تقاضای پناهندگی در امارات متحده عربی

درخواست پناهندگی از طریق کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UN)
ارسال پست
staedtler

تقاضای پناهندگی در امارات متحده عربی

پست توسط staedtler » سه شنبه 31 مرداد 1391, 10:48 pm

سلام

میخواستم ببینم کسی میدونه که توی امارات (دوبی یا ابوظبی) هم امکان اقدام از طریق UNHCR هست یا نه؟ و اگر هست، ترکیه بهتره آدم بره یا امارات؟

مشاور
Site Admin

Re: تقاضای پناهندگی در امارات متحده عربی

پست توسط مشاور » چهار شنبه 1 شهریور 1391, 5:56 am

staedtler نوشته شده:سلام

میخواستم ببینم کسی میدونه که توی امارات (دوبی یا ابوظبی) هم امکان اقدام از طریق UNHCR هست یا نه؟ و اگر هست، ترکیه بهتره آدم بره یا امارات؟
سلام
خود دبی پناهنده نمیپذیرد ولی از طریق دفتر حقوق بشر سازمان ملل در دبی میتوانید درخواست پناهندگی دهید. در صورت پذیرش شما به عنوان پناهنده هماهنگیهای لازم جهت انتقال شما به کشورهای پناهنده پذیر از جمله کشورهای اروپایی، کانادا، امریکا، استرالیا و... انجام میگیرد. جهت درخواست پناهندگی بایستی کیس قوی داشته باشید و بتوانید نشان دهید امنیت شما در ایران به دلایل سیاسی، مذهبی، عقیدتی، اجتماعی و... به خطر افتاده است. کیس بهتر است همراه با مدارک و دلایل کافی باشد و تنها به صورت شفاهی ارائه نشود. کیس شفاهی شانس موفقیت زیادی نخواهد داشت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

Farhad66

پست توسط Farhad66 » یک شنبه 19 شهریور 1391, 11:41 am

دبی ۹۹سال میتونه بهت اقامت بده اما پناهندگی نمیده

bush

پست توسط bush » دو شنبه 27 شهریور 1391, 2:54 pm

ايا با ورود به يک کشوري (ترکيه يا دوبي و.....) براي درخواست ويزا به منظور پناهندگي از سفارت کشورهاي (امريکا يا کانادا)لزومه با کمک شما /نياز به پاسپورت است؟
سوال دومم اينکه براي گرفتن اقامت يک کشور چيکار بايد کرد؟

akbar

پست توسط akbar » چهار شنبه 17 آبان 1391, 11:09 am

سلام لطفا لیست کشورهایی که میشود درخواست پناهجویی داد تا به کشور سوم فرستاده شویم کدام کشورها است من ترکیه و مالزی راشنیدم و آیا با این شرایط که پناهجویان سوری به ترکیه رفتن ترکیه گذینه خوبی نیست؟ لطفا بگید کدام کشورها میشود رفت و پناهجو شد و کدام کشور بهتر است که اقدام کنیم ممنون

darvish

پست توسط darvish » سه شنبه 5 دی 1391, 3:05 pm

یوان توی تمام دنیا دفترداره پاییتخت تمام کشورها میتونید درخواست پناهندگی بدید فقط باید ازکشورخودتون خارج شده باشید

Artooor

پست توسط Artooor » جمعه 13 اردیبهشت 1392, 7:58 am

سلام،من قهرمان ملی یکی از ورزش های رزمی ام ،میخوام بدونم شرایط پناهندگی و دارم؟؟؟ممنونم میشم راهنماییم کنین

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » یک شنبه 5 آبان 1392, 8:35 pm

مشاور نوشته شده:
staedtler نوشته شده:سلام

سلام
خود دبی پناهنده نمیپذیرد ولی از طریق دفتر حقوق بشر سازمان ملل در دبی میتوانید درخواست پناهندگی دهید. در صورت پذیرش شما به عنوان پناهنده هماهنگیهای لازم جهت انتقال شما به کشورهای پناهنده پذیر از جمله کشورهای اروپایی، کانادا، امریکا، استرالیا و... انجام میگیرد. جهت درخواست پناهندگی بایستی کیس قوی داشته باشید و بتوانید نشان دهید امنیت شما در ایران به دلایل سیاسی، مذهبی، عقیدتی، اجتماعی و... به خطر افتاده است. کیس بهتر است همراه با مدارک و دلایل کافی باشد و تنها به صورت شفاهی ارائه نشود. کیس شفاهی شانس موفقیت زیادی نخواهد داشت.
با سلام

خوب اگر ما بریم UN دبی برای پناهندگی. آیا دبی مثل ترکیه اجازه اقامت بهمون میده.کمپ داره.خرج و مخارج.لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون

ایمانی

پست توسط ایمانی » دو شنبه 13 آبان 1392, 9:57 am

ازسایت www.unhcr.org آمارکاملو میتونید در بیارید.

aein.jab

پست توسط aein.jab » پنج شنبه 10 مهر 1393, 2:25 pm

دوستان میشه رفت امارات و به یو ان اعلام پناهندگی کنیم و حودمون خونه اجاره کنیم تا روند کار انجام بشه؟
تو دبی به ما کمک هزینه هم میدن؟
و اینکه چقدر طول میکشه که جواب بگیریم و از دبی یو ان برا چه کشور هایی اقدام میکنه؟

aein.jab

پست توسط aein.jab » پنج شنبه 10 مهر 1393, 7:13 pm

دوستان از یوان امارات کدوم کشور اعزام میکنن؟

aein.jab

پست توسط aein.jab » پنج شنبه 17 مهر 1393, 11:08 am

کسی اطلاعی نداره؟

2016zahra

پست توسط 2016zahra » پنج شنبه 29 مهر 1395, 4:33 am

سلام همگی؟کسی میدونه دفتر حقوق بشر سازمان ملل در دبی کجاست یعنی آدرسش؟

Ek irani

پست توسط Ek irani » چهار شنبه 14 تیر 1396, 7:30 am

سلام بعد ثبت نام در un امارات تکلیف ما چی میشه به ما اجازه ی اسکان موقت در دبی داده میشه یا این که دیپورت میشیم؟

hadikam

پست توسط hadikam » پنج شنبه 15 تیر 1396, 1:09 am

bitavz نوشته شده:
دو شنبه 12 تیر 1396, 4:59 pm
سلام کسی کمک خواست به تلگرامم پی ام بده راهنمایی میکنم.
تلگرامم=bita_vz@
bita_vz نوشته شده:
جمعه 26 خرداد 1396, 8:08 pm
سلام کسی هست که اطلاعاتش خوب باشه و کمی منو راهنمایی کنه؟؟
لطفا هرکی میتونه به جیمیلم یا تلگرامم پیام بده
Bitavz794@gmail.com
تلگرام=bita_vz@
☝☝☝
شما توی پیجای دیگه میگی هرکی خواست بره بیاد تلگرامم من آدم سراغ دارم حالا اینجا دنبال اطلاعات میگردی. دوستان گول این شیادو نخورین. اینجا هرکی میگه آدم دارم یا من خودم مالباختم میخواد جیبتو بزنه .نمونش همین دوستمون که یه جا میگه من آدم دارم بعد که پیام میدی یه شماره فیک با کد آمریکا میده مثلا. ولی خودش تو ترک آباده فک کرده ملت اوسگولن.همین آیدی bita_vz. حالا اینجا دنبال مشاور میگرده.توله حروم
خلاصه اینجا همه میخوان جیبتو بزنن و شیادن. یه چیز بگم خیالتون رو راحت کنم من خودم مسافرم و هرکی باهام همسفر بشه واسه پولش نقشه دارم سرشم زیر آب میکنم. آره عزیز اینجا توی این فرومها با هیچکس همراهی نکنین .هرکی میگه آدم دارم دزد و بیناموسه که از یه بیچاره که راهی جز مهاجرت نداره سواستفاده میکنه. انگل پست.
خلاصه هموطنا کلا از اینترنت دنبال آدمپرون نگردین و از دوست صمیمیتونم مشورت نگیرین .خودتون گلیمتونو از آب بکشین.من این مطلبو توی صفحات دیگه هم میذارم و بازم برخورد میکنین بهش چون میدونم داره چه اتفاقی میفته. منم هیچ اطلاعاتی ندارم و ازمنم سوال نپرسین که خودمم دزدم.
این ra_ar_66 هم ازون قماشه و یه زالو هست .خلاصه از ما گفتن بقیه هم همینن اونم که میگه همسفرم دزده .یا علی از ما گفتن

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان