گرفتن پناهندگی

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
منصور کشتکار

گرفتن پناهندگی

پست توسط منصور کشتکار » جمعه 31 فروردین 1397, 7:51 pm

سلام من۴۰ سال دارم ومدت ۱۰ سال هست که تعقییر دین دادم ومسیحی شده ام و دو سال پیش در منزلی که با همکیشانم جلسه گداشته بودیم که متاسفانه با هجوم ماموران به انجا دستگیر شدیم ومن حدود دو ماه در بازداشتگاه بودم وبا وثیقه ۷۰۰ میلیونی موقتا ازاد شدم وتا اکنون درگیر دادگاه هستم ووگیل نیز دارم والبته حق خارج شدن از کشور را ندارم یعنی ممنوع خروج هستم البته بدلیل سه پرونده که یکی همین هست ودیگری همسر سابقم مسلمان معطقد که دلیل گیر افتادنم نیز همسرم بود که قاضی در جلسه اول طلاق را صادر کرد بدلیل عوض کردن دینم وهمچنین کارگاه جوشکاری داشتم که مدتی بدلیل همین مشگل تعطیل بوده وشخصی رهگذر جلو کارگاه دچار حادثه ای شده وایشان ادعا کرده است که کارگر این کارگاه بوده واز انجا که من مدارک قوی دارم باز قاصی مرا محکوم کرده است وباید دیه پرداخت کنم وممکن است حتی زندان نیز بروم واز انجا که نمیتوانم این مبلع را پرداخت کنم مصلما که باید زندانی شوم وهمچنین دختر ۷ ساله ای دارم که قیمی اون را هم به همسر سابقم داده اند با این شرایت اگر خودم ودخترم قاچاقی از گشور خارج شویم ایا امکان پناهندگی را دارم وچقدر طول خواهد گشید وهزینه من تا رسیدن به کشور سومی چقدر میباشد تمام چیزی که برایم مانده است حدود۲۰ هزار دلار هست متشکرم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: گرفتن پناهندگی

پست توسط Admin » یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 3:45 am

سلام،
شرایطی که برای شما پیش آمده است قابلیت تهیه یک کیس خوب و قوی را دارند. بخصوص بخش اول اتفاقاتی که ذکر کرده اید (تغییر دین و برملا شدن فعالیتهای شما در این زمینه) جهت تهیه کیس بسیار مناسب هستند. بهتر است توجه خود را بر روی این موضوع متمرکز کنید و سعی کنید این بخش از اتفاقاتی که برایتان رخ داده است هسته اصلی کیس باشد.
کلیه مدارکی که در این زمینه دارید از جمله مدارک دادگاه و پلیس همچنین دلایل و شواهدی که مرتبط با تغییر دین و کلیسای خانگی است میتوانند در تقویت کیس مورد استفاده قرار گیرند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان