پناهندگی با ویزای توریستی

راههای کسب اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Refugee14

پناهندگی با ویزای توریستی

پست توسط Refugee14 » جمعه 25 مهر 1393, 5:12 pm

سلام دوستان

من موفق شدم که ویزای شنگن و برای بلژیک بگیرم. برای شرکت در یک کنفرانس . آیا من میتونم بعد از رسیدن به اونجا درخواست پناهندگی سیاسی یا اجتماعی بکنم؟ آیا کسی که ویزا داره میتونه بعد از وردو و قبل از پایان ویزا درخواست پناهندگی بده؟

ممنون از راهنمایی شما

مایکل

Re: پناهندگی با ویزای توریستی

پست توسط مایکل » پنج شنبه 20 آذر 1393, 4:06 pm

Refugee14 نوشته شده:سلام دوستان

من موفق شدم که ویزای شنگن و برای بلژیک بگیرم. برای شرکت در یک کنفرانس . آیا من میتونم بعد از رسیدن به اونجا درخواست پناهندگی سیاسی یا اجتماعی بکنم؟ آیا کسی که ویزا داره میتونه بعد از وردو و قبل از پایان ویزا درخواست پناهندگی بده؟

ممنون از راهنمایی شما
سلام
میشه بگید مدارکت چیا بوده؟

humanity123

پست توسط humanity123 » پنج شنبه 20 آذر 1393, 11:12 pm

مستر مایکل ، این نشون میده که ما ایرانیها قبل از اینکه به فکره جواب واسه طرف مقابل که مشکل داره باشیم،اول به فکره منافع خودمون هستیم ! این یعنی‌ که الکی‌ نیست که جمهوری اسهالی ۳۶ ساله سوارمونه ... پناهنده : شما اگر قبل از اینکه ویزا تموم بشه درخواست بعدی ، بهتره تا اینکه تموم بشه ،چون باید براش دلیل بیاری ... ۲) اگه واسعش یه کیس قوی داری ،تو این کشورا که میگی‌ درخواست بعدی ،چون قانونی‌ وارد شودی و باید اینو توجیه کنی‌ ،در ضمن با پروازه ترکیش هم نرو که مشاهده شده ،توی ترانزیت ترک ،ویزا تأیید نمی‌شه و دیپورت میشی‌ ،نمونش هفتهٔ پیش من آژانس بودم ،شنیدم از کارگزار ! در آخر هم قبل از رفتن با یه وکیل هماهنگ شو که اونجا کارت سریعتر راه بیفته ،اگه رسیدی ،بیا اینجا پیغام بذار که ما هم از تجربیاتت استفاده بکنیم عزیز . موفق باشی‌

مایکل

پست توسط مایکل » جمعه 21 آذر 1393, 8:10 pm

humanity123 نوشته شده:مستر مایکل ، این نشون میده که ما ایرانیها قبل از اینکه به فکره جواب واسه طرف مقابل که مشکل داره باشیم،اول به فکره منافع خودمون هستیم ! این یعنی‌ که الکی‌ نیست که جمهوری اسهالی ۳۶ ساله سوارمونه ... پناهنده : شما اگر قبل از اینکه ویزا تموم بشه درخواست بعدی ، بهتره تا اینکه تموم بشه ،چون باید براش دلیل بیاری ... ۲) اگه واسعش یه کیس قوی داری ،تو این کشورا که میگی‌ درخواست بعدی ،چون قانونی‌ وارد شودی و باید اینو توجیه کنی‌ ،در ضمن با پروازه ترکیش هم نرو که مشاهده شده ،توی ترانزیت ترک ،ویزا تأیید نمی‌شه و دیپورت میشی‌ ،نمونش هفتهٔ پیش من آژانس بودم ،شنیدم از کارگزار ! در آخر هم قبل از رفتن با یه وکیل هماهنگ شو که اونجا کارت سریعتر راه بیفته ،اگه رسیدی ،بیا اینجا پیغام بذار که ما هم از تجربیاتت استفاده بکنیم عزیز . موفق باشی‌
اقا من جواب سوال ایشون را نمی دونستم و فقط از ایشون می خواستم مدارکش را بپرسم.

KHAMENEI

می خام المان پناهنده بشم

پست توسط KHAMENEI » دو شنبه 6 بهمن 1393, 8:34 pm

با سلام من هم یه همچنین موقعیتی دارم ....... نظام مهندسی ساختمان هر ساله برای تور نمایشگاهی مهندسین عضو رو به المان اعزام می کنه و یه معرفی نامه از طرف سازمان نظام مهندسی به سفارت المان برای هر مهندس می فرسته که این نکته مثبت داستانه ولی شرایط گرفتن ویزای شنگن متاسفانه دشواره مدارکی رو که می خاد اینجا ذ کر می کنم....اول نامه تمکن بانک به مبلغ 50 ملیون تومن که من یه همچین پولی ندارم دوم سند خونه که این را هم ندارم سوم گواهی شغلی که می شه اوکیش کرد حالا من یه سوال دارم از شخص ادمین سایت این مورد یک و دو رو می شه یه کاریش کرد چون تو قسمت شرح خدمات خوندم که نوشته بود با دادن کمی پول میشه حلش کرد حالا اقای چاوشی عزیز تو ایران کسی رو دارید که برام سند ملکی و نامه تمکن مالی رو جور کنه متاسفانه اقای چاووشی تو یاهو هم جوابگو نبودن نمی دونم چرا؟ اقا گیرم بی جواب نزاری برادر خدایش مهمه

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 3 اردیبهشت 1394, 6:41 pm

سلام دوست گرامی!
کلیه مدارکی که پرونده درخواست ویزا را تقویت کنند و نشان دهند متقاضی شرایط خوبی در ایران دارند را میتوانید به کمک ما تهیه کنید.
در زمینه سند ملکی و سند ازدواج، اصل سند را نمیتوان تهیه کرد ولی میتوان ترجمه رسمی سند ملکی و سند ازدواج را تهیه نمود. در واقع سفارتها اصل سند را نیاز ندارند و حتی اگر خود شما هم سند اصلی داشته باشید باز هم بایستی آنرا ترجمه کرده و ترجمه سند را به سفارت ارائه دهید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Ghozmit

پست توسط Ghozmit » یک شنبه 16 اردیبهشت 1397, 6:51 pm

با سلام.دوستان من ميخوام با ويزاي شينگن بدون اثر بيام آلمان.اگر مستقيم بيام آلمان بايد چكار كنم كه ديپورت نشم؟پاسم رو پاره كنم؟توي فرودگاه پاره كنم يا توي هواپيما؟با چه پروازي بيام؟يا اصلا پاسپورت رو پاره نكنم؟ممنون ميشم اطلاع دقيق بهم بدين لطفا

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان