متن نامه عضو کابینه هلند به کسانی که قصد پناهندگی دارند

راههای کسب اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
kiani
پست: 163
تاریخ عضویت: جمعه 19 آبان 1391, 8:30 am

متن نامه عضو کابینه هلند به کسانی که قصد پناهندگی دارند

پست توسط kiani » چهار شنبه 13 آبان 1394, 3:55 pm

مطبوعات هلند نامه ای را منتشر کرده اند که یک عضو کابینه ی این کشور به زبان انگلیسی و خطاب به کسانی که قصد سفر به این کشور و تقاضای پناهندگی در هلند دارند نوشته است.
خلاصه ی نکات مهم این نامه به شرح زیر است:

[img]
http://fa.soroush.nl/wp-content/uploads ... jkhoff.jpg
[/img]


آقا /خانم عزیز

افراد بسیاری مانند شما به هلند می آیند به همین دلیل سیستم بررسی کننده بسیار درگیر بوده و پروسه پناهندگی خیلی بطول می انجامد.

در حال حاضر در هلند جای کافی برای اسکان همه ی پناهجویان وجود ندارد و پناهجویان در چادر و یا سالن های ورزشی سکنا داده می شوند که ناچارند از محل اقامتی مشترک با دیگران استفاده کنند.

بسیار دشوار است که در یک زمان کوتاه به شما بگوییم آیا با تقاضای شما برای پناهندگی و اقامت موقت در هلند موافقت خواهد شد یا نه؟ در حال حاضر بررسی پرونده ی شما ۶ ماه بطول می انجامد. پس از این زمان تصمیم گیری در مورد پرونده ی شما بطور فردی و با دقت آغاز می شود و در صورت نیاز به تحقیقات بیشتر، این زمان برای شش ماه یا بیشتر تمدید خواهد شد.

اگر با تقاضای شما برای اقامت موافقت نشود، می بایست هرچه سریعتر هلند را ترک کنید. ما برای انجام امور بازگشت شما به کشورتان شما را یاری خواهیم داد.

در صورت موافقت با پناهندگی شما، اجازه ی اقامت موقت در هلند را دریافت خواهید کرد. در حال حاضر ما با مشکل اسکان و کمبود خانه روبرو هستیم. بنابراين حتى درصورت دريافت اقامت هلند ممکن است مجبور باشید در مراکز اقامتی پناهجویان باقی بمانید.
خانه های در نظر گرفته شده هم ممکن است درون کانتینر و یا دفاتر خالی باشند و احتمال دارد که بصورت اشتراکی (به دو یا چند نفر) اعطا شوند.

حق اجازه ی اقامت به خانواده فقط شامل کسانی است که اجازه اقامت موقت دریافت کرده اند. هیچ تضمینی برای الحاق خانواده وجود ندارد و مشخص نیست این پروسه چقدر طول خواهد کشید.

ک. اچ. دیکهوف

دستیار وزیر امنیت و دادگستری

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان