نمونه کیس

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
Norway1991

نمونه کیس

پست توسط Norway1991 » جمعه 15 دی 1391, 9:28 am

درود بر شما دوستان

جناب چاووشی اجازه بدهید رک باشیم زیرا جنگ اول به از صلح آخر.

متاستفانه بزرگترین مشکل در راه رفتن به خارج نداشتن اعتماد بین طرفین قرار داد هستش. شاید خیلی ها توانایی مالی و اراده رفتن و پناهنده شدن را داشته باشند اما به خاطر عدم اعتماد، تصمیمی برای اینکار نگیرند. خب بخواهید حساب کنید حق هم دارند. کم نبودند موسساتی که به بهانه مهاجرت - ادامه تحصیل و سرمایه گذاری کلاهبردار از آب درآمده اند. همین حالا شرکت آپولونیا کالج به عنوان یک شرکت کلاهبردار شناخته شده ( کی فکرش رو میکرد؟)

لذا میخواهم از شما خواهش کنم حداقل 2مورد نمونه کیس در سایت قرار دهید تا شما هم اعتماد ما رو جلب کنید. نمیگم یک کیس 2 هزار دلاریتون رو کامل در اختیار ما قرار بدید. نه. یک کیس خلاصه که قبلا جواب مثبت گرفته کفایت میکنه.

امیدوارم جسارت من رو ببخشید جناب چاوشی.

shahab_shahab

Re: نمونه کیس

پست توسط shahab_shahab » جمعه 15 دی 1391, 10:46 am

-----------------------
آخرین ويرايش توسط 1 on shahab_shahab, ويرايش شده در 0.

shahab_shahab

پست توسط shahab_shahab » جمعه 15 دی 1391, 5:02 pm

-------------------

Norway1991

پست توسط Norway1991 » جمعه 15 دی 1391, 5:11 pm

شهاب جان ولی من برعکس شما احساس کردم کیس خوبیه... چون مدارک مورد نیاز برای نشون دادن اینکه جان پناهجو در خطره، ظاهرا ضمیمه این کیس خواهد شد. امیدوارم آقای چاوشی هم نمونه کیس در سایت قرار دهند و مقایسه کنیم و خوب و بدو تشخیص بدیم

shahab_shahab

پست توسط shahab_shahab » جمعه 15 دی 1391, 6:19 pm

----------------------------

Arshiasttt

پست توسط Arshiasttt » شنبه 16 دی 1391, 4:41 pm

shahab_shahab نوشته شده:دوست عزیز هر کس نظری دارد.به نظر من خیلی ساده بود چون اگه اینطور باشد قوه تخیل من خیلی بهتر از این جریانات است.
اگه اون کیس مدارک خوبی نداشته باشد به نطر من ارزش ورق سیاه کردن هم ندارد.
با حرفت مواففم اینجا معلوم میشود کیفیت کار هر شخص و تجربه اش بالاتر است.
قصد تحریک ندارم اصلا ولی اینطور همه زودتر به نتیجه میرسند.
صادقانه گفتم.
شهاب جان اگر زير همون نمونه كيس نگاه كني نوشتن كه ( شما انتظار نداشتيد كه نمونه كيس ١٥٠٠$ بگذاريم؟؟) حرف شما درست خيلي مسخره و ابكى هست.اون يك كيس كاملا سوخته هست و اينكه فقط يك نمونه هست براى اشنايي با كيس براي دوستاني كه اصلا نميدونند كيس چي هست و يك تبليغات .
همين.
ممنون.

sweden
تماس:

پست توسط sweden » چهار شنبه 20 دی 1391, 9:32 am

shoma fek kardin case panahandegi chie ke bekhan nemoonash ro inja bezaran!!!!!
case panahandegi majale ya dastan nist begi yek nemone neshon bedid!!!
aziz shoma behtare yek meghdar etelaateton ro nesbat be panahandegi bala bebari on vaght mitoni bedon moshkel eghdam koni
hame on kasai ke be dam kolahbardar ha mioftan bekhater adam agahi ast
on shakhs kolahbardar ham tamam omidesh be adam agahi moshtarishe...

arashtn1

پست توسط arashtn1 » چهار شنبه 20 دی 1391, 10:46 am

sweden نوشته شده:shoma fek kardin case panahandegi chie ke bekhan nemoonash ro inja bezaran!!!!!
aziz shoma behtare yek meghdar etelaateton ro nesbat be panahandegi bala bebari on vaght mitoni bedon moshkel eghdam koni
اقا سوئد شما که دست همه کلاهبردارارو رو میکنی/میشه یک قاچاقبر برای راه خروجی به ما معرفی کنی بتونیم خلاص بشیم اخه هرکی خواستیم باهاش کار کنیم کلاهبردار معرفی شده.!!!!

panahjo00

پست توسط panahjo00 » چهار شنبه 20 دی 1391, 1:36 pm

آقا جه بحث جالبی

shahab_shahab

پست توسط shahab_shahab » چهار شنبه 20 دی 1391, 3:14 pm

-------------------------

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 20 دی 1391, 10:44 pm

[size=150]سلام به همه کسانی که متوجه شدن که کیس از نوع خارج شدن از کشور و یا رسیدن به مقصد مهمتر است .
اولش برای من هم مهم نبود ولی کم کم . . .
وقتی سروکارت به یو ان بخوره و با ان مصاحبه گر هایی حرفه ای مواجه بشی متوجه میشی که کیس چقدر مهم است .
با کسانی که از انها مصاحبه گرفتن ساعت هایی زیادی حرف زدم و از نوع سوال کردن انها نکات مهم رو براتون مینویسم البته هر فردی که به عنوان مصاحبه گر با شما انتحاب میشه بک روش خاص برای خودش داره و در همان جلسه میتوان متوجه شد که طرف قانع شده یا . . . ؟
1- داشتن مدارک شناسایی معتبر خودتان و کسانی که شما به عنوان اعضای خانواده انها را معرفی کردین .
2- داشتن مدارک متعبر برای همسر مثل سند ازدواج و اصل و یا کپی از قسمت مشخصات همسر در شناسنامه
3- شناسنامه ای که مشخصات فرزندان شما در ان باشد کپی یا اصل .
4- داشتن مدارکی که اثبات کنید شما دروغ نمیگوئید و از روی دلخوشی از کشور فرار نکردین.
5- داشتن مدارک دادگاهی که از یک برگه احضاریه است تا حکم قطی دادگاه و برگه معرفی به زندان و غیر که بحث مورد نظر دوستان بود .
6- بذارید رک بگم که مدارک خیلی مهم هستن برای اثبات حرف هایی شما ازنظر من 70% کار را راحت میکنه ولی مهمتر از همهچی که خیلی ها بهش توجه نمیکنن کنار امدن با نقش جدید انهاست یعنی خوب خودتان را با موضوع مرتبط با کیس اماده بکنید و اماده یک امتحان سخت بازیگری همراه با چالش های فراوان باشید. ببخشید این را میگم خیلی ها وقعا در ایران مشکلی نداشتن . . . امروز یکی از خانواده هایی که امده بودن اینجاه اطلاعات 2نفر از خانوادشون را تو خیابان و جلوی مردم به گلوله بستن که این اقا مجبور بشه برگرده وقتی رفتم تسلیت بگم
متوجه شدم تو چه جهنمی زندگی میکردم ! بعد رفتیم پاسپورتش را برداشتیم برنگرده ایران .
7- متوجه باشید مصاحبه گر های یو ان و یا هر کشوری اینقدر ادم مثل ما دیدن که واقعا حرفه ای شدن .
8- انها شما را در سوال ها گیج میکنن تا زمانی تو حرف های شما تناقض پیدا کنن و یه واکنش های فبزیکی شما کاملا توجه میکنن میگن انسانها وقتی دروغ میگن یه واکنشی از خوشون نشون میدن این واقیعت داره. و پیشنهاد میکنم سری کامل دکتر لایت من یا به من دروغ بگو را ببینید
و اگر اشتباه ندیده باشم شبکه جم تی وی دوبله شده این سریال را پخش میکنه تو زندگی شخصی خودتان هم به درد میخوره :P
[/size]

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 21 دی 1391, 8:10 am

Norway1991 نوشته شده:درود بر شما دوستان

متاستفانه بزرگترین مشکل در راه رفتن به خارج نداشتن اعتماد بین طرفین قرار داد هستش. شاید خیلی ها توانایی مالی و اراده رفتن و پناهنده شدن را داشته باشند اما به خاطر عدم اعتماد، تصمیمی برای اینکار نگیرند. خب بخواهید حساب کنید حق هم دارند. کم نبودند موسساتی که به بهانه مهاجرت - ادامه تحصیل و سرمایه گذاری کلاهبردار از آب درآمده اند. همین حالا شرکت آپولونیا کالج به عنوان یک شرکت کلاهبردار شناخته شده ( کی فکرش رو میکرد؟)

لذا میخواهم از شما خواهش کنم حداقل 2مورد نمونه کیس در سایت قرار دهید تا شما هم اعتماد ما رو جلب کنید. نمیگم یک کیس 2 هزار دلاریتون رو کامل در اختیار ما قرار بدید. نه. یک کیس خلاصه که قبلا جواب مثبت گرفته کفایت میکنه.

سلام و سپاس از پیشنهاد شما!
دوست عزیز کیسهای تهیه شده توسط ما با توجه به شرایط هر فرد متفاوت است. بنابرین یک کیس کلی و عمومی در سیستم ما وجود ندارد که بتوان برای همه تجویز نمود. هر فرد با توجه به شرایط خاص خود کیس مخصوص به خود را خواهد داشت. زمینه کیس میتواند سیاسی، مذهبی، اجتماعی و... باشد. حتی در شرایط کلی نیز عوامل متعددی دخیل هستند که در نهایت کیس را از بقیه متفاوت میکند از جمله نحوه ورود (قانونی/غیرقانونی) سن، جنسیت، اینکه فرد به تنهایی اقدام میکند و یا با خانواده است، کشور مقصد و...
در تهیه کیس جزئیات بسیار زیادی بایستی در نظر گرفته شود تا پناهجو به هنگام مصاحبه بتواند به سوالات پیچیده مصاحبه گر جواب دهد. بسیار مهم است که گفته های پناهجو در یک راستا بوده و دارای روال و قاعده خاصی باشد. مهمتر از همه اینکه کیس تنها متکی به گفته های شفاهی پناهجو نباشد بلکه پناهجو بتواند همراه با مستندات و مدارک کافی گفته های خود را اثبات کند. کلیه این جزئیات با توجه به شرایط فرد سب میشوند کیسها بسیار متفاوت باشند.
روشی که سایت آسمان مهاجرت اجرا میکند (اینکه قیمت هر کیس متفاوت است و کیسهای قویتر گرانتر هستند) به نظر من تنها بازی با سرنوشت افراد است. طبیعتا برای یک پناهجو هیچ چیز مهمتر و سرنوشت سازتر از گرفتن پناهندگی نیست، حال در چنین شرایطی چگونه میتوان یک پناهجوی نیازمند به کمک را با یک کیس ضعیف و یا متوسط راهی مصاحبه نمود؟ در سیستم ما کیس ضعیف وجود ندارد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Arad Avanesian

پست توسط Arad Avanesian » پنج شنبه 21 دی 1391, 2:30 pm

1
آخرین ويرايش توسط 1 on Arad Avanesian, ويرايش شده در 0.
فکر میکردم تو همدردی!
ولی نه!
تو هم دردی

sweden
تماس:

پست توسط sweden » پنج شنبه 21 دی 1391, 2:32 pm

arashtn1 نوشته شده:
sweden نوشته شده:shoma fek kardin case panahandegi chie ke bekhan nemoonash ro inja bezaran!!!!!
اقا سوئد شما که دست همه کلاهبردارارو رو میکنی/میشه یک قاچاقبر برای راه خروجی به ما معرفی کنی بتونیم خلاص بشیم اخه هرکی خواستیم باهاش کار کنیم کلاهبردار معرفی شده.!!!!
agha man na ghachaghbar mishnasam va na rahe ghachagh ro tosie mikonam
shoma dar iran moshkel dari dorost,mikhay zodtar az on kharab shode biay biron inam dorost,ama ghachaghi raftan kare aghlani be nazar man nist,be dardesarash nemiarze, begard donbale rahe ghanoni ke biay biron ,vala adam aghel ghachaghi eghdam nemikone,akhe chera ro zendegiton ghomar mikonid
behtarin rah ine ba viza beri,khob age behet eghamat dadan ke khob.age nadadan bar migardi bedon moshkel
kheilia hastan ghachaghi raftan alan daran be bad tarin shekl zendegi mikonan,,,, na rahe pas daran na rahe pish, ino bedon hame onai ke raftan khoshbakht nashodan , yani dar vaghe 40 % ona shayad toneste bashan be mogheyat behtari beresan
inaro migam ke bednid age mikhain berid onja ye rahe bargashti bezarid shayad pashimon shodid

...

taheri

پست توسط taheri » پنج شنبه 21 دی 1391, 2:39 pm

sweden نوشته شده:
arashtn1 نوشته شده:
shoma dar iran moshkel dari dorost,mikhay zodtar az on kharab shode biay biron inam dorost,ama ghachaghi raftan kare aghlani be nazar man nist,be dardesarash nemiarze, begard donbale rahe ghanoni ke biay biron ,vala adam aghel ghachaghi eghdam nemikone,akhe chera ro zendegiton ghomar mikonid
behtarin rah ine ba viza beri,khob age behet eghamat dadan ke khob.age nadadan bar migardi bedon moshkel
kheilia hastan ghachaghi raftan alan daran be bad tarin shekl zendegi mikonan,,,, na rahe pas daran na rahe pish, ino bedon hame onai ke raftan khoshbakht nashodan , yani dar vaghe 40 % ona shayad toneste bashan be mogheyat behtari beresan
inaro migam ke bednid age mikhain berid onja ye rahe bargashti bezarid shayad pashimon shodid

...
دقیقا با شما موافقم آقایsweden آدم نباید با زندگیش اینطوری بازی کنه باید فکر کرد که اگه نشد حد اقل برگرده تو همون ایران مزخرف نباید همه پل های پشته سرمون رو خراب کنیم

sweden
تماس:

پست توسط sweden » پنج شنبه 21 دی 1391, 2:54 pm

shahab_shahab نوشته شده:سلام آقای سوئد

شما تو حرفاتون گفتید که کیس پناهندگی این نیست ان نیست اما مشخص نکردید چی هست.
ایجا کسی دنبال کیس نیست دنبال جعل یک کیس هست.پس اگر نه تجربش رو داشته باشیم و نه مدرکی برای اثباتش باشد.
پس هر کی یک داستان بگه و بگوید این میتواند بک کیس خوب باشد برای پناهندگی که همه اینکاره هستند.
باید یک چهار چوب مشخص شود که باید دارای چه ویزگی هایی باشد و با مثال ان رو برای دیگران جا انداخت
تا مشخص شود چقدر تجربه و نکته بینی کسی که میخواهد به دیگران این کمک رو بکند رو سنجید.
اینجا بحث سره مهارت شخص است که این فرد ایا واسه همه یک نسخه میپیچد یا توانایی این رو دارد که برای هر شخص یک کیس منحصر بفرد بوجود اورد..چه ارزشی دارد دست همه یک کیس خوب ولی سوخته شده باشد.همه با یک داستان و یک مدرک تکراری.
لطفا هر کسی نظری دارد حرف خود توضیح دهد تا بقیه هم یک چیز جدید بیاموزند.
فقط پست دادن که ارزشی ندارد.
هرکسی که اطلاعات مفید دهد من واقعا از ایشان متشکرم.بهتر است به هم دبگر کمک کنیم تا اینکه به حرفها شاخه دهیم و به جایی هم نرسیم.
dosta ziz admin be andaze kafi tozih dad va dige niazi nist man tozih bishtari bedam
be hamon dalil ke admin goft nemishe yek case ro be onvan nemone inja sher kard
albate shoma soalete be nazar man bad bayan kardi vase case nemone kar nemigan bayad migofti vijegihaye case ke shoma erae midin chi hast
hala be har sorat
darzemn vaghti shoma miri panahadne beshi bahat mosahebe mikonan,va dalayeleton ro mikhan bedonan ke chera mikhay panahande beshi.va shoma dalayeleto migi ..age lazem bedonan az shoma madareki mikhan keharfaton sabet beshe
in dige bastegi be on shakhs mosahebegare ke bekhad madrak begire ya na hichkas nemitone pish bini kone
hame ina bastegi be harfay shoma dare
ona mo ro az mast mikeshan biron.caset harcheghadam ghavi bashe bayad betone onaro moteghaed kone ke shoma vaghean moshkel dari va rast migi
hich kas nemitone be shma yek case bede bege agha 100% ghabol mishi har ki ino goft shak nakon dorogh gofte va az case hichi nemidone va mikhad sar kisat kone
doste man bayad ino bedoni hich vakili hagh nadare biad be shoma case erae bede,...... dige ta inja behet goftam khodet ta tahesho begir
bedrood :D

shahab_shahab

پست توسط shahab_shahab » پنج شنبه 21 دی 1391, 4:10 pm

------------------------------

M4F14

پست توسط M4F14 » پنج شنبه 21 دی 1391, 5:02 pm

sweden نوشته شده:
arashtn1 نوشته شده:

...
دوست عزیزم شما که میگی راه قاچاقی به دردسرش نمی ارزه و آدم عاقل قاچاقی اقدام نمیکنه بهتره یه راه قانونی پیشنهاد بدی. به نظرت تو این وضعیت که ویزای ایتالیا و یونان هم گیر نمیاد و از همه مهم تر سفارت خانه ها انگشت نگاری میکنن دوستانی که میخوان از این جهنم برن چی کار کنن؟ شما که راه قاچاق رو توصیه نمیکنی بهتره یه راه قانونی نشون بدی. خیلی ها هم هستن قانونی و با ویزا رفتن و الان به بدترین شکل زندگی میکنن هر کی قاچاق بره مگه بدبخت میشه؟ شما هر موقع رفتی منفی گرفتی و دیپورت شدی بیا بگو اگه بهتون اقامت ندادن بدون مشکل برمیگردونن. کسی که واقعا مشکل داشته باشه از هر راهی شده میره ولی کسی که به خاطر خوش گذرانی بخواد بره و عشق خارج داشته باشه از دیپورت شدن و منفی گرفتن نمیترسه مث شما. امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشید دوست قدیمی. هر جا که هستید براتون آرزوی موفقیت دارم.

saranaderi

پست توسط saranaderi » جمعه 22 دی 1391, 9:05 am

سلام من می خواستم واسه پناهندگی انگلیس اقدام کنم .می خواستم بدونم اگه با یه تور مسافرتی خارج بشم آیا از من انگشت نگاری میشه؟

Norway1991

پست توسط Norway1991 » جمعه 6 بهمن 1391, 9:24 pm

Admin نوشته شده:
Norway1991 نوشته شده:درود بر شما دوستان

دوست عزیز کیسهای تهیه شده توسط ما با توجه به شرایط هر فرد متفاوت است. بنابرین یک کیس کلی و عمومی در سیستم ما وجود ندارد که بتوان برای همه تجویز نمود. هر فرد با توجه به شرایط خاص خود کیس مخصوص به خود را خواهد داشت. زمینه کیس میتواند سیاسی، مذهبی، اجتماعی و... باشد. حتی در شرایط کلی نیز عوامل متعددی دخیل هستند که در نهایت کیس را از بقیه متفاوت میکند از جمله نحوه ورود (قانونی/غیرقانونی) سن، جنسیت، اینکه فرد به تنهایی اقدام میکند و یا با خانواده است، کشور مقصد و...
در تهیه کیس جزئیات بسیار زیادی بایستی در نظر گرفته شود تا پناهجو به هنگام مصاحبه بتواند به سوالات پیچیده مصاحبه گر جواب دهد. بسیار مهم است که گفته های پناهجو در یک راستا بوده و دارای روال و قاعده خاصی باشد. مهمتر از همه اینکه کیس تنها متکی به گفته های شفاهی پناهجو نباشد بلکه پناهجو بتواند همراه با مستندات و مدارک کافی گفته های خود را اثبات کند. کلیه این جزئیات با توجه به شرایط فرد سب میشوند کیسها بسیار متفاوت باشند.

موفق باشید
چاوشی

جناب چاووشی

راستش قانع کننده نبود. شما در هر پست خود این موارد را تاکید کردید. قبول. یک کیس باید موارد بالا را داشته باشد اما ما یک نمونه کیس خلاصه شده درخواست کردیم که ظاهرا شما این قضیه را رد کردید. امیدوارم در این قضیه تجدید نظر بفرمایید.

gjmptw

پست توسط gjmptw » یک شنبه 8 بهمن 1391, 2:26 am

تشکرمیکنم ازJhonnyجان اطلاعات خیلی جامع ارایه کردی حالا فهمیدم چی مدارکی رو باخودببرم اتریش وچگونه خودم روآماده مصاحبه کنم اگرسایتهای انترنتی که اطلاعاتم روباهاش بالاترببرم درموردپناهندگی دراختیارقراربدی بهتر میشه ممنونم

Dj.jawad

پست توسط Dj.jawad » پنج شنبه 28 دی 1396, 7:26 am

آقای چاووشی سلام
در مورد تهیه کیس نظامی چقدر هزینه میبره، وچطور میتونم با شما در تماس باشم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 30 دی 1396, 3:49 am

سلام،
نوع کیس تفاوتی در هزینه ها ایجاد نمیکند. هزینه همه کیسها مشابه است و در حال حاضر ۸ میلیون تومان میباشد.
راههای ارتباط با ما را در انتهای همین پیام مشاهده میکنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

essi4030

پست توسط essi4030 » پنج شنبه 11 مرداد 1397, 12:25 am

سلام دوستان من كيس قوى و صددرصد تضمينى براى پناهندگى براى هر كشورى دارم اگر كسى مايل بود به ايميلم پيام بده تا هماهنگ شيم در ضمن كيس براى دونفر كه يكيش خودم هستم

www.esmaeil.rahimi94@gmail.com

Baran68

پست توسط Baran68 » شنبه 21 مهر 1397, 9:56 am

برای مهاجرت نیاز به مشاوره دارید

مشاور مجرب

ارائه دهنده کیس پناهندگی

آی دی تلگرام saharrr2020

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

اگر آی دی تلگرام را در جستجو پیدا نکردید به ایمیل پی ام بفرستید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟