کیس سیاسی یا مذهبی یا اجتمایی؟؟؟؟؟؟

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
majid faramarzi

کیس سیاسی یا مذهبی یا اجتمایی؟؟؟؟؟؟

پست توسط majid faramarzi » پنج شنبه 19 آبان 1390, 9:16 am

با سلام می‌خواستم اینجا سوالو مطرح کنم که شاید سوال خیلی‌ از پناهجوها باشه.....

دربارهٔ کیس کدامین کیس احتمال موفقیتش بالاتر است؟؟؟ کیس سیاسی؟کیس اجتمایی‌؟ یا کیس مذهبی‌؟؟

دربارهٔ کیس سیاسی بد از پذیرفته شدن به عنوانه پناهنده آیا شخص برای برگشت به ایران مشکلی‌ خواهد داشت؟؟

Pare Parvaz

Re: کیس سیاسی یا مذهبی یا اجتمایی؟؟؟؟؟؟

پست توسط Pare Parvaz » پنج شنبه 19 آبان 1390, 10:18 am

majid faramarzi نوشته شده:با سلام می‌خواستم اینجا سوالو مطرح کنم که شاید سوال خیلی‌ از پناهجوها باشه.....

دربارهٔ کیس کدامین کیس احتمال موفقیتش بالاتر است؟؟؟ کیس سیاسی؟کیس اجتمایی‌؟ یا کیس مذهبی‌؟؟

دربارهٔ کیس سیاسی بد از پذیرفته شدن به عنوانه پناهنده آیا شخص برای برگشت به ایران مشکلی‌ خواهد داشت؟؟

با سلام و عرض ادب
کیس در مورد هر چیزی که هست باید کاملا نشان بده که امنیت شما در کشور از طرف رژیم به خطر افتاده و به همین جهت مجبور به فرار از کشور شدید! وقتی که شما جواب مثبت میگیرید در اقامت شما درج شده که نباید به کشور برگردید و درصورتی که شما به ایران برگردید عملا گفته های خودتون رو نقض می کنید و این می تونه مشکل ساز باشه! البته هستند کسانی که با ترفندهایی به ایران مسافرت می کنند ولی از نظر من به ریسکش نمیارزه!
نوع کیس رو هم بهتره با آقای چاووشی مشاوره کنید تا با توجه به سن و موقعیت شما بهترین حالت رو انتخاب کنید. احتمال موفقیت کیس بیشتر به این بستگی داره که کیس و مدارک به شخص متقاضی بخوره و شخص بتونه اون کیس رو به خوبی ارائه بده و ازش دفاع کنه.

موفق باشید

esmaeil

پست توسط esmaeil » پنج شنبه 19 آبان 1390, 11:53 am

سلام.اگر من غیر قانونی از ایران خارج بشم وکیس بهاییت را انتخاب کنم و مدارکی هم درست کنم که نشون بده جان من در ایران در خطر است میتونم راحت پناهنده بشم؟

dariush m61

پست توسط dariush m61 » شنبه 21 آبان 1390, 9:02 am

کیس بهاییت فک کنم بد نباشه،اگه مدرکی‌ داری که جونت درخطره فک کنم بتونی‌ یکاریش کنی‌،با آقای چاوشی مشورت کنین

rezaahmadibi

پست توسط rezaahmadibi » یک شنبه 27 آذر 1390, 9:17 pm

ba salam dar sade ghabooli hameye kesai ke esm bordin yekie tanha bayane sahi va bedone tanaghoz gooee baese ok shodane keyseton mishe

shahin

پست توسط shahin » شنبه 17 دی 1390, 9:12 pm

آقای چاوشی من الان تو آلمان هستم تو کمپ ،اینترویو شدم اما شک دارم قبول بشم یسری خلیبندیهیی کردم که می‌خوام ببینم میتونید واسعم کیس تهیه کنید ضمیمه پرونده کنم درصورت ردّی؟؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 29 تیر 1391, 8:46 am

majid faramarzi نوشته شده:با سلام می‌خواستم اینجا سوالو مطرح کنم که شاید سوال خیلی‌ از پناهجوها باشه.....

همانگونه که دوستمان Pare Parvaz توضیح دادند، کیس در هر زمینه که باشد بایستی به روشنی نشان دهد که امنیت شما به خطر افتاده است و امکان زندگی در ایران را ندارید. در ارائه کیس پناهندگی بایستی بتوانید ۲ نکته را به صورت آشکار نشان دهید: یکی فعالیتی که شما انجام داده اید و یا موقعیتی که شما در ان قرار گرفته اید که امنیت شما را به خطر انداخته است و دیگری اینکه نشان دهید فعالیت و یا موقعیت فوق مورد توجه رژیم قرار گرفته و بدین خاطر تحت تعقیب قرار گرفته اید. در هر یک از ۲ فاز فوق بایستی بتوانید گفته های خود را با مستندات کافی و دلایل قانع کننده اثبات کنید. توجه داشته باشید که کیسی که تنها به صورت شفاهی و متکی به گفته های پناهجو باشد شانس باورپذیری و در نتیجه موفقیت زیادی نخواهد داشت.

با توجه به شرایط ایران کیس های سیاسی شانس موفقیت بیشتری دارند و پس از کیس های مذهبی قرار میگیرند. ولی در مجموع شرایط فرد پناهجو است که تعیین کننده نوع کیس است. هر فرد بسته به شرایطی که دارد میتواند کیس مناسب داشته و پناهندگی بگیرد.

از نظر قوانین پناهندگی فرد پناهجو پس از دریافت پناهندگی حق بازگشت به کشور خود را ندارد زیرا بر اساس گفته ها و مدارکی که پناهجو ارائه داده است نشان داده است که امنیت وی در کشورش تامین نیست. البته راههای زیادی جهت رفتن به ایران توسط پناهدگان ایرانی استفاده میشود و به ندرت نیز کسی به مشکل میخورد. پس از سیتیزن شدن (حدود ۵ سال پس از دریافت پناهندگی) میتوانید آزادانه با استفاده از پاسپورتی که دریافت میکنید به ایران مسافرت کنید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 29 تیر 1391, 8:51 am

esmaeil نوشته شده:سلام.اگر من غیر قانونی از ایران خارج بشم وکیس بهاییت را انتخاب کنم و مدارکی هم درست کنم که نشون بده جان من در ایران در خطر است میتونم راحت پناهنده بشم؟
کیس بهائیت از جمله کیس هایی است که در صورت تنظیم مناسب کیس و ارائه مدارک کافی، میتوان پناهندگی گرفت. همچون سایر کیسها در این زمینه نیز بایستی مدارک کافی در خصوص بهایی بودن خود در دست داشته باشید و بتوانید نشان دهید رژیم ایران به بهایی بودن شما پی برده و شما را تحت تعقیب قرار داده است.
در صورت نیاز میتوانید کل پروسه پناهندگی خود را با ما پیش ببرید و با کیس قوی در زمینه بهائیت درخواست پناهندگی دهید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

merimehi

پست توسط merimehi » جمعه 29 دی 1391, 11:22 am

ﺳﻼﻡ
ﭼﻪ ﺗﻀﻤﻴﻨﻲ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﺎ ﭘﻮﻝ ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﺷﻤﺎ ﺑﺮﻳﺰﻳﻢ و ﻣﻨﺘﻆﺮ ﻣﺪﺭﻙ و ﻛﻴﺲ ﺑﺎﺷﻴﻢ و ﺷﻤﺎ اﻳﻦ ﻛﺎﺭﻭ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻳﻦ ?
ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ اﻻﻥ ﻭاﻗﻌﺎ ﺗﻮ ﺷﺮاﻳﻂﻲ ﻫﺴﺘﻢ ﻛﻪ ﻧﻴﺎﺯ ﺑﻪ ﻛﻤﻚ ﻭاﻗﻌﻲ ﺩاﺭﻡ اﻣﺎ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻢ ﻓﻘﻄ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻳﻪ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﻪ ﺭاﺣﺘﻲ اﻋﺘﻤﺎﺩ ﻛﻨﻢ.

M4F14

پست توسط M4F14 » جمعه 29 دی 1391, 5:48 pm

merimehi نوشته شده:ﺳﻼﻡ
ﭼﻪ ﺗﻀﻤﻴﻨﻲ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﺎ ﭘﻮﻝ ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﺷﻤﺎ ﺑﺮﻳﺰﻳﻢ و ﻣﻨﺘﻆﺮ ﻣﺪﺭﻙ و ﻛﻴﺲ ﺑﺎﺷﻴﻢ و ﺷﻤﺎ اﻳﻦ ﻛﺎﺭﻭ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻳﻦ ?
ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ اﻻﻥ ﻭاﻗﻌﺎ ﺗﻮ ﺷﺮاﻳﻂﻲ ﻫﺴﺘﻢ ﻛﻪ ﻧﻴﺎﺯ ﺑﻪ ﻛﻤﻚ ﻭاﻗﻌﻲ ﺩاﺭﻡ اﻣﺎ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻢ ﻓﻘﻄ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻳﻪ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﻪ ﺭاﺣﺘﻲ اﻋﺘﻤﺎﺩ ﻛﻨﻢ.
اگه این سوال رو از آقای چاوشی بپرسید این جواب رو میگیرید:
"مجبور نیستید با ما کار کنید"

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 29 دی 1391, 7:27 pm

merimehi نوشته شده:ﺳﻼﻡ
درود،
دوست عزیز هزینه کیس ٣ میلیون تومان است (حدود ٦٠٠ پوند) و عقلانی به نظر نمیرسد که ما تنها برای ٣ میلیون تومان بخواهیم کل سابقه خود را زیر سوال ببریم. حتی یک مشاوره ساده با یکی از وکلا در لندن بسیار بیشتر از ٦٠٠ پوند هزینه خواهد داشت.
با توجه به اینکه میگویید به کمک نیاز دارید ما نیز دوست داریم در صورت امکان به شما کمک کنیم. در نظر داشته باشید که مشاوره با ما رایگان است و اگر نمیتوانید به ما اعتماد کرده و پولی پرداخت کنید ما با کمال میل تا حد امکان شما را به صورت رایگان راهنمایی خواهیم کرد تا پرونده خود را با موفقیت پیش ببرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

merimehi

پست توسط merimehi » جمعه 29 دی 1391, 8:52 pm

ﺁﻗﺎﻱ. M4f14 ﺩﻳﺪﻳﺪ ﻛﻪ ﺁﻗﺎﻱ ﭼﺎﻭﻭﺷﻲ اﻭﻧﺠﻮﺭﻱ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ اﺩﻋﺎ ﻛﺮﺩﻳﺪ ﺟﻮاﺏ ﻧﺪاﺩ ﻣﻨﻫﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﻲ ﺩﻭﻧﻢ ﻛﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻧﻴﺴﺘﻢ ﭘﺲ اﻳﻦ ﺟﻮاﺏ ﻫﺎﻱ ﺗﻜﺮاﺭﻱ ﻛﻪ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺩﻭﺭﻩ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ و ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻣﻲ ﺷﻪ ﺭﻭ ﻓﻘﻄ اﺯ ﺟﺎﻧﺐ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺑﮕﻴﻦ و ﺑﻪ ﻛﺲ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻧﺴﺒﺖ ﻧﺪﻳﺪ
ﻣﻦ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺘﻲ ﻣﻲ ﺷﻪ ﻛﻪ ﻣﻂﺎﻟﺐ ﺳﺎﻳﺖ ﺭﻭ ﻣﻲ ﺧﻮﻧﻢ و اﺯ ﺟﻮاﺏ ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ اﻓﺮاﺩ ﺩاﺩﻩ ﻣﻲ ﺷﻪ ﻛﺎﻣﻼ ﻣﺸﺨﺺ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﻮﺳﺴﺎﻥ ﺳﺎﻳﺖ و ﺣﺘﻲ ﺷﻤﺎ ﺑﺮاﺩﺭ ﮔﺮاﻣﻲ ﻛﻪ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﺗﻨﺪﻱ اﻭﻝ ﻛﺎﺭ ﺑﺎ ﻣﻦ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﻫﻤﮕﻲ ﻭاﻗﻌﺎ ﺭﻭﻱ ﻣﺴﺎﻟﻪ ﭘﻨﺎﻫﻨﺪﮔﻲ اﺷﺮاﻑ ﺩاﺭﻳﻦ.
اﻣﺎ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻦ.ﻣﻦ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﻭاﺭﺩ ﻳﻜﻲ اﺯ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ اﺭﻭﭘﺎﻳﻲ ﺷﺪﻡ و ﺩﺭ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﺧﻮﺩﻡﺭﻭ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﻛﺮﺩﻡ ﺩﺭ اﻭﻧﺠﺎ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺑﻪ اﻳﻦ ﮔﻮﻧﻪ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺑﻌﺪﻱ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺑﻪ ﭘﻠﻴﺲ ﺩاﺧﻞ ﻗﺮﻧﻂﻴﻨﻪ ﻳﺎ ﻫﻤﻮﻥ ﺯﻧﺪاﻥ ﻣﻲ ﺷﺪﻱ اﮔﺮ ﻛﻴﺲ ﺩﺭﺳﺘﻲ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺟﻮاﺏ ﻣﻲ ﮔﺮﻓﺘﻲ ﺩﺭ ﻏﻴﺮ اﻳﻨﺼﻮﺭﺕ. ﺑﺎ اﻭﻟﻴﻦ ﭘﺮﻭاﺯ ﺑﺮاﻱ ﻣﻲ ﮔﺮﺩﻭﻧﺪﻧﺪ و ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ 99 .9ﺩﺭﺻﺪ ﺭﻭ ﺑﺮﻣﻲ ﮔﺮﺩﻭﻧﺪﻥ و ﻛﻞ اﻳﻦ ﭘﺮﻭﺳﻪ اﺯ ﻳﻚ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻃﻮﻝ ﻧﻤﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﻣﻦ اﻭﻧﺠﺎ ﺩﺭ ﻋﺮﺽ 3ﺭﻭﺯ ﺟﻮاﺏ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭاﻗﺎﻳﻲ ﻛﻪ اﻭﻧﺠﺎ ﺗﻮ ﺳﻠﻴﺐ ﺳﺮﺥ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﻛﺮﺩ ﮔﻔﺖ 2ﺳﺎﻟﻪ ﻛﻪ اﻳﺮاﻧﻲ اﺯ اﻳﻦ ﺯﻧﺪاﻥ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻧﺮﻓﺘﻪ و ﻭﻗﺘﻲ اﺳﻢ ﻣﻦ ﺭﻭ ﭘﺸﺖ ﺑﻠﻨﺪﮔﻮ ﺧﻮاﻧﺪﻧﺪ اﺻﻼ ﻓﻜﺮ ﻧﻤﻲ ﻛﺮﺩﻡ ﻛﻪ ﻗﺮاﺭﻩ اﺯاﺩ ﺷﻢ ﻓﻜﺮ ﻛﺮﺩﻡ ﺩاﺭﻥ ﺑﺮﻡ ﻣﻲ ﮔﺮﺩﻭﻧﻦ ﭘﻠﻴﺲﻧﺎﻣﻪ اﻱ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻢ ﺩاﺩ و ﻣﻦ ﺭﻭ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻥ ﻫﺘﻞ ﺗﺎ ﻳﻚ ﻫﻔﺘﻪ ﺗﺎ ﺑﺎ ﻛﻤﻚ ﺻﻠﻴﺐ ﺳﺮﺥ ﻛﺎﺭﻫﺎﻱ اﺩاﺭﻱ و ﺑﻘﻴﻪ ﻛﺎﺭﻫﺎ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺸﻪ اﻟﺒﺘﻪ اﻳﻦ ﺭﻭ ﺑﮕﻢ ﻛﻪ ﻛﻳﺲ ﻣﻦ 90. ﺩﺭﺻﺪ ﻭاﻗﻌﻲ و ﺩﺭ اﺭﺗﺒﺎﻁ ﺑﺎ اﻭﻥ ﻛﺸﻮﺭ و ﻣﺴﺎﻟﻪ ﺭﻭﺯ اﻭﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﻮﺩ و اﻭﻥ ﺩﻩ ﺩﺭﺻﺪ ﻫﻢ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻛﺎﻣﻼ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ .اﺯ اﻭﻧﺠﺎﻳﻲ ﻫﻨﻮﺯ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎﺭﻱ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﻮﺩﻳﻢ ﺁﻣﺪﻳﻢ ﻛﺸﻮﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻆﺮﻣﻮﻥ و ﻫﻤﻮﻥ ﻛﻴﺲ ﺭﻭ ﺩاﺩﻳﻢ ﻛﻪ ﺯﻫﻲ ﺧﻴﺎﻝ ﺑﺎﻃﻞ ﺑﻌﺪ اﺯ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﻣﻨﻔﻲ ﭘﺸﺖ ﻣﻨﻔﻲ.
ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻪ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ ﺑﺮﮔﺮﺩﻳﻢ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻛﺸﻮﺭ اﻭﻝ .ﻧﻤﻲ ﮔﻦ اﻳﻦ ﻣﺪﺕ ﻛﺠﺎ ﺑﻮﺩﻱ و ﻳﺎ اﻳﻨﻜﻪ اﻳﻨﺠﺎ اﺧﺮ ﺗﻜﻠﻴﻔﻢ ﭼﻲ ﻣﻲ ﺷﻪ."
ﻣﻤﻨﻮﻥ اﮔﻪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 29 دی 1391, 10:12 pm

اگر در کشور اولیه که موفق به گرفتن پناهندگی شده اید سیتیزن شده باشید هیچ مشکلی نخواهید داشت. اما اگر هنوز سیتیزن نشده باشید بسته به قوانین مهاجرتی ان کشور ممکن است نیاز باشد توضیحاتی دهید.
معمولا کشورهای مختلف در ارتباط با مهاجرت قوانینی دارند که مهاجر تازه وارد را مجبور میکند طی دوره مشخصی در ان کشور زندگی کند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

merimehi

پست توسط merimehi » جمعه 29 دی 1391, 10:28 pm

ﻣﻦ در ﻛﺸﻮﺭ. اﻭﻟﻴﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ اﺯ 10 ﺭﻭﺯ ﻧﻤﻮﻧﺪﻡ و اﺻﻼ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻛﺎﺭﻫﺎﻱ اﺩاﺭﻱ ﻧﺮﻓﺘﻢ ﭼﻮﻥ اﺻﻼ ﻫﺪﻓﻤﻮﻥ اﻭﻥ ﻛﺸﻮﺭ. ﻧﺒﻮﺩ ﺣﺎﻻ اﮔﻪ ﺑﺮﮔﺮﺩم اﻭﻧﺠﺎ اﻳﻦ اﺣﺘﻤﺎﻝ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺭﻭ اﺻﻼ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻜﻨﻨﺪ?
و ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﭘﺎﺱ ﭘﻨﺎﻫﻨﺪﮔﻲ اﺵ ﺭﻭ ﺑﻌﺪ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﭘﺲ ﻣﻲ ﺩﻩ و ﺑﺮﻣﻲ ﮔﺮﺩﻩ اﻳﺮاﻥ ﺭاﻫﻲ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ اﻭﻥ ﺭﻭ ﭘﺲ,ﺑﮕﻴﺮﻩ? ﻛﻪ اﻟﺒﺘﻪ اﻳﻦ ﻗﻀﻴﻪ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﻲ ﺷﻪ و ﺑﻪ ﺳﺎﻝ 1991 ﺑﺮﻣﻲ ﮔﺮﺩﻩ,

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 30 دی 1391, 1:12 pm

قوانین کشورهای مختلف در ارتباط با نحوه اقامت مهاجرین تازه وارد و پناهندگان متفاوت است. در برخی کشورها اگر مهاجر مدت مشخصی از سال را خارج از ان کشور باشد اقامت وی پس گرفته میشود. مثلا در برخی کشورها اگر پناهجو پس از گرفتن پناهندگی بیش از ٦ ماه از سال را خارج از ان کشور زندگی کند میتوانند اقامت وی را پس بگیرند چون از نظر عرفی پناهجو در کشور دیگری "اسکان" داشته است. اما این قانون در کشورهای مختلف متفاوت است و ممکن است کشوری که شما از ان پناهندگی گرفته اید قانون متفاوتی داشته باشد. بهتر است قوانین مهاجرتی کشوری که از ان پناهندگی گرفته اید را مطالعه کنید.
در مورد کسی که پناهندگی خود را پس داده و به ایران برگشته بایستی از ابتدا درخواست پناهندگی دهد چون با برگشتن به ایران نشان داده است که ایران دیگر برای ایشان کشور ناامنی نیست. از طرفی این قضیه مربوط به سالها پیش است و بعید به نظر میرسد بتوان پناهندگی مربوط به ان زمان را اکنون دوباره به دست آورد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

merimehi

پست توسط merimehi » شنبه 30 دی 1391, 2:30 pm

ﺁﻗﺎﻱ ﭼﺎﻭﺷﻲ ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻫﺎﻱ ﺧﻮﺏ و ﺩﻟﺴﻮﺯاﻧﻪ ﺷﻤﺎ

M4F14

پست توسط M4F14 » شنبه 30 دی 1391, 8:24 pm

merimehi نوشته شده:ﺁﻗﺎﻱ. M4f14 ﺩﻳﺪﻳﺪ ﻛﻪ ﺁﻗﺎﻱ ﭼﺎﻭﻭﺷﻲ اﻭﻧﺠﻮﺭﻱ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ اﺩﻋﺎ ﻛﺮﺩﻳﺪ ﺟﻮاﺏ ﻧﺪاﺩ ﻣﻨﻫﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﻲ ﺩﻭﻧﻢ ﻛﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻧﻴﺴﺘﻢ ﭘﺲ اﻳﻦ ﺟﻮاﺏ ﻫﺎﻱ ﺗﻜﺮاﺭﻱ ﻛﻪ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺩﻭﺭﻩ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ و ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻣﻲ ﺷﻪ ﺭﻭ ﻓﻘﻄ اﺯ ﺟﺎﻧﺐ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺑﮕﻴﻦ و ﺑﻪ ﻛﺲ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻧﺴﺒﺖ ﻧﺪﻳﺪ
ﻣﻦ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺘﻲ ﻣﻲ ﺷﻪ ﻛﻪ ﻣﻂﺎﻟﺐ ﺳﺎﻳﺖ ﺭﻭ ﻣﻲ ﺧﻮﻧﻢ و اﺯ ﺟﻮاﺏ ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ اﻓﺮاﺩ ﺩاﺩﻩ ﻣﻲ ﺷﻪ ﻛﺎﻣﻼ ﻣﺸﺨﺺ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﻮﺳﺴﺎﻥ ﺳﺎﻳﺖ و ﺣﺘﻲ ﺷﻤﺎ ﺑﺮاﺩﺭ ﮔﺮاﻣﻲ ﻛﻪ اﻳﻨﻘﺪﺭ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﺗﻨﺪﻱ اﻭﻝ ﻛﺎﺭ ﺑﺎ ﻣﻦ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﻫﻤﮕﻲ ﻭاﻗﻌﺎ ﺭﻭﻱ ﻣﺴﺎﻟﻪ ﭘﻨﺎﻫﻨﺪﮔﻲ اﺷﺮاﻑ ﺩاﺭﻳﻦ.
اﻣﺎ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻦ.ﻣﻦ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﻭاﺭﺩ ﻳﻜﻲ اﺯ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ اﺭﻭﭘﺎﻳﻲ ﺷﺪﻡ و ﺩﺭ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﺧﻮﺩﻡﺭﻭ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﻛﺮﺩﻡ ﺩﺭ اﻭﻧﺠﺎ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺑﻪ اﻳﻦ ﮔﻮﻧﻪ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺑﻌﺪﻱ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺑﻪ ﭘﻠﻴﺲ ﺩاﺧﻞ ﻗﺮﻧﻂﻴﻨﻪ ﻳﺎ ﻫﻤﻮﻥ ﺯﻧﺪاﻥ ﻣﻲ ﺷﺪﻱ اﮔﺮ ﻛﻴﺲ ﺩﺭﺳﺘﻲ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺟﻮاﺏ ﻣﻲ ﮔﺮﻓﺘﻲ ﺩﺭ ﻏﻴﺮ اﻳﻨﺼﻮﺭﺕ. ﺑﺎ اﻭﻟﻴﻦ ﭘﺮﻭاﺯ ﺑﺮاﻱ ﻣﻲ ﮔﺮﺩﻭﻧﺪﻧﺪ و ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ 99 .9ﺩﺭﺻﺪ ﺭﻭ ﺑﺮﻣﻲ ﮔﺮﺩﻭﻧﺪﻥ و ﻛﻞ اﻳﻦ ﭘﺮﻭﺳﻪ اﺯ ﻳﻚ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻃﻮﻝ ﻧﻤﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﻣﻦ اﻭﻧﺠﺎ ﺩﺭ ﻋﺮﺽ 3ﺭﻭﺯ ﺟﻮاﺏ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭاﻗﺎﻳﻲ ﻛﻪ اﻭﻧﺠﺎ ﺗﻮ ﺳﻠﻴﺐ ﺳﺮﺥ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﻛﺮﺩ ﮔﻔﺖ 2ﺳﺎﻟﻪ ﻛﻪ اﻳﺮاﻧﻲ اﺯ اﻳﻦ ﺯﻧﺪاﻥ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻧﺮﻓﺘﻪ و ﻭﻗﺘﻲ اﺳﻢ ﻣﻦ ﺭﻭ ﭘﺸﺖ ﺑﻠﻨﺪﮔﻮ ﺧﻮاﻧﺪﻧﺪ اﺻﻼ ﻓﻜﺮ ﻧﻤﻲ ﻛﺮﺩﻡ ﻛﻪ ﻗﺮاﺭﻩ اﺯاﺩ ﺷﻢ ﻓﻜﺮ ﻛﺮﺩﻡ ﺩاﺭﻥ ﺑﺮﻡ ﻣﻲ ﮔﺮﺩﻭﻧﻦ ﭘﻠﻴﺲﻧﺎﻣﻪ اﻱ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻢ ﺩاﺩ و ﻣﻦ ﺭﻭ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻥ ﻫﺘﻞ ﺗﺎ ﻳﻚ ﻫﻔﺘﻪ ﺗﺎ ﺑﺎ ﻛﻤﻚ ﺻﻠﻴﺐ ﺳﺮﺥ ﻛﺎﺭﻫﺎﻱ اﺩاﺭﻱ و ﺑﻘﻴﻪ ﻛﺎﺭﻫﺎ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺸﻪ اﻟﺒﺘﻪ اﻳﻦ ﺭﻭ ﺑﮕﻢ ﻛﻪ ﻛﻳﺲ ﻣﻦ 90. ﺩﺭﺻﺪ ﻭاﻗﻌﻲ و ﺩﺭ اﺭﺗﺒﺎﻁ ﺑﺎ اﻭﻥ ﻛﺸﻮﺭ و ﻣﺴﺎﻟﻪ ﺭﻭﺯ اﻭﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﻮﺩ و اﻭﻥ ﺩﻩ ﺩﺭﺻﺪ ﻫﻢ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻛﺎﻣﻼ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ .اﺯ اﻭﻧﺠﺎﻳﻲ ﻫﻨﻮﺯ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎﺭﻱ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﻮﺩﻳﻢ ﺁﻣﺪﻳﻢ ﻛﺸﻮﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻆﺮﻣﻮﻥ و ﻫﻤﻮﻥ ﻛﻴﺲ ﺭﻭ ﺩاﺩﻳﻢ ﻛﻪ ﺯﻫﻲ ﺧﻴﺎﻝ ﺑﺎﻃﻞ ﺑﻌﺪ اﺯ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﻣﻨﻔﻲ ﭘﺸﺖ ﻣﻨﻔﻲ.
ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻪ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ ﺑﺮﮔﺮﺩﻳﻢ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻛﺸﻮﺭ اﻭﻝ .ﻧﻤﻲ ﮔﻦ اﻳﻦ ﻣﺪﺕ ﻛﺠﺎ ﺑﻮﺩﻱ و ﻳﺎ اﻳﻨﻜﻪ اﻳﻨﺠﺎ اﺧﺮ ﺗﻜﻠﻴﻔﻢ ﭼﻲ ﻣﻲ ﺷﻪ."
ﻣﻤﻨﻮﻥ اﮔﻪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ.
دوست عزیز پست ارسال شده ی من موجوده و فکر نمیکنم برخورد تندی داشته بوده باشم. من اصلا شما رو نمیشناسم و اصلا برام مهم نیست که ازتون کلاهبرداری کنند یا نه، من نه آدم پرونم نه کلاهبردار که بیام کار آقای چاوشی رو زیر سوال ببرم و اگه شما با ایشون کار کنید و یا کار نکنید هیچ سودی برای من نداره.
همچنین خیلی ممنون میشم کمی "واضح تر و کامل تر" در مورد سفرتون توضیح بدید و این که صلیب سرخ این وسط چی کاره بود؟

merimehi

پست توسط merimehi » یک شنبه 1 بهمن 1391, 9:24 pm

ﻣﻦ ﺗﻮ ﺷﺮاﻳﻄ ﺧﻮﺑﻲ ﻧﻴﺴﺘﻢ و ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻗﺒﻠﻲ ﺭﻭ اﺩاﻣﻪ ﻧﻤﻲ ﺩﻡ
اﻣﺎ ﺩﺭ ﺭاﺑﻂﻪ ﺑﺎ ﺳﻮاﻝ ﺷﻤﺎ.
ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺟﺰﻳﻴﺎﺕ ﺳﻔﺮﻡ ﺭﻭ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻢ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻢ ﭼﻮﻥ ﮔﻪ ﻣﻲ ﺧﻮاﺳﺘﻢ اﻳﻦ ﻛﺎﺭﻭ ﺑﻜﻨﻢ اﻳﻨﻘﺪﺭ اﺯ ﻭاﮊﻩ ﻛﺸﻮﺭ اﻭﻝ و ﺩﻭﻡ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﻤﻲ ﻛﺮﺩﻡ.اﻣﺎ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻘﺶ ﺻﻠﻴﺒﻲ ﺳﺮﺥ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﮕﻢ ﻛﻪ ﺩﺭ ﻛﺸﻮﺭ اﻭﻝ ﭼﻮﻥ اﺻﻮﻻ ﻫﻴﭻ ﭘﻨﺎﻫﻨﺪﻩ اﻱ ﺭﻭ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺩﻳﮕﺮ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ اﺭﻭﭘﺎﻳﻲ ﺩاﺧﻞ ﻛﻤﭗ و ﻣﻨﺘﻆﺮ ﺟﻮاﺏ اﻭﻝ و ﺩﻭﻡ و ﺳﻮﻡ ﻧﮕﻪ ﻧﻤﻲ ﺩاﺷﺘﻦ و ﭘﻨﺎﻫﺠﻮﻳﺎﻥ ﺧﻴﻠﻲ اﺯ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﺭﻭ اﺻﻼ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻤﻲ ﻛﺮﺩﻥ و ﺧﻴﻠﻲ ﺳﺮﻳﻊ ﺑﺎ اﻭﻟﻴﻦ ﭘﺮﻭاﺯ ﺑﺮﻣﻲ ﮔﺮﺩﻭﻧﺪﻥ ..ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﻳﺎﻓﺘﻪ ﻱاﻱ ﺑﺮاﻱ ﻧﮕﻪ ﺩاﺭﻱ ﭘﻨﺎﻫﺠﻮﻳﺎﻥ ﻧﺪاﺷﺘﻦ ﺳﻴﺴﺘﻤﻲ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺑﻘﻴﻪ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ اﺭﻭﭘﺎﻳﻲ ﺭاﻳﺤﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﻣﺤﻞ ﻧﮕﻪ ﺩاﺭﻱ ﻫﻤﻮﻥ ﻗﺮﻧﻂﻴﻨﻪ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﻧﻬﺎﻳﺖ اﻗﺎﻣﺖ ﺑﻴﺸﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﻫﻔﺘﻪ ﻧﻤﻲ ﺷﺪ و اﻳﻦ ﻗﺮﻧﻂﻴﻨﻪ ﺩاﺧﻞ ﻫﻤﻮﻥ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﺑﻮﺩ و ﺣﺘﻲ ﻣﺘﺮﺟﻢ ﻫﻢ ﺑﺮاﻱ ﻣﺎ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻨﺪ ﭘﻴﺪا ﻛﻨﻨﺪ اﻟﺒﺘﻪ ﭼﻮﻥ ﺳﺎﻋﺖ اﺩاﺭﻱ ﻧﺒﻮﺩ و ﺩاﺧﻞ ﻗﺮﻧﻂﻴﻨﻪ اﺗﺎﻕ ﻫﺎﻱ ﭘﻨﺎﻫﺠﻮﻳﺎﻥ و ﻳﻚ اﻃﺎﻕ ﻣﺘﻌﻠﻖ,ﺑﻪ ﺻﻠﻴب ﺳﺮﺥ ﺑﻮﺩ اﮔﻪ ﻣﻮﺭﺩ ﻳﺎ ﺳﻮاﻟﻲ ﺑﻮﺩ اﻭﻧﺎ ﻣﻲ ﺗﻨﺴﺘﻨﺪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻨﺪ ﻭﻗﺘﻲ ﻣﺎ ﺭﻭ اﺯاﺩ ﻛﺮﺩﻥ ﻳﻪ ﻣﺎﺷﻴﻦ اﺯ,ﺻﻠﻴﺐ ﺳﺮﺥ اﻣﺪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻣﺎ و ﻣﺎ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺻﻠﻴﺒﻲ ﺳﺮﺥ ﺑﺮﺩﻧﺪ اﻭﻧﻬﺎ ﺑﺮاﻱ,ﻣﺎ ﻫﻔﺖ ﺭﻭﺯ ﻫﺘﻞ ﻛﺮاﻳﻪ ﻛﺮﺩﻧﺪ اﻟﺒﺘﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﺷﺎﻡ و ﻧﺎﻫﺎﺭ و ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﻓﻘﻄ ﺟﺎﻱ ﺧﻮاﺏ و ﻗﺮاﺭ ﺷﺪ ﺑﻌﺪﻱ اﺯ اﻳﻦ ﻫﻔﺖ ﺭﻭﺯ ﺑﻘﻴﻪ ﻛﺎﺭﻫﺎﻱ اﺩاﺭﻱ ﺭﻭ اﻭﻧﻬﺎ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻥ و ﻳﻪ ﻟﻴﺴﺖ ﻫﻢ اﺯ ﻛﻠﻴﺴﺎﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺩاﺩﻧﺪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﻣﻲ ﺑﺎﻳﺴﺖ ﺑﺮاﻱ ﺗﻬﻴﻪ ﻏﺬا ﻣﻲ ﺭﻓﺘﻴﻢ اﻭﻧﺠﺎ و ﺻﻠﻴب ﺳﺮﺥ ﻗﺮاﺭ ﺑﻮﺩ ﺗﻮ اﻳﻦ ﻣﺪﺕ ﻛﻪ ﻣﺎكﻛك ﺩاﺧﻞ ﻫﺘﻞ ﻫﺴﺘﻴﻢ ﺑﺮاﻱ ﻣﺎ ﺧﻮﻧﻪ ﻛﺮاﻳﻪ ﻛﻨﻪ و ﺧﻮﻧﻪ اﻱ ﻛﻪ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺣﺪاﻗﻞ ﻳﻪ ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ ﺑﺘﻮﻧﻴﻢ ﻏﺬا ﺗﻬﻴﻪ ﻛﻨﻴﻢو اﺩاﻣﻪ ﻣﺎﺟﺮا.......

ﺷﺮاﻳﻄ ﺟﺎﻟﺒﻲ ﻧﺒﻮﺩ ﺑﺮاﻱ ﺷﺮﻭﻉ ﺗﺎ ﻛﺎﺭﻫﺎﻱ اﺩاﺭﻱ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺸﻪ 6 ﻣﺎﻫﻲ ﻃﻮﻝ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﻣﺎ ﻫﻢ ﭘﻲ ﻣﺎﺟﺮا ﺭﻭ ﻧﮕﺮﻓﺘﻴﻢ اﻳﻦ ﻫﻔﺖ ﺭﻭﺯ ﺭﻭ ﺗﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻲ ﺷﺪ ﺟﺎﻫﺎﻳﻲ ﺩﻳﺪﻧﻲ ﺭﻭ ﮔﺸﺘﻴﻢ و ﺑﻌﺪﻱ اﻭﻧﻬﻢ اﺯ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻛﺸﻮﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﮔﺬﺷﺘﻴﻢ ﺗﺎ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﺭﺳﻴﺪﻳﻢ اﻟﺒﺘﻪ ﻭﺳﻄ ﺭاﻩ هم ﺗﻮﻱ ﻳﻪ ﻛﺸﻮﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺎﺯﺩاﺷﺖ ﺷﺪﻳﻢ اﻣﺎ ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻢ ﭼﺮا ﺯﻭﺩ ﺁﺯاﺩﻣﻮﻥ ﻛﺮﺩﻥ ﺷﺎﻳﺪ ﭼﻮﻥ اﺧﺮ ﺷﺐ ﺑﻮد ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺩﺭﺩ ﺳﺮ ﻧﺪاﺷﺘﻦ.

God.Father

پست توسط God.Father » دو شنبه 2 بهمن 1391, 2:22 pm

دوست عزیز من که اصلا متوجه داستان شما نشدم و دوست هم ندارم ادامه بدم. این رو هم نفهمیدم چرا نمیتونید جزئیات سفرتون رو بیان کنید؟! اگه نیاز به کمک دارید و انتظار کمک از دوستان رو دارید باید به طور کامل توضیح میدادید.

merimehi

پست توسط merimehi » سه شنبه 3 بهمن 1391, 12:02 pm

ﻧﻪ ﻣﻦ اﻧﺘﻆﺎﺭ ﻛﻤﻚ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺎﺭﺑﺮ ﺭﻭ اﻳﻨﺠﺎ ﻧﺪاﺭﻡ ﭼﻮﻥ ﻭاﻗﻌﺎ اﻳﻨﺠﺎ ﻛﺴﻲ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻪ ﻛﻤﻜﻲ ﺑﻜﻨﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ. ﺗﻮﺿﻴﺤﻲ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺩاﺩﻡ ﺩﺭ ﺟﻮاﺏ ﺳﻮاﻝ ﻳﻜﻲاﺯ,ﻛﺎﺭﺑﺮاﻥ ﺑﻮﺩ. ﺷﺎﻳﺪ ﻣﻦ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﻛﻪ اﺯ ﺁﻗﺎﻱ,ﭼﺎﻭﻭﺷﻲ ﻛﻤﻚ ﺑﮕﻴﺮﻡ و ﺟﺰﻳﻴﺎﺕﺭﻭ ﺑﺮاﻱ اﻳﺸﻮﻥ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻛﺎﺭﺑﺮاﻥ ﻋﺎﺩﻱ ﻛﺎﺭ ﺧﺎﺻﻲ ﺑﺮاﻱ ﻛﻤﻚ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻦ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻥ.
ﺧﻮﺵ,و ﺧﺮﻡ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻫﻤﮕﻲ

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 3 بهمن 1391, 7:17 pm

merimehi نوشته شده:ﻧﻪ ﻣﻦ اﻧﺘﻆﺎﺭ ﻛﻤﻚ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺎﺭﺑﺮ ﺭﻭ اﻳﻨﺠﺎ ﻧﺪاﺭﻡ ﭼﻮﻥ ﻭاﻗﻌﺎ اﻳﻨﺠﺎ ﻛﺴﻲ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻪ ﻛﻤﻜﻲ ﺑﻜﻨﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ. ﺗﻮﺿﻴﺤﻲ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺩاﺩﻡ ﺩﺭ ﺟﻮاﺏ ﺳﻮاﻝ ﻳﻜﻲاﺯ,ﻛﺎﺭﺑﺮاﻥ ﺑﻮﺩ. ﺷﺎﻳﺪ ﻣﻦ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﻛﻪ اﺯ ﺁﻗﺎﻱ,ﭼﺎﻭﻭﺷﻲ ﻛﻤﻚ ﺑﮕﻴﺮﻡ و ﺟﺰﻳﻴﺎﺕﺭﻭ ﺑﺮاﻱ اﻳﺸﻮﻥ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻛﺎﺭﺑﺮاﻥ ﻋﺎﺩﻱ ﻛﺎﺭ ﺧﺎﺻﻲ ﺑﺮاﻱ ﻛﻤﻚ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻦ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻥ.
ﺧﻮﺵ,و ﺧﺮﻡ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﻫﻤﮕﻲ
دوست عزیز من خودم بودم ازتون درخواست جزئیات کرده بودم وگرنه بیکار نیستم بیام وسط موضوعی که به من ربطی نداره.
والا با این توضیحاتی که شما دادی آقای چاوشی که هیچ وکیلی بین الملی در امور مهاجرت هم بیاد نمیتونه شما رو راهنمایی کنه. موفق باشید

merimehi

پست توسط merimehi » چهار شنبه 4 بهمن 1391, 8:52 am

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﻣﻦ اﮔﻪ ﻗﺮاﺭ ﺷﻪ اﺯ ﺁﻗﺎﻱ ﭼﺎﻭﺷﻲ ﻛﻤﻚ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﻫﻤﻪ ﻛﻴﺲ ﺭﻭ ﺑﺮاﻱ ﺁﻗﺎﻱ ﭼﺎﻭﺷﻲ ﻣﻴﻞ ﻣﻲ ﻛﻨﻢ واﻳﺸﻮﻥ ﻗﻂﻌﺎ ﻣﻲ ﺗﻮﻧﻦ ﺭاﻫﻲ ﭘﻴﺪا ﻛﻨﻦ اﻣﺎتﺗﻮ ﻳﻪ ﻓﺮﻭﻡ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺩﻟﻴﻠﻲ ﻧﻤﻲ ﺑﻴﻨﻢ اﻳﻦ ﻛﺎﺭﻭ ﺑﻜﻨﻢ و ﻣﺴﺎﻟﻪ ﺟﺰﻳﻴﺎﺕ ﻭﺭﻭﺩ ﻣﻦ ﺑﻪ اﺭﻭﭘﺎاﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﮕﻮﻧﻪ و اﺯ ﻛﺠﺎ ﻭاﺭﺩ. ﺷﺪﻡ ﻣﺴﺎﻟﻪ اﻱ اﺳﺖ اﻳﻦ ﻛﺸﻮﺭ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩاﺧﻠﺶ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﻢ اﺯﺵ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻪ ﭘﺲ ﺑﺎز ﻛﺮﺩﻥ ﺟﺰﻳﻴﺎﺗﺶ ﻛﻤﻜﻲ ﻧﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﻲ ﻛﻨﻪ ﻧﻪ ﺑﻪ ﻛس ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﭼﻮﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﻭﺭﻭﺩ اﺯ,اﻭﻥ ﺭاﻩ ﻣﻤﻜﻦ ﻧﻴﺴﺖ .

foaad

پست توسط foaad » یک شنبه 2 تیر 1392, 4:06 pm

از نظر قوانین پناهندگی فرد پناهجو پس از دریافت پناهندگی حق بازگشت به کشور خود را ندارد زیرا بر اساس گفته ها و مدارکی که پناهجو ارائه داده است نشان داده است که امنیت وی در کشورش تامین نیست. البته راههای زیادی جهت رفتن به ایران توسط پناهدگان ایرانی استفاده میشود و به ندرت نیز کسی به مشکل میخورد. پس از سیتیزن شدن (حدود ۵ سال پس از دریافت پناهندگی) میتوانید آزادانه با استفاده از پاسپورتی که دریافت میکنید به ایران مسافرت کنید....

با سلامو ادب ب همه !داداش من همین نکته رو درست متوجه نشدم اگر برگشتن از نظر کشور مثلا استرالیا غیر قانونی و اگه برگردی زیر حرفت زدی پس چتو بعد پنج سال میتونی راحت بایای و بری؟البته امیدوارم که بشه ! دوم اینکه غیر از کیس سیاسی حرفایی که میزنی کیسی که میدی حالا چه راستو چه سیا بازی بعد از برگشت تو ایران باید جواب پس بدیم؟ اینجا محاکمه میشی ؟ایران میفهمه شما چه گفتی و چرا قبولت کردن ؟این برام خیلی مهمه چون شاید خاستم برگردم و برا دفاع از مردمم و مملکتم در قبال این عوضی ها کار ساسی بکنم چون رشتم اینه نمیخام وقتی وارد ایران شدم یا تو حزبی شرکت کردم احمدی گشاد بیاد بگه : بگم؟ بگم؟ بگم؟ و بگه و کارمو خراب کنه مرسی از اینکه شاید بخونیدو ج بدید

jake1

پست توسط jake1 » شنبه 8 تیر 1392, 7:51 am

دوست من شما به عنوان یک ایرانی طالاعاتتون در ایران ثبت شده !!

تقریباً نصف کشور های دنیا دو ملیتی بودن رو قبول ندارند پس با این حساب باید ملیت ایرانیتون رو حذف کنید که اون هم باید بره توسط مجلس نمیدونم چه خراب شده ای تایید بشه البته همه اینها رو از سفارت کشور مورد نظر انجام میدید.
بعد از اون باید ویزای ایران رو بتونید بگیرید بله درست ویزای ایران بعدش میتونید بیاید ایران که البته ایران خیلی سخت ویزا میده :d

چطور بعضی از دوستان میگن بعد 5 سال میتونی بدون مشکل برگردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمود

پست توسط محمود » چهار شنبه 26 تیر 1392, 9:15 am

باسلام وعرض ادب من ویزای هلند را دارم وازطریق کشورهلندبه المان خواهم رفت تادرانجااعلام پناهندگی کنم درایران به هرکلیسا یاهراقلیتی مراجعه کردم بابت دین و مذهب کمکم نکردن حتی جلوی یک کلیسا لباس شخصی ها مرا گرفتند وبه هرطریقی بود مانع شدن.میخواهم بدانم که اگر درکشورالمان پناهنده مذهبی بشوم بازمرا به هلندبرمیگردانند یانه درضمن من دارای مدرک برق ازفنی و حرفه ای میباشم ممنون میشوم اگرکسی راهنماییم کند

ehsanpersica

پست توسط ehsanpersica » دو شنبه 31 تیر 1392, 1:51 pm

با سلام
آقای محمودخان
فکر نکنم احتیاجی به تعویض دین باشه،میتونی عنوان کنی که از دین خارج شدی یعنی کلن دین رو قبول نداری اما اینم احتیاج به یه سری اطلاعات برای خودت داره بقولا خرجش اینه که بشینی دنبال استدلال برای قبول نداشتن دین باشی این مسئله میتونه تا یه جاهایی کمک کنه.دیگه الان که این مورد همه جا هست

sam11

پست توسط sam11 » جمعه 15 شهریور 1392, 3:30 pm

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 19 شهریور 1392, 3:58 am

foaad نوشته شده:از نظر قوانین پناهندگی فرد پناهجو پس از دریافت پناهندگی حق بازگشت به کشور خود را ندارد زیرا بر اساس گفته ها و مدارکی که پناهجو ارائه داده است نشان داده است که امنیت وی در کشورش تامین نیست. البته راههای زیادی جهت رفتن به ایران توسط پناهدگان ایرانی استفاده میشود و به ندرت نیز کسی به مشکل میخورد. پس از سیتیزن شدن (حدود ۵ سال پس از دریافت پناهندگی) میتوانید آزادانه با استفاده از پاسپورتی که دریافت میکنید به ایران مسافرت کنید....

با سلامو ادب ب همه !داداش من همین نکته رو درست متوجه نشدم اگر برگشتن از نظر کشور مثلا استرالیا غیر قانونی و اگه برگردی زیر حرفت زدی پس چتو بعد پنج سال میتونی راحت بایای و بری؟البته امیدوارم که بشه ! دوم اینکه غیر از کیس سیاسی حرفایی که میزنی کیسی که میدی حالا چه راستو چه سیا بازی بعد از برگشت تو ایران باید جواب پس بدیم؟ اینجا محاکمه میشی ؟ایران میفهمه شما چه گفتی و چرا قبولت کردن ؟این برام خیلی مهمه چون شاید خاستم برگردم و برا دفاع از مردمم و مملکتم در قبال این عوضی ها کار ساسی بکنم چون رشتم اینه نمیخام وقتی وارد ایران شدم یا تو حزبی شرکت کردم احمدی گشاد بیاد بگه : بگم؟ بگم؟ بگم؟ و بگه و کارمو خراب کنه مرسی از اینکه شاید بخونیدو ج بدید
با پوزش به خاطر تاخیر در جواب به سوال شما!
دوست عزیز پس از ۵ سال شما سیتیزن ان کشور میشوید (این مدت در کشورهای مختلف متفاوت است). با سیتیزن شدن شما از حالت پناهجو بودن خارج میشوید و مثل سایر شهروندان ان کشور خواهید شد، پاسپورت ملی ان کشور را دریافت خواهید کرد و کلا تفاوتی با کسی که اصالتا اهل ان کشور است و در آنجا متولد شده است ندارید. در این حلت آزاد هستید به هر کلشوری از جمله کشوری که در ابتدا از آنجا آمده اید (در اینجا ایران) مسافرت کنید.
اطلاعات کیس و پرونده شما محرمانه میماند و رژیم ایران به هیچ وجه به ان دسترسی ندارد.
برای شما جهت رسیدن به اهدافتان به خصوص جهت بازگشت به ایران و دفاع از حقوق مردم آرزوی توفیق میکنیم.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

asger

پست توسط asger » پنج شنبه 12 دی 1392, 9:16 am

Ba salam be hame va jenabe chavoshi ! Soalam ine ke vaghti ye nafar case din bahayi mide va ghabool mishe masalan to alman ' bade ghaboli va zendegi to alman bayad hatman bahayi baghi bemone va dolate alman hamishe ino tahghigh mikone? Ba sepase faravan

God.Father.

پست توسط God.Father. » پنج شنبه 12 دی 1392, 2:45 pm

asger نوشته شده:Ba salam be hame va jenabe chavoshi ! Soalam ine ke vaghti ye nafar case din bahayi mide va ghabool mishe masalan to alman ' bade ghaboli va zendegi to alman bayad hatman bahayi baghi bemone va dolate alman hamishe ino tahghigh mikone? Ba sepase faravan
بعد از اینکه قبولی گرفتید دیگه کسی کاری به کارتون نداره و اگه خواستید میتونید فعالیتتون رو ادامه بدید یا ندید.
Just Afg

asger

پست توسط asger » شنبه 14 دی 1392, 6:37 pm

Salam be hame va mersi az god father .kesi midoone keyse bahayi che ghad ghavi hast va cheghad dardesar ? Ham vase ghabooli ham vase bargasht.mersi

God.Father.

پست توسط God.Father. » شنبه 21 دی 1392, 7:26 am

asger نوشته شده:Salam be hame va mersi az god father .kesi midoone keyse bahayi che ghad ghavi hast va cheghad dardesar ? Ham vase ghabooli ham vase bargasht.mersi
واسه برگشتتون که مشکلی پیش نمیاد و بعد از سیتی زن دن میتونید با خیال راحت برگردید ایران چون هیچ کسی نمیدونه شما کیستون چی بوده و چه جوری جواب گرفتید. خیلی ها حتی با کیس اجتماعی هم جواب گرفتن، مهم اینه که تو مصاحبه گند نزنید و اطلاعاتتون در مورد کیستون زیاد باشه. اگه میخواید کیس بهایی بدید بهتره به کسایی که قبلا این کیس رو دادن مشورت کنید و ازشون اطلاعات بگیرید
Just Afg

asger

پست توسط asger » شنبه 21 دی 1392, 10:02 am

تشکر جناب گاد فادر اما يک امر محال چون کسى نديدم بيادو از کيسش بگه اصلا به نظر من مشکل اين سايت همينه که 90% افراد خودشون نرفتند فقط شنيدن. و به بقيه هم توصيه ميکنن در حالى که بقول يکى از دوستان شرايط برا هر کسى فرق ميکنه نميشه گفت چيزى که برا اون اتفاق افتاده برا ما هم بيوفته.و افرادى که خودشون تجربه دارن نميان بگن من مشکل خودم سياسى اما نمىخام کارى کنم که ممنوع الورود بشم! دوستان اگه کسى کيسى بى درد سر ميشناسه بگه لطفا مرسى از همه

Atefeh

پست توسط Atefeh » پنج شنبه 7 تیر 1397, 11:10 am

باعرض سلاوخسته نباشیدخدمت مدیران محترم
من یک دخترتنهاهستم و۱۸سال دارم وسه ماه هست که به ترکیه امده ام میخاستم ببینم درشرایط حاضربهترین راه هابرای دریافت پناهندگی کشور سوم از طریق کیس اجتماعی چیست؟
لطفاراهنمایی کنید

مشاور مهاجرت ۱

پست توسط مشاور مهاجرت ۱ » جمعه 8 تیر 1397, 8:27 am

كيس هاى مذهبى و جنسى راحتر جواب ميگيرن ، الان تو اروپا بهترين كيس ، كيس هاى جنسى و مذهبى هستند ، اگر كسى نياز به كيس داشت بنده در خدمتم
0031657205454

kayamp

پست توسط kayamp » یک شنبه 6 آبان 1397, 7:25 pm

جناب چاوشي ممنون ميشم پي وي واتساپتون رو نگاه بندازين چند دقيقه وقتتون رو ميگيرم اگه ممكنه

Baran68

پست توسط Baran68 » دو شنبه 19 آذر 1397, 12:23 pm

برای مهاجرت نیاز به مشاوره دارید

مشاور مجرب

ارائه دهنده کیس پناهندگی

آی دی تلگرام saharrr2020

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

اگر آی دی تلگرام را در جستجو پیدا نکردید به ایمیل پی ام بفرستید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان