همسفر برای رفتن به فرانسه و انگلستان

راههای کسب اقامت در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
kiani

همسفر برای رفتن به فرانسه و انگلستان

پست توسط kiani » چهار شنبه 20 آبان 1394, 12:46 pm

سلام
دوستان من قصد دارم که به صورت قانونی و با ویزای شینگن به فرانسه و از اونجا هم قاچاقی به انگلستان برم.
از اونجایی که دو نفر خیلی بهتر از یک نفر است، اون هم تو کشور و مملکت غریب، من دنبال یک نفر هستم که با هم بریم.

برای گرفتن ویزای شینگن از سفارت فرانسه من آدمش رو دارم که خودش مدارک جور می کنه و ویزا می گیره. پول هم بعد از گرفتن ویزا می دیم. برای رفتن از فرانسه به انگلستان هم با چند نفر صحبت کردم ولی هنوز قطعی نیست و رفتن فعلاً مشکله.

حال اگر رفتیم فرانسه و تونستیم بریم انگلستان که خیلی بهتر ولی نهایتاً اگر هم نتونستیم بریم، همون فرانسه اعلام پناهندگی می کنیم.

برای توضیح موارد بیشتر، لطفاً با ایمیل : Danialkyani@gmail.com تماس بگیرید.

سپاس

Armin71

Re: همسفر برای رفتن به فرانسه و انگلستان

پست توسط Armin71 » چهار شنبه 20 آبان 1394, 3:22 pm

حالا فرض رو بر این بزاریم که ویزا رو گرفتی رفتن از فرانسه به انگلیس خیلی مشکل شده میدونی چند هزاز پناهنده الان تو کاله هستن اگه راهی بود اونا تا حالا رفته بودن
در ضمن فرانسه جهنمه واسه پناهندها

kiani

Re: همسفر برای رفتن به فرانسه و انگلستان

پست توسط kiani » چهار شنبه 20 آبان 1394, 3:39 pm

Armin71 نوشته شده:حالا فرض رو بر این بزاریم که ویزا رو گرفتی رفتن از فرانسه به انگلیس خیلی مشکل شده میدونی چند هزاز پناهنده الان تو کاله هستن اگه راهی بود اونا تا حالا رفته بودن
در ضمن فرانسه جهنمه واسه پناهندها
سلام
در خصوص رفتن از فرانسه به انگلیس، چند تا راه وجود داره. هم هوایی و هم دریایی. فعلا دارم بررسی می کنم.
در خصوص فرانسه هم، تنها مشکل اونجا اینکه شما باید پس از اعلام پناهندگی تا مشخص شدن وضعیت مدتی بتونی هزینه خودت رو تامین کنی. ولی بعد از پناهندگی اوضاع مساعدی داره.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان