سوال در مورد پناهندگی 2016

راههای کسب اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
payam.jb

سوال در مورد پناهندگی 2016

پست توسط payam.jb » پنج شنبه 31 تیر 1395, 10:20 pm

سلام اقای چاوشی خسته نباشید سوال من و خیلی از بقیه افراد در مورد پناهندگی در حال حاضر هست که تو این زمان کدوم کشور برای پناهندگی مناسبه و درصد جوابشون بالاس و دیپورتی نداشته باشن چون قاچاقی انجام میشه

و سوال دوم اینکه در حال حاضر کیسی جمع نکردم چون نمیدونم از کجا باید شروع کنم تنها کیس مورد نظرم سربازی هست که  با 10 ماه خدمت بدلایل مشکلاتی فرار کردم و تحت تعقیب هستم در 3 مورد فرار از خدمت که بار اول به قید

وثیقه ازاد شدم ولی بعد گرفتن وثیقه بازم فرار کردم و خودمو معرفی کردم بعد دو ماه که بار دوم میخواستن بفرستنم زندان برای مجازات که به دلایل پزشکی از دستشون در رفتم واسه معالجه و خودمو دیگه معرفی نکردم و هنوزم که هنوزه

مامورا  میان در خونه و ارامشی ندارم این میتونه کیس خوبی برای پناهندگی باشه یا نه شما کیس دیگه ای سیاسی یا مذهبی پیشنهاد میکنید چون نهایتش 3 سال از عمرم تو زندان (6 ماه الی 1 سال ) و خدمت (از اول 24 ماه ) که بعدش

واقعا دیگه امیدی به زندگی تواین مملکت نمیمونه ولی این زمان رو اگه تو خارج بذارم به یه جایی میرسم واقعا تو این زمان به کمکتون احتیاج دارم راهنماییم کنید ممنون میشم کمک کنید اقای چاوشی

با تشکر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: سوال در مورد پناهندگی 2016

پست توسط Admin » یک شنبه 3 مرداد 1395, 2:59 am

سلام دوست گرامی!

بطور کلی شرایط دریافت پناهندگی در اغلب کشورهای اروپایی با سختگیری بیشتری مواجه شده است. بخصوص پس از موج مهاجرت انبوه پناهجویان از سوریه، عراق و... سیاستهای سختگیرانه بیشتری بکار گرفته میشود. اما پناهجویی که کیس مناسب داشته باشد و بتواند اثبات کند در کشور خود تحت تعقیب است قطعا موفق به دریافت پناهندگی خواهد شد. جهت دریافت پناهندگی نیاز به کیس قوی است. کافی است پناهجو با تهیه کیس مناسب خود را در چهارچوب قوانین پناهندگی قرار دهد. در این شرایط اعطا پناهندگی حق پناهجو است و هیچ کشوری نمیتواند از مسولیت پناهندگی وی شانه خالی کند.

در پاسخ به سوال شما میتوان گفت کانادا با سهولت بیشتری با اعطای پناهندگی برخورد میکند. دلیل ان نیز میتواند این باشد که با توجه به دسترسی سختتر به کانادا، از موج ورود پناهجویان در امان مانده و ظرفیت بیشتری جهت ورود پناهجویان جدید را دارد.

در رابطه با کیس، در صورتی که مشکل شما فقط سربازی باشد و بخاطر عدم تمایل به انجام سربازی تصمیم به درخواست پناهندگی نمایید قطعا کیس مناسبی نخواهد بود. اما در صورتی که بخاطر فرار از سربازی با مشکلات جدیدی مواجه شده باشید و بتوانید مشکلات پیش آمده را اثبات کنید میتواند کیس مناسبی باشد. در کیس خود بهتر است دلیل عدم انجام سربازی را به نحوی توجیه کنید که نشان دهد مخالف سیاستهای نظامی گری رژیم ایران هستید و بدلیل عقاید صلح طلبانه و دوری از خشونت و جنگ حاضر به انجام سربازی نشده اید. همانگونه که گفته شد اثبات اینکه مشکلات جدی برایتان پیش آمده است مهم است.

موفق باشید

چاوشی

با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان