راهنمای در مورد مصاحبهٔ سفارت هلند

راههای کسب اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
mohammadg

راهنمای در مورد مصاحبهٔ سفارت هلند

پست توسط mohammadg » جمعه 10 مرداد 1393, 11:03 pm

سلام

برای من وقت مصاحب گذاشتن می‌خواستم بدونم چه مواردی براشون مهم تواین مصاحبه که راحت ویزا بدن

در ضمن من تواین یکی‌ از ایرلایناهای معتبر هواپیمای کار می‌کنم آیا این تاثیری داره یا خیر ؟

آیا نامه اشتغال به کارمو استعلام می‌کنن از محل کار یا نه چون می‌خوام بگم یه حقوق بالا توش برام بزنن که شاید قانع بشن که نمی‌خوام بمونم

ممنون ببخشید اگه زیاد سوال کردم

Kurdish

Re: راهنمای در مورد مصاحبهٔ سفارت هلند

پست توسط Kurdish » شنبه 11 مرداد 1393, 7:17 am

من خودم یکی از فامیلام تو هلنده و تا الان دوبار دعوتنامه فرستاده واسه پدرم و پدرم هر دوبار از مصاحبه رد شد... به خاطر عدم ارائه اصل مدارک.
ارائه دادن اصل مدارک (نه فتوکپی آن ها) به سفارت هلند در گرفتن ویزا خیلی تاثیرگذار خواهد بود.
من تا جایی که اطلاعات داشتم کمکت کردم. امیدوارم موفق بشی و ویزات رو بگیری.
تصویر

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » شنبه 11 مرداد 1393, 7:29 am

mohammadg نوشته شده:سلام

برای من وقت مصاحب گذاشتن می‌خواستم بدونم چه مواردی براشون مهم تواین مصاحبه که راحت ویزا بدن

در ضمن من تواین یکی‌ از ایرلایناهای معتبر هواپیمای کار می‌کنم آیا این تاثیری داره یا خیر ؟

آیا نامه اشتغال به کارمو استعلام می‌کنن از محل کار یا نه چون می‌خوام بگم یه حقوق بالا توش برام بزنن که شاید قانع بشن که نمی‌خوام بمونم

ممنون ببخشید اگه زیاد سوال کردم
هر چقد مدارک شما مستندتر و با واقعیت موجود در ایران همخانی بیشتری داشته باشه برای شما مفیدتر خواهد بود وهمچنین مدارکی دال بر برگشت شما به ایران بعد از اتمام ویزایی که براتون صادر میشه مثل یک یا چند مورد همبستگی در ایران که شما رو وادار به برگشت کنه ویا ملک ودارایی های غیر منقول....
به قول دوستمون kurdish ، مدارک اصل و معتبر هم تاثیر زیادی در قبولی شما خواهد داشت وبرای افسر ویا کارمندی که با شما مصاحبه خواهد کرد بسیار مهم بوده و قابل پذیرشتر است.
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

mohammadg

پست توسط mohammadg » شنبه 11 مرداد 1393, 3:27 pm

ممنون از شما دوستان عزیز
نامه ای که به من میدن اصل هستش با سربرگ و مهر شرکت هواپیمایی اما میخوام بدونم اگر استعلام نمیشه حقوق دریافتیمو مثلا بزنم 2500000 تومان که از نظر اون افسر سفارت حقوق خوبی به نظر بیاد که یعنی مشکل مادی ندارم

pagan

پست توسط pagan » یک شنبه 12 مرداد 1393, 10:16 am

________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
-
-
چند مرتبه تجربه سفارت هلند رو دارم. برای اقدام مدارک زیر رو باید حتما از قبل برای روز مصاحبه آماده کنی.
اول روز مصاحبه رو با ایمیل حاوی مشخصات و شماره پاسپورت متقاضی و تاریخ پروازت به هلند رو درخواست می کنی بعد ایمیل جواب سفارت رو پرینت می گیری و تووی تاریخ مشخص شده صبح تقریبا ساعت هفت جلوی سفارت حاضر میشی
مدارک لازم.... پاسپورت امضاء شده به شش ماه اعتبار. 60 یورو پول ( سعی کنید پول درشت مثل 200 یا 500 یوروئی اصلا نبرید و بهتر که حتما پول دقیق رو با خودتون داشته باشید) بیمه نامه مسافرتی که در صورت لزوم یک نفر اول صبح به نام اسدی جلوی سفارت هست که همونجا براتون به صورت آنلاین بیمه نامه رو صادر می کنه. رزرو بلیط هواپیما از قبل که باید انجام بدید و تنها رزرو بلیط کفایت می کنه و نیاز به اصل بلیط نیست بلیط رو می تونید بعد از گرفتن جواب مثبت تهیه کنید. تهیه عکس بدون روتوش که خیلی مهمِ و حتما باید بدون روتوش باشه این عکس رو هم می تونید از همون آقای اسدی بخواهید همونجا ازتون گوشه خیابون تهیه می کنه. فرم پر شده درخواست ویزا که می تونید از سایت سفارت دانلود کنید و پرینت بگیرید و یا اینکه همون اقای مقابل سفارت هم فرم داره و هم براتون با یک مبلغ کمی فرم رو پر می کنه.
حالا مدارکی که خیلی مهمه. یک داشتن دعوتنامه در صورت سفر برای دیدار اعضاء خانواده. دوم مدارک اشتغال به کار یا اشتغال به تحصیل که باید از محل کار یا دانشگاه یک مدرک معتبر تهیه کنید. سوم مدارک نشان دهنده توان مالی متقاضی مثل سند ملکی و حساب بانکی ......این موارد رو دست کم نگیرید و حتما مدارک معتبر ببرید.
پرینت حساب بانکی شما باید بیشتر از 3 ماه باشه و اصلا مبلغ زیاد در اواخر به یکباره به حساب شما واریز نشده باشه. و سعی کنید پرینت حساب رو حتما با مهر برجسته تهیه کنید و با بانک هم مضوع رو مطرح کنید که پرینت رو برای فلان سفارت لازم دارید.

نکته آخر اینکه تمام مدارک فارسی شما حتما باید توسط دارالترجمه رسمی به انگلیس ترجمه شده باشد و فراموش نکنید اصل شناسنامه و ترجمه اون رو هم حتما باید به سفارت ارائه بدید

موارد زیر شانس قبولی شما رو افزایش میده. یک داشتن دعوتنامه از طرف یک فامیل درجه یک. بعد ارائه یک حساب بانکی قوی و مدارکی که نشان دهنده توان مالی شما باشند. سوم مدارک معتبر نشان دهنده درآمد و شغل شما .........سفارت هلند نسبتا سختگیرتر از باقی سفارتها ویزا صادر می کنه.....سعی کنید با مدارک کامل و قوی اقدام کنید وگرنه شانس قبولی خیلی کم ......

موفق باشید
پیش چشم آدم آواره گل هم بوی کاهگل می دهد
**زندگی دور از وطن طعم هلاهل می دهد**

cenka

پست توسط cenka » یک شنبه 12 مرداد 1393, 6:22 pm

آقای PAGAN شما ایران هستی؟

pagan

پست توسط pagan » یک شنبه 12 مرداد 1393, 7:16 pm

_____________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________
-
-
cenka نوشته شده:آقای PAGAN شما ایران هستی؟
ایرانم. چطور ....
پیش چشم آدم آواره گل هم بوی کاهگل می دهد
**زندگی دور از وطن طعم هلاهل می دهد**

cenka

پست توسط cenka » یک شنبه 12 مرداد 1393, 8:03 pm

برات پیغام خصوصی فرستادم.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان