درخواست کمک برای سفر به هلند

راههای کسب اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Mahmoud_y

درخواست کمک برای سفر به هلند

پست توسط Mahmoud_y » دو شنبه 5 تیر 1396, 7:19 am

دوستان سلام. چندین وقته که قصد مهاجرت به کشور هلند و دارم و پاسخ خیلی از سؤالاتمو تو این فروم گرفتم اما سؤالی که جوابشو نتونستم تو این فروم پیدا کنم این بوده که:
دوستان برادرم 20 سال در کشور هلند اقامت داره و سیتیزین این کشوره. و الان میخوام بدونم به چه صورت میتونم به این کشور برم. چون قصدم پناهندگی در این کشوره و بنظرم اگه برادرم دعوت نامه ایی و بفرسته و برم و درخواست پناهندگی بدم به شدت برادرم و بخاطر اون دعوت نامه اذیت میکنن. میخوام بدونم برادر من چه کاری میتونه برای من انجام بده؟ ممنون میشم

Mahmoud_y

Re: درخواست کمک برای سفر به هلند

پست توسط Mahmoud_y » دو شنبه 5 تیر 1396, 7:50 am

و سؤال بعدیم اینه اگه هلند برم آیا بعد از درخواست پناهندگی باید به کمپ برم یا میتونم پیش برادرم بمونم؟ ممون میشم پاسخ بدین

Melisa

در خواست كمك به پناهندگي در هلند

پست توسط Melisa » یک شنبه 17 دی 1396, 10:32 pm

سلام دوستان من ميخوام براي پناهندگي به كشور هلند برم
يه خانم ٣٢ ساله هستم خيلي دوس دارم ويزا بگيرم اما اين امكان و ندارم چون سند ندارم بزارم براي سفارت به نظرتون چيكار كنم من😔😔😔

adel1974

پست توسط adel1974 » پنج شنبه 24 اسفند 1396, 9:38 am

Mahmoud_y نوشته شده:
دو شنبه 5 تیر 1396, 7:50 am
و سؤال بعدیم اینه اگه هلند برم آیا بعد از درخواست پناهندگی باید به کمپ برم یا میتونم پیش برادرم بمونم؟ ممون میشم پاسخ بدین
سلام دوسته عزیز،من خودم ۲۰ ساله هلند هستم و سیتیزن اینجام،اگه بسوزد قانونی و با ویزا بیایید بهیچ وج نمیدونین درخواست تو هیچ کشوره سینما بدین چون موقع اهدای ویزا ازتون اثر انگشت میگیرن بخاطره اینکه هیچ جا پناهنده نشید و بتونند پیداتون کنند ،و اکه بانوان پناهنده اینجا بیایید ۱۰۰٪ میرید کمپ، البته الان هستید پیشه برادرتون برید.برایه اقامت دایم بهترین کار ازدواج و یا تحصیلی هست.
آخرین ويرايش توسط 1 on adel1974, ويرايش شده در 0.

adel1974

Re: در خواست كمك به پناهندگي در هلند

پست توسط adel1974 » پنج شنبه 24 اسفند 1396, 9:41 am

Melisa نوشته شده:
یک شنبه 17 دی 1396, 10:32 pm
سلام دوستان من ميخوام براي پناهندگي به كشور هلند برم
يه خانم ٣٢ ساله هستم خيلي دوس دارم ويزا بگيرم اما اين امكان و ندارم چون سند ندارم بزارم براي سفارت به نظرتون چيكار كنم من😔😔😔
سلام دوسته محترم ،بهترین و ساده ترین راه ازدواج تفاهمی هست.adel_khorshid2003@yahoo.com،،اگه سوالی داشتی میتونی ایمیل بفرستی

مشاور مهاجرت ۱

پست توسط مشاور مهاجرت ۱ » شنبه 26 اسفند 1396, 11:00 pm

اگر کسی درباره پناهندگی و در رابطه با کیس سوالی داشت بنده می‌توانم راهنمایی کنم با شماره زیر تماس بگیرید
0031657205454

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان