تغییرمذهب

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
mona-r

تغییرمذهب

پست توسط mona-r » یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 9:46 pm

سلام
من با ویزا دانشجویی در اتریش زندگی می کنم، میخواستم از طریقه تغییر مذهب درخواست به گرفتن پناهندگی کنم.ولی متاسفانه اطلاعات خاصی در این زمینه ندارم که چطوری میتونم تغییر مذهب بدم وبد در خواست پناهندگی کنم :?: .و این که چه قدر

شانس دارم که جوابم + باشه ?ممنون میشم اگه راهنمای کنین

ali.akbari

Re: تغییرمذهب

پست توسط ali.akbari » دو شنبه 11 اردیبهشت 1391, 5:42 am

سلام اتریش کشور زیاد خوبی نیست دوست عزیز
در مورد تغییر مذهب بهتر مشاوره کنید با یک وکیل مهاجرتی
اگر به دنبال جواب مثبت هستید

sweden
تماس:

پست توسط sweden » دو شنبه 11 اردیبهشت 1391, 8:17 am

mona-r نوشته شده:سلام
من با ویزا دانشجویی در اتریش زندگی می کنم، میخواستم از طریقه تغییر مذهب درخواست به گرفتن پناهندگی کنم.ولی متاسفانه اطلاعات خاصی در این زمینه ندارم که چطوری میتونم تغییر مذهب بدم وبد در خواست پناهندگی کنم :?: .و این که چه قدر

شانس دارم که جوابم + باشه ?ممنون میشم اگه راهنمای کنین
سلام
امکانش هست ولی اگر قصد شما جدی است با یک وکیل در همان جا مشورت کنید ، تا اطلاعات لازم را به شما بدهد .بعضی ها اینجا نظر میدهند که با قوانین آشنا نیستن و جز منحرف کردن شما کاری بلد نیستند.پیشنهاد میکنم که با یک فرد متخصص در ضمینه پناهندگی مشورت کنید
موفق باشی

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » دو شنبه 11 اردیبهشت 1391, 9:27 am

استاد متشکریم بابت راهنمایی

mona-r

پست توسط mona-r » سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 5:53 pm

ممنون از كمكتون

sweden
تماس:

پست توسط sweden » سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 5:59 pm

خواهش میکنم

panahborde

پست توسط panahborde » پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391, 8:31 pm

ali.akbari نوشته شده:سلام اتریش کشور زیاد خوبی نیست دوست عزیز
به چه استنباطی میگید اتریش کشور زیاد خوبی نیست ؟!؟ مگه اونجا بودید !!!
همینه دیگه ایرانی ها فقط اسم سوئد و آلمان و کانادا و هلند رو شنیدن، تا اسم پناهندگی میاد سریع میگن بریم این چهار تا کشور چون بقیه میگن . جالا بقیه کجان ؟!؟ کنار گود . مثل این آقا
اگه یه سرچی در اینترنت بکنید می بینید که شهر وین اتریش از لحاظ کیفیت زندگی اقتصادی و اجتماعی رتبه دوم در جهان و چند سال متوالی رتبه اول رو در اروپا داره کسب میکنه . ضمن اینکه شعبه شماره 2 سازمان ملل، اپک، آژانس هسته ای در این کشور واقع شده است .
اتریش کشوری است که مهاجر پذیر نیست و به خاطر همین کمتر کسی اونو میشناسه و اون به خاطر اینکه مقاماتش تبلیغات بیخودی برای کشورشون نمیکنند و هرگز ثروت خودشون رو به رخ دیگران نمی کشند و خیلی بی سروصدا به اهدافی که پیش رو دارند حرکت میکنند و پناهنده ها هم اکثرا هیچ مشکلی از لحاظ مادی و زندگی ندارند و تامین میشوند .
خوب خدا روشکر اینطوری هم چشممون به جمال ایرانی کمتر میشه . اینم بدون خرج وکیل پول دور ریختنه . پولت رو تو جوی آب بریزی بهتره تا دست وکیل بدی .

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » جمعه 29 اردیبهشت 1391, 7:26 am

panahborde نوشته شده:
همینه دیگه ایرانی ها فقط اسم سوئد و آلمان و کانادا و هلند رو شنیدن، تا اسم پناهندگی میاد سریع میگن بریم این چهار تا کشور چون بقیه میگن . جالا بقیه کجان ؟!؟ کنار گود . مثل این آقا
اگه یه سرچی در اینترنت بکنید می بینید که شهر وین اتریش از لحاظ کیفیت زندگی اقتصادی و اجتماعی رتبه دوم در جهان و چند سال متوالی رتبه اول رو در اروپا داره کسب میکنه . ضمن اینکه شعبه شماره 2 سازمان ملل، اپک، آژانس هسته ای در این کشور واقع شده است .
اتریش کشوری است که مهاجر پذیر نیست و به خاطر همین کمتر کسی اونو میشناسه و اون به خاطر اینکه مقاماتش تبلیغات بیخودی برای کشورشون نمیکنند و هرگز ثروت خودشون رو به رخ دیگران نمی کشند و خیلی بی سروصدا به اهدافی که پیش رو دارند حرکت میکنند و پناهنده ها هم اکثرا هیچ مشکلی از لحاظ مادی و زندگی ندارند و تامین میشوند .
خوب خدا روشکر اینطوری هم چشممون به جمال ایرانی کمتر میشه . اینم بدون خرج وکیل پول دور ریختنه . پولت رو تو جوی آب بریزی بهتره تا دست وکیل بدی .
اگه یکم دقت کنید در فرم یکی از دوستانی که پناهنده شده در اونجا اطلاعاتی در مورد این کشور گذاشته
ما اونجا نبودیم از دیگران این اطلاعاتو گرفتیم ولی انگار شما بودید
در هر صورت ببخشید!!!!

sweden
تماس:

پست توسط sweden » جمعه 29 اردیبهشت 1391, 10:28 am

آقا یا خانم panahborde شما چرا تحمل شنیدن نظرات بقیه را نداری؟ اینجا همه میتونن نظراتشون را بگن، شما هم یاد بگیر نظرتو بگی چرا همش سعی داری بگی نظرات بقیه اشتباه فقط نظر خودت درسته، هر کسی به واسطه اطلاعاتی که داره اینجا نظر مینویسه شما هم اگر نظری در رابطه با بحث اینجا داری فقط نظرتو بگو و سعی نکن خودتو عقل کل و کارشناس نشون بدی و بگی هر کس هرچی میگه اشتباه فقط نظر تو درسته!!! توی تاپیک قبلی هم به من گفتی نظرم استباه ندم ! اینجا همه نظر اشتباه میدن فقط شما نظر درست میدی ؟خوب تو که همش نظر درست میدی آمار میدی این منبع آمارت کجاس! بگو ما هم بدونیم ، اگر هم منبع اطلاعاتی نداری لطفا دیگه سعی نکن نظرات کارشناسی بدی و بگی همه اشتباه میکنن فقط تو درست میگی

panahborde

پست توسط panahborde » جمعه 29 اردیبهشت 1391, 5:50 pm

ali.akbari نوشته شده:
panahborde نوشته شده:
اگه یکم دقت کنید در فرم یکی از دوستانی که پناهنده شده در اونجا اطلاعاتی در مورد این کشور گذاشته
ما اونجا نبودیم از دیگران این اطلاعاتو گرفتیم ولی انگار شما بودید
در هر صورت ببخشید!!!!
از یه لحاظ اتریش بده که مدت ها طرف رو بلاتکلبف میزاره که اونم بستگی به شانس طرف داره . ولی از لحاظ رسیدگی به اوضاع پناهندگان مشکلی تا به الان دیده نشده.

mohammad0049

تغییرمذهب

پست توسط mohammad0049 » جمعه 12 خرداد 1391, 4:23 pm

سلام من 21سالمه
مسلمان زاده ام
و در ایران هستم هنوز
و خوب اینکه جانم در خطر هست کافی است دیگه ؟(اینکه هر لحظه فکر میکنم منو بگیرن ولی هنوز دستگیر و تحت تعقیب قرار نگرفتم )
یا باید حتما منو بگیرند و شکنجه شده باشم
درست میگم؟
نظر شما چیه؟
آخرین ويرايش توسط 1 on mohammad0049, ويرايش شده در 0.

sami.sami

پست توسط sami.sami » یک شنبه 14 خرداد 1391, 3:38 pm

سلام
من در کشور اتریش هستم و خانم منا اگر فکر میکنم بتونم کمکتون کنم در این ضمینه و اگه خواستید برام پیغام بذارید . خوشحال میشم که بتونم کمکی کنم.
در مورد کشور اتریش باید بگم که واقعا کشور خوبی هست ولی خوب یکسری ایراداتی هم داره. ولی در کل خیلی بهتر از خیلی جاهای دیگه تو اروپاست.

sweden
تماس:

پست توسط sweden » شنبه 20 خرداد 1391, 5:40 pm

mohammad0049 نوشته شده:سلام من 21سالمه
مسلمان زاده ام
و در ایران هستم هنوز
میخوام بدونم ایا با داشتن نامه غسل تعمید میتوان قانونی رفت آلمان و درخواست پناهندگی کرد؟
و خوب اینکه جانم در خطر هست کافی است دیگه ؟(اینکه هر لحظه فکر میکنم منو بگیرن ولی هنوز دستگیر و تحت تعقیب قرار نگرفتم )
یا باید حتما منو بگیرند و شکنجه شده باشم
فکر میکنم نامه غسل تعمید و فیلم و عکس در جلسات کافی باشد
درت میگم؟
نظر شما چیه؟
ببین اگر نامه را داری و عکس و فیلم را داری برای گرفتن پناهندگی کافی است، فقط یک داستان باید بسازی که تغییر دینت باعث شده جونت و یا آزادیت به خطر بی افته، اگر واقعا جونت در خطره پناهندگی به احتمال زیاد میگیری ،

sweden
تماس:

پست توسط sweden » شنبه 20 خرداد 1391, 5:41 pm

sami.sami نوشته شده:سلام
من در کشور اتریش هستم و خانم منا اگر فکر میکنم بتونم کمکتون کنم در این ضمینه و اگه خواستید برام پیغام بذارید . خوشحال میشم که بتونم کمکی کنم.
در مورد کشور اتریش باید بگم که واقعا کشور خوبی هست ولی خوب یکسری ایراداتی هم داره. ولی در کل خیلی بهتر از خیلی جاهای دیگه تو اروپاست.
مثلا چه ایراداتی داره میشه بگید؟

mohammad0049

تغییرمذهب

پست توسط mohammad0049 » یک شنبه 21 خرداد 1391, 11:47 am

بیبینید من هنوز تغییر دین ندادم
و برای تغییر دین دادن هم میترسم
حالا اگه من به دست ماموران نیوفتم و شکنجه نشم چطور برم آلمان و بگم تحت تعقیبم
یعنی باید دروغ بگم ؟
منظور من این هست که حتی با وجود این مدارک که در دست دارم که من مسیحی هستمآیا باز هم باید پرونده داشته باشم یا مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشم ؟
آلمان نمیدونه که تغییر مذهب در ایران خطرناک هست و حتی خیلی ها به کشور خارجی خودشونو میرسونن بعد اونجا تازه تغییر مذهب میدن چون واقعا معلوم نیست که اگه بگیرنت آزادت میکنن یا پدرتو در میارن

sami.sami

پست توسط sami.sami » دو شنبه 22 خرداد 1391, 1:50 pm

سلام
البته این ایراداتی که من میگم شاید برای بعضیها خوبی باشه.
یکی اینکه کشور کوچیکیه و جمعیت کم. اصلا بدرد جوون نمیخوره . خیلی خلوت هست . بهتر بخوام بگم خوراک دوران پیری هست . یه جای آروم و خلوت. و کار کنی و نکنی انقدری فرقی تو در آمدت نداره چون کار نکنی حقوق بیکاری خوبی می گیری کار هم بکنی انقدر مالیات باید بدی تا همون قدر آخرش دستتو میگیره.

sweden
تماس:

پست توسط sweden » سه شنبه 23 خرداد 1391, 10:51 am

sami.sami نوشته شده:سلام
البته این ایراداتی که من میگم شاید برای بعضیها خوبی باشه.
یکی اینکه کشور کوچیکیه و جمعیت کم. اصلا بدرد جوون نمیخوره . خیلی خلوت هست . بهتر بخوام بگم خوراک دوران پیری هست . یه جای آروم و خلوت. و کار کنی و نکنی انقدری فرقی تو در آمدت نداره چون کار نکنی حقوق بیکاری خوبی می گیری کار هم بکنی انقدر مالیات باید بدی تا همون قدر آخرش دستتو میگیره.
این که خیلی خوبه ، اسایش و امنیت و تامین نیاز مالی دیگه چی از این بهتر!!؟ به نظر من مهم اینه زندگیت تامین بشه و اینده داشته باشی و امنیت ، این مشکلاتی که گفتی را میشه حل کرد مثلا اگر از خلوت بودن و کوچیک بودن محیط خسته شدی میتونی هر ماه بری مسافرت کشورهای دیگه و از زندگی لذت ببری

sami.sami

پست توسط sami.sami » سه شنبه 23 خرداد 1391, 12:26 pm

خوب یه خوبی بسیار بزرگی که اتریش داره موقعیت بسیار خوب اون تو اروپا هست و کنار کشورهایی هستش که اکه یه مقدار آشنا باشید متوجه میشید.

sweden
تماس:

پست توسط sweden » سه شنبه 23 خرداد 1391, 4:52 pm

اتریش تو یک منطقه خوش اب و هوای اروپا قرار داره و از این نظر هم جایی خوبی به نظر میاد، البته نمیدونم شما اونجا زندگی میکنید یا نه ولی اغلب هموطنهای خارج نشین زیاد از خارج بد میگن و حرف های غیر واقعی زیاد میزنند شاید به خاطر اینه که حس حسادتشون فوران میکنه
امیدوارم شما اینجور نباشید

sami.sami

پست توسط sami.sami » سه شنبه 23 خرداد 1391, 8:04 pm

بله من در اتریش زندگی میکنم . من سعی مکنم همیشه حقیقت رو بگم حتی اگه دوست هم نداشته باشم. من خودم عاشق انگلیس بودم ولی خوب متاسفانه نتونستم به اونحا برسم ولی خوب شرایط رفتن به کانادا رو دارم.
حالا از دوستانی که اطلاعاتی در مورد انگلیس و کانادا دارن که بتونن این دو کشور رو با هم مقایسه کنن میخوام که یه مقایسه انجام بدن.

sweden
تماس:

پست توسط sweden » چهار شنبه 24 خرداد 1391, 12:31 pm

من اطلاع چندانی از انگلیس و کانادا ندارم و در حد معمول و در حد شنیدن است، خود شما از انگلیس و کانادا چی میدونی ؟ اگر اطلاعاتی دارید بگید که باعث بشه بقیه دوستان هم اگر اطلاعاتی داشته باشن اونها هم نظرشون بگن
مرسی

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » چهار شنبه 24 خرداد 1391, 6:05 pm

چه عجب کارشناس سایت گفت یه چیزی بلد نیستم!!!

mohammad0049

پست توسط mohammad0049 » پنج شنبه 25 خرداد 1391, 10:05 pm

و برای تغییر دین دادن هم میترسم خیلی میترسم و اینطور هم نیست که بخاطر پناهندگی خودم و حیرون و ویرون کنم من واقعا متعقد هستم
یعنی باید دروغ بگم ؟
آلمان نمیدونه که تغییر مذهب در ایران خطرناک هست و حتی خیلی ها به کشور خارجی خودشونو میرسونن بعد اونجا تازه تغییر مذهب میدن چون واقعا معلوم نیست که اگه بگیرنت آزادت میکنن یا پدرتو در میارن

mohammad0049

پست توسط mohammad0049 » پنج شنبه 25 خرداد 1391, 10:09 pm

یه سوال دیگه شنیدم برای پناهندگی سن خودتو پایین بگم بهتره مزایای خوبی داره
آیا صحت داره ؟

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » جمعه 26 خرداد 1391, 5:45 am

کارشناس سایت اقای سوئد هستند ج میدن!

sami.sami

پست توسط sami.sami » شنبه 27 خرداد 1391, 12:02 pm

آقا محمد من اطلاعاتی که خودم دارم رو بهت میگی شاید به دردت بخوره.
کسایی که میان اینطرف و میگن مسیحی شدیم خیلیهاشون واقعا مسلمون هستن و فقط براجواب گرفتن این کار رو انجام میدن . پس نگران نباش میتونی اینجا این حرف رو بزنی ولی تو دلت به هر چیزی که اعتقاد داری بمونی وقتی خرت از پل گذشت کار خودت رو انجام بدی چون بعد از جواب هیچ تحقیق یا ... وجود نداره.
در مورد این کیس هم باید بگم خیلی سخت هم نگیر و بستگی به کشور مقصد تو هم داره . بعضی کشورها هستن که تا بگی من نو ایمان هستم دیگه کافیه و یه داستانی هم تعریف کنی از اینکه از ایران فرار کردی ولی بعضی کشور ها حتی اگر مدارک کلیسا هم نشون بدی ممکن بهت بگن ما باور نداریم تو واقعا مسیحی شدی. ولی در کل یه چیزی نشون بدی که تغییر دادی و جونت در خطر هست کافیه .

sweden
تماس:

پست توسط sweden » شنبه 27 خرداد 1391, 8:57 pm

mohammad0049 نوشته شده:کسی نیست جواب این بنده حقیر و بده خواهش میکنم کمکم کنید
و برای تغییر دین دادن هم میترسم خیلی میترسم و اینطور هم نیست که بخاطر پناهندگی خودم و حیرون و ویرون کنم من واقعا متعقد هستم
فرض بر اینکه من نامه و ویدئو از جلسات داشته باشم
یعنی باید دروغ بگم ؟
منظور من این هست که حتی با وجود این مدارک که در دست دارم که من مسیحی هستم آیا باز هم باید پرونده داشته باشم یا مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشم ؟
دوست عزیز شما باید گفته های خودتو برای مامورین مهاجرت اونجا ثابت کنی ،حالا بعضی ها با حرف زدن میتونند و دلایل منطقی و گفته هاشون با عقل جور در میاد و میتونید اونها را متقاعد کنند، بعضی ها با مدارک حرفهاشونو ثابت میکنند، اینطور هم نیست که شما مدرک ساختگی بسازی و بخواهی سر انها کلاه بزاری،،یک درصد هم فکر نکن که بتونی سر انها کلاه بزاری، فکر میکنی چرا این همه پناه جو دیپورت میشه؟چون فکر میکردن برسن اونجا میرن استقبالشون و با روی باز بهشون میگن خوش امدید و بیاید این هم امکانات رفایی بخورید و بخوابید ! پناهندگی یک امتیازه که به هر کسی داده نمیشه ،تقریبا از هر 100 نفر یک نفر جواب میگیره ، طبیعی هم است اکثر کشورها با مشکلات اقتصادی رو برو هستند و تمایلی ندارند نون خور اضافه داشته باشند ،برای همین اگر قصدتون واقعا پناهندگی است و در ایران به این بزرگی نمیتونید یک جایی رو برای زندگی انتخاب کنید و کیس واقعی هم دارید اقدام کنید در غیر اینصورت در تصمیمتون تجدید نظر کنید، درسته در ایران خیلی وضع خرابه اما از اوارگی در غربت که بهتره ،پناهندگی تحمل میخواد ، افسردگی میاره و خیلی چیزهای دیگه.شما به این فکر نکردید که چرا بعضی پناهجوها خود کشی میکنن؟ علتش چیه ؟ اونها هم قبل رفتن کلی ارزوهای رنگارنگ داشتن که در پناهندگی میدیدند، چون بدون فکر اقدام کرده و تمام پلهای پشت سرشون خراب کرده و رفته اونجاجواب رد گرفته الان نه میتونه برگرده نه میتونه اونجا بمونه اون هم بعد از چند سال سختی کشیدن تازه بهش میگن باید دیپورت بشی هرکسی باشه روانی میشه و دست به خود کشی میزنه، میخواهم اینو بگم که باید فکر همه جاشو بکنید، بد ترین شرایط ها را در نظر بگیرید ، چون زندگی پناهندگی و موفقیت شانسیه یک ریسکه ادم عاقل برای این ریسک بزرگ که حتی ممکنه پایان زندگیش باشه با برنامه ریزی و حساب شده اقدام میکنه ،بنابراین باید با برنامه ریزی و حساب شده قدم در این راه بگذارید،

mohammad0049

پست توسط mohammad0049 » یک شنبه 28 خرداد 1391, 9:21 am

اول اینکه سپاسگزارم از راهنمایی تون و مرسی که جواب دادین
من میخوام که برم و متاسفانه شرایط زندگی در اینجا رو ندارم من یک دنسر هستم و اینجا به دنسر ها هیچ توجهی نمیشه و هدف نمی دونن هنر یک شغل هست و خیلی از ایرانی های عزیز در اونور مرزها برای هنری که دارن حقوق میگیرن میخواستم از طریق هنرم اقامت بگیرم ولی گفتن که نمیشه و باید تحت تعقیب باشی!!
یا گرفته باشن شمارو و جونتون در خطر باشه!!
برای همین دنبال کیسی هستم که جواب مثبت بگیرم حتما و هیچ وقت ریسک نمیکنم که شاید یا 50 در صد امکان جواب مثبت به من باشه
خواهش میکنم کمکم کنید که چه کیسی مناسبه ؟ چه مدارکی بهم کمک میکنه ؟
plz help me

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » یک شنبه 28 خرداد 1391, 1:34 pm

دیگه وقتی اقای سوئد بشه کارشناس و ما بشیم کلاه بردار از این بهتر نمیشه پاسخ به سوالات!!کاش حداقل سنت 20 بود میگفتیم دو رقمی هست!!

mohammad0049

پست توسط mohammad0049 » دو شنبه 29 خرداد 1391, 12:15 pm

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بسه دیگه چرا آقای اکبری انقدر ادامه میدین بس کنید لطفا ما واقعا نیارمند کمک هستیم
شما هم اگه بهتون بر میخوره میگن کلاه بردار به پاسخ دادن به امثال من هیچ وقت همچین مسئله هایی پیش نمیومد
بیخیال با
از sami.sami و sweden بسیار سپاسگزارم که کمک می کنید

sweden
تماس:

پست توسط sweden » دو شنبه 29 خرداد 1391, 1:02 pm

mohammad0049 نوشته شده:اول اینکه سپاسگزارم از راهنمایی تون و مرسی که جواب دادین
من میخوام که برم و متاسفانه شرایط زندگی در اینجا رو ندارم من یک دنسر هستم و اینجا به دنسر ها هیچ توجهی نمیشه و هدف نمی دونن هنر یک شغل هست و خیلی از ایرانی های عزیز در اونور مرزها برای هنری که دارن حقوق میگیرن میخواستم از طریق هنرم اقامت بگیرم ولی گفتن که نمیشه و باید تحت تعقیب باشی!!
برای همین دنبال کیسی هستم که جواب مثبت بگیرم حتما و هیچ وقت ریسک نمیکنم که شاید یا 50 در صد امکان جواب مثبت به من باشه
plz help me
برای شما پیام خصوصی فرستادم

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » دو شنبه 29 خرداد 1391, 1:55 pm

mohammad0049 نوشته شده:واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بسه دیگه چرا آقای اکبری انقدر ادامه میدین بس کنید لطفا ما واقعا نیارمند کمک هستیم
شما هم اگه بهتون بر میخوره میگن کلاه بردار به پاسخ دادن به امثال من هیچ وقت همچین مسئله هایی پیش نمیومد
بیخیال با
از sami.sami و sweden بسیار سپاسگزارم که کمک می کنید
امثال شما حرف اقای سوئد که 20 سالشم نشده رو بهتر قبول میکنید نیاز به راهنمایی ما ندارید

این راهنمایی که این اقا میکنه فقط از سایتها با خبر شده شما خودتونم میتونید جوابتونو بگیرید.اگر این جوابو میخواهید که ایشون داره بهتون میده.

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » دو شنبه 29 خرداد 1391, 2:01 pm

mohammad0049 نوشته شده:اول اینکه سپاسگزارم از راهنمایی تون و مرسی که جواب دادین
plz help me

اولا کیس سیاسی در خیلی کشورهای اروپایی جواب نمیده چرا؟به دلیل اینکه دوستان سیاسی اگر ج مثبت بگیرند هر روز تجمع میکنند با پلاکارد که چرا اینطور شده اونطور ودولت هم نمیخواد باعث پیشرفت سیاسی گرایان در کشورش بشه.فعلا کیس مذهبی بهتر هست چون طرف بعد از قبولیش یا به قول گفته خودش در کلیسا هست یا دنبال مسحیت وبه کسیم ازاری نمیرسونه.

در مورد تهیه کیس خیلی از وکلای خارج از کشور هستند که در این کار فعال هستند میتونید با کمی هزینه خیلی راحت ج بگیرید.
این شاالله به پاسختون رسیده باشید.

mohammad0049

پست توسط mohammad0049 » دو شنبه 29 خرداد 1391, 6:55 pm

ممنونم از توضیحتون
من خیلی به دنبال وکیل بودم اما پیدا نکردم (آلمانی بودن)
شما کسی رو میشناسید (ایرانی)؟
یه سوال چند قسمتی دارم که ذهنمو مشغول کرده خواهش میکنم جواب بدین برام مهمه
اگر من به طور مستقیم(هوایی)برم نیازی هست که پاسپورتمو پاره کنم؟ اگه نیاز هست یا نه؟ با دلیل برام توضیح بدین آخه چندین نفر رو شنیدم این کارو میکنن(وقتی میرسن اونجا پاسپورت و تمامی مدارکشونو پاره میکنن)(یه توضیحی بدید)
و اینکه آیا من میتونم با دریافت دعوتنامه برم و در خواست پناهندگی کنم ؟
مشکلی برای کسی که برام دعوت نامه فرستاده پیش میاد ؟

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » سه شنبه 30 خرداد 1391, 5:59 am

بنده کسیو میشناسم ولی بهتر معرفی نکنم چون به قول دوستان کلاهبردارن!!

اگر شما با قاچاقبری برید که براتون پاس اماده کرده و از گیت گذر کردید وبه هواپیما رسیدید باید در هواپیما پاس پاره کنید اونم فقط پاس رو نه مدارک شناسایی خودتونو

اگر با ویزا برید نکنید بهتره چون مدت جواب دهی بهتون بالاتر میره المان که فعلا درست جواب نمیده واین کارم یه بهونست براشون.

میتونید با دعوتنامه برید ولی خیلی موفق نمیشید به قبولی برای اون کسیم که دعوتنامه فرستاده مشکلی پیش نمیاد چون تعهد میده شما کاری نکنید یا خلافی نکنید.

mohammad0049

پست توسط mohammad0049 » سه شنبه 30 خرداد 1391, 7:44 am

خوب حالا که اون پاس و پاره کردم چه اهمیتی داره یعنی دلیل پاره کردنش چیه
و برای اونا باید حقیقت و تعریف کنم و بگم هوایی اومدم و پاسم و گم کردم
یا باید دروغ بگم که من زمینی اومدم ؟
مرسی که زود جواب میدین

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » سه شنبه 30 خرداد 1391, 8:25 am

دلیلش اینه که وقتی ورود کردید مقصد احتمالا اگر فهمیدند شمارو از فرودگاه دیپورت به کشوری که امدید نکنند که بستگی به قاچاقبر داره چه پاسی براتون اماده کنه که بحثش جدا هست
شما وقتی رسیدید باید بگید زندگیمو فروختم به یکی دادم اوردم اینجا پاس هم بگید تو هواپیما یکی ازم گرفت که از خودشون بود /اون کسی که پاس بهتون میده بهتون میگه چی بگید چیکار کنید.

دروغ نمیشه گفت تو مصاحبه خیلی دقت میکنند به حرفاتون حتی یک روانپزشک میارن صحبت هاتونو چک کنه.چطوری امدی حتی میپرسند لباسی که تنت بود چه رنگی بود

mohammad0049

پست توسط mohammad0049 » سه شنبه 30 خرداد 1391, 11:10 am

وقتی من پاس دارم چرا قاچاقی اینکارو کنم هان ؟
دلیلش چیه؟
میخوام به طور قانونی برم در خواست پناهندگی بدم
خیلی ها اینکارو کردن و می کنن

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » سه شنبه 30 خرداد 1391, 6:33 pm

قانونی سخت تر ج میدن
ولی غیر قانونی یکم بهتر

در کل قانونی بهتره یکم کیس قوی تری داشته باشید با راهکارهای بهتر

mohammad0049

پست توسط mohammad0049 » سه شنبه 30 خرداد 1391, 9:08 pm

خوب چیز های خوبی یاد گرفتم و فهمیدم
حالا یه چیز میمونه کسی هست که کیس قوی پیشنهاد بده و کمکم کنه که چیکار کنم ؟

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » چهار شنبه 31 خرداد 1391, 5:29 am

کسی رایگان کاری نمیکنه اگر میتونید خارج از ایران وکلای مهاجرتی هستند کمکتون کنند

Tony6283

پست توسط Tony6283 » پنج شنبه 20 مهر 1391, 8:51 am

سلام به همگی. من در صفحه پناهندگس آمریکا هم پیغام گذاشتم ولی متاسفانه کسی جوابی به من نداد. از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه. من الان تو کشور تایلند هستم. میخوام تغییر مذهب بدم و پناهنده آمریکا بشم. اولین سوالم اینه که حتما باید تو خاک آمریکا باشم و تقاضای پناهندگی بدم یا بعد از تغییر مذهب از طریق سفارت آمریکا در تایلند میتونم این کارو بکنم؟ سوال بعد اینکه واسه مدرک میتونم از مراسم مسیحی شدن فیلم و عکس بگیرم و مدرک برای اینکه جونم در ایران در خطره از طریق ویزایی تایلند که تو پاسپورتم هست بگم که طی 5 ماه گذشته من فقط دو هفته رفتم ایران که یه ویزای جدید بگیرم و برگردم. چون نمیتونم اونجا بمونم. چون اگه منو بگیرن اعدام میکنن. چون در قانون اسلامی ایران تغییر دین از اسلام به هر دینی مساوی با اعدامه. آیا از این طریق میتونم؟ لطفا یکی منو راهنمایی کنه. ممنون از همه

Tony6283

پست توسط Tony6283 » پنج شنبه 20 مهر 1391, 8:52 am

Tony6283 نوشته شده:سلام به همگی. من در صفحه پناهندگس آمریکا هم پیغام گذاشتم ولی متاسفانه کسی جوابی به من نداد. از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه. من الان تو کشور تایلند هستم. میخوام تغییر مذهب بدم و پناهنده آمریکا بشم. اولین سوالم اینه که حتما باید تو خاک آمریکا باشم و تقاضای پناهندگی بدم یا بعد از تغییر مذهب از طریق سفارت آمریکا در تایلند میتونم این کارو بکنم؟ سوال بعد اینکه واسه مدرک میتونم از مراسم مسیحی شدن فیلم و عکس بگیرم و مدرک برای اینکه جونم در ایران در خطره از طریق ویزایی تایلند که تو پاسپورتم هست بگم که طی 5 ماه گذشته من فقط دو هفته رفتم ایران که یه ویزای جدید بگیرم و برگردم. چون نمیتونم اونجا بمونم. چون اگه منو بگیرن اعدام میکنن. چون در قانون اسلامی ایران تغییر دین از اسلام به هر دینی مساوی با اعدامه. آیا از این طریق میتونم؟ لطفا یکی منو راهنمایی کنه. ممنون از همه

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » پنج شنبه 20 مهر 1391, 3:01 pm

هر سوال را یک بار مطرح کنید
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

tahmasb

پست توسط tahmasb » دو شنبه 1 آبان 1391, 10:33 am

سلام پسری 26 ساله هستم که شرایط زندگی در ایران واقعا برایم سخت شده سربازی رفتم پاس دارم و هیچگونه سوی پیشینه ای هم ندارم ولی قصد پناهندگی دارم 1.میخوام برم ترکیه تغییر مذهب بدم برگردم2.بعد قانونی برم یه کشور اروپائی از اونجا هم با قطار به کشور بعدی و اونجا تقاضا بدم حالا 2تا سوال دارم 1.کدوم کشورها برای صدور ویزا اثر انگشت نمیگیرن؟ 2.آیا میشه بدون شینگن از کشوری به کشور اروپائی دیگر تیکت کشید وبا قطار رد شد یا خیر؟ ضمنا نمیخوام غیر قانونی برم چون به قاچاقچی اعتماد ندارم...و یه چیز دیگه اینکه میگن باید تو اولین کشوری که وارد میشی اقلا 2 هفته بمونی بعد بری کشور بعدی درخواست بدی اون 2 هفته واسه چیه؟ممنون میشم اگه سریعا پاسخی جامع بشنوم

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 2 آبان 1391, 7:14 pm

سلام تمام کشور های حوزه شینگن می گیرند اثر انگشت اگر جزو شینگن نباشد میشود در غیر این صورت امکان پذیر نمی باشد
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

milad66j

پست توسط milad66j » جمعه 18 مهر 1393, 4:22 am

سلام من ميخوام برم تركيه پاس ندارم آيا ميشه با پاسه برادرم برم آنكارا درخواست پناهندگي بدم؟

milad66j

پست توسط milad66j » جمعه 18 مهر 1393, 4:26 am

تو رو خدا راهنماييم كنيد هر لحظه ممكن لو برم راستش شنيدم با تغيير عكس پاس برادرم ميشه رفت؟ راستش قاچاقي جرات نميكنم برم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 19 مهر 1393, 11:35 am

درود،
در صورتی که عکس پاسپورت برادرتان با قیافه شما همخوانی داشته باشد و همچنین اختلاف سنی زیادی نداشته باشید میتوانید از پاسپورت برادرتان استفاده کنید. سعی کنید از مرز زمینی وارد ترکیه شوید. ظاهرا کنترلها در مرز زمینی به سختگیری مرز هوایی نیست. چندین مورد اینچنینی با ما در تماس بوده اند که با پاسپورت برادر موفق به گذشتن از مرز ترکیه شده اند.
در صورتی که با پاسپورت برادرتان وارد شوید، در خاک ترکیه با مشخصات خودتان درخواست پناهندگی دهید. در این صورت کیس شما قویتر خواهد شد و میتوانید بگوئید که مرز را بصورت قاچاق طی کرده اید.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 42 مهمان