تجربه من از فرانسه

راههای کسب اقامت در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Mehrdad.pi

تجربه من از فرانسه

پست توسط Mehrdad.pi » یک شنبه 8 تیر 1393, 7:03 am

اینو میزارم برا اونا که فکر میکنن چه عشق و حالیه اونور چه خبره
فرانسه پناهندگی یعنی زجر این بگم این تجربه منه و از نظر من پناهندگی مثل سربازی میمونه یکی شانسش میوفته یکجا کلی هم حال میکنه یکیم مثل ما پناهندگی میشه براش زجر.من برا انگلیس اومدم به انگلیس هم رسیدم ولی باز تو اخرین لحظه پشیمون شدم برگشتم مثل احمق ها فرانسه.اینجا کمپ ها پر از افریقایی و عراقیه و...ایرانی مثل پسته تو اجیل میمونه کم یعنی در برابر اون هم متفرقه کم ولی یه کم معرفت توشون نیست غریبه ها خیلی با عشق تر هستن.اولش که میرسید کلی حال میکنید ولی بعدش.....در کل روند پناهنده شدن سخته یه کیس خیلی قوی میخواد وگرنه که میری تو بلاتکلیفی مثل ما.به نظره من کشور هایی مثل فرانسه رو باید دورش رو خط کشید.اینجا برسید مثل من زیر پل باید بخوابی بد جوری اوباشش از پناهنده بدشون میاد گیرشون میوفتی دردسر میشه برات.الان 4 ساله اینجام ولی اول پشیمونم چرا اومدم دوم پشیمونم چرا وقتی با اون سختی به انگلیس رسیدم دوباره برگشتم فرانسه.
جمله اخر فرانسه نیاید

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: تجربه من از فرانسه

پست توسط iranian » یک شنبه 8 تیر 1393, 6:13 pm

شما رفتی و به این موضوع رسیدی و من نرفته به این رسیدم حرفهات دقیقا میفهمم اما امیدوار باش روزهای خوبت هم میرسه
اولش اینجوریه اما همیشه همینطور نمی مونه بستگی به تلاش خود هم داره .
حالا من خیلی در این سایت میگم که بابا کیس پناهندگی ابکی بدین میرید تو بلاتکلیفی اما کسی گوش نمیده
بله پناهندگی مثل سربازی هست اگر سوادت زیر سیکل باشه یعنی درجت پایین تر از اون سربازی هست که مدرک تحصیلی بالاتری داره و باید بیشتر سختی بکشی
پناهندگی هم همینه یکی که کیس ابکی داره باید سختی بکشه باید منتظر بمونه تا بلکه معجزه ای بشه و اقامتش را بدن
ولی یکی که کیس قوی داره زودتر چواب میگیره و از بلا تکلیفی در میاد و میره دنبال زندگیش
پس نمیشه گفت پناهندگی بده یا خوبه بستگی به خود ادم داره و یکم شانس و صد البته داشتن کیس قوی
حرف شما کاملا درسته
ولی کو گوش شنوا همه به فکر این هستن فرار کنن بسیار خوب بعد کلی هزینه تونستید ویزا بگیرید رفتید انگلیس بعدش چی رفتی اونجا باید بلاتکلیف بمونی دیگه با کیس تغییر دین و این کیس های خنده دار نمیشه پناهندگی گرفت
اقا مهرداد تو خودت الان پناهندگی جواب نگرفتی بعد این همه سال ؟
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

Mehrdad.pi

پست توسط Mehrdad.pi » یک شنبه 8 تیر 1393, 6:30 pm

na aziz badjor to karam gere oftade kheyi ha az moghe ke man injam omadano raftan hala che ok gerefte bashan che na vali man belataklif ye na be man nemigan baz az in belataklifi dar biam

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » جمعه 13 تیر 1393, 4:30 am

Mehrdad.pi نوشته شده:na aziz badjor to karam gere oftade kheyi ha az moghe ke man injam omadano raftan hala che ok gerefte bashan che na vali man belataklif ye na be man nemigan baz az in belataklifi dar biam
قانونی رفتی یا قاچاقی؟
چرا نمیری جایی دیگه ، وقتی اونجا به بن بست خوردی الکی چرا انتظار میکشی خوب اگر امیدی به جواب نیست باید بری یک کشور دیگه
بدون برنامه رفتی باید قبل رفتن رو کیس کار میکردی تقصیر خودت هست یک کیس ضعیف دادی رفتی تو بلاتکلیفی
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

Mehrdad.pi

پست توسط Mehrdad.pi » سه شنبه 17 تیر 1393, 11:34 am

man ghachaghi raftam az tarighe torkiye va yonan.dar bare keys ham bayad begam keysam ziyadam zaeef nabod man kesaee ro didam ke vaghty inja residan aslan nemidonestan keys chiye vali panahande shodan.dar bare inke chera ja dg nemiram man ba yeki az dostam ke to irland vazeyate shabihe man dare ye bar ta porteghal raftim ke ba pass2 berim canada vali gir oftadim to forodgah va bade 2 hafte zendani shodan to porteghal bargardondanemon ke ye nomre manfi ham shod to parvande

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » سه شنبه 17 تیر 1393, 6:50 pm

سلام دوست عزیز چند تا سوال داشتم اگه با ویزا انگشت نگاری شده فرانسه یا ایتالیا بیام فرانسه از اونجا از کالایس قاچاقی برم انگلیس اثرانگشت بابت ویزا دادم در می یاد ودیپورت میشم به فرانسه یا انگلیس به درخواست پناهندگیم رسیدگی میکنه ؟ از کالایس چقد میگیرن تا انگلیس با کامیون ببرن؟ شانسش چقده ازاین راه برسی ؟چون شنیدم چک شدیدی داره مثل چک سگ واکسیژن و اینه و...
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 18 تیر 1393, 12:40 am

kabotar be ball نوشته شده:سلام دوست عزیز چند تا سوال داشتم اگه با ویزا انگشت نگاری شده فرانسه یا ایتالیا بیام فرانسه از اونجا از کالایس قاچاقی برم انگلیس اثرانگشت بابت ویزا دادم در می یاد ودیپورت میشم به فرانسه یا انگلیس به درخواست پناهندگیم رسیدگی میکنه ؟ از کالایس چقد میگیرن تا انگلیس با کامیون ببرن؟ شانسش چقده ازاین راه برسی ؟چون شنیدم چک شدیدی داره مثل چک سگ واکسیژن و اینه و...
چند بار باید بگم اثر انگشتی که در کشور های اروپایی از شما گرفته میشه به یورداک ارسال میشود
اثر انگشتی که در سفارت از شما گرفته میشه فقط در بین کشور های شنگن هست ،و به یورداک ارسال نمیشود
یعنی اگر با ویزا شنگن ایتالیا که در سفارت اثر انگشت هم دادی فقطبری ایتالیا درخواست پناهندگی کنی و در کشور هایی که عضو شنگن هستن به خواطر همین اثر انگشت نمیتونی در کشوری غیر از ایتالیا درخواست بدی به خواطر قانون دبلین
اما کشور هایی که عضو شنگن نیستن مثل انگلیس بدون مشکل میتونی بری ، البته به شرطی که بعد ورود به اروپا درخواست پناهندگی نکنی یا اثر انگشت در فرودگاه ازت نگیرن
چون در صورتی که در یکی از کشورها درخواست پناهندگی کنی ازت اثر انگشت گرفته میشه و به یورداک ارسال میشه انوقت جتی اگر به انگلیس هم بری اثر انگشتت به راحتی در میاد و طبق قانون دبلین به کشور صادر کننده ویزا دیپورت میشوید
فعلا به این صورت هست حالا در اینده تغییر کنه یا نه هنوز معلوم نیست

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 18 تیر 1393, 12:54 am

Mehrdad.pi نوشته شده:man ghachaghi raftam az tarighe torkiye va yonan.dar bare keys ham bayad begam keysam ziyadam zaeef nabod man kesaee ro didam ke vaghty inja residan aslan nemidonestan keys chiye vali panahande shodan.dar bare inke chera ja dg nemiram man ba yeki az dostam ke to irland vazeyate shabihe man dare ye bar ta porteghal raftim ke ba pass2 berim canada vali gir oftadim to forodgah va bade 2 hafte zendani shodan to porteghal bargardondanemon ke ye nomre manfi ham shod to parvande
قاچاقی بری ، کیست هم قوی باشه جواب نگیری ! یا کیست مناسب نبوده یا اینکه در مصاحبه خوب نتونستی کیس رو ارائه کنی یا یک دلیل دیگه داشته
به قول خودت طرف اومده اصلا هم نمیدونسته کیس چیه ولی جواب گرفته و تو نتونستی ! درسته یک بخشی از پناهندگی به شانس هم بستگی داره که کجا بی افتی و چه شرایطی قرار بگیری اما همه چیز هم شانس نیست !
به هر حال یک جای کارت مشکل داشته
خوب حالا میخوای چکار کنی ؟ بلاتکلیفی که نمیشه درخواست تجدید نظری دادی؟

Mehrdad.pi

پست توسط Mehrdad.pi » چهار شنبه 18 تیر 1393, 11:33 am

man kheyli ba barname omadam vaghty az iran rah oftadim 7 ta refigh bodim ke sare dastanaee alan 2ta mon to france hastim 1 nafar irland 1 nafar en 2 nafar italia va 1nagfar ham bargasht iran az in 6+ nafar 4 ta mesle man belataklif to belade kofr velim barname daram bara canada vali haghighat sare on 1 bar dastgiri cheshmam tarside toye mosahebe va .. moshkeli nabod vali vaghty az khodeshon ham miporsam javabi nadaran ke chera be man j nemidan

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » جمعه 16 آبان 1393, 4:30 am

مهرداد خان , در مطلبهات کلی ضد و نقیض است , لطفا بیهوده مردم رو نترسانید , شما در ایران هستید و توهماتتون رو دارید مینویسید دلیلشو هم فقط خودت میدونی و بس ,مومن مطالبتو یک بار دیگه بخون سرتاپا سوتیه

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان