پناهندگی در اتریش

راههای کسب اقامت در سوئیس و اتریش (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
sina1991

Re: پناهندگی در اتریش

پست توسط sina1991 » چهار شنبه 1 شهریور 1391, 11:16 am

Admin نوشته شده:ورود غیرقانونی برای پناهجو جرم محسوب نمیشود. این مورد در قوانین پناهندگی نیز ذکر شده است. در واقع چون پناهجو در شرایطی قرار دارد که امنیت وی در کشورش در خطر است راه دیگری به جز خروج غیرقانونی از کشور خود ندارد. درصد بسیار بالایی از پناهجویان به صورت غیرقانونی خود را به کشور مقصد میرسانند و این امر کاملا پذیرفته شده است.
خروج غیر قانونی شما از ایران نه تنها تاثیر منفی در پرونده پناهندگی ندارد بلکه میتواند به نحوی گفته های شما را تائید کند که امنیت شما در ایران در خطر بوده است و بدین خاطر نتوانسته اید به صورت قانونی از کشور خود خارج شوید.
ویزای غیرقانونی تاثیر منفی بر پرونده نخواهد داشت. شما میتوانید در دادگاه بر این نکته تاکید کنید که امنیت شما در ایران در خطر بوده است و راهی به جز خروج غیرقانونی از کشور نداشته اید.
احتمالا هدف از احضار شما و بازجوئیهای احتمالی، پی بردن به عاملین تهیه ویزای غیرقانونی است.

اکر به صورت قانومی بریم باید اسم عوض کرد

sina1991

پست توسط sina1991 » چهار شنبه 12 مهر 1391, 7:58 am

فرهاد نوشته شده:با سلام
من الان 4 ماه است که در اتریش تقاضای پناهندگی دادم توی این مدت به دلیل خروج از اتریش در کشور دیگری 2 ماه زندانی شدم و می خواستند مرا به ایران برگردانند. من به صورت قانونی از ایران خارج شدم . میخواستم اگر ممکن است مرا راهنمایی کنید که چطور کیسم را قوی تر کنم .در مورد کشور اتریش هم اطلاعاتی بدهید . ممنون

salam man ghare ba visa shingen be italia biam va asre angoshtam dadam aya diportam mikonan va che kisi bedam
mamnoon misham

sina1991

پست توسط sina1991 » چهار شنبه 12 مهر 1391, 8:05 am

ba salam man ghrare ba visa shingen be oropa biam mikham otrish panhande besham va asre angoshtam dadam aya ghabo mikonan ya diport mikonan mamnooon misham j mano bedidi chon ta 2hafte dige miram

sina1991

پست توسط sina1991 » چهار شنبه 12 مهر 1391, 8:13 am

[quote="Admin"]سلام!
بسته به اینکه در کیس اولیه خود چه مواردی را گفته باشید راههای تقویت کیس متفاوت است.
با توجه به اینکه به صورت قانونی از ایران خارج شده اید نیاز به کیس قویتری خواهید داشت. کیس بایستی به حدی قوی باشد که خروج قانونی شما از کشور را دلیلی بر امن بودن شرایط شما در ایران تلقی نکنند. همچنین خروج شما از اتریش و بازداشت در کشور دیگر نیز مورد دیگری است که ممکن است روی ان تاکید کنند.
اگر احساس میکنید کیس به حد کافی قوی نیست بهتر است هر چه سریعتر جهت تقویت ان اقدام کنید.
بندی از قانون پناهندگی شامل کسانی میشود که در خارج از کشور در شرایطی قرار میگیرند که بازگشت به کشور را برایشان خطرناک میکند. بسته به زمینه کیس و اینکه در کیس اولیه چه گفته اید و یا چه مدارکی را تحویل داده اید، میتوانید فعالیت در زمینه تقویت کیس را به نحوی ادامه دهید که شامل این بند از قانون پناهندگی شوید.
در صورت نیاز به کمک در زمینه تقویت کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موف'\

salma agr ba visa shingen italia beram otrish diport misham ya aya ghabol mikonan kis mazhabi ghable ghabole agr mishe dar bare kis komakam konid bayad chekar konam

yas

Re: پناهندگی

پست توسط yas » پنج شنبه 20 مهر 1391, 7:34 pm

با عرض سلام وخسته نباشید
بنده 26 ساله مهندسی برق قدرت دارم وخدمتم هم گذروندمومتاهل هستم کارهی فنی هم بلدم خانمم هم ارایشگر هست.خیلی دوست دارم از این کشور خارج بشم.از این مملکت خسته شدم .یکی از اقوام اتریش پناهنده شده البته مدرک تحصیلیهم نداشته والان سر کاره وراضی هست پیشنهاد میکنه من برم اونجا زندگی کنم واقامت بگیرم میگه با توجه به مشکلات ارزشش را داره.قاچاقی هم بخوام بیام دو نفره هوایی خرجش زیاده.به نظر شما ایا این کشور چطوره با توجه شرایطم .یا کشور دیگه.فقط دوست دارم اسایش داشته باشم.تا من برم شرایطو مهیا کنم .فقط دوست دارم هرچه زودتر خارج بشم از اینجا.لطفا من را راهنمایی کنید.از کجا شروع کنم.ممنون

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » جمعه 21 مهر 1391, 8:47 am

سلام گروه ما میتواند شما را در اخذ ویزای قاتوی جهت مهاجرت به کشور مقصد یاری نماید
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

farziz23

پست توسط farziz23 » شنبه 22 مهر 1391, 8:08 am

سلام آقای چاوشی، امروز متوجه شدم که از چند روز پیش سفارتا انگشت نکاری گذاشتن برای شینگن. من این امکان رو دارم که قانونی با ویزای تجاری بیام اتریش. آیا می تونید تو تهیه کیس قوی به من کمک کنید. من به همراه همسرم می خوام بیام. ضمنا" میخوام بدونم آیا برای شرکتی که برای ما دعوتنامه می فرسته مشکلی پیش میاد براش؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » یک شنبه 23 مهر 1391, 1:38 pm

farziz23 نوشته شده:سلام آقای چاوشی، امروز متوجه شدم که از چند روز پیش سفارتا انگشت نکاری گذاشتن برای شینگن. من این امکان رو دارم که قانونی با ویزای تجاری بیام اتریش. آیا می تونید تو تهیه کیس قوی به من کمک کنید. من به همراه همسرم می خوام بیام. ضمنا" میخوام بدونم آیا برای شرکتی که برای ما دعوتنامه می فرسته مشکلی پیش میاد براش؟
گروه ما می تواند به شما در تهیه ویزای قانونی کمک نماید اما از طریق اون شرکت اقدم کنید بعدا اون شرکت ر وجریمه سنگین میکنند

yas

پست توسط yas » پنج شنبه 27 مهر 1391, 6:14 pm

با سلام وعرض ادب فرمایش داده بودید قانونی من میتونم از کشور خارج بشم البته با کمک گروه شما .لطفا راهنمایی کنید.خرجش چقدره.چقدر طول میکشه.شرایط کلی را دوست دارم بدونم.ممنون

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » جمعه 28 مهر 1391, 9:24 pm

yas نوشته شده:با سلام وعرض ادب فرمایش داده بودید قانونی من میتونم از کشور خارج بشم البته با کمک گروه شما .لطفا راهنمایی کنید.خرجش چقدره.چقدر طول میکشه.شرایط کلی را دوست دارم بدونم.ممنون
سلام ما می توانیم دو نوع ویزا براتون بگیریم یک توریستی دو علمی که در قسمت نرخ خدمات قیمت ها و نحوه انها توضیح داده شده است

barad

پست توسط barad » جمعه 28 مهر 1391, 9:50 pm

علمی بهتره

dariush1100

پست توسط dariush1100 » سه شنبه 28 آذر 1391, 1:55 pm

سلام اقای چاوشی ببخشید میخواستم بدونم اگه من قاچاقی برم بلژیک یا هر کشور دیگه میتونم واسه امریکا یاهرکشور دیگه تقاضای پناهندگی بدم ممنون از لطفتون

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 28 آذر 1391, 8:13 pm

dariush1100 نوشته شده:سلام اقای چاوشی ببخشید میخواستم بدونم اگه من قاچاقی برم بلژیک یا هر کشور دیگه میتونم واسه امریکا یاهرکشور دیگه تقاضای پناهندگی بدم ممنون از لطفتون
بله می توانید به شرطی که متوجه نشوند از کشوری امن امدید و یا عبور کردید

M4F14

پست توسط M4F14 » چهار شنبه 29 آذر 1391, 5:00 pm

dariush1100 نوشته شده:سلام اقای چاوشی ببخشید میخواستم بدونم اگه من قاچاقی برم بلژیک یا هر کشور دیگه میتونم واسه امریکا یاهرکشور دیگه تقاضای پناهندگی بدم ممنون از لطفتون
از بلژیک نمیتونید واسه آمریکا یا هر کشور دیگه ای تقاضای پناهندگی بدید، حتما باید وارد خاک کشور مورد نظر برسید تا بتونید اعلام پناهندگی کنید.

فرید

پست توسط فرید » جمعه 1 دی 1391, 9:47 pm

سلام آقای چاووشی
من یک افغانی هستم الان دو سال هست که در اتریش پناهنده شده ام ولی هنوز جواب نگرفتم یعنی یک بار منفی گرفته ام .من نمی دانم باید چه کار کنم اگر می شود من را راهنمایی کنید

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » شنبه 2 دی 1391, 11:08 am

فرید نوشته شده:سلام آقای چاووشی
من یک افغانی هستم الان دو سال هست که در اتریش پناهنده شده ام ولی هنوز جواب نگرفتم یعنی یک بار منفی گرفته ام .من نمی دانم باید چه کار کنم اگر می شود من را راهنمایی کنید
سلام در مورد کیس و پروندتان اگر مشکلی دارید میتوانید با ما در ارتباط باشید

kimia nazem

پست توسط kimia nazem » جمعه 8 دی 1391, 10:39 am

سلام من هر کاری کردم که بتونم از اقا شاهین یه حرف دروغ یا چرت وپرت بشنوم نتونسم برای همین بعد از یکسال تحقیق در این مورد با هاش اقدام میکنم.من با بیژن موافقم کاره اقا شاهین عالیهshahinkashani123@yahoo.comاز خانم هایی که مثل من نمی خواهند به ترکیه بروند و مورد تهدید و خشونت قرار بگیرند به نظر من فرصت را ندهند

negin

پست توسط negin » دو شنبه 11 دی 1391, 11:42 am

salam marjan hastam az tehran hamsaram dar kare khanandegi mibashad mikhastim bedonim ke ba kease khanandegi dar otrish mishe eghdam konim az rahnamaei shoma mamnunam.[baraye panahandegi

negin

پست توسط negin » دو شنبه 11 دی 1391, 11:47 am

kasi nist javabe mano bede

tannaz

پست توسط tannaz » دو شنبه 11 دی 1391, 1:44 pm

سلام خدمت دوستان لطف کنید سوالمو جواب بدید من می‌خوام بیام اتریش واسه کیس میگن اینکه دینمو بگم می‌خوام عوض کنم زیاد جواب نمید به نظرتون اینکه من بگم از دست پدرم فرار کردم اینکه اذیتم میکرد میکرد و شکنجم میداده فایده داره البته باید بگم پدرم یه ۱ماهی‌ تو مرکز روانپزشکی بود و پروندشم هست.لطفا کمکم کنید،و یه سوال دیگه اینکه من با مادرم بیام یا تنها بیام واسه زودتر انجام شدن کار یا مکانی که بهت میدن فرقم داره?

M4F14

پست توسط M4F14 » دو شنبه 11 دی 1391, 5:54 pm

negin نوشته شده:salam marjan hastam az tehran hamsaram dar kare khanandegi mibashad mikhastim bedonim ke ba kease khanandegi dar otrish mishe eghdam konim az rahnamaei shoma mamnunam.[baraye panahandegi
اگه بتونید تغییر دین رو هم اضافه کنید کیس خوبی درمیاد. باید جوری ثابت کنید که در صورت ورودتان به ایران دستگیر و یا اعدام میشید.

M4F14

پست توسط M4F14 » دو شنبه 11 دی 1391, 5:58 pm

tannaz نوشته شده:سلام خدمت دوستان لطف کنید سوالمو جواب بدید من می‌خوام بیام اتریش واسه کیس میگن اینکه دینمو بگم می‌خوام عوض کنم زیاد جواب نمید به نظرتون اینکه من بگم از دست پدرم فرار کردم اینکه اذیتم میکرد میکرد و شکنجم میداده فایده داره البته باید بگم پدرم یه ۱ماهی‌ تو مرکز روانپزشکی بود و پروندشم هست.لطفا کمکم کنید،و یه سوال دیگه اینکه من با مادرم بیام یا تنها بیام واسه زودتر انجام شدن کار یا مکانی که بهت میدن فرقم داره?
این قضیه ی آزار توسط پدرتون به عنوان کیس اصلی خیلی قوی نیست بهتره یه کیس خوب پیدا کنید و این قضیه رو بهش اضافه کنید و مدارک پزشکی رو هم همراهتون ببرید اینجوری بهتره. موفق باشید

kimia nazem

پست توسط kimia nazem » شنبه 16 دی 1391, 1:10 pm

سلام دوستان می خواستم بگم که من چند روز پیش پاسپورت خودم را دادم به شاهین امروز زنگ زده میگه متاسفانه باید انگشت نگاری بشی تا ویزا بهت بدهند
میخواستم نظر بدهید که چکار کنم برم انگشت نگاری بشم یا پاسپورتم را بگیرم از شاهین وبه سفارت نروم؟باید برم سفارت ایتالیا.تورو خدا کمکم کنید

yas

پست توسط yas » شنبه 30 دی 1391, 1:06 pm

سلام من چندتا پیام فرستادم همچنین به ایمیلتون ولی جوابی نگرفتم اقای چاوشی

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 30 دی 1391, 1:26 pm

سلام،
دوست عزیز معمولا ایمیلها در اولین فرصت جواب داده میشوند. لطفا ایمیل خود را دوباره ارسال کنید و مطمئن شوید که آدرس ایمیلی که به ما میفرستید صحیح است چون در مواردی اتفاق افتاده است که دوستان آدرس ایمیل اشتباه به ما ارسال نموده اند که طبیعتا نمیتوان جواب ایمیلهای آنها را داد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

k2.hossein

پست توسط k2.hossein » پنج شنبه 2 خرداد 1392, 5:07 pm

با سلام من خیلیوقته که میام اینجا امروز تصمیم گرفتم که عضو بشم من برا ویزا اقدام کردم و میخوام قانونی خارج شم البته اونی که میخواد برام ویزا جور کنه قول 100 % داده امیدوارم راس به هر صورت من این ریسک و کردم از آقای چاووشی و دیگر اعضای سایت فوق العاده ممنونم چرا که اطلاعاتم صفر بوده و بعد آشنایی با این اینجا الان به اندازه ای کارم راه بیوفته میدونم توی اتریش هم کسی دارم که دارم میرم اونم توسط همین آقا رفت برام دعا کنین بگیره بچه ها only بیایی یچیزی بگی میکشمتا و و تقریبا با تمام کاربرای فعال آشنا هستم یعنی من میشناسمشون تعجب میکنم که چرا اینا توی همه کشورا نظر میدن

بعدشم اینایی که میگین آقای چاووشی جواب نمیدن ولا من که زنگ زدم جواب داد کلی هم تحویلمون گرفت حتی بهتر از این یارویی که توی ایرانه بازم میگم ممنون آقای چاووشی

bahranishayan

پست توسط bahranishayan » شنبه 18 خرداد 1392, 10:02 am

k2.hossein نوشته شده:با سلام من خیلیوقته که میام اینجا امروز تصمیم گرفتم که عضو بشم من برا ویزا اقدام کردم و میخوام قانونی خارج شم البته اونی که میخواد برام ویزا جور کنه قول 100 % داده امیدوارم راس به هر صورت من این ریسک و کردم از آقای چاووشی و دیگر اعضای سایت فوق العاده ممنونم چرا که اطلاعاتم صفر بوده و بعد آشنایی با این اینجا الان به اندازه ای کارم راه بیوفته میدونم توی اتریش هم کسی دارم که دارم میرم اونم توسط همین آقا رفت برام دعا کنین بگیره بچه ها only بیایی یچیزی بگی میکشمتا و و تقریبا با تمام کاربرای فعال آشنا هستم یعنی من میشناسمشون تعجب میکنم که چرا اینا توی همه کشورا نظر میدن

بعدشم اینایی که میگین آقای چاووشی جواب نمیدن ولا من که زنگ زدم جواب داد کلی هم تحویلمون گرفت حتی بهتر از این یارویی که توی ایرانه بازم میگم ممنون آقای چاووشی
salam khaste nabashid mikhastam bebinam mitonid shomareye rabetetono be man bedin mamnon misham.bahranishayan@yahoo.com

arj

پست توسط arj » پنج شنبه 10 مرداد 1392, 12:03 am

سلام من و همسرم یک ماهه که از طریق ویزای دانشجوییه من و ویزای همراه همسرم وارد اتریش شدیم.میخواستم بدونم با توجه به اینکه ویزام دانشجوییه،در صورت تغییر دین شانسی داریم؟وبا توجه به اینکه بزودی کلاسهام شروع میشه بعد از معرفی ممکنه شهرمون رو عوض کنن؟اونموقع تکلیف کلاسها چی میشه و اصلا پناهجو حق تحصیل داره؟واینکه ما برای 6ماه خوابگاه دانشجویی اجاره کردیم،میشه با هزینه ی خودمون اینجا بمونیم؟(توی وین هستیم)
و اینکه اگه فقط من تغییر دین و درخواست پناهندگی بدم و همسرم همراه باشه مشکلی برای اقامتش پیش میاد؟مرسی

jahanbin

پست توسط jahanbin » یک شنبه 26 آبان 1392, 11:27 am

man dokhtari 33 sale hastam mikham biyam otrish be hamrah baradaram ke motoriste keshti va man daneshjo terme avale lisans dar reshte tarbiyat morabi pish dabestani va 8 sale mobtala be bimarie ms hastam mikhastam bedonam shanse ghabul kardanam barai keshvare otrish cheghadre khobe biyam onja ya shoma keshvare dige ba emkanat va shanse digeiro pishnahad midid. mamnonam

طالبی

پست توسط طالبی » دو شنبه 23 دی 1392, 2:11 pm

سلام
من ب تازگی عضو اینجا شدم و نمیدونم در کدوم تاپیک باید سوال هامو بپرسم اگه اشتباها اینجا سوالم رو میپرسم معذرت میخوام ولی درخواست اطلاعات فوری دارم لطفا همینجا جواب بدین
من یه دختره مسیحی زاده هستم قصد دارم از طریق سازمان هایاس به آمریکا پناهنده شم قانونشون به این شکله که مدتی رو باید در اتریش بمونم و بعد برم آمریکامیخوام بدونم امکانش هس تو خود اتریش برم و اونجا درخواست پناهندگی بمونم و درهمون کشور بمونم؟

درضمن دوست پسرم مسلمونه و قصد داره بره ترکیه و در کلیسایی غسل تعمید بگیره میخوام بدونم از طریق هایاس میتونه اونم اقدام کنه و با هم بریم؟اصن درخصوص هایاس هر اطلاعاتی دارید بهم بدین ممنون میشم

scarlett

پست توسط scarlett » دو شنبه 31 شهریور 1393, 9:32 pm

سلام من تازه عضو این سایت شدم .. من به همراه همسر و دخترم 1 ساله اومدیم اتریش البته قبلش انگلیس بودیم بعد از 7 ماه دیپورت شدیم اتریش چون قبلش اینجا انگشت داده بودیم ولی هنوز برامون اینترویو نیومده کیسمون هم سیاسیه هم مذهبی مدرک تعمید هم داریم . اگه میشه راهنمایی کنید مرسی :? :| :(

homayoon112

پست توسط homayoon112 » جمعه 4 مهر 1393, 7:43 am

همه چی بستگی به صحبت کردنت داره ولی خب یه اثر منفی واسه خودت درست کردی. شما کدوم شهری? خوب هست شرایط اونجا یکم بگو واسمون?

kiarash

پست توسط kiarash » سه شنبه 25 آذر 1393, 5:51 pm

درود
مدتيه كه اقامت اتريش رو دريافت كردم و اخرين پست هام تو همين صفحه هست كه مربوط به سال ٢٠١١روزهاى تلخى كه به شيرينى تبديل شدن و ميتونيد مشاهده كنيد كسى حتى حاضر نبود يكم اطلاعات بده اما گذشت...
هركس سؤالي راجع به پناهندگي در كشورهاي ألماني زبان خصوصا اتريش داره در خدمتم

البته بنده قبلا مدت كوتاهي المان و دانمارك هم بودم ، قوانين در اتحاديه اروپا تقريبا يكي است
(تنها نحوه اجراي ان متفاوت است) برأي مثال تمامي كشورهاي اروپايي موظفند كه به روند پناهندگي رسيدگي كنند اما اين روند در بعضي از كشورها برأي مثال ألمان و سوييس زمان بيشتري خواهد برد نسبت به سايرِ كشورهاي اتحاديه
و همچنين شرايط رفاهي پناهجويان هم نه تنها در كشورها بلكه هر شهر و منطقه نسبت به ديگري متفاوت خواهد بود،
مهم ترين نكاتي كه مسير زندگي أفراد را از يكديگر تغيير خواهد داد و يكي را روانه بازداشتگاه و اماده برأي ديپورت به مبدأ
و ديگري را صاحب امتيازات و إمكانات رفاهي ان كشور مي كند، همان قدمهايي ست كه در ابتدا برداشته خواهند شد
قدمي كه از ابتدأ بد برداشته مي شوند تا انتها نيز بد خواهد بود.
بعنوان مثال وقتي كسي تقاضاي پناهندگي ميدهد تقريبا در لحظات أوليه از او نحوه خروج ، مسير ، زمان طي شده و هزينه و... و مشكل او در مبدأ ، ادرس و نشاني هاي در مدتي كه در ايران و يا مبدأ پنهان بوده و ...سؤال ميشود فراموش نكنيد كه بيشتر اوقات بازپرس سريع و با صداي بلند سؤالات را خواهد پرسيد كه هدف او تنها متشنج كردن جو خواهد بود اما به هيچ وجه اعتماد بنفس خود را از دست ندهيد و با ارامش به مترجم خود پاسخ دهيد ، هيچ گاه به سقف در و ديوار خيره نشويد تنها به بازپرس نگاه كنيد و از حركات ناهنجار و ناموزون و ... به شدت بپرهيزيد.
فراموش نكنيد كه خواستن توانست است

آرسن تاجری

پست توسط آرسن تاجری » یک شنبه 19 بهمن 1393, 11:01 pm

درود به همه
من 19 سالمه میخوام برم اتریش و پسرعمو مادرم تو وین پناهندگی گرفته ولی ازش خبری ندارم که چطوری و اصلا به چه طریقی
ولی من میخوام برم . سربازی هم نرفتم اگه میشه راهنماییم کنید
اگر قانونی یا غیر قانونی میشه رفت راهنماییم کنید

آرسن تاجری

پست توسط آرسن تاجری » دو شنبه 20 بهمن 1393, 5:46 pm

کسی نیست که کمک کنه ؟

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 20 بهمن 1393, 6:46 pm

آرسن تاجری نوشته شده:درود به همه
من 19 سالمه میخوام برم اتریش و پسرعمو مادرم تو وین پناهندگی گرفته ولی ازش خبری ندارم که چطوری و اصلا به چه طریقی
پاسپورت داری؟
میشه رفت ولی باید کیس داشته باشی برای پناهندگی ،وگرنه جواب منفی بگیری باید برگردی .
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

آرسن تاجری

پست توسط آرسن تاجری » سه شنبه 21 بهمن 1393, 11:33 am

iranian نوشته شده:
پاسپورت داری؟
میشه رفت ولی باید کیس داشته باشی برای پناهندگی ،وگرنه جواب منفی بگیری باید برگردی .

درود عزیزم
نه مشکل من همون پاسپورت هستش بعد مشمول هم هستم
کیس هم میخوام مذهبی بردارم
کلیمی هستم

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 21 بهمن 1393, 8:40 pm

آرسن تاجری نوشته شده:
iranian نوشته شده:
پاسپورت داری؟

درود عزیزم
کلیمی هستم
چون اقلیت مذهبی هستی میتونی پناهندگی بگیری
باید راهی پیدا کنی برای رفتن
ولی اگر میتونی مشکل خروج را حل کن و با ویزا برو این برای شما خیلی بهتره
سفر قاچاقی سختی خودش را داره
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

آرسن تاجری

پست توسط آرسن تاجری » جمعه 24 بهمن 1393, 8:51 pm

iranian نوشته شده:
آرسن تاجری نوشته شده:
iranian نوشته شده:
پاسپورت داری؟

درود عزیزم
کلیمی هستم
چون اقلیت مذهبی هستی میتونی پناهندگی بگیری
باید راهی پیدا کنی برای رفتن
ولی اگر میتونی مشکل خروج را حل کن و با ویزا برو این برای شما خیلی بهتره
سفر قاچاقی سختی خودش را داره
درود
ایرانیان جان عزیز ممنون از راهنماییت
یه سوال شما اطلاع دارید که در حال حاضر اتریش پناهندگی و قبول میکنه یا نه ؟
آخه یکی از دوستانه من تو آلمان هست به من گفت احتمالا قبول نکنن و پناهنده قبول نمیکنن .
بازم اگر شما اطلاعاتتون تکمیله به من یه خبر بدید

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » جمعه 24 بهمن 1393, 9:12 pm

درود
آخه یکی از دوستانه من تو آلمان هست به من گفت احتمالا قبول نکنن و پناهنده قبول نمیکنن .
ببینید کلا تو اروپا شرایط برای پناهندگی خوب نیست و قبولی سخت شده اما با داشتن یک کیس مناسب امکانش هست
نه ! همچین چیزی نیست شما در اتریش میتونی درخواست بدی ،و قبولی بگیری،

آرسن تاجری

پست توسط آرسن تاجری » سه شنبه 5 اسفند 1393, 7:06 pm

iranian نوشته شده:
درود
ببینید کلا تو اروپا شرایط برای پناهندگی خوب نیست و قبولی سخت شده اما با داشتن یک کیس مناسب امکانش هست
درود ایرانیان جان عزیز
شما نفری و میشناسی که با تضمین من و تا آلمان برسونه و هزینش چقدره ؟

آرسن تاجری

پست توسط آرسن تاجری » سه شنبه 5 اسفند 1393, 9:26 pm

آرسن تاجری نوشته شده:
iranian نوشته شده:
درود
درود ایرانیان جان عزیز
شما نفری و میشناسی که با تضمین من و تا آلمان برسونه و هزینش چقدره ؟
سلام خوبی ایرانیان جان عزیز داداش یه سوال ازت دارم الان شما خارج از کشوری یا داخل
اگر هم برنامه لاین رو داری
این id منه : arsentajeri
اگه تونستی منو ادد کن و اگه وقت داشتی اونجا با هم صحبت کنیم

jackbauer

پست توسط jackbauer » دو شنبه 11 اسفند 1393, 10:10 am

سلام دوستان من عضو جدید هستم.سوالی داشتم.
اگر بنده قانونن به اتریش برم و اونجا تغییر دین بدم و درخواست پناهندگی کنم آیا کیس موفقی خواهد بود یا خیر؟؟

سوال دیگرم اینکه کسانی که درخواست پناهندگی میکنن ،میتونند خارج از کمپ زندگی کنند یا حتما داخل کمپ باید باشند؟
ممنونم من فرید 24 از تهران

jackbauer

پست توسط jackbauer » دو شنبه 11 اسفند 1393, 7:58 pm

دوستان خواهشا ما رو هم راهنمایی کنید

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 13 اسفند 1393, 6:42 pm

jackbauer نوشته شده:سلام دوستان من عضو جدید هستم.سوالی داشتم.
اگر بنده قانونن به اتریش برم و اونجا تغییر دین بدم و درخواست پناهندگی کنم آیا کیس موفقی خواهد بود یا خیر؟؟

سوال دیگرم اینکه کسانی که درخواست پناهندگی میکنن ،میتونند خارج از کمپ زندگی کنند یا حتما داخل کمپ باید باشند؟
ممنونم من فرید 24 از تهران
کیس شما 1% هم شانس قبولی نخواهد داشت وقتی قصد دارید قانونی با ویزا بروید باید یک کیس بسیار قوی داشته باشید در غیر اینصورت امکان گرفتن پناهندگی با این کیس های ضعیف مثل تغییر دین و... نمیباشد ،پیشنهاد میکنم اگر رفتید درخواست پناهندگی نکنید ،

ماندن در کمپ اجباری نیست ،

masood1350

پست توسط masood1350 » یک شنبه 10 خرداد 1394, 6:41 pm

سلام
من میخوام پسرم رو که 16 سالشه تا یک ماه دیگه بفرستم اتریش و اونجا دایی من و خانوادش هستن که تازه رفتن دو ماهه رسیدن و تقاضای پناهندگی دادن و الان هم بهشون یک خونه دادن چون خانوادگی رفتن - یک نفر از اشنایان هست که 30 مبلبون میگیره و ویزای اتریش رو میزنه تو پاسپورت -
نظر شما چیه ؟ و چه توصیه ای دارید ؟ میکه نیازی به رفتن سفارت هم نیست ویزا رو تو پاس میزنه تحویل میده !!!
و ایا مبتونم از شما برای تشکیل یک کیس خوب کمک بگیرم ؟ و هزینه خدماتتون و نحوه پرداخت به چه صورت هست -
ضمنا من تو وایبر هم براتون پیام گزاشتم
ضمنا نظرتون در مورد انکلیس چیه و میتونم بفرستمش اونجا ؟
سنش کمه خیلی نگرانم ولی باید بفرسمش چون سال دیگه سرباز میشه

amirkhan22

پست توسط amirkhan22 » یک شنبه 10 خرداد 1394, 9:42 pm

بدرود

دوستان چرا خودتون را گول میزنید؟؟؟

کدوم ویزا را میزنه؟؟ مگه طرف سفیر سفارت؟؟

اون ویزا های که میزنن بدون بارکد، یعنی ویزا اورجينال شک نکن بهش ولی هیچ کاری نمیتونی باهاش بکنی فقط پولت این وسط میپره، ویزا یک برگه کوچیک با 100 یورو میگیرن و پر میکنن.

تنها راه رفتن و خروج از ایران بصورت هوایی یا زمینی با قاچاقبرا هست.

گول ویزاهای بدون اثر نخورین!!

موفق باشین
00306997460801

whatsapp

nozhan

پست توسط nozhan » پنج شنبه 21 خرداد 1394, 9:29 pm

درود فراوان بر همه ی دوستان گرامی و اددمین سایت
من میخوام برای مهاجرت از طریق پناهندکی اقدام کنم و چون یه بچه کوچیک 10 ماهه دارم نمیتونم مسیر های پر خطر و غیر قانونی رو انتخاب کنم یه راه بهم پیشنهاد شده که با پرواز یه کشور دیگه که عضو اتحادیه اروپا نیست برم و موقع توقف هواپیما توی مسیر که از فرانسه یا آلمان میگذره درخواست پناهندگی بدم
این کار چقدر شدنیه ؟؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 25 خرداد 1394, 4:53 am

درود دوست عزیز!
موردی که اشاره نمودید از نظر تئوری قابل انجام است ولی دارای یک سری موانع نیز میباشد. در نظر داشته باشید که به هنگام حضور در سالن ترانزیت معمولا براحتی نمیتوان وارد گیتهای خروجی منتهی به خاک ان کشور شد. ممکن است ماموران فرودگاه اجازه خروج شما از سالن ترانزیت را ندهند و مجبور شوید مسیر خود به سمت کشوری که بلیت تهیه نموده اید را ادامه دهید.
در صورتی که تصمیم گرفتید در سالن ترانزیت درخواست پناهندگی دهید به احتمال زیاد با مقاومت مامورین فرودگاه مواجه خواهید شد اما شما نبایستی تسلیم شوید و در صورت لزوم با ایجاد سر و صدا و جلب نظر مسافرین و احتمالا مقامات بالاتر فرودگاه آنها را مجبور کنید تا به شما اجازه دهند درخواست پناهندگی خود را ارائه دهید.
با توجه به اینکه در نوشته های خود به فرانسه اشاره نموده اید، توصیه میشود در فرانسه درخواست پناهندگی ندهید. آلمان گزینه بسیار بهتری جهت درخواست پناهندگی است.
در صورتی که تصمیم داشته باشید بصورت قانونی و با ویزا وارد کشورهای اروپایی، کانادا، امریکا و... شده و درخواست پناهندگی دهید میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

afshin milan

پست توسط afshin milan » شنبه 19 دی 1394, 6:23 pm

سلام

ببخشید اقای چاوشی یه سئوال داشتم من اومدنی ایتالیا دستگیر شدم اثر انگشت دادم بعد دو روز رفتم سوئیس درخواست پناهندگی دادم و در سوئیس بعد ۵ماه دیپورت شدم ایتالیا،ایتالیا هم یه برگه در فرودگاه به مهلت زمانی یک هفته دریافت کردم که از ایتالیا مجبورا به گفته انها باید برم بیرون من هم اومدم اتریش الان در اتریش درخواست دادم اما خودم گفتم که اثر انگشت سوئیس و ایتالیا را دارم الان ۱ماهه در کمپ منتظرم به نظر شما من رو دیپورت میکنن اگه راه دیگه هم داره من رو راهنمایی کنید

ممنون از شما

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان