وکیل خوب تو سوییس

راههای کسب اقامت در سوئیس و اتریش (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
djk1m

وکیل خوب تو سوییس

پست توسط djk1m » جمعه 29 اسفند 1393, 4:42 pm

دوستان کسی هست وکیل خوب برای پناهندگی تو سوییس سراغ داشته باشه؟

Zanboor

Re: وکیل خوب تو سوییس

پست توسط Zanboor » شنبه 1 فروردین 1394, 12:36 am

djk1m نوشته شده:دوستان کسی هست وکیل خوب برای پناهندگی تو سوییس سراغ داشته باشه؟
شما الان اونجایی یا تازه میخوای بری؟ اگه هستی وکیل سراغ دارم ولی بعیده کارت به اونجا برسه سوییس پناهنده ی ایرانی و سوری رو راحت برمیگردونه
یه مدت الافت میکنن بعد هم وقت میدن خاکشون رو ترک کنی

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » شنبه 1 فروردین 1394, 7:10 am

دوست عزیز اگه سوئیس هستی یا میخوای بری پناهنده بشی اصلا هزینه نکنید چون اون سوئیس اصلا پناهنده قبول اینقدر وضعشون خوبه که به پناهنده نیازی ندارن میخوای بری شینگن آلمان- هلند بعدش دانمارک برو اونم بدون اثرانگشت

بدرود

djk1m

پست توسط djk1m » یک شنبه 2 فروردین 1394, 10:37 pm

Zanboor نوشته شده:
djk1m نوشته شده:دوستان کسی هست وکیل خوب برای پناهندگی تو سوییس سراغ داشته باشه؟
شما الان اونجایی یا تازه میخوای بری؟ اگه هستی وکیل سراغ دارم ولی بعیده کارت به اونجا برسه سوییس پناهنده ی ایرانی و سوری رو راحت برمیگردونه
یه مدت الافت میکنن بعد هم وقت میدن خاکشون رو ترک کنی
من الان 6 ماه سوییس هستم خونه دوستمم . 5 ماه از تاریخ انقضای ویزای ایتالیام میگذره

djk1m

پست توسط djk1m » یک شنبه 2 فروردین 1394, 10:39 pm

مشاوره پناهندگی نوشته شده:دوست عزیز اگه سوئیس هستی یا میخوای بری پناهنده بشی اصلا هزینه نکنید چون اون سوئیس اصلا پناهنده قبول اینقدر وضعشون خوبه که به پناهنده نیازی ندارن میخوای بری شینگن آلمان- هلند بعدش دانمارک برو اونم بدون اثرانگشت

بدرود
من اثر انگشت سفارت ایتالیا رو تو ایران دارم .چکار باید کرد؟ البته خونه دوستم هستم تو سوییس و 5 ماه از تاریخ انقضای ویزام میگذره

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » دو شنبه 3 فروردین 1394, 8:05 am

دوست عزیز سوئیس به این راحتی به کسی اقامت نمیده نمیخوام ناامیدت کنم چون اثرانگشت شما به این سرعت ازسیستم پاک نمیشه چون شما ازایتالیا ویزا گرفتی دوبلین شدی یعنی هرکشوری بری تقاضای پناهندگی کنی این قضیه شامل حالت میشه پیشنهاد من اینکه یا ازشینگن خارج بشی بری به سمت انگلیس یا کانادا یا اینکه برو المان یه وکیل خوب بگیر

موفق باشی

djk1m

پست توسط djk1m » دو شنبه 3 فروردین 1394, 10:15 am

مشاوره پناهندگی نوشته شده:دوست عزیز سوئیس به این راحتی به کسی اقامت نمیده نمیخوام ناامیدت کنم چون اثرانگشت شما به این سرعت ازسیستم پاک نمیشه چون شما ازایتالیا ویزا گرفتی دوبلین شدی یعنی هرکشوری بری تقاضای پناهندگی کنی این قضیه شامل حالت میشه پیشنهاد من اینکه یا ازشینگن خارج بشی بری به سمت انگلیس یا کانادا یا اینکه برو المان یه وکیل خوب بگیر

موفق باشی
ممنون از توضیحاتت خیلی برای انگلیس تلاش کردم زمینی و هوایی.زمینی که دیگه توبه کردم هوایی هم آدم قابل اعتماد پیدا نکردم به دو نفر تو این 6 ماه پول دادم که با بد بختی پس گرفتم کسی هم قبول نمیکنه بعدش پول رو بگیره الانم واسه همین اینجا گیر کردم حالا یه سوال دارم اونم اینکه من آلمان کسیو نمیشناسم چجوری وکیل خوب پیدا کنم؟

Zanboor

پست توسط Zanboor » دو شنبه 3 فروردین 1394, 12:38 pm

شما بهتره از شنگن خارج شی کلا
انگلیس یا کانادا خوبه

djk1m

پست توسط djk1m » دو شنبه 3 فروردین 1394, 1:37 pm

Zanboor نوشته شده:شما بهتره از شنگن خارج شی کلا
انگلیس یا کانادا خوبه
خودمم خیلی دوست دارم ولی کسیو نمیشناسم که مطمءن باشه و بعد از کار هزینه بگیره

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » دو شنبه 3 فروردین 1394, 4:46 pm

کاربر زنبور لااقل یه زمانی رو میگفتین که مسافر بیشتر بهتون اعتماد کنه اگه همه سه چهار روزه میتونستن برن همه انگلیس بودن خیلیا تو بندر کاله چند ماه چادر زدن به امید روزی که برسن به خودت خوب میدونی چند روز طول میکشه تا مدارکش اماده بشه و بدست مسافر برسه مگر اینکه زمینی بخوای بفرستی تازه این دوستمون از سوئیس مستقیم نمیتونه بره همه اینارو در نظر بگیرین

بدرود

djk1m

پست توسط djk1m » دو شنبه 3 فروردین 1394, 7:27 pm

Zanboor نوشته شده:
djk1m نوشته شده:
Zanboor نوشته شده:شما بهتره از شنگن خارج شی کلا
انگلیس یا کانادا خوبه
خودمم خیلی دوست دارم ولی کسیو نمیشناسم که مطمءن باشه و بعد از کار هزینه بگیره
من میتونم سه چهار روزه کارتو ردیف کنم برای انگلیس
خواستی خبرم کن
تضمینی هم اینکار رو میکنم چون شما نصف بیشتر راه رو رفتی
هزینه هم وقتی رسیدی میگیرم
هوایی منظورتون هست؟

djk1m

پست توسط djk1m » دو شنبه 3 فروردین 1394, 7:32 pm

مشاوره پناهندگی نوشته شده:معمولا کمتر کسی پیدا میشه که بخواد بعد انجام کار پولشو بگیره اینکار چون غیر قانونی هستش باید یه توافق دو طرفه باشه هیچ کسی ازجیبش خرج نمیکنه معمولا یه سری هزینه های اولیه باید توافق کنید

اگه تمایل داشته باشین میتونید باما درتماس باشین

moshavere.panahandegi@gmail.com

skype moshavere.panahandegi

بدرود
من واقعا انقدر پولمو خوردن هیچی نمیتونم بدم ولی انقدر فامیل معتبر تو انگلیس دارم که اگه کسی کارش درست و تضمینی باشه میتونه پولش رو تو انگلیس از خانوادم تو لندن یا لیورپول یا گلاسکو بگیره

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » دو شنبه 3 فروردین 1394, 7:42 pm

جالبه من تو این چند سالی که تو این زمینه کار کردم با هرکسی صحبت میکردم میگفتن پولمو خوردن انگار بین ما ایرانیا مد شده این اصطلاح یه چیزی بهتون بگم البته این تجربه من هستش شما وقتی به اون کشور پات برسه اگه بخواین میتونید به طرف پولتون رو ندین چون کسی نمیتونه به زور به شما بگه پولمو بده موارد زیادی بوده که مسافر رسیده و پولو در ایران ازاد نمیکردن البته جسارت نشه منظور من کلی بود ادمی که بخواد کار کنه هیچ وقت بخاطر 500یا 1000 یورو اعتبارشو زیر سوال نمیبره البته ادم بی ارزش هم تو این سایت زیاده که لنگ 200 یورو هستن

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 3 فروردین 1394, 11:06 pm

کاربر دی جی‌ .. بهتون پیشنهاد می‌کنم بری انگلیس هوایی اگه جائی‌ اثر پناهندگی نداری و به جز چشات به هیچکی عتماد نکن ، تا بوده قاچاقچی و آدم پرون مسافر رو نیش زده و پولشو خورده نه مسافر پول اونارو ! اگر هم خواستی‌ پول بخابنی ،پول رو پیش صراف خودت بخوابون نه پیش صراف قاچاقچی.. (صرافی که مجوز از بانک مرکزی داشته باش) قیمت هوایی از هلند یا بلژیک به انگلیس هم بین ۲۸۰۰ پوند تا ۳۵۰۰ پوند هست .. تازه این کاره تضمینی هست ، در ضمن تا قبل از ۷ می رفتی‌ رفتی‌ ،اگه نرفتی دیگه نرو چون به احتمال ۹۰% مسیر بسته می‌شه به خاطر انتخابات و روی کار اومدن یوکیپ ! موفق باشی‌

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » سه شنبه 4 فروردین 1394, 2:17 pm

Zanboor
میشه درباره نحوه رد کردن مسیرهای که میبری همراه با قیمت توضیح بدی. تا کامل متوجه بشیم

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » سه شنبه 4 فروردین 1394, 2:49 pm

اقای امیر ضرغان امیدوارم فامیلیتو درست نوشته باشم اول اینکه هیچ قاچاقی مسیر راهشو اینجا بهت نمیگه یعنی براش منبع درامده اما من یه چیزای بهت میگم که بیشتر ادم پرونها به این شکل کار میکنن انگلیس در دو حالت انجام میشه اولی که خودت میدونی بندر معروف کاله که از تونل مانش باید رد بشی که درحال حاضر از محالاته چون اگه اینجوری نبود خیلیا تو جنگل چادر نمیزدن به امید روزی که برسن به لندن 2سال پیش راحتتر مسافرا رد میشدن روالش این بود که مسافر سوار تریلی که رانندش خبرنداره میشه کسانیکه اینکارو میکنن مسافرو مسافرو سوار بار حساسی میکنن که پلیس چک کمتری داشته و دستگاههای زنده یاب نمیزنن چون ممکنه به بارخسارتی وارد شه بار هم پلمپ شده هست بعد تریلی سوار کشتی میشه 8ساعت بعد تو هرشهری رسید باید درخواست پناهندگی داد حالا اونجا دوحالت پیش میاد یا راننده شمارو می بینه و تحویل پلیس میده یا اینکه شما خودتو به پلیس معرفی میکنی در هردو حالتش مهم نیست البته از بلژیک هم میبرن که اونم میشه گفت بسته شده اما درحالت هوایی بستگی داره مسافر ازکجا میخواد بره اما من یه فرمول راه بهتون میگم یه سری کشورها زبانشون خیلی سخته مثل یونانی- چک- بلغار-یاصرب شما باید مدارک خوب از این کشورها داشته باشین چون در فرودگاهای اروپا این زبانها رو بلد نیستن احتمال اینکه بتونید به خاک بریتانیا برسین زیاده شما ازکشوری که هستین یه بلیطی باید بگیرین که از ترانزیت لندن رد بشه و مقصد نهایی شما مثلا یونان یه هرجای دیگه هست باید بشه البته بازهم دارم میگم بستگی داره مسافر کدام کشور باشه تو حوزه شینگن مدارک فقط چک میشه

امیدورام تونسته باشم کمک کوچکی کرده باشم

بدرود

djk1m

پست توسط djk1m » سه شنبه 4 فروردین 1394, 4:10 pm

humanity123 نوشته شده:کاربر دی جی‌ .. بهتون پیشنهاد می‌کنم بری انگلیس هوایی اگه جائی‌ اثر پناهندگی نداری و به جز چشات به هیچکی عتماد نکن ، تا بوده قاچاقچی و آدم پرون مسافر رو نیش زده و پولشو خورده نه مسافر پول اونارو ! اگر هم خواستی‌ پول بخابنی ،پول رو پیش صراف خودت بخوابون نه پیش صراف قاچاقچی.. (صرافی که مجوز از بانک مرکزی داشته باش) قیمت هوایی از هلند یا بلژیک به انگلیس هم بین ۲۸۰۰ پوند تا ۳۵۰۰ پوند هست .. تازه این کاره تضمینی هست ، در ضمن تا قبل از ۷ می رفتی‌ رفتی‌ ،اگه نرفتی دیگه نرو چون به احتمال ۹۰% مسیر بسته می‌شه به خاطر انتخابات و روی کار اومدن یوکیپ ! موفق باشی‌
من قبول دارم این شرایط رو اگه پول پیش صرافی مورد اعتماد من باشه... چند روزه این کارو انجام میده و از کجا؟ و چه تضمینی هست؟

djk1m

پست توسط djk1m » سه شنبه 4 فروردین 1394, 7:48 pm

Zanboor نوشته شده:
humanity123 نوشته شده:کاربر دی جی‌ .. بهتون پیشنهاد می‌کنم بری انگلیس هوایی اگه جائی‌ اثر پناهندگی نداری و به جز چشات به هیچکی عتماد نکن ، تا بوده قاچاقچی و آدم پرون مسافر رو نیش زده و پولشو خورده نه مسافر پول اونارو ! اگر هم خواستی‌ پول بخابنی ،پول رو پیش صراف خودت بخوابون نه پیش صراف قاچاقچی.. (صرافی که مجوز از بانک مرکزی داشته باش) قیمت هوایی از هلند یا بلژیک به انگلیس هم بین ۲۸۰۰ پوند تا ۳۵۰۰ پوند هست .. تازه این کاره تضمینی هست ، در ضمن تا قبل از ۷ می رفتی‌ رفتی‌ ،اگه نرفتی دیگه نرو چون به احتمال ۹۰% مسیر بسته می‌شه به خاطر انتخابات و روی کار اومدن یوکیپ ! موفق باشی‌
اقا من یه سوال میشه از شما بپرسم؟ شما من رو که نمیشناسی منم که شما رو نمیشناسم ولی چون یسری ها اینجا اومدم پول ملت رو خوردن شما میگی من کلاه بردارم دیگه درسته؟

خب من ثابت میکنم نیستم چجوری؟ شما چی میخوای؟ پاسپورت؟ ویزا؟ چی میخوای؟ من اینجا دارم رسما جلو همه ی کاربرا میگم شما کارت چیه بیا من انجام بدم رسیدی من پول میگیرم

اصلا اگه تونستی هم پول منو نده خوبه؟ :D یسری ها تو این سایت هستن معلومه کلاه بردارن طرف داره کار قاچاق پاسپورت و ادم پرونی میکنه بعد میترسه یه پناهنده ی بدبخت بیچاره پولشو بخوره :lol:
اگه شما دنبال پاسپورتی بیا من برات درست کنم اگه دنبال قاچاقی رد شدنی بیا یکی از کشورهای شنگن من ردت کنم هیچ پولی هم ازت نمیگیرم حالا شما میری میرسی انگلیس یا زرنگی پول منو میخوری یا من پولت میکنم :D اگرم دنبال بهانه ای که الکی ایراد بگیری که هیچی به هر حال هر جور راحتی
جناب چه تضمینی هست؟

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » سه شنبه 4 فروردین 1394, 8:44 pm

یه چیزی بهتون میگم همیشه یادتون باشه تو این کار هرکی بهت بگه من 100%کارتو انجام میدم اصلا باورنکن تضمین کار میدونی چیه اولا که 1%رد نشی چیزی رو ازدست نمیدی دوما به هردلیلی تو فرودگاه گیرکنی دوباره از یه فرودگاه دیگه دوباره میزنن تو ایران که شرکت سایپا که زیر نظر دولته مثلا به قول خودش هم قانونی هم باهات قرارداد می بندن راحت سرت کلاه میذارن ودستم به هیچ جا بند نیست وای بحال اینکارا فقط حواستو جمع که پولت نره همین ویه مسیر میتونی بری

بدرود

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » سه شنبه 4 فروردین 1394, 8:48 pm

با این زنبور برو سه چهار روزه میگه ردت میکنم امارشو دربیارشاید اینکاره باشه ببین چطوری ردت میکنه

djk1m

پست توسط djk1m » سه شنبه 4 فروردین 1394, 10:53 pm

Zanboor نوشته شده:
djk1m نوشته شده:
Zanboor نوشته شده:
اقا من یه سوال میشه از شما بپرسم؟ شما من رو که نمیشناسی منم که شما رو نمیشناسم ولی چون یسری ها اینجا اومدم پول ملت رو خوردن شما میگی من کلاه بردارم دیگه درسته؟

خب من ثابت میکنم نیستم چجوری؟ شما چی میخوای؟ پاسپورت؟ ویزا؟ چی میخوای؟ من اینجا دارم رسما جلو همه ی کاربرا میگم شما کارت چیه بیا من انجام بدم رسیدی من پول میگیرم

اصلا اگه تونستی هم پول منو نده خوبه؟ :D یسری ها تو این سایت هستن معلومه کلاه بردارن طرف داره کار قاچاق پاسپورت و ادم پرونی میکنه بعد میترسه یه پناهنده ی بدبخت بیچاره پولشو بخوره :lol:
اگه شما دنبال پاسپورتی بیا من برات درست کنم اگه دنبال قاچاقی رد شدنی بیا یکی از کشورهای شنگن من ردت کنم هیچ پولی هم ازت نمیگیرم حالا شما میری میرسی انگلیس یا زرنگی پول منو میخوری یا من پولت میکنم :D اگرم دنبال بهانه ای که الکی ایراد بگیری که هیچی به هر حال هر جور راحتی
جناب چه تضمینی هست؟
تضمین ازین بالاتر که میگم یه قرون پول نمیگیرم تا برسی؟
چه تضمینی میخوای شما؟ میخوای پنجاه ملیون بهت چک بدم؟ :lol: داداش ما خودمون اینکاره ایم مسافر اگه واقعا بخواد بره دنبال بهانه نیست. من همین سه روز پیش دو نفر سوریه ای رو رد کردم رفتن الانم رسیدن ولی شما باور نمیکنی چرا؟ چون یه عده ادم اینجا دارن عوام فریبی میکنن که مسافر جایی نره حالا نمیدونم اینا فازشون چیه؟ ولی کسی که یه سال یا دو سال توی این فرومه هنوز خودش تا سولوقون هم نتونسته بره میاد به مردم میگه چیکار بکن چیکار نکن معلومه چیکارس

این هم پست اخر من توی این فروم هست بیشتر از این نمیخوام وقتمو اینجا تلف کنم اگه صد درصد کسی مسافر بود و قصد رفتن داشت پیام خصوصی بده چند روز یبار میام چک میکنم
دوست من بحث پول نیست اینجایی که من هستم سوییس هست یعنی اگه نتونم از فرودگاه برم ،برم میگردونن ایران من تو ایران مشکل دارم برام با مرگ فرقی نداره برگشتنم

djk1m

پست توسط djk1m » سه شنبه 4 فروردین 1394, 10:58 pm

مشاوره پناهندگی نوشته شده:یه چیزی بهتون میگم همیشه یادتون باشه تو این کار هرکی بهت بگه من 100%کارتو انجام میدم اصلا باورنکن تضمین کار میدونی چیه اولا که 1%رد نشی چیزی رو ازدست نمیدی دوما به هردلیلی تو فرودگاه گیرکنی دوباره از یه فرودگاه دیگه دوباره میزنن تو ایران که شرکت سایپا که زیر نظر دولته مثلا به قول خودش هم قانونی هم باهات قرارداد می بندن راحت سرت کلاه میذارن ودستم به هیچ جا بند نیست وای بحال اینکارا فقط حواستو جمع که پولت نره همین ویه مسیر میتونی بری

بدرود
نه داداش اینجایی که من هستم به این راحتیا نیست اگه یک بار برم رد نشم همه چیزو از دست میدم چون مستقیم میفرستن ایران دیگه نمیذارن فرودگاه دیگه ای در کار باشه..من دنبال کسی هستم که اینکاره باشه.اونی که اینکارس نمیگه یه مقدارش رو اول میگیرم.من همه کسو کارم تو انگلیس معتبرن .آدرس و شماره تلفن میدم به محض اینکه برسم پول رو برن دستی بگیرن یا بریزن به حسابشون ولی دیگه پشت دستمو داغ کردم قبلش چیزی بدم

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » چهار شنبه 5 فروردین 1394, 8:54 am

اقا شما خیلی بزرگش کردین شما 5ماهه over داره زندگی میکنی همه اینا یه دلیل هست فکرکردین دیپورت به ایران به راحتی انجام میشه شما 1%گیر کنی تو فرودگاه تو فرودگاه ازتون انگشت نگاری میشه که تحت تعقیب نباشین یا چیزای دیگه نهاین اثر شما از ایتالیا درمیاد دیپورت میشه به ایتالیا مجبوری از حوزه شینگن خارج بشی انگلس هم از اوریل سال گذشته به یوروداک ملحق شده اثرایتالیا همه برنامه هاتو خراب کرده تا قبل 2013 میرفتی با این ویزا شاید راهی بود اما امکانش ضعیفه این نظر من هستش چون چند سال تو این زمینه تجربه کاری خودمو رو دارم میگیرم

بدرود

djk1m

پست توسط djk1m » چهار شنبه 5 فروردین 1394, 9:51 am

مشاوره پناهندگی نوشته شده:اقا شما خیلی بزرگش کردین شما 5ماهه over داره زندگی میکنی همه اینا یه دلیل هست فکرکردین دیپورت به ایران به راحتی انجام میشه شما 1%گیر کنی تو فرودگاه تو فرودگاه ازتون انگشت نگاری میشه که تحت تعقیب نباشین یا چیزای دیگه نهاین اثر شما از ایتالیا درمیاد دیپورت میشه به ایتالیا مجبوری از حوزه شینگن خارج بشی انگلس هم از اوریل سال گذشته به یوروداک ملحق شده اثرایتالیا همه برنامه هاتو خراب کرده تا قبل 2013 میرفتی با این ویزا شاید راهی بود اما امکانش ضعیفه این نظر من هستش چون چند سال تو این زمینه تجربه کاری خودمو رو دارم میگیرم

بدرود
خوب شما میگی انگلیس هم جزو یوروداک شده پس انگلیس و آلمان دیگه فرقی نداره. من شنیده بودم اگه 6 ماه یجا بمونی و نفهمن بعد معرفی کنی مسولیت میفته با کشور جدید حالا میزان صحتشو نمیدونم..من اینجا خونه دوستمم اگه دیپورت کنن ایتالیا که دیگه نه جا دارم نه پاس.میخوام تا اینجا هستم واسه انگلیس اگه آدم مورد اعتماد هست منو رد کنه اونجا.خیلی از دوستام سال 2014 رفتن اونجا جوابم گرفتن

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » چهار شنبه 5 فروردین 1394, 11:34 am

ببین دوست عزیز من نه با شما خصومتی دارم اما واقعیت رو بهت میگم شما داری سیاه زندگی میکنی و اگه فکر میکنی که اثر انگشت پاک میشه یا ازسیستم درمیاد اشتباه میکنی من حتی دیدم اثر انگشت دوسال پیش هم واسه یونان و مجارستان بوده رو شده با اینکارت تو روند پناهندگی تاثیر منفی داره شما وقتی 6ماه سیاه تو یه کشور باشی بعد خودت رو معرفی کنی نمیگن این 6ماه کجا بودی اگر جونت در خطره نباید بزاری به یه هفته بکشه از اول اوریل هم یه طرح سراسری گذاشتن برای مهاجرین بی هویت کلی پلیس و نیروی پلیس مخفی دارن تجهیز میکنن اون موقع دیگه زندان وجریمه و دیپورت در انتظارته

بدرود

djk1m

پست توسط djk1m » چهار شنبه 5 فروردین 1394, 1:03 pm

مشاوره پناهندگی نوشته شده:ببین دوست عزیز من نه با شما خصومتی دارم اما واقعیت رو بهت میگم شما داری سیاه زندگی میکنی و اگه فکر میکنی که اثر انگشت پاک میشه یا ازسیستم درمیاد اشتباه میکنی من حتی دیدم اثر انگشت دوسال پیش هم واسه یونان و مجارستان بوده رو شده با اینکارت تو روند پناهندگی تاثیر منفی داره شما وقتی 6ماه سیاه تو یه کشور باشی بعد خودت رو معرفی کنی نمیگن این 6ماه کجا بودی اگر جونت در خطره نباید بزاری به یه هفته بکشه از اول اوریل هم یه طرح سراسری گذاشتن برای مهاجرین بی هویت کلی پلیس و نیروی پلیس مخفی دارن تجهیز میکنن اون موقع دیگه زندان وجریمه و دیپورت در انتظارته

بدرود
برادر من این چه حرفیه خصومت چیه داریم با هم بحث و همفکری میکنیم،من میتونیم بگیم زمینی برگشتم ایرانن دوباره قاچاقی اومدم واسه همین جایی ثبت نشده همونجوری که من وقتی از ایتالیا اومدم سوییس جایی ثبت نشدم چون با ماشین دوستم اومدیم.درسته؟

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » چهار شنبه 5 فروردین 1394, 1:40 pm

شما مگه ویزاتون ازسفارت ایتالیا با اثر انگشت نیست مگه؟

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » چهار شنبه 5 فروردین 1394, 1:45 pm

چه فرقی میکنه که شما با ماشین دوستت رفتی یا نه به ایتالیا که ورودت خورده بقیش دیگه اضافیه

djk1m

پست توسط djk1m » پنج شنبه 6 فروردین 1394, 7:51 pm

مشاوره پناهندگی نوشته شده:چه فرقی میکنه که شما با ماشین دوستت رفتی یا نه به ایتالیا که ورودت خورده بقیش دیگه اضافیه
بحث چیز دیگس... من میتونم بگم 6ماه پیش من رفتم ایتالیا از اونجا بعد از 1هفته برگشتم ایران و چون زمینی رفتم جایی ثبت نشده. حالا بعد از 6ماه دوباره اومدم آلمان ولی اینبار قاچاقی

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » شنبه 8 فروردین 1394, 5:57 am

دوست عزیز خودتون رو گول نزنید المان هم میگه شما که جونتون درخطربوده چرا برگشتین ایران بعدشم شما یه ورود به ایتالی داشتین اونو میخوای چیکارکنید که خروج نداشتین بااینکارت کیس خودتم خراب میکنی

djk1m

پست توسط djk1m » شنبه 8 فروردین 1394, 10:13 am

مشاوره پناهندگی نوشته شده:دوست عزیز خودتون رو گول نزنید المان هم میگه شما که جونتون درخطربوده چرا برگشتین ایران بعدشم شما یه ورود به ایتالی داشتین اونو میخوای چیکارکنید که خروج نداشتین بااینکارت کیس خودتم خراب میکنی
میگم من 6ماه پیش توریستی برای تفریح رفتم مشکلی نداشتم وقتی برگشتم ایران بعد از چند ماه مشکل دار شدم و....

شراره

پست توسط شراره » جمعه 26 آبان 1396, 11:55 am

ببخشید من ایران هستم خانم ،چطوری میتونید راهنمایی کنین برای رفتن به انگلیس؟ممنون میشم

sharakse@yahoo.com

پست توسط sharakse@yahoo.com » جمعه 10 آذر 1396, 9:24 pm

سلام ۶ماه سیاه زندگی کنید قانون رفع مسولیت اجرا میشه هر کشوری دوس داری رفیق میتونی برب دیگه صادر کننده ویزا کاره ای نیست۲اگه پناهندگی داده باشی هیچ راهی نداری و برمیگردوننت ۳سویسس کشور خوبی برا پناهندگی نیست ۱۰سال اسیرت میکنن۴هیچ کشوری شما رو نمیتونه دیپورت کنه مگر خودتون بخوایید برگردید چون باید تو سفارت احراز هویت شین در غیر این صورت اگه هم برتون گردونن ک از مهالات فرودگاه ایران تحویلتون نمیگیره و با همون پرواز برت میگردونن همون کشور

nima4

پست توسط nima4 » شنبه 11 آذر 1396, 3:21 pm

میشه یه شناسنامه جعلی تو ایران با سن کمتر درست کرد و اونجا با سنی ک تو شناسنامه جعلی هست بپذیرنمون؟ 18سالمه میخوام بزنم 15

Ahmad kaya

پست توسط Ahmad kaya » جمعه 19 مرداد 1397, 6:02 am

سلام دوستان کسی در خصوص رفتن به کانادا اطلاع خاصی داره ؟؟؟
د خصوص هزینه ها اطلاعاتی موجود هست ؟؟؟؟

Ahmad kaya

پست توسط Ahmad kaya » جمعه 19 مرداد 1397, 6:06 am

دوستان سلام کسی یه آدم پران حرفه ای که کارش تضمین شده باشه سراغ دار ؟؟؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان