم نمیدونم کدوم کشور بودم اما با ماشین وارد شدم آیا من رو به اسپانیا دیپورت میکنن؟
ممنون میشم اگر این دو سوال رو هم پاسخ بدهید.
ممنون
باید به سوالات جواب بدیبهترین جواب این هست که بگی قاچاقبر تو را اورده و در طول مسیر نمیدونستی از چه کشور هایی عبور کردی و الان که به پرتغال رسیدی تصمیم گرفتی همینجا تقاضای پناهندگی کنی
همین را بگی کیس راه حل هست
چیز دیگه نگی بهتره چون ممکنه سوال پیچت کنن
از قاچاقبر هم سوالاتی میپرسن ، مثلا اسمش چی بود یا از کجا اشنا شدی و ... باید خودت رو این سوالات احتمالی فکر کنی که انجا تناقض گویی نکنی که کل کیست خراب شه
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 7 تیر 1393, 1:05 am

در ضمن ریخت و لباست رو درست کن یعنی جوری باش که نشون بده به سختی اومدی و مشخص باشه سختی راه در چهره و لباست
خودت میدونی که با هواپیما و مثل اب خوردن رفتی حالا نمیشه با کت شلوار و اتو کشیده بری بگی من قاچاقی اومدم!!
جوری باید باشی که نشون بده که واقعا قاچاقی رفتی
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

Olips

پست توسط Olips » دو شنبه 3 آذر 1393, 10:02 pm

ميشه راهنمائي كنيد براي كيس راه براي آلمان يعني بايد گفت تمام راه رو تا آلمان زميني رسيدم يا از ايران با پاس جعلي به يك كشور رسيدم ولي زبونشو نمي دونم بعد زميني منو آورد آلمان اينطوري درسته ؟ ممنون ميشم راهنمائي كنيد

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 4 آذر 1393, 8:56 pm

1) be hich vajh naghoo ke az turkey oomadi , 2) man nemidoonam ke to az koja mikhay beri ,ya zamini ya havee , havaset bashe asar nadi , va ageh asar nadadi beghoo havaee az Asia sharghi oomadi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان