پناهندگی در اتریش

راههای کسب اقامت در سوئیس و اتریش (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
فرهاد

پناهندگی در اتریش

پست توسط فرهاد » چهار شنبه 21 اردیبهشت 1390, 5:45 pm

با سلام
من الان 4 ماه است که در اتریش تقاضای پناهندگی دادم توی این مدت به دلیل خروج از اتریش در کشور دیگری 2 ماه زندانی شدم و می خواستند مرا به ایران برگردانند. من به صورت قانونی از ایران خارج شدم . میخواستم اگر ممکن است مرا راهنمایی کنید که چطور کیسم را قوی تر کنم .در مورد کشور اتریش هم اطلاعاتی بدهید . ممنون
آخرین ويرايش توسط 1 on فرهاد, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: پناهندگی در اتریش

پست توسط Admin » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 6:26 am

سلام!
بسته به اینکه در کیس اولیه خود چه مواردی را گفته باشید راههای تقویت کیس متفاوت است.
با توجه به اینکه به صورت قانونی از ایران خارج شده اید نیاز به کیس قویتری خواهید داشت. کیس بایستی به حدی قوی باشد که خروج قانونی شما از کشور را دلیلی بر امن بودن شرایط شما در ایران تلقی نکنند. همچنین خروج شما از اتریش و بازداشت در کشور دیگر نیز مورد دیگری است که ممکن است روی ان تاکید کنند.
اگر احساس میکنید کیس به حد کافی قوی نیست بهتر است هر چه سریعتر جهت تقویت ان اقدام کنید.
بندی از قانون پناهندگی شامل کسانی میشود که در خارج از کشور در شرایطی قرار میگیرند که بازگشت به کشور را برایشان خطرناک میکند. بسته به زمینه کیس و اینکه در کیس اولیه چه گفته اید و یا چه مدارکی را تحویل داده اید، میتوانید فعالیت در زمینه تقویت کیس را به نحوی ادامه دهید که شامل این بند از قانون پناهندگی شوید.
در صورت نیاز به کمک در زمینه تقویت کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 9:41 am

اقا فرهاد از کجا به اینترنت دسترسی دارین؟>اونجا چطوریه>؟چند وقت بازداشتین؟

فرهاد

پست توسط فرهاد » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 11:44 am

تقریبا یک ماه می شه که منو از زندان آلمان برگردوندن اتریش و الان توی پانسیون دور از شهر هستم و از طریق سیم کارت کانکت می شم . اینجا همه چیز خوبه.اما پولی که می دهند کمه .علی آقا اگه شما اطلاعاتی در مورد اتریش و وضعیت پناهندگی در اینجا دارید لطفا بدهید.ممنون

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 12:40 pm

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 12:51 pm

سوالاتی در مورد پناهندگی اتریش
اگه بری کمپ حداقل چند وقت اونجا باید باشی؟

به استناد یکی از آشنا ها که به اردوگاه رفته بود دقیق 3/5 سال اونجا بود البته دوستانی داشته که زودتر رفتن و بعضی ها دیرترکمپاش وضعیتشون چطور؟

دیگه مثل بقیه کشورهای اروپائی مثل فرانسه-آلمان اگه کسی و داشته باشی بعد از چند وقت میتونی از کمپ بیرون بیای؟

بازم به استناد حرف دوستمون که اونجا بود خیلی تاثیر داره ولی مونده آدمش کی باشه تو بعضی مواقع شاید 1 ساله کارت حل بشه البته انجمنی هستش به اسم سازمان سراسری حمایت از پناهندگان ایرانی که خیلی به ایرانیان پناهنده کمک میکنه .البته تو بعضی از کشورها به صورت جدی مثل آلمان و تو بعضی کشورها به صورت نمایندگی کار میکنه که اتریش به صورت نمایندگی کار میکنه اگه اقامت بگیری چه مزایایی داری؟

وقتی اقامت بگیری مثل بقیه شهروندان اتحادیه اروپا دیگه!!مثلا میدونم انگلیس خانه میده و حقوق؟و اجازه داری کلاس زبان بری؟

والا اینکه انگلیس خونه میده رو دقیق نمیدونم و فکر نکنم اینطور باشه چون مقاله کامل پناهندگی انگلستان رو من دارم و همچین چیزائی توش ننوشته.در مورد حقوق هم باید بگم اگه حقوق میخواید اونم از نوع خوبش برید اسرائیل از طریق کنسولگریش تو استانبول!!(البته باید یهودی باشید).کلاس زبانم اگه منظورت به صورت کالجی هستش که باید اول تکلیف کارات مشخص بشه بعد.ولی مکان هایی هستش که زبان و به صورت رایگان یا با قیمت پائین تدریس میکنن.

مثلا انگلیس بعد از 5 سال میتونی به ایران برگردی؟

تو اکثر کشورها همینه.البته مونده چه نوع پناهندگی گرفته باشید.اگه سیاسی باشه که ...

*اتریش به صورت مهاجرت قانونی سخت گیری میکنه چه برسه پناهندگی در ضمن به شدت آمار جذب پناهندگی رو آورده پائین.در ضمن دوست ما از اتریش رفت سوئد چون سوئد بهشت پناهندهاس به شما توصیه میکنم اگه میخواید پناهندگی اقدام کنید یا کانادا یا سوئد رو انتخاب کنید.ولی یه نصیحت برادرانه اینه که به هیچ عنوان برای پناهندگی اقدام نکن آدم تو کشور خودش بدترین وضعیت رو داشته باشه بهتر از پناهندگیه چون کشور میزبان یه مهاجر قانونی رو مثل یه مهمان باهاش برخورد میکنه ولی پناهنده مثل یه آدم اضافس.

در کل امیدوارم موفق باشی و از مطالب هم استفاده کرده باشی.

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 12:56 pm

نمیشه چندتا عکس بزاری راستی غذا چطوره>؟مگه پولی که میدن چقدره؟برخورد چطوریه به جز تو ایرانیه دیگه ایم هست

فرهاد

پست توسط فرهاد » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 1:50 pm

در اینجا رفتار اتریشیها با ایرانی ها خوبه چون بیشتر پناهنده ها در اینجا چچنی یا کوزوو یا افغانی هستند و ایرانی زیاد نیست در کل من 3 روز بیشتر در کمپ نبودم توی پانسیون امدن و حالت بلاتکلیفی بده چون باید منتظر مصاحبه باشم که اونم معلوم نیست کی باشه! توی کمپ غذاش زیاد تعریفی نیست و توی پانسیون هم با پولی که می دن خودمون باید غذا درست کنیم که اونم 150 یورو در ماهه .ولی وقتی جواب مثبت بدهند هزینه اجاره خانه با حقوق ماهانه و کلاس زبان کلا 1200یورو هست.

فرهاد

پست توسط فرهاد » پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 8:33 pm

علی جان شما کجا هستین بالاخره موفق شدین یا نه؟اگه آقای چاووشی بخوان به من در مورد کیس و گرفتن پوزیتیو کمک کنن تقریبا هزینش چقدر می شه؟

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » جمعه 23 اردیبهشت 1390, 6:47 pm

پانسیون یعنی چه>؟
من هنوز منتظر جواب ویزا هستم که هنوز اعلام نکردند>!!!
بهترین کار همینه چون شانسی که داری مصاحبه باهات نکردند>اقای چاووشی کارش خوبه هزینشم 1000 یورو هست که میتونید اقساطم پرداخت کنید>!!!
شما با ویزا رفتید یا قاچاقی>؟اونجا ایرانی هست با هاش حرف بزنی؟

فرهاد

پست توسط فرهاد » جمعه 23 اردیبهشت 1390, 7:08 pm

پانسیون یعنی جایی که معمولا چندین خانواده پناهنده را تا زمان مشخص شدن وضعیت پناهندگیشان در انجا اسکان می دن.و به هر خانواده یا شخص یک سوئیت می دهند.من به صورت قانونی ولی با ویزای جعلی از کشور خارج شدم. توی شهری که من هستم ایرانی دیگه ای نیست .شما واقعا تصمیم داری که از کشور خارج شید؟ فقط اینو بگم که باید صبر و تحملت خیلی بالا باشه و امکان هر چیزی رو بدی .اینجا حتی خانواده هایی هستند که 6 ساله منتظرن ولی هنوز جواب نگرفتند و بعضی ها هم هستند که 3 ماهه جواب گرفتند پس سعی کن تا ایران هستی برای خودت کیس خیلی قوی جور کن .

فرهاد

پست توسط فرهاد » جمعه 23 اردیبهشت 1390, 7:15 pm

آقای چاووشی دستتون درد نکنه واقعا سایتتون عالیه لطفا هر گونه اطلاعاتی در مورد اتریش دارید بزارید. ممنون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 24 اردیبهشت 1390, 7:48 am

قوانین پناهندگی در اتحادیه اروپا یکسان است و همگی از کنوانسیونهای مشابه جهت تصمیم گیری در ارتباط با درخواست پناهندگی استفاده میکنند. روند رسیدگی به درخواست پناهندگی در کشورهای مختلف بر اساس روند اداری هر کشور صورت میگیرد. به عبارتی هر کشور بسته به سیستم حکومتی و روند اداری که در ان کشور جاری است ممکن است راههای مختلفی را جهت رسیدگی به درخواست پناهندگی در پیش گیرد هر چند قانون مورد استفاده در همه کشورها یکسان است.
در اتریش نیز همچون بسیاری از کشورهای دیگر در ابتدا درخواست پناهندگی توسط اداره مهاجرت مورد بررسی قرار میگیرد که چناچه پناهجو به رای اداره مهاجرت معترض باشد پرونده به دادگاه مهاجرتی ارجاع داده میشود. مدت زمان رسیدگی به درخواست پناهندگی ممکن است بین ۶ ماه تا ۱ سال طول بکشد، هر چند این مدت قطعی نیست و میتواند بسیار متغیر باشد. معمولا پرونده های قویتر زودتر مورد بررسی قرار میگیرند و با دریافت جواب مثبت پناهجو میتواند وارد زندگی عادی در اجتماع شود.
به طور کلی کیس مناسب داشته باشید و بتوانید اثبات کنید امنیت شما در ایران به خاطر مسائل سیاسی، مذهبی، اجتماعی و... در خطر است، میتوانید در اتریش پناهندگی بگیرید. پرونده های ضعیف در اتریش شانس زیادی برای موفقیت ندارند.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

فرهاد

پست توسط فرهاد » سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 11:23 am

سلام جناب چاووشی دو سوال دیگه !
الان که من در اتریش تقاضای پناهندگی دادم اگر خودمو به انگلیس برسونم و آنجا تقاضای پناهندگی بدم دولت انگلیس دوباره منو به اتریش بر می گرداند؟و راهی هست که من در انگلیس بمانم؟
آیا من می توانم به کیسم مواردی از قبیل مذهبی یا اجتماعی و ... اضافه کنم؟ و آیا این اضافه کردن تاثیر مثبتی در پروندم دارد؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 10:07 pm

سلام!
در انگلیس احتمال اینکه به اثرانگشت شما پی برده شود بسیار بالاست و در ان صورت شما را به اتریش برمیگردانند. البته میتوان به این حکم اعتراض کرد ولی بایستی دلیل قانع کننده داشته باشید که چرا نمیخواهید به اتریش برگردید.
کیس را بهتر است بر روی یک موضوع متمرکز شوید. داشتن یک کیس قوی بهتر از چند کیس ضعیف است. در ضمن وقتی کیس شامل موارد متعدد سیاسی، مذهبی و... باشد دست بررسی کنندگان پرونده را برای طرح سوالات بیشتر و یافتن نقاط ضعف بازتر میکند.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » چهار شنبه 4 خرداد 1390, 9:22 am

اقا فرهاد نیستی>چی شد کاراتون>؟

فرهاد

پست توسط فرهاد » چهار شنبه 4 خرداد 1390, 11:46 am

سلام علی جان
هنوز هیچ خبری نشده منتظر نامه برای مصاحبه هستم .این حالت بلاتکلیفی خیلی بده آخه معلوم نیست که کی نامه بدن شاید امروز شاید هم ... .

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » چهار شنبه 4 خرداد 1390, 5:06 pm

خوب با اقای چاووشی درمیون بزار بهتره که عمرتو الکی تلف نکن اینجوری

فرهاد

پست توسط فرهاد » پنج شنبه 5 خرداد 1390, 9:39 am

سلام
امروز برام یه نامه از دادگاه اومد اما نه برای مصاحبه پناهندگی! یه نامه از طرف دادگاه بود برای جرم جعل ویزا.حالا واقعا موندم چکار کنم.آقای چاووشی به نظر شما این دادگاه ممکنه روی پرونده پناهندگیم اثر بدی داشته باشه و بخوان منو دیپورت کنن؟یا مثلا برام حکم زندان ببرن؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 5 خرداد 1390, 3:54 pm

ورود غیرقانونی برای پناهجو جرم محسوب نمیشود. این مورد در قوانین پناهندگی نیز ذکر شده است. در واقع چون پناهجو در شرایطی قرار دارد که امنیت وی در کشورش در خطر است راه دیگری به جز خروج غیرقانونی از کشور خود ندارد. درصد بسیار بالایی از پناهجویان به صورت غیرقانونی خود را به کشور مقصد میرسانند و این امر کاملا پذیرفته شده است.
خروج غیر قانونی شما از ایران نه تنها تاثیر منفی در پرونده پناهندگی ندارد بلکه میتواند به نحوی گفته های شما را تائید کند که امنیت شما در ایران در خطر بوده است و بدین خاطر نتوانسته اید به صورت قانونی از کشور خود خارج شوید.
ویزای غیرقانونی تاثیر منفی بر پرونده نخواهد داشت. شما میتوانید در دادگاه بر این نکته تاکید کنید که امنیت شما در ایران در خطر بوده است و راهی به جز خروج غیرقانونی از کشور نداشته اید.
احتمالا هدف از احضار شما و بازجوئیهای احتمالی، پی بردن به عاملین تهیه ویزای غیرقانونی است.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » پنج شنبه 5 خرداد 1390, 5:32 pm

فرها جان چطور ویزا گرفتی چقدر خرجت شد

فرهاد

پست توسط فرهاد » سه شنبه 17 خرداد 1390, 8:27 am

سلام علی جان راستشو بخوای یکی از آشناهامون برام کارامو درست کرد خودش الان ایران نیست.ولی این راهی که آقای چاووشی میگم هم خیلی خوبه .تو دانشگاه که بودم چند نفر از طریق شرکت در سمینارهای علمی تونستند از کشور خارج شند.

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » سه شنبه 17 خرداد 1390, 9:06 am

درسته ولی خوب الان یکم سخت گیر تر شدند

dearmgh

پست توسط dearmgh » چهار شنبه 18 خرداد 1390, 4:12 am

سلام فرها جان
ميخواهم از اين مملكت ويران شده بزنم بيرون ، لطفا از شرايط كه اونجا در اتريش هست بيشتر بگو
چه كيسي بيشتر بهتره سياسي يا اقليت مذهبي
چطور بايد مدرك ارائه بديم كه در ايران امنيت جاني نداريم ؟

منتظر پاسخ شما هستم ،
به اميد آزادي همه ما از چنگال اهريمنان
آخرین ويرايش توسط 2 on dearmgh, ويرايش شده در 0.

فرهاد

پست توسط فرهاد » چهار شنبه 18 خرداد 1390, 8:38 pm

سلام بر شما
اتریش کشور فوق العاده ای از نظر اقتصادی و فرهنگی و طبیعت زیبا است.و برخورد مردم با پناهندگان بد نیست. ولی یکی از سختگیرترین کشورها در مورد پناهندگی است. اگر کیس سیاسی بدید دیگه نمی تونی به ایران برگردی و کیست هم خیلی باید قوی باشه.اگر بخوای کیس مذهبی بدی به نظر من اول در مورد اون دین خیلی تحقیق کن و اطلاعاتت زیاد باشه چون اینجا باید برای هر حرفی که میزنی مدرک نشون بدی و ممکن هست تو مصاحبه درباره جزئیات اون دین ازت سوال بشه.این جا کسی رو داشتیم که با کیس مذهبی تونست 3 ماه جواب بگیره.ولی بعضی ها هم میان و میگن دینمونو عوض کردیم و تو ایران امنیت نداشتیم ولی تو مصاحبه هیچ اطلاعاتی در مورد اون دین نداشتند. و قاضی متوجه میشه که دروغ گفتن.

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » پنج شنبه 19 خرداد 1390, 9:54 am

سلام درست میگید بعد میگن نه بابا خیلی راحت جواب میدن میرن اونجا تازه میفهمن چه اشتباهی کردند اونجا کسی مامانو بابا نیست

dearmgh

پست توسط dearmgh » پنج شنبه 19 خرداد 1390, 1:02 pm

ممنونم فرهاد جان
اگه بخواهم دقيقتر حرف بزنم
اين هست كه من اصلا به نفي دين اسلام رسيدم ، و تغيير مذهب بحث ديگري است و البته ميخواهم عقايد و دلايل خودم رو
در يك وبلاگ بزودي منتشر كنم
در حال حاضر دارم دلايل خودم رو مينويسم و ويرايش ميكنم

ولي به هرحال از راهنمايي و توضيحاتت ممنونم
آخرین ويرايش توسط 1 on dearmgh, ويرايش شده در 0.

dearmgh

پست توسط dearmgh » جمعه 20 خرداد 1390, 8:47 am

فرهاد جان سلام ،

مملكت ايران براي افراد عادي به نظر من خوب نيست ، اين مملكت براي كسانيكه به نحوي در ارتباط با حكومت هستند خوب است
و زندگي خوبي دارند و مثلا براي بسيجيها ، آخوندها ، سپاه و اينجور چيزها
براي افراد عادي كه نميتوانند يا نميخواهند عضو اين گروه افراد باشند ، زندگي تعريفي نداره ، مگر اينكه به نحو ديگري يه درآمد خوب داشته باشند
اما من هم نميخواهم عضو اون دسته افرادي باشم كه به حكومت وابسته اند ، نميخواهم.
و من نميدونم سرانجام اين تحريمها چه خواهد شد؟
و مملكت اهريمن زده ي ايران تا چه مدت ديگري اين تحريمها را تحمل خواهد كرد؟
به هر حال من كه ديگه اميد خودم رو از دست داده ام ، دين اسلام رو هم براي هميشه به دست فراموشي خواهم سپرد
اما خوشحالم از اينكه در جمع شما هستم و با شما صحبت ميكنم
اما نميتونيم اعتراضي كنيم و الا ميشيم ضد ولايت فقيه و خدا ما را نخواهد بخشيد و در روز قيامت بايد به شهيدان جواب پس بديم
كه چرا اعتراض كرديم

بله فرهاد جان ، حاضرم از اين مملكت به راحتي آب خوردن دست بكشم و برم توي همون اتريش يا جاي ديگه و به اين مملكت هم اصلا فكر نخواهم كرد.من مطمئن هستم
آخرین ويرايش توسط 2 on dearmgh, ويرايش شده در 0.

فرهاد

پست توسط فرهاد » یک شنبه 22 خرداد 1390, 8:33 pm

d درود بر شما یصری جان
حرفهای جالبی زدی که جز حقیقت نیست .تا وقتی که این رژیم مثلا اسلامی بر ایران حکومت می کنه نمیتوان انتظار هیچ گونه پیشرفتی را در کشور داشت خودشون هم که مثل کبک سرشون کردن تو برف به خیالشون کسی متوجه کاراشون نیست. اما بحث دین: من از وقتی به اینجا اومدم با خیلی از حقایق در مورد دین اسلام آشنا شدم و آرزومه که همه هموطنانم از روی تعصب از این دین جانب داری نکنند و وقتی من در اینجا این شانس را پیدا کردم که کتاب مقدس مسیحیان را مطالعه کنم متوجه شدم که اسلام یک کپی موفق از دین مسیحیت است. حالا این آخوندا هر چی می خوان تو گوش ملت بخونند که این کتاب تحریف شده جالب اینجاست که در قران 66 بار کتاب مقدس تایید شده و وقتی میگن این کتاب تحریف شده یعنی خدا عرضه نداشته کتاب خودش را از تحریف حفظ کنه!!! بهت پیشنهاد می کنم که کتاب مقدس مسیحیان را مطالعه کن و با قران مقایسه کن هر چند بعید می دانم در ایران بتوانی این کتاب را بدست بیاوری و مطالعه کنی و جانت در خطر نباشد!بازم میگم اگه به فکر کیس مذهبی هستی با اطلاعات کامل از اون جهنم بیا بیرون.
موفق باشی

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » دو شنبه 23 خرداد 1390, 8:05 am

فرهاد خیلی از مسیحا هم بودن که مسلمان شدن نباید به خاطر یه عده چیزایه دیگه رو زیر سوال برد مشکل ما همش بر میگرده به این ولایتی که اینا بر پا کردند!!!!

dearmgh

پست توسط dearmgh » سه شنبه 24 خرداد 1390, 10:11 pm

سلام به همه ي شما دوستان و رفقا
اميدوارم كه حالتان خوب باشد

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » چهار شنبه 25 خرداد 1390, 6:39 am

اقا محمد ببینید شما با پاره کردن پاسپورت یعنی هویتو عوض کردین خوب میتونید هویت جدید با خودتون ببرید و اونجا خودتونو تسلیم برایه پناهندگی کنید>
زندانی شدن 48 ساعت و بعد به اردوگاه پناهندگان برده میشوید !!
این کار کیستونو زیاد قوی نمیکنه شما دلیل مدرکم باید داشته باید؟

dearmgh

پست توسط dearmgh » یک شنبه 29 خرداد 1390, 8:42 am

فرهاد جان

سلام

mona

پست توسط mona » یک شنبه 29 خرداد 1390, 7:01 pm

با سلام خدمت دوستان.من یک سوال دارم اگه امکانش هست راهنمایی ام کنید.من با ویزای تحصیلی از کشور خارج شدم و الان فهمیدم که به صورت غیابی برام حکم صادر شده.در واقع ابلاغیه اومده که باید خودم رو معرفی کنم.این حکم در مورد شرکت در فعالیت های علیه رژیم هست.می خوام بدونم آیا با ابلاغیه و حکم دادگاه می شه برای پناهندگی اقدام کرد و اینکه کلا کیس مناسبی هست؟نگرانم کیسم رد بشه و برای اقامت تحصیلی ام مشکل بوجود بیاد.مرسی ار همگی

dearmgh

پست توسط dearmgh » دو شنبه 30 خرداد 1390, 4:25 am

با سلام

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » دو شنبه 30 خرداد 1390, 5:04 pm

سلام شما این یک برگ برنده هست که دارید ولی بهتر بیشتر قوی کنید واسه اینکار بار اقای چاووشی صحبت کنید به نظر خیلی زود اقدام کنید!!

فرهاد

پست توسط فرهاد » سه شنبه 31 خرداد 1390, 6:39 pm

سلام محمد جان
بهترین کارو داری انجام می دی بعضی ها می گن کیس مذهبی دیگه قدیمی شده ولی اینطور نیست مخصوصا برای پناهندگانی که از ایران می یان . امیدوارم در کارت موفق باشی و هر سوالی که در مورد تغییر دین داشتی من با کمال میل جواب می دم هر چند کیس من مذهبی نیست. توجه داشته باش که دین مسیحیت فقط یک شاخه ندارد . و در مورد شاخه های مختلف این دین تحقیق کن.
با ارزوی موفقیت شما

dearmgh

پست توسط dearmgh » چهار شنبه 1 تیر 1390, 6:22 am

فرهاد جان

سلام بر شما و بقيه دوستان

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » چهار شنبه 1 تیر 1390, 6:30 pm

خوب بود پولا رو جمع کن بریم!

dearmgh

پست توسط dearmgh » پنج شنبه 2 تیر 1390, 6:11 am

علي جان
سلام

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » پنج شنبه 2 تیر 1390, 1:30 pm

منظور این بود خیلی راحت رفتن به اونطرف فقط یکم بیشتر پول میخواد!

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 2 تیر 1390, 3:15 pm

mona نوشته شده:با سلام خدمت دوستان.من یک سوال دارم اگه امکانش هست راهنمایی ام کنید.من با ویزای تحصیلی از کشور خارج شدم و الان فهمیدم که به صورت غیابی برام حکم صادر شده.در واقع ابلاغیه اومده که باید خودم رو معرفی کنم.این حکم در مورد شرکت در فعالیت های علیه رژیم هست.می خوام بدونم آیا با ابلاغیه و حکم دادگاه می شه برای پناهندگی اقدام کرد و اینکه کلا کیس مناسبی هست؟نگرانم کیسم رد بشه و برای اقامت تحصیلی ام مشکل بوجود بیاد.مرسی ار همگی
سلام!
با استفاده از مدارکی که در دست دارید میتوان کیس مناسب تشکیل داد. در تهیه روند کیس بایستی بتوانید آشکارا هم فعالیتی که به خاطر آن تحت تعقیب قرار گرفته اید و هم خطری که در حال حاضر شما را تهدید میکند را نشان دهید. بهتر است حتی الامکان جهت اثبات گفته های خود مدارک و دلایل کافی در دست داشته باشید.
با توجه به اینکه به صورت قانونی از کشور خارج شده اید و احتمالا مدتی را نیز دور از ایران بوده اید بایستی این موارد را در تهیه کیس در نظر داشته باشید و آماده توجیه کردن این موارد باشید.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

dearmgh

پست توسط dearmgh » جمعه 3 تیر 1390, 2:25 am

فرهاد عزيز
علي جان
سلام

فرهاد

پست توسط فرهاد » سه شنبه 7 تیر 1390, 3:51 pm

درود خدمت آقای چاووشی
برای شما ایمیلی ارسال کردم که در آن در مورد کیسم نوشته ام .می خواستم نظر شما را در رابطه با آن بدانم و از شما کمک بخواهم و همچنین در مورد هزینه .با تشکر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 12 تیر 1390, 8:59 am

با سپاس از ایمیل شما!
هزینه کیس برای هر فرد ۱،۰۰۰ یورو و برای خانواده ۱،۵۰۰ یورو است.
همکاری با پناهجو تا زمان دریافت پناهندگی ادامه می یابد. به تازگی چندین کیس تهیه شده توسط ما در اروپا و کانادا موفق به گرفتن پناهندگی شدند.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

dearmgh

پست توسط dearmgh » پنج شنبه 16 تیر 1390, 6:00 pm

فرهاد جان
علي جان
آقاي چاوشي عزيز
و بقيه دوستان و رفقا
سلام

فرهاد

پست توسط فرهاد » چهار شنبه 29 تیر 1390, 9:19 am

با سلام خدمت آقای چاووشی
من یه سوال داشتم : آیا هر چیزی را که ما در دادگاه پناهندگی عنوان می کنیم آنها درباره آن تحقیق می کنند؟مثلا ادرس منزل ؟ محل کار؟ و ... و همچنین در مورد مشکلات قضایی که به خاطر آن پناهنده شدیم؟
منتظر جواب سریع شما هستم
با تشکر

kiarash

پست توسط kiarash » چهار شنبه 29 تیر 1390, 7:16 pm

سلام فرهاد منم تصمیم دارم بیام اتریش درضمن یکی از اشناهامون یک ماه پیش تونست بعد از چهارماه پناهندگی بگیره اما خیلی تاکید داشت که اتریش هرسال تنها یک نفر رو میپذیره و به دالایلی ارتباطمون قطع شد...در ضمن اگه خدایی نکرده شما پذیرفته نشین اخراج میشین یا بعد از یک ماه اجازه کارتون میاد؟ اگرم اجازه کار بدن سرپناه.بیمه.حقوق بخور نمیری .شاملش میشه؟...........اقای چاوشی این شرایط در سوئد حاکمه یانه؟ در ضمن حرفه من ارایشگریست؟

فرهاد

پست توسط فرهاد » چهار شنبه 29 تیر 1390, 7:55 pm

سلام کیارش جان
دوست شما کدام استان اتریش بوده ؟من در مورد وضعیت اینجا زیاد اطلاعات ندارم و ببخشید که این سوال را میکنم دوستتون با چه کیسی تونست اینقدر سریع جواب بگیره؟ممنون می شم اگه اطلاعاتی دارید در اختیارم قرار دهید

kiarash

پست توسط kiarash » چهار شنبه 29 تیر 1390, 11:03 pm

سلام فرهاد جان...اشنای ما تو وین هستش اگه شما اونجایی شاید بتونی پیداش کنی...راستی ایمیلتو ندادی ها. :?: لطف کن به کامنتهای قبلیم پاسخ بده فرهاد کمکم کن دارم دیونه :( میشم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان