آیا تغییر جنسیت یک کیس قوی هست؟

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
bahar7

آیا تغییر جنسیت یک کیس قوی هست؟

پست توسط bahar7 » جمعه 17 آذر 1391, 9:41 pm

سلام به همه ی سروران گرامی بنده یک بیمار اختلال هویت جنسی هستم یعنی میخوام تغییر جنسیت بدم از مرد به زن اصلا و ابدا هم دروغی در کار نیست و حتی به امید اینکه کمک پزشکی بهم بشه میخوام پناهندگی بگیرم چون هزینه عمل کردن رو هم ندارم
مجوز از پزشکی قانونی دارم و از یک انیستیتو روانپزشکی در تهران و همچین مدارک کامل.
سه سال هم هورمون تراپی کردم و از اون هم مدارک دارم که میشه گفت که الان یک جسم بینا بین دارم اما آلتم همچنان مردانه است
من بخوام اینجا ازدواج کنم که حکمش اعدامه
حالا میخوام بدونم کسی میدونه که کشوری هست که به من پناهندگی بده و آیا کیس من یک کیس قوی هست
آیا من با ویزا وارد یک کشور بشم و دردمو بگم و توضیح بدم و مدارک ارائه بدمو حتی خواستن آزمایش هم بگیرن به هرطریقی که دوس دارن حتی به سگس آیا به من پناهندگی داده میشه
یا ایهاالناس کمکم کنید

forum999

Re: آیا تغییر جنسیت یک کیس قوی هست؟

پست توسط forum999 » سه شنبه 19 دی 1391, 4:32 pm

salam bande darmorede in mozo chizi nemidonam
ama midonam ke shoma nemitonid ba gereftane visa be keshvari berid va onja sabet konid ke ....
moghe elame panahandegi bayad dalayeli dashte bashid ke "jooneton dar khatar hast" s

hiddenman

پست توسط hiddenman » شنبه 23 دی 1391, 12:16 pm

آره شما اگر این مدارکی رو که گفتید ارائه بدید بدون هیچ مشکلی بهتون پناهندگی میدن

sweden
تماس:

پست توسط sweden » جمعه 27 بهمن 1391, 5:00 pm

سلام
منظور شما اگر اینه که صرفا برید ادعا کنید که من میخواستم تغییر جنسیت بدم قابل قبول نیست چون در قانون ایران اجازه تغییر جنسیت است
اگر مدارکی دال بر آزار و اذیت یا مشکلات دیگر در این زمینه دارید میتونید اقدام کنید فقط این را در نظر داشته باشید در کمپ های پناهندگی شرایط برای افرادی مثل شما نسبت به افراد عادی سخت تر خواهد بود
به هر صورت موفق باشید

baron25

پست توسط baron25 » سه شنبه 26 شهریور 1392, 11:33 am

اگر پاس به اسم واقعی شما نیست میتونید همه اینها را توضیح بدید و مدارک دیگه که مال خود شما است را ارائه بدید
میتونید بگید چون ممنوع الخروج بودی مجبور شدی با هویت شخص دیگه ای از کشور خارج بشی همین باعث قوی تر شدن کیس شما میشود به هیچ وجه پاس رو پاره نکنید
baron

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان