ثبت نام در دفتر سازمان ملل UN

درخواست پناهندگی از طریق کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UN)
ارسال پست
Atman

ثبت نام در دفتر سازمان ملل UN

پست توسط Atman » یک شنبه 22 شهریور 1394, 9:29 am

دوست و هموطنان گرامي از انجا كه سايت بي پناه bipanah مدتي است كه مسدود شده، براي كسب اطلاع پيرامون اخرين وضعيت ثبت نام در دفاتر سازمان ملل UN و اسام با گذاشتن پست در اينجا با يكديگر تشريك مساعي نمائيد.

Mohamed amin kazemi

Re: ثبت نام در دفتر سازمان ملل Un

پست توسط Mohamed amin kazemi » سه شنبه 10 اسفند 1395, 7:02 pm

بااحترامات
طاهره کاظمی هستم پدرم معلول قطع پای راست وسکته ناقص مغزی است .برادرم مهدی به مدت یک سال است دچار بیماری روحی وروانی افسردگی دو قطبی است متاسفانه خواهرانم باوجود این وضعیت پدر وبرادرم درشرایط بحرانی وتحت فشار کتک کاریها برادر بیمارم دچار شکستگی استخوان پا وفک شده .با وجود پیگیریها خواهر کوچکترم به دلیل درخواست کمک از سازمان ملل با جواب منفی مواجه شده .گفتند سازمان برای بیمارآن روانی خدمات ندارد.آیا برای کسی که جانش درخطرهست هم خدمات وجود نداردارد!آیا بیمار روانی نیازمند به درمان نیست ؟!بعد از تلفات جانی من به کمک هیچ کسی نیازمند نیستم لطفا قبل از این واقعه کمکم کنید .باسپاس
شماره خانوار ۴۰۳۲۵۳۸۶۳
افغانستانی مقیم اصفهان

bookone

Re: ثبت نام در دفتر سازمان ملل Un

پست توسط bookone » چهار شنبه 11 اسفند 1395, 1:56 pm

Mohamed amin kazemi نوشته شده:
سه شنبه 10 اسفند 1395, 7:02 pm
بااحترامات
طاهره کاظمی هستم پدرم معلول قطع پای راست وسکته ناقص مغزی است .برادرم مهدی به مدت یک سال است دچار بیماری روحی وروانی افسردگی دو قطبی است متاسفانه خواهرانم باوجود این وضعیت پدر وبرادرم درشرایط بحرانی وتحت فشار کتک کاریها برادر بیمارم دچار شکستگی استخوان پا وفک شده .با وجود پیگیریها خواهر کوچکترم به دلیل درخواست کمک از سازمان ملل با جواب منفی مواجه شده .گفتند سازمان برای بیمارآن روانی خدمات ندارد.آیا برای کسی که جانش درخطرهست هم خدمات وجود نداردارد!آیا بیمار روانی نیازمند به درمان نیست ؟!بعد از تلفات جانی من به کمک هیچ کسی نیازمند نیستم لطفا قبل از این واقعه کمکم کنید .باسپاس
شماره خانوار ۴۰۳۲۵۳۸۶۳
افغانستانی مقیم اصفهان
شما خیلی سریع به بهزیستی مراجعه حتما رسیدگی میکنن

Farzane13

Re: ثبت نام در دفتر سازمان ملل UN

پست توسط Farzane13 » شنبه 7 مرداد 1396, 6:55 am

باعرض سلام وخسته نباشید
من فاطمه محمدی هستم پدرم قبلا تصادف کرده بودودیسک کمر داردتوان کارکردن ندارد مادرم هم مشکل بینایی واعصاب داردما۵تاخواهریم وبرادر نداریم به چندتابهزیستی مراجعه کردیم ولی کمکی نکردند سال تحصیلی جدیدنزدیک است وخواهران من به دلیل مشکل مالی هنوز نتواستند درمدرسه ثبت نام کنند سه سال برای بیمه به کمیساریا ودفتراتباع مراجعه میکنیم هربارامروزوفردا میکنندوماتاحالا بیمه نشدیم پدرم نیازبه عمل دارد وهزینه ی عمل برای ماسنگین است مادرم هم نیاز به عمل چشم داردلطفابه مشکل ماهم رسیدگی کنید
شماره خانوار۴۰۳۰۷۹۴۵۰
افغانی مقیم اصفهان

سیده زهرا حسینی

پست توسط سیده زهرا حسینی » یک شنبه 15 مرداد 1396, 9:25 pm

سیده زهرا حسینی هستم ، پدرم مارو رها کرده اصلا ازش خبری نداریم، من یک برادر بزرگ تر از خودم دارم که قطع نخاع گردنی شده ،مادرم بیماریه قند داره بخاطر اوضاع برادرم افسردگی گرفته ، خودمم مادرزادی یک کلیه دارم و متاسفانه همون یه کلیه ای هم که دارم سالم نیست. خرج مارو خواهر کوچکترم میده، ما چهارتا هیچکسیو نداریم که دستمونو بگیره ،خسته شدم بخدا گاهی بسرم میزنه خودمو بکشم ولی دلم واسه مادرم میسوزه اگه من نباشم بار معلولیت برادرم رو باید تنها بکشه خواهرمم میره سرکار. سازمان ملل رفتم که شاید بتونیم بریم یه کشور دیگه اوضامون بهتر بشه ولی از اونجا هم نا امید برگشتم... 😔 لطفاً رسیدگی کنید

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » سه شنبه 17 مرداد 1396, 9:10 pm

سیده زهرا حسینی نوشته شده:
یک شنبه 15 مرداد 1396, 9:25 pm
سیده زهرا حسینی هستم ، پدرم مارو رها کرده اصلا ازش خبری نداریم، من یک برادر بزرگ تر از خودم دارم که قطع نخاع گردنی شده ،مادرم بیماریه قند داره بخاطر اوضاع برادرم افسردگی گرفته ، خودمم مادرزادی یک کلیه دارم و متاسفانه همون یه کلیه ای هم که دارم سالم نیست. خرج مارو خواهر کوچکترم میده، ما چهارتا هیچکسیو نداریم که دستمونو بگیره ،خسته شدم بخدا گاهی بسرم میزنه خودمو بکشم ولی دلم واسه مادرم میسوزه اگه من نباشم بار معلولیت برادرم رو باید تنها بکشه خواهرمم میره سرکار. سازمان ملل رفتم که شاید بتونیم بریم یه کشور دیگه اوضامون بهتر بشه ولی از اونجا هم نا امید برگشتم... 😔 لطفاً رسیدگی کنید
سلام
واقعا ناراحت شدم ولی نا امید نشو شما میتونید برید تحت پوشش بهزیستی
قطعا بری یوان و یک کشور دیگه شرایط خیلی سختر میشه
تو همین ایران کلی موسسه خیریه هست نامه بنویس اینجا پیگیر باش نتیجه میگیری
به امید کشور های دیگه نباش اونجا وضعشون بدتره

تجربه شخصی من :قاچاقی هیچ راهی نیست گول قاچاقبرهای این سایت و بیرون از سایت را نخورید . هیچ راهی نیست .ایدی تلگرام
IS_1981@

amin rauffee

پست توسط amin rauffee » سه شنبه 8 اسفند 1396, 8:11 pm

با احترام
من amin rauffee از افغانستان هستم، من در اینجا همراه با خانواده ام خیلی وضعیت بدی داریم.سه پسرم همراهی امریکایی ها کار میکنه که یکی ان در هتل پارک استار کار میکرد که بعدا توسط طالبان مورد ضرب شت قرار گرفت، و من هم در دولت کار میکنم ،
و ما را طالبان تهدید کرده است که اگر ترک وطن نکنید ،جان به سلامت نخواهید برد. و حالا نمی دانم چیکنم یکی منرا کمک کنه ، میخواهم از سازمان ملل کمک بگیرم .

hooman685

پست توسط hooman685 » چهار شنبه 9 اسفند 1396, 8:43 pm

amin rauffee نوشته شده:
سه شنبه 8 اسفند 1396, 8:11 pm
با احترام
من amin rauffee از افغانستان هستم، من در اینجا همراه با خانواده ام خیلی وضعیت بدی داریم.سه پسرم همراهی امریکایی ها کار میکنه که یکی ان در هتل پارک استار کار میکرد که بعدا توسط طالبان مورد ضرب شت قرار گرفت، و من هم در دولت کار میکنم ،
و ما را طالبان تهدید کرده است که اگر ترک وطن نکنید ،جان به سلامت نخواهید برد. و حالا نمی دانم چیکنم یکی منرا کمک کنه ، میخواهم از سازمان ملل کمک بگیرم .
سلام عزيز لطفا از طريق تلگرام حتما بهم پيام بده راه حل دارم براي مشكلت
اينم تلگرامم: https://t.me/seyed685

پرواز78

پست توسط پرواز78 » سه شنبه 15 اسفند 1396, 3:46 pm

هرکسی واقعا تصمیمشو گرفته و قصد رفتن به یو ان رو داره و دیگه چاره دیگه ای غیر از انجام این ریسک براش نمونده و دنبال همسفر هست به من پیام بده
فقط و فقط کسانی که ساکن تهرانن و سنشون بالای ۳۰ هست و تمکن مالی برای حداقل ۶ ماه اول رو دارن تماس بگیرن.کسانی هم که تو این سایت میچرخن و دنبال آدم جمع کردنو و اتلاف وقتن تماس نگیرن. جور دیگه هم میشه وقتشون رو تلف کنن!

نوشین.فرهنگ

Re: بدنبال همسفر مطمن براي اتريش يا المان فوري فوري...

پست توسط نوشین.فرهنگ » پنج شنبه 17 اسفند 1396, 12:15 am

hooman685 نوشته شده:
چهار شنبه 9 اسفند 1396, 8:40 pm
سلام دوستان
ما دو نفريم كه تصميم داريم قبل عيد بريم صربستان(بصورت قانوني) از اونجا ادم پرون بياد دنبالمون تا المان يا اتريش برسونه ،ادم پرون ٢٥٠٠ يورو (تسويه در مقصد)ميگيره كل راه ٣،٤ روزه، و كمتر از ٥ ساعت پياده روي داره
عزيزاني كه مايلن قبل عيد خارج بشن و با ما بيان ( البته پاسپورت حتما الزاميه) لطفا سريعا از طريق تلگرام پيام بدن براي هماهنگي
http://t.me/seyed685
دروغه محضه که 5ساعت پیاده روی دلرین
حداقل 24ساعت تو جنگلایین تو این سرما
گذشتن از سه کشور راحت نیست خودتون بدبخت نکنین

Esmatullah Joyia

پست توسط Esmatullah Joyia » شنبه 26 آبان 1397, 7:03 pm

با عرض سلام عصمت الله هستم از افغانستان بسنده اصلی ولایت زابل که یکی از نامن ترین ولایات افغانستان به شماره میرود بنده یک افسر پلیس هستم که دوبار از طرف مخالفین تهدید گردیده ام زنده گی خودم و فامیلم در خطر میباشد لطفا شما همراه بنده کمک نماید .

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 37 مهمان