پناهندگی با آمادگی قبلی

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
sina alv

پناهندگی با آمادگی قبلی

پست توسط sina alv » دو شنبه 11 دی 1391, 8:15 pm

دوستان سلام من شرایط اخذ پناهندگی اجتماعی رو دارم کسی هست بتونه به من یه وکیل پناهندگی معرفی کنه؟
در ضمن من یه پناهنده عراقی تو ایرانم که نتنها ملیت ایرانی ندارم بلکه ملیت عراقی هم ندارم. چنتا از دوستانی که شرایط منو داشتن الان دارن تو دانمارک هلند و کانادا زندگی میکنن ممنون از توجهتون

M4F14

Re: پناهندگی با آمادگی قبلی

پست توسط M4F14 » سه شنبه 12 دی 1391, 6:40 pm

sina alv نوشته شده:دوستان سلام من شرایط اخذ پناهندگی اجتماعی رو دارم کسی هست بتونه به من یه وکیل پناهندگی معرفی کنه؟
در ضمن من یه پناهنده عراقی تو ایرانم که نتنها ملیت ایرانی ندارم بلکه ملیت عراقی هم ندارم. چنتا از دوستانی که شرایط منو داشتن الان دارن تو دانمارک هلند و کانادا زندگی میکنن ممنون از توجهتون
وکیل میخوای چی کار؟ خود اداره ی مهاجرت وکیل برای نوشتن نامه ها و درخواست هاتون به هزینه ی خودشون میدن. فک نکنید وکیل بگیرید حتما قبول میشید. وکیل فقط وظیفه داره کار های اداریتون رو انجام بده و تو نوشتن نامه ها و درخواست ها کمی راهنماییتون کنه.

sina alv

پست توسط sina alv » جمعه 15 دی 1391, 9:19 am

خب الان باید چیکار کنم از کجا شروع کنم هیچ راهی جز قاچاق رفتن نیست؟راهی که با توجه به شرایطی که دارم قانونی تر باشه حداقل؟

M4F14

پست توسط M4F14 » جمعه 15 دی 1391, 7:01 pm

sina alv نوشته شده:خب الان باید چیکار کنم از کجا شروع کنم هیچ راهی جز قاچاق رفتن نیست؟راهی که با توجه به شرایطی که دارم قانونی تر باشه حداقل؟
یا باید قاچاق برید یا یکی رو پیدا کنید پاس و ویزا جعلی براتون در بیاره.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 71 مهمان