وبلاگ پناهندگی در اتریش

راههای کسب اقامت در سوئیس و اتریش (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Kurdish

وبلاگ پناهندگی در اتریش

پست توسط Kurdish » سه شنبه 24 تیر 1393, 9:26 pm

http://iranianvienna.blogfa.com/post-89.aspx

دوستان عزیز ... داشتم تو اینترنت میچرخیدم که با این وبلاگ آشنا شدم ... خیلی میتونه مفید باشه برای کسانی که خواهان اقامت و یا پناهندگی در کشور اتریش هستند.
تصویر

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: وبلاگ پناهندگی در اتریش

پست توسط iranian » چهار شنبه 25 تیر 1393, 6:17 pm

بیشتر 70% از مطالب وبلاگ ها و سایت ها دور از واقعیت است
در هنگام برخورد با همچین وبلاگ هایی به نوشته ها ی اشخاص اعتماد صد در صد نداشته باشید
انتخاب با خود شما است که بخواهید زود باور باشید یا دیر باور
من بر حسب تجربه دیر باور هستم به شما هم همین توصیه را میکنم :D
(وبلاگ ها غیر ایرانی بیشتر قابل اعتماد هستن اما در کل هر مطلبی را که فکر کردید قابل اعتماد نیست از چند منبع متفاوت تحقیق کنید )
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

Kurdish

پست توسط Kurdish » پنج شنبه 26 تیر 1393, 5:21 pm

iranian نوشته شده:بیشتر 70% از مطالب وبلاگ ها و سایت ها دور از واقعیت است
در هنگام برخورد با همچین وبلاگ هایی به نوشته ها ی اشخاص اعتماد صد در صد نداشته باشید
(وبلاگ ها غیر ایرانی بیشتر قابل اعتماد هستن اما در کل هر مطلبی را که فکر کردید قابل اعتماد نیست از چند منبع متفاوت تحقیق کنید )
اینطورییا هم نیست آقای ایرانیان ... این گونه وبلاگ ها صرفا جهت اطلاع رسانی و دلسوزی برای بقیه که میخوان پناهنده بشن ایجاد شده. ماشالله شما به هیچکی اعتماد ندارین و همه رو دروغگو و کلاهبردار فرض می کنین ... خیلی دلم میخواد بدونم شما خودتون چه جوری میخواین از این خراب شده بزنین بیرون
تصویر

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 26 تیر 1393, 7:34 pm

Kurdish نوشته شده:
iranian نوشته شده:بیشتر 70% از مطالب وبلاگ ها و سایت ها دور از واقعیت است
اینطورییا هم نیست آقای ایرانیان ... این گونه وبلاگ ها صرفا جهت اطلاع رسانی و دلسوزی برای بقیه که میخوان پناهنده بشن ایجاد شده. ماشالله شما به هیچکی اعتماد ندارین و همه رو دروغگو و کلاهبردار فرض می کنین ... خیلی دلم میخواد بدونم شما خودتون چه جوری میخواین از این خراب شده بزنین بیرون
خوب در جامعه ای که مردمش همه اهل دروغ و زیا کاری و خیانت و...هستند باید بی اعتماد بود وگرنه کلات پس معرکس
هر کس هم بگه تا حالا دروغ نگفته اینم خودش دروغه :D

از طرفی دوست عزیز کرد شما به نظرت ایرادی داره حرف من گفتم هر مطلبی را خوندید قبلش از چند منبع تحقیق کنید این کجاش ایراد داره!
در همه زمینه ها نه فقط پناهندگی، الان یک نگاهی به وبلاگ های پزشکی و .. بندازی در مورد یک مسئله هر کسی یک چیزی نوشته و اکثرا هم تحقیق کنی میبینی پایه اساس علمی نداره :D
من قاچاقی میرم ولی فعلا دنبال مطمن ترین راه هستم ، وقتی هم راهی پیدا کنم اینجا نمیام بنویسم ،بی سر صدا میرم
اگر سالم رسیدم به مقصد که میام میگم
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

علیرضا ب

پست توسط علیرضا ب » یک شنبه 8 مرداد 1396, 8:41 pm

سلام .. من گی هستم والان ساکن استانبول... ولی دوستم اصفهان هست ... میخواستم بدونم بنظرتون برای دریافت پناهندگی کشورهای اروپایی باید به سفارتشون مراجعه کنیم یا میتونیم خودمون رو به یوان ترکیه معرفی کنیم ؟؟

شراره

پست توسط شراره » چهار شنبه 27 تیر 1397, 1:50 pm

اقای چاووشی ...من دوسال پیش درخواست پناهندگی دادم وبعدانصراف دادم.واومدم ایران اگردوباره به یه کشوردیگه برم وپناهنندگی درخواست کنم منوبازبه همون کشوراولی برمیگردونن که قبلادرخواست دادم؟؟کسی آگه مطمئن هست واطلاع داره لطفادرست جواب بده ممنون میشم

شراره

پست توسط شراره » چهار شنبه 27 تیر 1397, 1:51 pm

فقط لطفا پیام خصوصی بدیدکه بدستم برسه ممنون

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان