اطلاعات در مورد کشور بلژیک

راههای کسب اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
sport

اطلاعات در مورد کشور بلژیک

پست توسط sport » دو شنبه 23 اردیبهشت 1392, 8:23 pm

سلام
دوستان نظرتون راجع به پناهندگی در کشور بلژیک چیه؟
وضعیت پناهندگی در این کشور چطوریه کسی خبر داره؟

comer_boy

Re: اطلاعات در مورد کشور بلژیک

پست توسط comer_boy » شنبه 11 خرداد 1392, 11:01 am

ba arze salam

soale man in ast>
bar asase bande 3 madde 16 ghanoone dublin agar man 3mah az keshvare avvali ke darkhaste panahandegi dadam kharej basham oon keshvar
digar masooliate residegi be darkhaste man ra nadarad va man mitavanam dar keshvare badi darkhast daham aya in dorost ast?

soale badi man 3 hafte pish az keshvar bulgaria farar kardam dar hali ke 40 rooze pish oonja angoshte panahandegi dade boodam hala ba in ghanoone madde 16 bande 3 mitoonam 3 mah makhfi sham badan khodamo be ye keshvare jadid moarefi konam va deport nasham be bulgaria.

va be tore kolli chetor mitoonam mashmoole dublin nasham
agar zoodtar pasokhe man ra bedid komake bozorgi mishavad

نمایه کاربر
Michel_jackson

پست توسط Michel_jackson » دو شنبه 20 خرداد 1392, 4:34 pm

comer_boy نوشته شده:ba arze salam

soale man in ast>
bar asase bande 3 madde 16 ghanoone dublin agar man 3mah az keshvare avvali ke darkhaste panahandegi dadam kharej basham oon keshvar
digar masooliate residegi be darkhaste man ra nadarad va man mitavanam dar keshvare badi darkhast daham aya in dorost ast?

soale badi man 3 hafte pish az keshvar bulgaria farar kardam dar hali ke 40 rooze pish oonja angoshte panahandegi dade boodam hala ba in ghanoone madde 16 bande 3 mitoonam 3 mah makhfi sham badan khodamo be ye keshvare jadid moarefi konam va deport nasham be bulgaria.

فارسی گپ بزن .
به خودمم اعتماد نمیکنم تا پشیمون نشم ، این مرام زندگی منه

voria

پست توسط voria » دو شنبه 20 خرداد 1392, 8:45 pm

comer_boy نوشته شده:ba arze salam

soale man in ast>

سلام آره درسته اون قانون هستش . اما باید ثابت کنی‌ برگشتی ایران . یا ترکیه . چون اون قانن میگه باید از اتحادیه اروپا خارج بشی‌ وبری کشور خودت . واسه همین اگه میتونی‌ یه اجاره نامه خونه تو ایران . یا قبض جریمه . یا بلیط سینما ، این جور چیزارو همه باهم جور کن تو تاریخ های مختلف که مربوط به اون ۳ ماه می‌شه که غیب بودی بد یه داستان مشتی جور کن برو یه کشور دیگه درخواست بده ، اگه گفتن تو ۳ یا ۴ ماه پیش بلغارستان انگشت داری بگو من رفته بودم ایران ، اما دوباره مشکلم نزاشت که بمونم ، سریع مدارکو رو نکن ، بعد بگو می‌تونم ثابت کنم که ایران بودم بعد اگه گفتن چجور بگو بیا اینها اینارو با خودم اوردمو خلاصه شروع کن به داستانت

موفق باشی‌ . یکی‌ از دوستم همینجوری قبولی گرفت تو دانمارک ، ۴ ماه مخفی‌ شو که دیگه کارت محکم باشه

assal

پست توسط assal » یک شنبه 2 تیر 1392, 5:30 pm

ba salam,man 5sale belgikam,inga shans mikhad,ye keise ghavi ke age shans biyari zod azaton mosahebe begiran + begiri,vagarna age yek bar - begiri 5ya6sal inga aalafi ;) movafagh bashiddd

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » یک شنبه 10 آذر 1392, 4:18 pm

سلام به دوستان عزیز
من داییم بلژیک.اگر برم بلژیک میتونم نرم کمپ و برم و با داییم زندگی کنم؟
آیا بازم اون موقع حقوق بهم می دن؟
چقدر شانس جواب گرفتن توی بلژیک دارم؟چه جوریه به نطر شما؟
آیا اتریش بهتر برای جواب گرفتن یا بلژیک؟
ممنون دوستان عزیز

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان