پناهندگي در اتريش

راههای کسب اقامت در سوئیس و اتریش (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
meiti

پناهندگي در اتريش

پست توسط meiti » یک شنبه 25 فروردین 1392, 8:27 pm

کسي از شرايط پناهندگي در اتريش خبر داره , اگر ميتونيد راهنمايي کنيد. با ويزا خود اتريش وارد وين بشم و بعداز چند روز درخواست بدم؟

God.Father

Re: پناهندگي در اتريش

پست توسط God.Father » سه شنبه 27 فروردین 1392, 4:09 pm

meiti نوشته شده:کسي از شرايط پناهندگي در اتريش خبر داره , اگر ميتونيد راهنمايي کنيد. با ويزا خود اتريش وارد وين بشم و بعداز چند روز درخواست بدم؟
شرایتش خیلی خوب نیست و خیلی سخت جواب میده و با توجه به این که شما با ویزا دارید میرید کارتون سخت تر هم میشه. چون انگشت نگاری شدید باید خیلی زود خودتون رو معرفی کنید چون اونها دقیقا میدونن شما چه روزی ویزا گرفتید و چه روزی رسیدید اتریش و اگه خیلی دیر خودتون رو معرفی کنید باید این کارتون رو توجیه کنید. معمولا تا یکی دو هفته گیر نمیدن و میتونید بگید آدرس اداره ی مهاجرت رو بلد نبودید و از این جور چیز ها. موفق باشید

meiti

پست توسط meiti » سه شنبه 27 فروردین 1392, 6:51 pm

ممنون ولي من شنيده بودم شرايطش خيلي خوبه؟ درهرصورت کار ديگه اي نميتونم بکنم درسته ' ميتونم برم اسکانديناوي يا برم ميگردونن اتريش, يا پيشنهاد ديگه اي داريد؟

qmarsio

پست توسط qmarsio » چهار شنبه 28 فروردین 1392, 10:26 am

meiti نوشته شده:ممنون ولي من شنيده بودم شرايطش خيلي خوبه؟ درهرصورت کار ديگه اي نميتونم بکنم درسته ' ميتونم برم اسکانديناوي يا برم ميگردونن اتريش, يا پيشنهاد ديگه اي داريد؟
با ویزا و انگشت نگاری اتریش شما فقط میتونید اتریش درخواست بدید

God.Father

پست توسط God.Father » پنج شنبه 29 فروردین 1392, 2:45 pm

اتریش خیلی سخت جواب میده. شاید جدیدا بهتر شده باشه

meiti

پست توسط meiti » شنبه 31 فروردین 1392, 9:15 am

مرسي که راهنمايي کرديد دوستان خودمم اين قانون رو ميدونم ولي ميگم شايد بر نگردوند؟ به امتحانش که مي ارزه درسته برم سوئد يا دانمارک نهايتا بر ميگردونن اتريش از اين خراب شده که بهتره

dream

پست توسط dream » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 10:07 pm

من 6 ماهه در اتریش جواب مثبت گرفتم... بنظر من از اول باید قدمتون رو درست بردارید ... اگه برگشت بخورید از جایی؛ فقط معطل میشید و کیستون سخت میشه . اتریش در استان تیرول برای ایرانی ها در حال حاضر عالی جواب میده . فرصت رو از دست ندید

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 10:25 pm

dream نوشته شده:من 6 ماهه در اتریش جواب مثبت گرفتم... بنظر من از اول باید قدمتون رو درست بردارید ... اگه برگشت بخورید از جایی؛ فقط معطل میشید و کیستون سخت میشه . اتریش در استان تیرول برای ایرانی ها در حال حاضر عالی جواب میده . فرصت رو از دست ندید
تشکر .اقا حق کار؟مسکن؟حقوق؟بیمه؟مدت انتظار؟چند درصد قبولی داشته سالهای قبل؟
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

Sanaz8
محل اقامت: لیورپول ( در آینده )

پست توسط Sanaz8 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 7:05 pm

dream نوشته شده:من 6 ماهه در اتریش جواب مثبت گرفتم... بنظر من از اول باید قدمتون رو درست بردارید ... اگه برگشت بخورید از جایی؛ فقط معطل میشید و کیستون سخت میشه . اتریش در استان تیرول برای ایرانی ها در حال حاضر عالی جواب میده . فرصت رو از دست ندید
آقا شما با چه کیسی پناهندگی گرفتی؟؟ مذهبی یا سیاسی؟؟
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست

Arad Avanesian

پست توسط Arad Avanesian » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 7:42 pm

dream نوشته شده:من 6 ماهه در اتریش جواب مثبت گرفتم... بنظر من از اول باید قدمتون رو درست بردارید ... اگه برگشت بخورید از جایی؛ فقط معطل میشید و کیستون سخت میشه .
اتریش در استان تیرول برای ایرانی ها در حال حاضر عالی جواب میده . فرصت رو از دست ندید
سلام
داداش اول كه خوشحالم كه موفق شديد و اما سوالي داشتم از خدمتت ;)
شما الان خودتون تو ایالت تيرول هستيد ؟
من قبلا تصميم مهاجرت به كشور اتريش رو داشتم و اطلاعاتي رو هم جمع كردم
درباره ايالت تيرول ميشه لطف كنيد بگيد
منظورتون تيرول شمالي هست يا شرقي :?: :!:
فکر میکردم تو همدردی!
ولی نه!
تو هم دردی

dream

پست توسط dream » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 9:25 pm

برای سوریه ای ها و ایرانی ها الان خوب جواب میدن .... تو تیرول کیس مذهبی خیلی خوب جواب میده ....اولش توی محل پذیرش می مونین ... بعد چند روز منتقل میشید... که میگن ایرانی بره تیرول منفی نمی گیره :)
مدت زمان انتطار تا دریافت نامه اینترویو حدود 3 تا 4 ماهه.... بعد از اینترویو هم 1 ماهه یا کمتر جواب میدن
در تیرول اجاره منزل تا 300 320 یورو رو دولت میده ... ماهی هم نزدیک 700 تا حقوق (بعد از جواب مثبت ) ولی قبلش 220 یورو
مدرک و کاغذ بازی رو فراموش کنید ..... فقط با صحبت باید قاضی رو قانع کنید
تیرول شمالی یا شرقی فرق نمی کنه .... همش تحت نظارت اینزبروکه

meiti

پست توسط meiti » شنبه 28 اردیبهشت 1392, 7:01 pm

سلام دوست عزير من شينگن اتريش رو گرفتم.
و ماه آينده عازم هستم ميشه منو راهنمايي کني ممنون ميشم.
اگر آدرس ميل هم بدي من ازتون چندتا سوال دارم.
با سپاس

alireza25

پست توسط alireza25 » دو شنبه 30 اردیبهشت 1392, 10:55 am

dream نوشته شده:برای سوریه ای ها و ایرانی ها الان خوب جواب میدن .... تو تیرول کیس مذهبی خیلی خوب جواب میده ....اولش توی محل پذیرش می مونین ... بعد چند روز منتقل میشید... که میگن ایرانی بره تیرول منفی نمی گیره :)
مدت زمان انتطار تا دریافت نامه اینترویو حدود 3 تا 4 ماهه.... بعد از اینترویو هم 1 ماهه یا کمتر جواب میدن
در تیرول اجاره منزل تا 300 320 یورو رو دولت میده ... ماهی هم نزدیک 700 تا حقوق (بعد از جواب مثبت ) ولی قبلش 220 یورو
میشه ایمیل بدید بتونم چند تا سوال کنم؟

dream

پست توسط dream » دو شنبه 30 اردیبهشت 1392, 6:45 pm

اگر بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم
nadertab@yahoo.com

qmarsio

پست توسط qmarsio » سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 9:45 pm

اتریش شنیدم به مهاجر کار نمیدن و راسیست هستند...

شما که اونجایی تا چه حد صحت دازه ؟

dream

پست توسط dream » چهار شنبه 1 خرداد 1392, 6:29 am

متاسفانه این که مشکل اروپاست ... اسکاندیناویا یه جور ...انگلیس یه جور ...آلمانی زبانها هم یه جور ... من هنوز به مرحله کار نرسیدم و دارم زبان می خونم ...ولی این مسئله قابل انکار نیست

k2.hossein

پست توسط k2.hossein » پنج شنبه 2 خرداد 1392, 7:07 pm

با سلام و خسته نباشین منم میخوام برم اتریش اما هرکی یچیزی میگه در مورد اونجا کاربر عزیزdream شما که اونجایین یه اطلاعات دقیق بدین من ایمیل بهنون زدم ممنون که جواب دادین دوباره یکی دیگه زدم با جزییات بیشتر بازم ممنون از کمکت

qmarsio

پست توسط qmarsio » پنج شنبه 2 خرداد 1392, 7:39 pm

dream نوشته شده:متاسفانه این که مشکل اروپاست ... اسکاندیناویا یه جور ...انگلیس یه جور ...آلمانی زبانها هم یه جور ... من هنوز به مرحله کار نرسیدم و دارم زبان می خونم ...ولی این مسئله قابل انکار نیست
بله متاسفانه
بر خلاف میل دولت ها بر علیه راسیست بودن مردم بعضی کشورها راسیست هستند

schone

پست توسط schone » یک شنبه 5 خرداد 1392, 10:53 am

دوستان من از سفارت اتريش درخواست ويزا کردم ولي امروز ريجکت شدم. خيلي دمقم , اگر از ايتاليا درخواست کنم ولي مستقيم برم اتريش برم ميگردونن ايتاليا؟

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 5 خرداد 1392, 1:49 pm

schone نوشته شده:دوستان من از سفارت اتريش درخواست ويزا کردم ولي امروز ريجکت شدم. خيلي دمقم , اگر از ايتاليا درخواست کنم ولي مستقيم برم اتريش برم ميگردونن ايتاليا؟
ایتالیا بر عکس اتریش یک ضرب داره ویزا میده ولی تو همون ایتالیا باید درخواست بدی این ریجکت شدن هم میتونه کمی موثر باشه تو گرفتن ویزای ایتالیات کارتو به احتمال زیاد سختتر میکنه

schone

پست توسط schone » یک شنبه 5 خرداد 1392, 8:15 pm

سلام شما ايراني يا رفتي , ايتاليا ميدونم بهتر ولي از ناچاري مبخوام درخواست بدم
ولي نميخوام ايتاليا برم
راجب کمپ يا شرايط و مزاياش چيزي ميدوني

ben10

پست توسط ben10 » دو شنبه 6 خرداد 1392, 4:05 pm

schone نوشته شده:سلام شما ايراني يا رفتي , ايتاليا ميدونم بهتر ولي از ناچاري مبخوام درخواست بدم
ولي نميخوام ايتاليا برم
آقا یک جای این کره خاکی هستم البته قابل درکه که به خاطر بدتر شدن شرایط ایران مجبورید برید ایتالیا به احتمال زیاد به شما ویزا میده تنها سفارت خونه اروپائی هست که به صورت دیمی داره ویزا میده بر عکس بقیه تا اونجا که خبر دارم کمپ نمیده ولی تو کلیسا جای خواب بهت میده با کمک سازمانهای خیریه سرپناهی و خوردو خوراکی برات تامین میشه من دوستی داشتم 10 سال پیش رفت ولی 3 ساله برگشته ایران اقامت انجا را هم داره اوضاع کارش می گفت اصلا جالب نیست به همین خاطر مجبور شد برگرده تازه اقوامی هم اونجا داشت که با 30 سال سابقه اقامت و شغل زرگری می گفت به شدت ناراضی هستند امکاناتش مثل کشورهای غرب و شمال اروپا نیست ولی کشور توریستی و قشنگیه ولی خوب برای پناهندگی اینا دلیل نمیشه بالاخره یک جا برو که بتونی حداقل سیاه کار کنی نه مثل ایتالیا اسپانیا که خودشونم درگیرند

k2.hossein

پست توسط k2.hossein » دو شنبه 6 خرداد 1392, 9:29 pm

ben10 نوشته شده:
schone نوشته شده:سلام شما ايراني يا رفتي , ايتاليا ميدونم بهتر ولي از ناچاري مبخوام درخواست بدم
ولي نميخوام ايتاليا برم
آقا یک جای این کره خاکی هستم البته قابل درکه که به خاطر بدتر شدن شرایط ایران مجبورید برید ایتالیا به احتمال زیاد به شما ویزا میده تنها سفارت خونه اروپائی هست که به صورت دیمی داره ویزا میده بر عکس بقیه تا اونجا که خبر دارم کمپ نمیده ولی تو کلیسا جای خواب بهت میده با کمک سازمانهای خیریه سرپناهی و خوردو خوراکی برات تامین میشه من دوستی داشتم 10 سال پیش رفت ولی 3 ساله برگشته ایران اقامت انجا را هم داره اوضاع کارش می گفت اصلا جالب نیست به همین خاطر مجبور شد برگرده تازه اقوامی هم اونجا داشت که با 30 سال سابقه اقامت و شغل زرگری می گفت به شدت ناراضی هستند امکاناتش مثل کشورهای غرب و شمال اروپا نیست ولی کشور توریستی و قشنگیه ولی خوب برای پناهندگی اینا دلیل نمیشه بالاخره یک جا برو که بتونی حداقل سیاه کار کنی نه مثل ایتالیا اسپانیا که خودشونم درگیرند
ben 10 ماشالله همه جا هستیا یه پا استادی وسه خودت .بابا بدبخت ایران هرکی میاد اینجا هنوز ایرانه جز چند نفر که رفتن و واقعا مشاور خوبین راستی بن تن جوابتو توی فروم پناهندگی در اتریش دادم توی اون یکی برو یه نگاهی بنداز گاگول و شما دوست عزیز استثنا ان بن تن راس میگه منم شنیدم البته توی همین فروم ها که وضعیت ایتالیا خوب نیست .من خودم برا ویزا اتریش اقدام کردم میشه بگی چرا رد کردن ممنون میشم اگه دلایل و بگی

65 mahdi

پست توسط 65 mahdi » شنبه 11 خرداد 1392, 10:13 am

سلام دوستان من از سفارت اتریش وقت گرفتم و مدارکم کامل است می خواستم بدونم آیا کسی ویزا توریستی از اتریش گرفته در این سفارت انگشت نگاری انجام می شه یا نه ؟
اگر می شه در چه مرحله و آیا در برگه است یا کامپیوتری ؟

comer_boy

پست توسط comer_boy » شنبه 11 خرداد 1392, 10:56 am

ba arze salam

soale man in ast>
bar asase bande 3 madde 16 ghanoone dublin agar man 3mah az keshvare avvali ke darkhaste panahandegi dadam kharej basham oon keshvar
digar masooliate residegi be darkhaste man ra nadarad va man mitavanam dar keshvare badi darkhast daham aya in dorost ast?

soale badi man 3 hafte pish az keshvar bulgaria farar kardam dar hali ke 40 rooze pish oonja angoshte panahandegi dade boodam hala ba in ghanoone madde 16 bande 3 mitoonam 3 mah makhfi sham badan khodamo be ye keshvare jadid moarefi konam va deport nasham be bulgaria.

va be tore kolli chetor mitoonam mashmoole dublin nasham
agar zoodtar pasokhe man ra bedid komake bozorgi mishavad

k2.hossein

پست توسط k2.hossein » شنبه 11 خرداد 1392, 11:25 am

65 mahdi نوشته شده:سلام دوستان من از سفارت اتریش وقت گرفتم و مدارکم کامل است می خواستم بدونم آیا کسی ویزا توریستی از اتریش گرفته در این سفارت انگشت نگاری انجام می شه یا نه ؟
اگر می شه در چه مرحله و آیا در برگه است یا کامپیوتری ؟
سلام دوست عزیز به صرف اینکه مدارکت کامل باشن مطمن نباش که بهت ویزا میدون چوم میره سفارت یجوری میشه گفت ازت مصاحبه میکنن کهخ باید جوری رفتار کنی که حس نکن شما قراره برین اونجا بمونیین بقول معروف گاف ندی و اینکه اگه فرومارو نگاه مرده باشی میبینی که اکثر بچه ها گفتن که اثر انگشت میگیرن

65 mahdi

پست توسط 65 mahdi » سه شنبه 14 خرداد 1392, 5:53 am

schone نوشته شده:دوستان من از سفارت اتريش درخواست ويزا کردم ولي امروز ريجکت شدم. خيلي دمقم , اگر از ايتاليا درخواست کنم ولي مستقيم برم اتريش برم ميگردونن ايتاليا؟
سلام دوست عزیز من هقته دیگه وقت مصاحبه دارم ممنون می شوم کمکم کنید .
چه مدارکی دادی و چه سوالاتی کردن و از شما اثر انگشت گرفتن ؟
چی شد که رد شدین ؟
آیا در پاس مهر رجکت خورده ؟

schone

پست توسط schone » سه شنبه 14 خرداد 1392, 8:33 pm

مدارک من کامل بود و هيچ مشکلي نداشت , نوشته قصد سفرت مارو قانع نکرد , اثر انگشت که ١٠٠٪ ميگيرن درضمن مهر ريجکتي هم خورد , انکار چند وفت سفير عوض شده و بد ويزا ميده , ان شالله به شما بدن

65 mahdi

پست توسط 65 mahdi » دو شنبه 20 خرداد 1392, 10:38 am

[quote="schone"]مدارک من کامل بود و هيچ مشکلي نداشت , نوشته قصد سفرت مارو قانع نکرد , اثر انگشت که ١٠٠٪ ميگيرن درضمن مهر ريجکتي هم خورد , انکار چند وفت سفير عوض شده و بد ويزا ميده , ان شالله به شما بدن[

بهشون گفتی قصدت از سفر چه یه ؟
رزرو هتل و هواپیما داشتی ؟
من اگر رد بشم می خوام با آدم پرون برم
30 میلیون می گیره

پارسا فرازمند

پست توسط پارسا فرازمند » دو شنبه 31 تیر 1392, 3:37 pm

سلام دوستان .من یک ایرانی هستم .و هم اکنون توی استان تیرول و شهر فیبر برون ساکنم.از طریق پناهندگی اومدم البته با ویزا فرانسه .باید بگم که اثر انگشت توی سفارت هیچ تاثیری نداره .شما اگه قبلا توی اتحادیه اروپا اثر داشته باشید مشکل سازه.بیخود خودتونو نگران اثر سفارت نکنید .من در خدمت دوستان هستم اگه سوالی داشتن ایمیل من هس
farazaryamanesh@yahoo.com
در خدمتم

qmarsio

پست توسط qmarsio » دو شنبه 31 تیر 1392, 11:20 pm

پارسا فرازمند نوشته شده:سلام دوستان .من یک ایرانی هستم .و هم اکنون توی استان تیرول و شهر فیبر برون ساکنم.از طریق پناهندگی اومدم البته با ویزا فرانسه .باید بگم که اثر انگشت توی سفارت هیچ تاثیری نداره .شما اگه قبلا توی اتحادیه اروپا اثر داشته باشید مشکل سازه.بیخود خودتونو نگران اثر سفارت نکنید .من در خدمت دوستان هستم اگه سوالی داشتن ایمیل من هس
farazaryamanesh@yahoo.com
در خدمتم
شما مصاحبه شدید ؟!

شاید اثر انگشت شما در نیومده...

اصولا اثر انگشت باید در بیاد و دیپورت بشید فرانسه

پارسا فرازمند

پست توسط پارسا فرازمند » یک شنبه 6 مرداد 1392, 1:09 am

نه هنوز مصاحبه نشدم
نه عزیزم هچ ربطی به هم نداره
اگه قرار باشه شصتت در بیاد همونجا بهت میگن .و اگه در بیاد اصلان کارت سفید بهت نمیدن .نمیدونم این اطلاعاتو کیا میدن .به هر حال گمراه نشید.

پارسا فرازمند

پست توسط پارسا فرازمند » یک شنبه 6 مرداد 1392, 1:13 am

در ضمن من تجربیتمو میگم شاید به درد یه هموطنم بخوره که این همه هزینه نکنه بیاد اینجا بعدشم به مشکل بخوره.چون من خودم ایران که بودم خیلی نگران همین قضیه بودم .اومدمم 700 تا بیخودی به یه وکیل دادم .شما ازین اشتباها نکنید .بازم سوالی بود من در خدمتم بی منت

arashtn1

پست توسط arashtn1 » یک شنبه 6 مرداد 1392, 2:01 pm

یه مثل هست که میگه نشاشیده شبگار درازه!!
این شاالله به مشکل نخورید ما از خدامونه

milad115

پست توسط milad115 » یک شنبه 6 مرداد 1392, 4:03 pm

yani viza yonan begirim badesh az france berim englis diport nemishim hala age to englis begiim ghanoni omadim ye vakil khob begirim mishe mosbat gereft?

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 6 مرداد 1392, 9:52 pm

پارسا فرازمند نوشته شده:در ضمن من تجربیتمو میگم شاید به درد یه هموطنم بخوره که این همه هزینه نکنه بیاد اینجا بعدشم به مشکل بخوره.چون من خودم ایران که بودم خیلی نگران همین قضیه بودم .اومدمم 700 تا بیخودی به یه وکیل دادم .شما ازین اشتباها نکنید .بازم سوالی بود من در خدمتم بی منت
اثر انگشت که درمیاد شک نکن فقط یک کمی کیست شاید پیچیده باشه

طالبی

پست توسط طالبی » دو شنبه 23 دی 1392, 2:30 pm

dream نوشته شده:برای سوریه ای ها و ایرانی ها الان خوب جواب میدن .... تو تیرول کیس مذهبی خیلی خوب جواب میده ....اولش توی محل پذیرش می مونین ... بعد چند روز منتقل میشید... که میگن ایرانی بره تیرول منفی نمی گیره :)
سلام
من ب تازگی عضو اینجا شدم و نمیدونم در کدوم تاپیک باید سوال هامو بپرسم اگه اشتباها اینجا سوالم رو میپرسم معذرت میخوام ولی درخواست اطلاعات فوری دارم لطفا همینجا جواب بدین
من یه دختره مسیحی زاده هستم قصد دارم از طریق سازمان هایاس به آمریکا پناهنده شم قانونشون به این شکله که مدتی رو باید در اتریش بمونم و بعد برم آمریکامیخوام بدونم امکانش هس تو خود اتریشئدرخواست پناهندگی بدم ودرهمون کشور بمونم؟

درضمن با توجه به این جوابی که دادین دوست پسرم مسلمونه و قصد داره بره ترکیه و در کلیسایی غسل تعمید بگیره میخوام بدونم از طریق هایاس میتونه اونم اقدام کنه و با هم بریم؟اصن درخصوص هایاس هر اطلاعاتی دارید بهم بدین ممنون میشم

سعید یاری

پست توسط سعید یاری » چهار شنبه 23 مهر 1393, 5:26 pm

دوستان سلام همسرم و دو فرزندم با ویزای دانشجویی موفق شدن شینگن اتریش را بگیرند ایا پس از ورود میتونن درخواست پنا هندگی بدن وموفقیتشون چند درصد میتونه باشه یا درخواست اقامت میتونن بدن چه شرایطی داره ممنون میشم اطلاعاتی اگه دارید بدید

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 27 مهر 1393, 5:31 am

درود،
قطعا میتوانند درخواست پناهندگی بدهند. در هر شرایطی پناهجو این حق را دارد که درخواست خود را ارائه نماید. پناهجویی که بصورت قانونی از کشور خود خارج شده و درخواست پناهندگی مینماید با این سوال مواجه خواهد شد که چگونه موفق شده است علی رغم اینکه امنیتش در خطر بوده است از کشور خود بصورت قانونی خارج شود. پاسخ به این سوال را بایستی در کیس تهیه شده در نظر گرفت. یکی از منطقی ترین راهها این است که پناهجو نشان دهد پس از خروج از کشور امنیتش به خطر افتاده است. البته چنین کیسی بایستی بسیار قوی باشد و مدارک کافی جهت اثبات گفته های پناهجو داشته باشد.
در صورت نیاز به کمک در زمینه تهیه کیس میتوانید ازما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

shervin-iranian

پست توسط shervin-iranian » سه شنبه 29 مهر 1393, 12:37 pm

سلام...وقت بخیر...منم ویزای سه ماه از اتریش دارم...ولی چون تنهام و اونجا کسی رو ندارم هنوز اقدامی نکردم..میشه لطف کنید و هر اطلاعی را بدست آوردید منم در جریان بزارید ممنون
shervin.persian@gmail.com

rocky212

پست توسط rocky212 » پنج شنبه 1 آبان 1393, 1:57 pm

Slm.man ghasd raftan b otrish daram.varzeshkaram heykali v shoghlam inja security kasi hast mano rahnmai kone v adam paroon motmaen mikham

حسام۲۸

پست توسط حسام۲۸ » چهار شنبه 30 فروردین 1396, 10:39 am

همسفر واسه اتریش غیرقانونی.زمان حرکت یه ماه دیگه.پیام خصوصی بزارین

farzin beigi

پست توسط farzin beigi » جمعه 1 اردیبهشت 1396, 12:17 pm

داداشی ک میخوای بری اتریش یه شماره چیزی بزار باهات در تماس باشم

حسام۲۸

پست توسط حسام۲۸ » شنبه 2 اردیبهشت 1396, 10:25 am

farzin beigi نوشته شده: