اقدام برای پاهندگی آمریکا از یک کشور دیگر

درخواست پناهندگی از طریق کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UN)
ارسال پست
Tony6283

اقدام برای پاهندگی آمریکا از یک کشور دیگر

پست توسط Tony6283 » پنج شنبه 20 مهر 1391, 8:54 am

سلام به همگی. من در صفحه پناهندگس آمریکا هم پیغام گذاشتم ولی متاسفانه کسی جوابی به من نداد. از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه. من الان تو کشور تایلند هستم. میخوام تغییر مذهب بدم و پناهنده آمریکا بشم. اولین سوالم اینه که حتما باید تو خاک آمریکا باشم و تقاضای پناهندگی بدم یا بعد از تغییر مذهب از طریق سفارت آمریکا در تایلند میتونم این کارو بکنم؟ سوال بعد اینکه واسه مدرک میتونم از مراسم مسیحی شدن فیلم و عکس بگیرم و مدرک برای اینکه جونم در ایران در خطره از طریق ویزایی تایلند که تو پاسپورتم هست بگم که طی 5 ماه گذشته من فقط دو هفته رفتم ایران که یه ویزای جدید بگیرم و برگردم. چون نمیتونم اونجا بمونم. چون اگه منو بگیرن اعدام میکنن. چون در قانون اسلامی ایران تغییر دین از اسلام به هر دینی مساوی با اعدامه. آیا از این طریق میتونم؟ لطفا یکی منو راهنمایی کنه. ممنون از همه

مشاور
Site Admin

Re: اقدام برای پاهندگی آمریکا از یک کشور دیگر

پست توسط مشاور » جمعه 21 مهر 1391, 8:50 am

جواب شما قبلا داده شده
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

Tony6283

پست توسط Tony6283 » جمعه 21 مهر 1391, 9:11 am

کجا داده شده؟

barad

پست توسط barad » سه شنبه 25 مهر 1391, 6:48 pm

از مکزیک میشه رفت امریکا ؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » پنج شنبه 27 مهر 1391, 7:00 pm

خیر نمیشود
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

barad

پست توسط barad » جمعه 28 مهر 1391, 9:43 pm

منظورم قاچاقی هست ؟
چون یکی از فامیلامون امریکاست میگه خیلی مکزیکی میاد اینجا
ولی به من امار نمیده چجوری

30goli

پست توسط 30goli » یک شنبه 21 آبان 1391, 2:22 pm

salam bacheha man residam soed ama inja kheily be sakhti panahandegi midan man mikham beram amrika ghachaghi mikham beram kasi hast k rahnemaei kone

barad

پست توسط barad » یک شنبه 21 آبان 1391, 6:29 pm

30goli نوشته شده:salam bacheha man residam soed ama inja kheily be sakhti panahandegi midan man mikham beram amrika ghachaghi mikham beram kasi hast k rahnemaei kone
شما مگه قبلا اینجا گفته بودی که میخوای بری سوئد که میگی رسیدم ؟

30goli

پست توسط 30goli » پنج شنبه 25 آبان 1391, 12:06 pm

bebakhshid man khahare goli hastam ba id oun amadam man hanuz naresidam vali khaharam reside oun ba visa rafte man bayad ghachaghi beram chun asare angosht migiran

sweden
تماس:

پست توسط sweden » جمعه 1 دی 1391, 4:11 pm

Tony6283 نوشته شده:سلام به همگی. من در صفحه پناهندگس آمریکا هم پیغام گذاشتم ولی متاسفانه کسی جوابی به من نداد. از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه. من الان تو کشور تایلند هستم. میخوام تغییر مذهب بدم و پناهنده آمریکا بشم. اولین سوالم اینه که حتما باید تو خاک آمریکا باشم و تقاضای پناهندگی بدم یا بعد از تغییر مذهب از طریق سفارت آمریکا در تایلند میتونم این کارو بکنم؟ سوال بعد اینکه واسه مدرک میتونم از مراسم مسیحی شدن فیلم و عکس بگیرم و مدرک برای اینکه جونم در ایران در خطره از طریق ویزایی تایلند که تو پاسپورتم هست بگم که طی 5 ماه گذشته من فقط دو هفته رفتم ایران که یه ویزای جدید بگیرم و برگردم. چون نمیتونم اونجا بمونم. چون اگه منو بگیرن اعدام میکنن. چون در قانون اسلامی ایران تغییر دین از اسلام به هر دینی مساوی با اعدامه. آیا از این طریق میتونم؟ لطفا یکی منو راهنمایی کنه. ممنون از همه
dost man do rah bishtar ist ya vared khake usa beshid ya az tarigh daftar UN eghdam konid
sefarat Usa be kasi panahadeagi nemide va karmanhay sefarat hich vazifei dar ghebal darkhast panahandegi nadarand

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » جمعه 11 اسفند 1391, 10:58 am

دوست عزیز شما از اول باید میرفتی ترکیه تغییر دین میدادی کلیسا یه نامه بهت میداد میداد که خودش سند تغییر دینت بود فیلم میتونستی بگیری که اونم سند قابل قبول هست بعد بر میگشتی ایران و سند تهیه میکردی که پلیس دنبالته و قاچاقی که بهتر یا قانونی میرفتی تایلند ولی باید قانونی رفتنتو توجیح کنی و بعد درخواست پناهندگی میکردی از un بعد که قبول میشدی بهت میگن کشور انتخاب کن و اگه کشور قبول کنه میفرستادنت بری یا هم یجا خودشون میفرستادنت . تمام تجربه من قربانت
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

شهرت غمگین

پست توسط شهرت غمگین » دو شنبه 29 مهر 1392, 9:35 pm

خدایی به من کسی جواب بده خواهش میکنم بنده شعرمینویسم درمورد همه چی سیاسی و..... ایا این دلیلی خوبی نیست

شهرت غمگین

پست توسط شهرت غمگین » دو شنبه 29 مهر 1392, 9:38 pm

کسی چرا جوابمو نمیده این چه سایتی کمک از شما ایرونیا خواستیم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 1 آبان 1392, 6:00 pm

دوست عزیز شعرهای سیاسی شما میتوانند مستندات خوبی دال بر فعالیتهای شما باشند ولی بایستی بتوانید نشان دهید که رژیم ایران به اشعار شما توجه کرده و شما را تحت تعقیب قرار داده است. جهت افزایش شانس موفقیت خود بهتر است بتوانید اثبات کنید که رژیم ایران با شعرهای شما مشکل دارد. سعی کنید مدارکی تهیه کنید که نشان دهد رژیم ایران شما را به خاطر سروده های سیاسی تحت تعقیب قرار داده است. همچنین بهتر است بتوانید نشان دهید سروده های شما به نحوی منتشر شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

موفق باشید
چاووشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

tolerant

پست توسط tolerant » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 12:08 pm

خانواده ام الان ۱۸ ماهه که پناهنده شدن از طریق دریا و ۸ ماه هم تو جزیره وحشتناک مانوس بودن و کلی زجر کشیدن و شاهد زجر کشیدن بقیه بودن. الانم کمپ ادلاید هستن.بعد از گذشت ۱.۵ سال دیگه طاقتشون تموم شده و میخوان درخواست برگشت به ایران بدن.
میخام بدونم کسی هست که چیزی بدونه راجع به اینکه ایا خوانوادم میتونن از استرالیا برای هر کشور دیگه اقدام کنن از طریق سازمان یو ان یا هر سازمان دیگه ؟؟؟؟ که بتونن از استرالیای خراب شده راحت شن و بفرستنشون کشور دیگه. خواهش میکنم راهنمایی کنین یا وکیلی رو برای کمک بهم معرفی کنین . خیلی ممنون میشم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان