احضاریه از طرف پلیس فتا برای سایت ...

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
sobasa

احضاریه از طرف پلیس فتا برای سایت ...

پست توسط sobasa » سه شنبه 19 مرداد 1395, 6:27 am

سلام

یکی از دوستان من مدیر معروف ترین سایت صیغه یابی ایرانی هست که سایتش تا الان بالای ۵۰ بار فیلتر شده و اون دوباره آدرس جدید زده

مشکلشون با سایتش اینه که خیلی از زنای فاحشه تو سایتش هستند و دارن تن فروشی میکنن

اینو بش زنگ زدن برو پلیس فتا نرفت بش نامه احضاریه دادن نرفت حساب هاش رو مسدود کردن و حکم جلبش رو هم گرفتن ولی هنوز نتونستن دستگیرش کنن

حالا این اگر بلند شه قاچاقی بیاد ترکیه به نظرتون میتونه پناهندگی بگیره به کارش ادامه بده و سایت رو نبنده؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: احضاریه از طرف پلیس فتا برای سایت ...

پست توسط Admin » پنج شنبه 21 مرداد 1395, 5:03 am

درود بر شما!

قطعا دوست شما با فعالیتهایی که انجام داده اند و همچنین مشکلاتی که برایشان پیش آمده است میتوانند یک کیس مناسب طراحی کرده و پناهندگی دریافت نمایند. در طراحی کیس خود بایستی ۲ نکته را مد نظر داشته باشند. یکی اینکه بتوانند اثبات کنند سایت یا سایتهای مزبور متعلق به ایشان است و دیگر اینکه بتوانند نشان دهند رژیم ایران متوجه این موضوع شده است که ایشان گرداننده این سایت هستند و بدین خاطر تحت تعقیب قرار گرفته اند. در واقع هم اثبات خود فعالیت انجام شده مهم است و هم این موضوع که این فعالیت برای ایشان مشکلاتی بوجود آورده و هم اکنون قادر به زندگی در ایران نیستند. هرگونه مدارک و اسنادی که نشان دهد ایشان از طرف پلیس احضار شده اند در اثبات گفته های ایشان و قویتر شدن کیس مفید خواهد بود.

همچنین بهتر است ایشان سایت خود را تا زمان دریافت پناهندگی حفظ نمایند تا در صورت لزوم بتوانند زمینه فعالیت خود را نشان دهند.

موفق باشید

چاوشی

با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

abcd123456

Re: احضاریه از طرف پلیس فتا برای سایت ...

پست توسط abcd123456 » دو شنبه 24 مهر 1396, 12:52 pm

سلام بنده صاحب همین سایتی هستم که اینجا گفته شده و الان حدود ۱ سال از تماس اول پلیس با من و شکایتی که از من به جرم فساد و فحشا ثبت شده بود میگذره
راستش از ابتدا هدف از راه اندازی سایت راه انداختن سایتی بود تا افراد بتونن فقط مورد واسه رابطه جنسی پیدا کنن و کلمه صیغه بهانه بود به همین دلیل دوباره طی ۳-۴ ماه گذشته به دفعات پلیس فتا سعی کرده از طریق خانواده من بنده رو پیدا کنه حتی تا این حد که خونه خواهر من ریختن چون فکر میکردن من اونجام و خواهر من رو دستگیر کردن و زندانی کردن به مدت ۲۴ ساعت همینطور خونه مادر من ریختن برادر من رو ۴۸ ساعت تو بازداشتگاه نگه داشتن و گفتن شما با مدیر سایت که من باشم در ارتباط هستید
بنده حتی پاسپورتم رو هم پلیس پیدا کرده و ضبط کرده حکم ممنوع الخروجی بنده رو هم زدن همینطور حکم جلب بنده رو به نظرتون من چطور این موارد رو اثبات کنم؟

خواهش میکنم اگر میتونید راه حلی پیشنهاد بدید من هر جا میرم پیدام میکنن در حال حاضر یک خونه نیمه کاره که رها شده پیدا کردم و شب و روز میگذرونم و این تنها راهیه که الان دارم پیدام نکنن به نظرتون چطور این موارد رو اثبات کنم چون از ایران خارج شم برم ترکیه دیگه دستم به هیچ جا بند نیست

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان