یک نمونه کیس قوی میخوایی ببینی این مطلب رو بخون

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
azad2015

یک نمونه کیس قوی میخوایی ببینی این مطلب رو بخون

پست توسط azad2015 » چهار شنبه 18 آذر 1394, 5:24 pm

اسامی که در این کیس استفاده میکنم وجود خارجی ندارند.

من ایمان هستم 27ساله حدود یکسال پیش با همسایه خود سر یک مسله پیش پا افتاده دعوا کردم و ناخواسته حرف هایی از دهانم بیرون آمد.چه حرفهایی؟به اعمه توهین کردم /به رهبری.
همسایه ما اطلاعاتی از آب در آمد و راپورت من را به طلاعات و عقیدتی سیاسی محا سکونت داده و از منهم به خاطر این مسایل شکایت کرد.
مدتی متواری شدم و از خانه گاه وبی گاه با خبر میشدم که احضاریه هایی درب منزل ما کمی آید.
بعد چی شد؟
بعد از مدتی متوجه شدم که پلیسهای لباس شخصی که به خانه ما آمده بودند مقداری مشروبات الکلی و یک کتاب از اقای سلمان رشدی پیدا کرده وبا خود بردن
طولی نکشید که رای دادگاه به صورت غیابی برای من صادر شد؟
شما به چه محکوم شدید؟
من به خاطر مشروبات الکلی طبق ماده ی 702 قانون مجازات اسلامی به 74ضربه شلاق و 500هزار تومان جزای نقدی بدل از حبس در حق دولت و6ماه زندان محکوم شدم
به خاطر توهین شدید به اعمه ی اطهار مرتد فطری شناخته و محکوم شدم و برای من حکم اعدام بریدند
برای توهین به رهبری به 6ماه زندان محکوم شدم
برای فحاشی به آقای همسایه به پرداخت جریمه ی نقدی 300هزار تومانی محکوم شدم
رای دادگاه غیابی و در مدت بیست روز قابل تجدیدنظر خواهی در محاکم محترم تجدید نظر استان فلان میباشد.
این یک کیس قوی هست که بری هر کشوری که پناهنده پذیر باشه میتونی روش حساب کنی.البته باید مدارک هم ارایه کرد مثلا رای دادگاه که در غیاب شما به خانواده تان داده شده و احضاریه های دستگاه های ذیل ربط.
مهر دادگاه میخوایی جعل کنی باید یه پرینتر لیزری اچ پی مدل های خوبش رو داشته باشی یا حداقل از مال کسی استفاده کنی/دستگاه های ساخت مهر زله ای در بازار وجود دارد.فوشاب هم باید بلد باشی با یه سیستم که بشه فتوشاپ نسخه ی سی سی رو روش نصب کرد.
اگه خواستین یه همچین پرونده ای واسه خودتون درست کنید به هر کسی اطمینان نکنید و گرنه چند روز بعد پیش آقای لاریجانی زار زار گریه میکنی که حکم اعدامت رو بکنه حبس ابد با اعمال شاقه.

کیس واسه کسی درست نمیکنم اما کمک در حد توانم از طریق ایمیل رایگان
dazerakhsh@yahoo.com

Masoud8700

Re: یک نمونه کیس قوی میخوایی ببینی این مطلب رو بخون

پست توسط Masoud8700 » سه شنبه 11 اسفند 1394, 8:58 pm

سلام شما واتساپ دارين؟؟

alireza1400

پست توسط alireza1400 » دو شنبه 7 تیر 1395, 5:15 am

در زمینه کیس اجتماعی کسی هست به من کمک کنه ؟hamedreza219@yahoo

sina_019

پست توسط sina_019 » شنبه 12 تیر 1395, 4:58 pm

یه سرچ ساده بزنید تو نت آموزش ساخت مهر ژلاتینی هست همچنین فروش لوازمش ک ارزونن زیر 200 هزار تومن هست دقیق یادم نست
یه دستگاه فرابنفش ک اسکناس رو چک میکنن میخوای ک تو بازار پره یا قرض بگیرید و باقی چیزا خوتون بگردید پیدا میشه روشش راحت

Ahmad$

پست توسط Ahmad$ » سه شنبه 22 خرداد 1397, 12:21 pm

سلام در رابطه به کیس اجتماعی کمک کنید لطفا ـ ahmadshahsultani@yahoo.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان