اثر انگشت و اخذ اقامت هلند

راههای کسب اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
arshia

اثر انگشت و اخذ اقامت هلند

پست توسط arshia » دو شنبه 17 مهر 1391, 3:22 pm

سلام دوستان
من از ایتالیا دارم ویزا میگیرم
و الان که قانون آمده که باید حتما اثر انگشت داد
می خوام بدونم اگه یکاری کنم که اثر انگشتم از بین بره موقعی که تو سفارت هستم چه اتفاقی میوفته؟ اگه متوجه بشن که از قصد اینکارو کردم چی؟ مشکل ساز میشه واسم تو ایران؟
و بعد اینکه آیا من میتونم بدون اینکه به ایتالیا ورود کنم با پرواز وارد هلند بشم که مشمول قانون دوبلین نشم؟
اگه مستقیم برو هلند و بفهمند که ویزای ایتالیا دارم بازم برم میگردونن ایتالیا؟
مرسی اگه کمک کنید

arshia

Re: اثر انگشت و اخذ اقامت هلند

پست توسط arshia » دو شنبه 17 مهر 1391, 3:43 pm

آیا در هلند میشه به un مراجعه کرد؟ یا نمیشه؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » دو شنبه 17 مهر 1391, 5:56 pm

arshia نوشته شده:آیا در هلند میشه به un مراجعه کرد؟ یا نمیشه؟
خیر خود هلند به وضعت پناهندگان رسیدگی میکند و داخل اداران مهاجرت نمایندگان سازمان ملل وجود دارند
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

arshia

پست توسط arshia » دو شنبه 17 مهر 1391, 6:14 pm

یعنی این مامورای سازمان ملل برای رسیدگی به پناهندگان آمریکا در کشور هلند ترتیب اثر نمیدن؟

ardalan_abbasi

پست توسط ardalan_abbasi » دو شنبه 17 مهر 1391, 7:29 pm

خوام بدونم اگه یکاری کنم که اثر انگشتم از بین بره موقعی که تو سفارت هستم چه اتفاقی میوفته؟ اگه متوجه بشن که از قصد اینکارو کردم چی؟ مشکل ساز میشه واسم تو ایران؟
و بعد اینکه آیا من میتونم بدون اینکه به ایتالیا ورود کنم با پرواز وارد هلند بشم که مشمول قانون دوبلین نشم؟
مرسی اگه کمک کنید

لطفا به این سوال جواب بدین .سوال منم هست.

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » دو شنبه 17 مهر 1391, 9:08 pm

ardalan_abbasi نوشته شده:خوام بدونم اگه یکاری کنم که اثر انگشتم از بین بره موقعی که تو سفارت هستم چه اتفاقی میوفته؟ اگه متوجه بشن که از قصد اینکارو کردم چی؟ مشکل ساز میشه واسم تو ایران؟
مرسی اگه کمک کنید

لطفا به این سوال جواب بدین .سوال منم هست.
هیچ راهی نداره بتوانید از بین ببرید و متوجه میشوندو طبق قانون دوبلین به کشور صادر کننده ویزا دیپورت میشوید

arshia

پست توسط arshia » چهار شنبه 19 مهر 1391, 3:51 pm

یک سئوال دارم
من با ویزای شینگن ایتالیا میتونم بلیط هلند بگیرم و اول به هلند بروم؟ فرودگاه هلند اجازه ورود به من میده؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » چهار شنبه 19 مهر 1391, 5:35 pm

arshia نوشته شده:یک سئوال دارم
من با ویزای شینگن ایتالیا میتونم بلیط هلند بگیرم و اول به هلند بروم؟ فرودگاه هلند اجازه ورود به من میده؟
فرودگاه اجازه ورود می دهد منتها برای پناهندگی نمی توانید اقدام کنید

arshia

پست توسط arshia » چهار شنبه 19 مهر 1391, 5:58 pm

چرا نمیتونم درخواست پناهندگی بدم؟
آخه یکی از قوانین دوبلین اینه که شما باید درخواستتون رو به اولین کشوری که وارد شدید بدید گفتم شاید این راه حلی باشه که به ایتالیا برم نگردونن
یا اینکه اول وارد آلمان بشم بعد زمینی برم هلند که اگرم بر میگردونن آلمان برگردونن. ایتالیا میگن خیلی داغونه
از شرایط حمایت های ایتالیا تو کمپ چیزی میدونید هم بهم بگید ممنونم

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » چهار شنبه 19 مهر 1391, 9:50 pm

دوست عزیز قسمتی از قانون دوبلینم اینکه کشور صادر کننده شینگن باید به پرونده پناهجو رسیدگی کند

farhan

پست توسط farhan » پنج شنبه 20 مهر 1391, 11:52 am

دقیقا درسته سفارت ایتالیا قراره جدیدا اثر انگشت بگیره اما تا اون روزی که من اطلاع داشتم هنوذ در حد یه حرف بود و اجرا نشده بود اما...
من هم مثل شما به همچین مشکلی برخوردم من خیلی وقته مدارکام توسفارتن حالا که نوبت من شده کار گذارم میگه شاید انگشت بخوان
من هم مثل شما دست به کار شدم تا ببینم میتونم راهی پیدا کنم که از این مورد بتونم عبور کنم و اطلاعاتی هم تونستم بدست بیارم و مفید
من حاظرم با شما اقای ارشیا تبادل نظر کنم به عبارتی تبادل اطلاعات کنم اگه مایلید میتونین شماره تماستونو واسم میل کنین
با تشکر
farhan.korosh@yahoo.com

ardalan_abbasi

پست توسط ardalan_abbasi » جمعه 21 مهر 1391, 7:01 am

farhan نوشته شده:دقیقا درسته سفارت ایتالیا قراره جدیدا اثر انگشت بگیره اما تا اون روزی که من اطلاع داشتم هنوذ در حد یه حرف بود و اجرا نشده بود اما...
من هم مثل شما به همچین مشکلی برخوردم من خیلی وقته مدارکام توسفارتن حالا که نوبت من شده کار گذارم میگه شاید انگشت بخوان
من هم مثل شما دست به کار شدم تا ببینم میتونم راهی پیدا کنم که از این مورد بتونم عبور کنم و اطلاعاتی هم تونستم بدست بیارم و مفید
من حاظرم با شما اقای ارشیا تبادل نظر کنم به عبارتی تبادل اطلاعات کنم اگه مایلید میتونین شماره تماستونو واسم میل کنین
با تشکر
farhan.korosh@yahoo.com
سلام منم میخوام برم هلند ولی با این وضعیت گرفتن اثر انگشت تو سفارت ایتالیا نمی‌دونم باید چیکار کرد؟ اگه تو هلند تقاضای پناهندگی بدیم که با ثبت اثر انگشت میفهمن و بر می‌گردونن ایتالیا. من هلند فامیل دارم میشه اگه بخوان برگردونن ایتالیا بمونم خونه خالم بعد از یه مدت دوباره تقاضا بدم؟ یا اینکه فایده‌ای نداره و دوباره در میاد که از کجا ویزا گرفتم؟ من هنوز استارت نزدم تازه مدارکمو دادم که شروع کنن ولی با این وضع فکر کنم باید دست نگه دارم. راستی شنیدم اگه از سفارت یونان ویزا بگیریم و برسیم هلند دیگه اثر انگشتم داده باشیم و در بیاد بر نمی‌گردونن یونان

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » جمعه 21 مهر 1391, 8:51 am

اگر اثر انگشت بدهید به راحتی متوجه میشوند و پرونده شما در هلند رسیدگی نمیشود و دیپورت میشوید

allvllir

پست توسط allvllir » یک شنبه 23 مهر 1391, 7:38 pm

کسانی که قصد دارن برن هلند تماس بگیرن من خودم دارم میرم . آخر همین هفته.
allvllir.llvll@gmail.com

ardalan_abbasi

پست توسط ardalan_abbasi » یک شنبه 23 مهر 1391, 8:42 pm

allvllir نوشته شده:کسانی که قصد دارن برن هلند تماس بگیرن من خودم دارم میرم . آخر همین هفته.
allvllir.llvll@gmail.com
سلام آقا من و همسرم میخوایم بریم هلند ولی از ایتالیا واسمون میخواستن ویزا بگیرن الانم که اثر انگشت میگیرن ، فعلا صبر کردیم ببینیم چی میشه، شما چطور و از کجا داری میری؟اگه آی دی یاهو داری بزار باهات تماس بگیرم یا شماره تماس

soheil

پست توسط soheil » سه شنبه 2 آبان 1391, 5:20 pm

با سلام اخیرا در سفارت ایتالیا در ایران جهت گرفتن ویزای شینگن اثر انگشت میگیرن .از آنجا که من نمیخوام در ایتالیا اعلام پناهندگی کنم برای رفع این مشک چه باید کرد؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 2 آبان 1391, 7:21 pm

سلام هیچ راهی ندارد

hamrah

پست توسط hamrah » دو شنبه 15 آبان 1391, 12:28 am

salam dostan, ye soal dashtam mamnon misham rahnemayee konin. yeki az dostam baraye visa az sefarat chek darkhast kard va az oo asar angosht gereftan, va darkhastesh rad shod, mikhastam bebinam in asare angoshta ta che modati to computer eroppa mimoneh, mamnon

barad

پست توسط barad » دو شنبه 15 آبان 1391, 8:40 pm

hamrah نوشته شده:salam dostan, ye soal dashtam mamnon misham rahnemayee konin. yeki az dostam baraye visa az sefarat chek darkhast kard va az oo asar angosht gereftan, va darkhastesh rad shod, mikhastam bebinam in asare angoshta ta che modati to computer eroppa mimoneh, mamnon
چک درخواست کرد ؟ ( یعنی چی ؟)
دلیل رد شدن درخواست ویزاش چی بود ؟
حدودا در کامپیوتر اینطور که شنیدم 5 سال باقی میمونه

sharar

پست توسط sharar » سه شنبه 14 آذر 1391, 7:54 pm

سلام من میخوام با دعوت نامه برم به نظرتون مشکلی برام پیش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :roll:

farhady

پست توسط farhady » چهار شنبه 15 آذر 1391, 9:20 pm

فكر كنم منظور دوستمون سفارت چك بوده!

kamramz

پست توسط kamramz » جمعه 27 بهمن 1391, 7:19 am

سلام. من يه ادم پرون پيدا كردم كه با ويزاي شينگن بدون اثر انگشت مي بره هلند. الان 5 تومان بهش دادم وقتي كه ويزامو در اورد بقيه پولو بهش ميدم. قراره ما رو ببره ارمنستان و ما يه شب اونجا ميمونيم و پرواز بعدي مي بره هلند. حالا سوال من: من كه توي ايران هيچ اثر انگشتي ندارم و در واقع يكي ديگه توي سفارت بجام اثر انگشت داده وقتي وارد هلند ميشم توي فرودگاه ازم اثر انگشت مي گيرند؟ اگه مي گيرن من ميتونم بگم كلا زميني اومدم؟؟ با تشكر ;)
آخرین ويرايش توسط 1 on kamramz, ويرايش شده در 0.

God.Father

پست توسط God.Father » جمعه 27 بهمن 1391, 10:41 am

kamramz نوشته شده:سلام. من يه ادم پرون پيدا كردم كه با ويزاي شينگن بدون اثر انگشت مي بره هلند. الان 5 تومان بهش دادم وقتي كه ويزامو در اورد بقيه پولو بهش ميدم. قراره ما رو ببره ازبكستان و ما يه شب اونجا ميمونيم و پرواز بعدي مي بره هلند. حالا سوال من: من كه توي ايران هيچ اثر انگشتي ندارم و در واقع يكي ديگه توي سفارت بجام اثر انگشت داده وقتي وارد هلند ميشم توي فرودگاه ازم اثر انگشت مي گيرند؟ اگه مي گيرن من ميتونم بگم كلا زميني اومدم؟؟ با تشكر ;)
شما میخوای هلند تقاضای پناهندگی بدی یا یه کشور دیگه؟؟

jake

پست توسط jake » جمعه 27 بهمن 1391, 6:37 pm

توی فرودگاه میخوای بگی زمینی اومدی؟؟؟؟:D
=======================================================
jake1 خودم هستم !
=================================================
freedom

kamramz

پست توسط kamramz » شنبه 28 بهمن 1391, 10:56 am

God.Father نوشته شده:
kamramz نوشته شده:سلام. من يه ادم پرون پيدا كردم كه با ويزاي شينگن بدون اثر انگشت مي بره هلند. الان 5 تومان بهش دادم وقتي كه ويزامو در اورد بقيه پولو بهش ميدم. قراره ما رو ببره ازبكستان و ما يه شب اونجا ميمونيم و پرواز بعدي مي بره هلند. حالا سوال من: من كه توي ايران هيچ اثر انگشتي ندارم و در واقع يكي ديگه توي سفارت بجام اثر انگشت داده وقتي وارد هلند ميشم توي فرودگاه ازم اثر انگشت مي گيرند؟ اگه مي گيرن من ميتونم بگم كلا زميني اومدم؟؟ با تشكر ;)
شما میخوای هلند تقاضای پناهندگی بدی یا یه کشور دیگه؟؟
اره ميخوام واسه خود هلند اقدام كنم. توي سفارت يكي ديگه جام اثر انگشت داده. حالا من برسم هلند اعلام پناهجويي كنم. اگه بگم كامل زميني اومدم كسي مي فهمه كه من هوايي اومدم؟؟؟؟
با سپاس

God.Father

پست توسط God.Father » یک شنبه 29 بهمن 1391, 6:38 pm

اگه تو فرودگاه بهت شک نکنن یعنی تابلو بازی در نیاری و نترسی میشه بعد از تموم شدن مهلت ویزا و بعد از پاک شدن اطلاعاتتون از ایرلاین ها اعلام پناهندگی کنی و بگی قاچاق اومدی. تو فرودگاه از همه انگشت نگاری نمیکنن.

aziz

پست توسط aziz » سه شنبه 22 اسفند 1391, 3:09 pm

salam.man davat name holand ra gereftam tavasote aghvam be man gofteand ke bayad bargardam sare payan viza ayaaghar barnagardam baraie anha moshkel mishe.ya aghe bekham egdam konam barai panahandeghi chon ganoni amadam gabol mikonand ya na

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 22 اسفند 1391, 4:58 pm

aziz نوشته شده:salam.man davat name holand ra gereftam tavasote aghvam be man gofteand ke bayad bargardam sare payan viza ayaaghar barnagardam baraie anha moshkel mishe.ya aghe bekham egdam konam barai panahandeghi chon ganoni amadam gabol mikonand ya na
مشکل خاصی برای کسی که دعوتنامه فرستاده پیش نمیاد. فقط از اعتبار اون شخص کمی کم میشه و اگه بخواد بازم دعوتنامه بفرسته ممکنه قبول نکنن همین. شما چون با ویزا میرید باید کیس قوی داشته باشید که قانونی رفتنتون رو توجیه کنه. هلند خیلی سخت قبولی میده باید کیس قوی داشته باشید.

aria-boy

پست توسط aria-boy » دو شنبه 13 خرداد 1392, 8:53 pm

سلام ، من تا چند وقت دیگه ویزای تحصیلی از ایتالیا میگیرم . برای این ویزا انگشت نگاری نمی شوم. ویزا سه ماهه هست وقانونا باید فقط در خاک ایتالیا بود ، من می خواهم از ایتالیا به یک کشور بهتر عضو شینگن برم و درخولاست پناهندگی بدم
1-در صورت عدم ارائه ی پاس ، آیا می فهمند از ایتالیا ویزا گرفته ام و وارد اروپا شدم؟
2- اگر از ابتدا پاس رو به کشور نهایی تحویل دهم من رو حتما به ایتالیا بر می گردونند؟

nazi-m

پست توسط nazi-m » پنج شنبه 23 خرداد 1392, 10:36 am

God.Father نوشته شده:
aziz نوشته شده:salam.man davat name holand ra gereftam tavasote aghvam be man gofteand ke bayad bargardam sare payan viza ayaaghar barnagardam baraie anha moshkel mishe.ya aghe bekham egdam konam barai panahandeghi chon ganoni amadam gabol mikonand ya na
مشکل خاصی برای کسی که دعوتنامه فرستاده پیش نمیاد. فقط از اعتبار اون شخص کمی کم میشه و اگه بخواد بازم دعوتنامه بفرسته ممکنه قبول نکنن همین. شما چون با ویزا میرید باید کیس قوی داشته باشید که قانونی رفتنتون رو توجیه کنه. هلند خیلی سخت قبولی میده باید کیس قوی داشته باشید.[/
quote]
salam pas un tahodi k davatkonande dade chi misheh?sali 10000€ bayad
pardakht koneh???

آزاد مهر

پست توسط آزاد مهر » جمعه 14 تیر 1392, 11:06 pm

سلام همسر من الان بار داره می خوام برم هلند ایا تاثیری برای دریافت پناهندگی داره بار دار بودنش

qmarsio

پست توسط qmarsio » شنبه 15 تیر 1392, 4:07 pm

آزاد مهر نوشته شده:سلام همسر من الان بار داره می خوام برم هلند ایا تاثیری برای دریافت پناهندگی داره بار دار بودنش
سلام قدیما کانادا اینطور بود که اگر بطور مثال همسر شما در کانادا زایمان میکرد فرزند شما میتونست تابعیت کانادایی بگیره...

خیلی خیلی بعید میدونم در اروپا همچین چیزی باشه

اروپا متاسفانه روز به روز داره قوانین رو دستکاری میکنه تا دیگه اقامت به کسی نده مگر در موارد خاص

Oscar

پست توسط Oscar » پنج شنبه 21 آذر 1392, 1:45 pm

مشاور نوشته شده:

آیا این امکان وجود داره که 6 ماه مخفیانه زندگی کنیم بعد خودمون رو به سازمان ملل معرفی کنیم؟
در همون هلند

و اگر امکانش هست که بمونیم ، خرج خورد و خوراک چقدر میشه ؟ چون ما میتونیم منزل یکی از اقوام بمونیم در هلند اون 6 ماه رو
لطفا راهنمایی کنید
سپاس

God.Father.

پست توسط God.Father. » پنج شنبه 21 آذر 1392, 5:38 pm

Oscar نوشته شده:
مشاور نوشته شده:

آیا این امکان وجود داره که 6 ماه مخفیانه زندگی کنیم بعد خودمون رو به سازمان ملل معرفی کنیم؟
در همون هلند

و اگر امکانش هست که بمونیم ، خرج خورد و خوراک چقدر میشه ؟ چون ما میتونیم منزل یکی از اقوام بمونیم در هلند اون 6 ماه رو
لطفا راهنمایی کنید
سپاس
نه دوست عزیز انگشتتون تا 6 سال تو سیستم ثبت میشه، مگه اینکه بمونید و کار سیاه انجام بدید که اداره ی مهاجرت هیچگونه حمایتی از شما نمیکنه.
Just Afg

mohammadg

پست توسط mohammadg » جمعه 10 مرداد 1393, 10:55 pm

سلام

من ۱۰ سال پیش از طریقه ویزا ایتالیا وارد هلند شدم و تقاضای پناهندگی دادم و انگشتنگاری شدم اما طبقه قانون دابلین گفتن باید بری ایتالیا منم برگشتم ایران

الان پسر دای من برام دعوتنامه فرستاده می‌خواستم ببینم آیا هنوز تواین سیستمشون سابقهٔ من وجود داره یا نه ؟

اگر تواین مصاحبه پرسیدن که تاحالا ویزا شینگن گرفتم اگه بگم نه متوجه میشن یا نه

ممنون

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان