کمک وراهنمایی به دوستانن جهت رفتن به اروپا

راههای کسب اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
payoff

کمک وراهنمایی به دوستانن جهت رفتن به اروپا

پست توسط payoff » چهار شنبه 29 خرداد 1392, 12:20 pm

سلام دوستان من تازه تواین سایت عضو شدم تواین مدت که عضو شدم چیزای ازدوستان خواندم اطلاعاتی دیدم که اکثرا غلط هستن دوستان عزیز وقتی اطلاعات ندارید چرا4 تاروبدبخت میکنید واقعاادم توسایت که میاد سرش گیجه میره یکی ی راه میگه یکی تایید میکنه یکی رد یا همه به هم بدوبیراه میگن دوستان حالا که ی سایتی هست واسه کمک به هم دیگه چرا جو سایتو معصموم میکنیدعذرخواهی میکنم منظورم همه نیستن ببخشید ولی هرکی میاد ناامید از سایت میرن بیرون وسردرگمشون میکنیددمن خودم 2سال ترکیه بودم 2سال اتریش بودم ادعام نمیشه امااطلاعاتون تا کافی ومفید نیست در اختیار دیگران نذارید رو شنیدهاتون تصمیم به رفتن نگیریدتاازی راهی مطمئن نیستید کسی رفته به کسی پیشنهاد ندید لطفادوستان اگه قصدتون رفتنه ترکیه جای مناسبی نیست من 2سال ترکیه بودم واقعا محل مناسبی واسه اقدام رفتن واسه اروپانیست دوستان ترکیه دزد بازاره وهرکی میخواد سر اون یکی رو کلاه بذاره مخصوصا ایرانی ها که از ترکیه ها نامردترهستن واقعا جای تاسف هستش اما ازترکیه اقدام نکنید که هم پولتون هم زندگیتون نابود میشه من تواین 2سال که ترکیه بودم ایرانی هایی زیادی دیدم که تو ترکیه زندگیشونو از دست دادن از ترکیه یا روسیه نرید ازکسانی هم که پیشنهاد بهتون میدن باهاشون همسفر ترکیه بشید پرهیزکنید به هیچ ایرانی اونور اعتماد نکنید من نمیدونم چرا ایرانی هایی تا میرن ترکیه یکدفعه ادم بر میشن دوستان واسه رفتن به اروپا راههای بهتر ومطمئن تر دیگه هم هست من خودم از همین راه رفتم اتریش بدون قاچاق بر و موفق شدم اما به دلیل مریض شدن مادر م مجبوربه برگشت شدم چون مادرم تنها بود دوستان به هرکسی اعتماد نکنید مخصوصا افرادی که پیشنهاد از راه ترکیه میدن همشون کلاه بردارن شمارو میبرن ترکیه وسرکیستون میکنن راههای سادهتر وامن تر تضمینی تری هم واسه رفتن هست معمولاکسایی که از کشورهایی غیر از ترکیه وروسیه اقدام کردن موفقیتشون 90درصدبیشتربوده نکاتی که ترکیه به درد نمیخوره1.دزدان ترکیه ای وایرانی توش زیاده2.ترکیه تا اروپا2تا3مرز غیر شنگن داره مثلا بلغارستان به رومانی که 3تامرز داره که گیر افتادن توشون زیاده یونانم از همه بدتراگه گیر افتادید دیگه تموم دوستان اگه کسی میخواد خودش بره من بهش راهنمایی میکنم که خودش بره واحتیاجی به واسطه نداشته باشه وهدفم ازراهنمایی به دوستان اینکه واقعا دوست دارم دوستانه عزیزم همشون موفق بشن ودیگه نرن ترکیه یا روسیه یا یونان گیربیفتن راهنمایی خواستید در خدمتم من خودم 2ماه دیگه میرم اما باکسی همسفر نمیشم ازراهی که قبلا رفتم میرم چون من کارم تو اتریش کامل درست نشده بود برگشتم مجبورم دوباره از راهی قبلا رفتم برم اما این بار به کشور دیگه با مشخصات دیگه ای دوستان تو این 2ماه هرراهنمایی که بتونم میکنم بهتون پس دیگه تو سایت الکی به هر کسی اعتماد نکنید وباهاش همسفر نشیدتا میتونید قانونی بریید اگه هم نمیتونید از راه مطمئن بریدنکته دوستان من نه قاچاق بر هستم نه کسی رو میشناسم معرفی کنم در ضمن در مورد سوالاتون من تو سایت ج نمیدم که ادم کم اطلاعات بیاید اظهار نظرکنند سئوالاتونو بپرسید من هرروز 2تا5انلاینم جوابش به پستون میفرستم امیدوارم بتونم مفید واقع شم باتشکر از همه امیدوارم به کسی توهین یا دلخور نشه از بابت حرفام تصمیم باخودتون هست در هر حال راه درست و مطمئن واسه رفتن انتخاب کنید در هر حال واسه هر کمکی در خدمتم هرکسی خواست راهنماییش میکنم واسه رفتن به اروپا انگلیس و کشورهای حوزه شنگن

gholami2008
محل اقامت: اصفهان
تماس:

Re: کمک وراهنمایی به دوستانن جهت رفتن به اروپا

پست توسط gholami2008 » یک شنبه 9 تیر 1392, 7:59 pm

دوست عزیز سلام
راستش منم میخام برم اروپا اما ادم مطمین سراغ ندارم.اگه ممکنه راهنمایی کنید که خودم اقدام کنم.
ممنون
خدا یعنی میشه منم یه روز سیتیزن شیپ یکی از سرزمین های کفار بشم؟؟؟

afshin769

پست توسط afshin769 » جمعه 21 آذر 1393, 1:50 pm

سلام میشه کسی منو راهنمایی کنه کیس سیاسی وزندانی دارم نمیدونم باهمسرم برم یا تنها وازچه راهی باید اقدام کنم

DrDemocrat

پست توسط DrDemocrat » دو شنبه 1 دی 1393, 9:59 pm

afshin769 نوشته شده:سلام میشه کسی منو راهنمایی کنه کیس سیاسی وزندانی دارم نمیدونم باهمسرم برم یا تنها وازچه راهی باید اقدام کنم
افشین جان اگر با همسرتان باشید کارتان نیز راحت تر هست مخصوصا اگر هوایی برید تقریبا تضمینی هست. اگر هم کیس و سابقه واقعی دارید، دیگر میشود گفت تقریبا کارتان حل شده است. بهترین راه مسافرت هوایی با پاسپورت شباهتی هست و البته هزینه آن بالاست ولی هم سریع است و هم مطمئن. باز هم اگر سوالی داشتی یا همینجا یا در پیام خصوصی یا با ایمیل drdemocrat77@gmail.com مطرح کن. خوشحال میشم کمکی کنم.

Aref78ghanbari

پست توسط Aref78ghanbari » سه شنبه 11 مهر 1396, 7:41 pm

سلام دوستان من هجده سالم هنوز نشده،کسی هست بگه که قاچاقی ارزونتره یا قانونی البته واسه پناهندگی!کیسم سیاسیه.....قاچاقچیا میگن شش هزار یورو اما خیلی زیاده کسی هست راهنمایی کنه

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان