قانون دوبلین

راههای کسب اقامت در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
good boy

قانون دوبلین

پست توسط good boy » پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394, 4:07 pm

سلام خدمت دوستان من از طریق عموم قصد گرفتن ویزارفتن به اسپانیا رو دارم و قصد دارم بعد از چند ماه از اسپانیا به کشور ثالث برای درخواست پناهدگی برم میخوام برای دور زدن قانون دوبلین کمکم کنید چونبا کمک عموم و پول دادن به وکیل میتونم کیس قوی درست کنم ایا شانسی هست یا فقط قاچاقی انگلیس شدنیه با تشکر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: قانون دوبلین

پست توسط Admin » جمعه 11 اردیبهشت 1394, 4:40 am

سلام دوست گرامی!
در صورتی که از اسپانیا ویزا بگیرید و تصمیم داشته باشید در اروپا بمانید تنها کشور ثالثی که میتوانید درخواست پناهندگی دهید انگلیس خواهد بود انهم در صورتی که در طی مدتی که در اسپانیا هستید اثرانگشت از شما گرفته نشود.
وقتی بصورت قانونی وارد کشورهای عضو شینگن میشوید تنها کشور مسول درخواست پناهندگی، کشور صادر کننده ویزا خواهد بود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

good boy

پست توسط good boy » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 7:53 pm

اقای چاووشی اگه از سفارت کانادا در مادرید ویزای کانادا رو بتئونم بگیرم چطور اگر با ویزا وارد کانادا بشم میتونم درخواست پناهدگی بدم رسیدگی میشه و احتمال قبولی در صورت داشتن کیس قوی چقدره

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 12 اردیبهشت 1394, 8:16 pm

در صورتی که میتوانید ویزای کانادا را بگیرید توصیه میشود حتما این کار را انجام دهید.
در کانادا هم گرفتن پناهندگی به سختی اروپا نیست و هم درگیر قوانین دوبلین و... نخواهید شد.
اصولا گرفتن پناهندگی در کانادا در صورت داشتن کیس خوب کار دشواری نیست. البته در نظر گرفتن چند نکته ضروری است. یکی اینکه با توجه به اینکه غیرمستقیم وارد کانادا میشوید بهتر است بگویید که از ایران بصورت غیرقانونی خارج شده اید. این موضوع میتواند در تقویت کیس مفید باشد و نشان دهد در ایران مشکل دارید.
نکته دیگر این است که وقتی از اروپا وارد کانادا میشوید این سوال پیش می اید که چرا در اروپا درخواست پناهندگی ندادید؟
بسته به اینکه کیس خود را چگونه تنظیم کنید بایستی به این سوال، جواب مناسب بدهید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان