پاسخ به سوالات شما

درخواست پناهندگی از طریق کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UN)
ارسال پست
Happy

پاسخ به سوالات شما

پست توسط Happy » پنج شنبه 12 اسفند 1395, 10:33 pm

درود دوستان اگر سوالی دارید در مورد پناهندگی از طریق کمیساریای عالی پناهندگان و نحوه پناهندگی گرفتن از این راه بپرسید پاسخ خواهم داد

hadi641

Re: پاسخ به سوالات شما

پست توسط hadi641 » یک شنبه 6 فروردین 1396, 10:55 am

سلام وقتتون بخیر بنده 31 سال دارم یه نفرو پیدا کردم که منو به المان میرسونه تا اینجا مشکلی ندارم. از لحظه ای که به اونجا رسیدم و میخوام درخواست پناهندگی رو بدم میخواستم بدونم چه کارهایی باید انجام بدم و کجاها برم بعد اینکه میخواستم بدونم پناهندگی برای اخذ اقامت دایم و زندگی و بنده قصد ادامه تحصیل رو دارم من اینجا لیسانس برق دارم میخوام اولین کاری که بعد از اخذ اقامت انجام بدم ادامه تحصیل باشه به نظر شما این روش مناسب هست یا خیر؟ و سختی هایی که توی این مسیر هست رو بگید؟ و چه هزینه هایی در این مسیر باید بکنم؟ ایا نیاز به سرمایه ای میباشد یا خیر؟

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » دو شنبه 7 فروردین 1396, 12:08 pm

پیشنهاد من اینه فعلا روی رفتنت به المان متمرکز شی .چون رسیدن به المان خودش از هفت خان رستم سختتره.من خودم هم به نوعی درگیر رد کردن مسافر هستم اما واقعیت اینه الان مثل یه سال پیش نیست.رسیدن تا اتن راحته اما از اونجا به بعد واقعا سخت شده.هم سختی راه که گاهی پیامدجانی به دنبال داره و هم شکست در رسیدن.به همین دلیل از ایران تا اتن و از ایران تا ایتالیا را در خدمت دوستان هستم اما از اتن به اون طرف را فعلا حتی اگر چند برابر هزینه را پیسنهاد بدید نمیتونم کمکتون کنم.
پس فعلا بهتره روی رسیدن به المان متمرکز شید اونجا که رسیدید از طریق ارتباط مستقیم با کسانی که قبل تر از شما اونجا هستن و درگیرگرفتن پناهندگی هستند میتونین از تجربیاتشان به صورت رایگان استفاده کنین.
ایدی تلگرام من:
ra_ar_66@

Woxpe

پست توسط Woxpe » پنج شنبه 17 فروردین 1396, 1:41 pm

سلام من قصد دارم از طریق سازمان ملل ترکیه اقدام کنم ولی به دلایلی همسرم نمی تونه باهام بیاد و زمان مصاحبه حضور داشته باشه سوالم اینه که اگر در حالت خوشبینانه با پناهندگی من موافقت شد و من به کشور مقصد رفتم چطور برای اومدن همسرم باید اقدام کنم و چقد طول میکشه یه جا خوندم سه ماه فقط وقت هست یه جا نوشته محدودیت نداره یه جا نوشته باید خونه داشته باشی پناهنده خونه اش کجا بود؟؟. ممنون میشم راهنمایی کنید.

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 18 فروردین 1396, 6:21 am

شما توی ترکیه نمیتونی برای یک کشور اروپایی ثانی اقدام کنی.فقط میتونی برای اقامت توی همون ترکیه اقدام کنی
ایدی تلگرام من:
ra_ar_66@

IS_1981

پست توسط IS_1981 » یک شنبه 14 خرداد 1396, 10:16 am

ra_ar_66 نوشته شده:
دو شنبه 7 فروردین 1396, 12:08 pm
پیشنهاد من اینه فعلا روی رفتنت به المان متمرکز شی .چون رسیدن به المان خودش از هفت خان رستم سختتره.من خودم هم به نوعی درگیر رد کردن مسافر هستم اما واقعیت اینه الان مثل یه سال پیش نیست.رسیدن تا اتن راحته اما از اونجا به بعد واقعا سخت شده.هم سختی راه که گاهی پیامدجانی به دنبال داره و هم شکست در رسیدن.به همین دلیل از ایران تا اتن و از ایران تا ایتالیا را در خدمت دوستان هستم اما از اتن به اون طرف را فعلا حتی اگر چند برابر هزینه را پیسنهاد بدید نمیتونم کمکتون کنم.
پس فعلا بهتره روی رسیدن به المان متمرکز شید اونجا که رسیدید از طریق ارتباط مستقیم با کسانی که قبل تر از شما اونجا هستن و درگیرگرفتن پناهندگی هستند میتونین از تجربیاتشان به صورت رایگان استفاده کنین.
اخه کسی از تو سوال پرسید نکبت تو برو مسافراتو جمع کن اره حتما بیاد تو بفرستیش المان خر خودتی عمو :lol:
دنبال همسفر هستم که برسیم اروپا من نه قاچاقبر میشناسم و نه به قاچاقبر همسفرم اعتماد میکنم فقط در صورتی که با هم و توافقی یک قاچاقبر پیدا کنیم همسفر میشیم .
ایدی تلگرام من
IS_1981@

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » یک شنبه 14 خرداد 1396, 5:24 pm

IS_1981 نوشته شده:
یک شنبه 14 خرداد 1396, 10:16 am
ra_ar_66 نوشته شده:
دو شنبه 7 فروردین 1396, 12:08 pm
اخه کسی از تو سوال پرسید نکبت تو برو مسافراتو جمع کن اره حتما بیاد تو بفرستیش المان خر خودتی عمو :lol:
تو که اصلا تکلیفت با خودتم روشن نیست.
هر دفعه با یه ایدی تلگرام میای از من سوال میپرسی و میای سایت دنبال بدو بیراه گفتن به این و اون و اینکه همه و از جمله اقای چاوشی کلاهبردار هستن و فقط تو میتونی منجی همه افراد باشی
بیچاره من توی تلگرام هیچکدوم از گفتگوها را پاک نمیکنم حداقل وقتی دوباره با یه هویت دیگه میای سوال میکنی که اطلاعات بگیری با یه ایدی تلگرام دیگه بیا خنگ خدا
میدونی من از توهین و بی ادبی سه گروه جماعت ناراحت نمیشم یکی بچه ها دوم دیوونه ها و سوم ادم های بی همه چیز.و تو در گروه سوم هستی
انشاالله خدا شفات بده is_1981 عزیز
ایدی تلگرام من:
ra_ar_66@

Mohammad bn

پست توسط Mohammad bn » دو شنبه 22 خرداد 1396, 1:30 am

ميشه لطفا من راهنمايي كنيد يا به اين شماره تو تلگرام پي ام بديد ممنون ميشم٠٩٣٩١٥٥٣٢٥٢

mahasti

لطفا راهنماییم کنید!!

پست توسط mahasti » شنبه 3 تیر 1396, 12:24 pm

سلام.من یه زن تنها بایه بچه ی سه ساله توی اصفهان زندگی میکنم.هیچکسی هم ندارم اینجا.جایی رو هم بلدنیستم.میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که چطور میتونم ازطریق سازمان ملل درخواست پناهندگی بدم؟ حتی نمیدونم آدرس سازمان ملل دقیقا کجاست؟ لطفا راه و روش دقیق و قانونی رو برام توضیح بدین.ممنون میشم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان